Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяІнші новини
У КОДА обговорили можливості залучення капіталовкладень від німецького фонду
Понеділок, 14 березня 2016, 00:00

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із делегацією інвестиційного фонду WELES. Сторони поспілкувалися щодо можливостей розширити інвестиційну діяльність фонду на території країни, зокрема у Київській області. Обговорили перспективи залучення нових капіталовкладень, можливі інвестиційні проекти та варіанти співпраці. Учать у зустрічі також взяли директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов і директор Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку КОДА Олег Міщенко.

Німецький фонд нині успішно працює у Житомирській області. Наразі шукають можливості започаткування співпраці із підприємствами київського регіону. Розглядають фінансування проектів у різних галузях, однак пріоритетними називають проекти, пов’язані з технологіями енергоефективності, та сферу сільського господарства. В один проект готові інвестувати близько 10 млн. євро, в цілому ж загальний фінансовий фонд німецької компанії становить близько 200 млн. євро.

Представники фонду WELES зауважили, що готові інвестувати кошти у ті підприємства, чиє виробництво поки що не адаптоване до стандартів Європейського Союзу. Таким чином, у разі співпраці те чи інше київське підприємство отримає можливість оновити виробничі лінії задля випуску продукції, яка зможе вийти на європейський ринок збуту і буде конкурентоздатною.

 
Голова Київської ОДА відвідав “Яготинський маслозавод» і районну лікарню
Субота, 12 березня 2016, 00:00

У рамках робочого візиту до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук ознайомився зі станом та роботою Яготинської районної лікарні та оглянув технологічні потужності на «Яготинському маслозаводі». Разом з керівником області на об’єктах побували заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський голова Яготина Наталія Дзюба.

Під час візиту до лікарні керівник області обговорив з головним лікарем і керівним складом закладу питання проведення вакцинації, наявності ліків і необхідного матеріально-технічного забезпечення. Головний лікар Яготинської райлікарні Іван Шула запевнив, що заклад не має проблем із виплатою заробітних плат медперсоналу, відсутня і заборгованість за енергоносії. Водночас лікарня, на базі якої працює «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», може похвалитися хорошими показниками по вакцинації проти поліомієліту. Також завдяки старанням районної влади заклад повністю забезпечений туберкуліном, за допомогою якого діагностують туберкульоз. На переконання медперсоналу, упродовж останніх 10 років на Яготинщині нема загрози розвитку дитячого туберкульозу – а все завдяки своєчасній діагностиці і виділенню необхідних коштів на туберкулін.

Серед проблем, які найбільше турбують медперсонал, — відсутність соціального гуртожитку для лікарів, які приїздять на роботу з інших населених пунктів і змушені винаймати тут житло. У свою чергу, Максим Мельничук озвучив одну із соціальних ініціатив Київської облдержадміністрації, яку будуть запроваджувати у галузі охорони здоров’я найближчим часом. Мова про розвиток соціальних аптек, де пенсіонери та малозабезпечені матимуть доступ до окремих видів ліків за нижчою вартістю.

Детальніше...
 
Керівник області обговорив із керівництвом і депутатами Яготинщини стратегію розвитку району
Субота, 12 березня 2016, 00:00

У ході робочої поїздки до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із працівниками Яготинскої райдержадміністрації і міського виконавчого комітету, а також із депутатським корпусом районної ради. Під час засідань обговорили можливості соціально-економічного розвитку Яготинщини, інвестиційні перспективи району, проведення реформи децентралізації влади і шляхи вирішення найбільш наболілих місцевих питань. Участь у засіданнях також взяли заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський голова Яготина Наталія Дзюба та інші.

Окреслюючи цілі візиту до району, керівник області зауважив, що головна мета полягає у напрацюванні «дорожньої карти» розвитку Яготинщини, яка ляже в основу соціально-економічної стратегії району. Максим Мельничук підкреслив потужний аграрно-промисловий потенціал Яготинщини, територіальну близькість до столиці та інвестиційну привабливість району. На його переконання, тут є всі необхідні передумови для розбудови, зокрема, туристичної та рекреаційної галузі.

