Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяІнші новини
Під час апаратної наради у КОДА обговорили зміни, передбачені новою редакцією ЗУ «Про державну службу»
Понеділок, 21 березня 2016, 16:34

Сьогодні під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничук відбулася апаратна нарада, під час якої обговорили планування роботи адміністрації та нагальні для вирішення питання. Окрім керівників структурних підрозділів КОДА, участь у апаратній нараді також взяли голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко та начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко.

Однією із ключових тем наради було впровадження нової редакції Закону України «Про державну службу», що набирає чинності з 1 травня 2016 року. Костянтин Ващенко розповів про основні зміни, яких слід чекати із вступом у дію цього документу. Зокрема, відбудеться чітке розділення посад політичних і держслужбовців, завдяки чому буде унеможливлений квотний принцип призначення керівників на посади в органах державної влади. Також редакція закону передбачає нову модель оплати праці держслужбовців – зросте частка їх посадового окладу.

Ще одним вагомим питанням апаратної наради був звіт Департаменту містобудування та архітектури КОДА Наталії Мошинської про підсумки діяльності за 2015 