«Кожен район Київщини має мати власну стратегію розвитку, той вектор, який визначатиме пріоритети у його соціальній та економічній політиці. Яготинщина також повинна розробити і сформувати свій уніфікований «паспорт» місцевих програм розвитку, перспективних проектів та інвестиційних пропозицій, який стане фундаментом стратегії районного розвитку. На Яготинщині пріоритетом є розбудова промислового виробництва і сільського господарства. Не варто чекати лише бюджетних коштів, необхідно самостійно створювати умови для формування позитивного інвестиційного клімату. Залучення капіталовкладення має бути одним із пріоритетів у діяльності місцевої влади», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.

Максим Мельничук також ознайомився із роботою місцевого Центру з надання адміністративних послуг, який працює при РДА, і наголосив на необхідності якомога швидше привести його роботу до всіх необхідних стандартів.

Детальніше...
 
Вручили орден
П'ятниця, 04 березня 2016, 00:00

3 березня голова Володарської райдержадміністрації В.С. Остапчук, голова районної ради В.М. Кузьменко та районний військовий комісар О.В. Самарський вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) батькам загиблого під час бойових дій в зоні АТО Ковальського Тараса із с. Завадівка Володарського району. Державна нагорода присвоєна відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2016 року № 9/2016 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Перед тим, як зустрітися із батьками, голова райдержадміністрації, голова районної ради та військовий комісар побували на могилі Тараса Ковальського на місцевому кладовищі, поклали квіти.  Керівники району висловили співчуття сім’ї загиблого, поцікавилися їхніми проблемами та пообіцяли всебічну підтримку. Матері солдата з нагоди Міжнародного жіночого дня вручили квіти.

Детальніше...
 
Вітання Максима Мельничука до Дня заснування Київської області
Понеділок, 29 лютого 2016, 00:00

Шановні земляки!

27 лютого Київська область відзначає 84-ту річницю від Дня свого заснування. Розташований у серці України, на обох берегах Дніпра, наш регіон славиться економічною самодостатністю, інноваційними підходами, культурним надбанням та щедрою гостинністю. Це край з потужними підприємствами і колосистими нивами, туристичними принадами та унікальною археологічною спадщиною.

У різні часи історія піддавала Київщину виснажливим випробуванням. Її мешканці зазнали страхіття і Голодомору 1932-33 років, і великих людських втрат під час Другої світової війни. На долю нашої області також випала одна з найбільших техногенних катастроф світу – вибух на Чорнобильській АЕС. Однак усі труднощі тільки згуртовували місцевих жителів, і нині Київщина - сильна, об’єднана та проєвропейськи налаштована громада.

Статус столичного регіону зобов’язує нашу область бути найкращою у всьому. За соціально-економічним розвитком Київщина входить до числа лідерів, та наше завдання – зробити її беззаперечним флагманом економічного поступу, інвестиційної привабливості та європейських стандартів. Ми будемо активно розвивати Київщину, опираючись на успішний світовий досвід, інноваційні технології і наукові здобутки.

На київській землі проживають істинні патріоти і мужні герої. Через російську агресію багато з них, не вагаючись, залишили домівки і відстоюють у зоні АТО державний суверенітет і соборність українських земель. Київщина сформувала батальйони самовідданих бійців, а десятки тисяч переселенців із окупованих територій Донбасу та анексованого Криму знайшли тут другу домівку. Віримо, що разом ми зможемо гідно протистояти усім викликам та перепонам.

З нагоди 84-ї річниці від Дня заснування Київщини бажаю усім її мешканцям щастя, міцного здоров’я, родинної злагоди і достатку. Нехай мир якомога швидше знову запанує на наших землях, а спокій та затишок повернуться до українських родин!

З повагою

Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 146 з 158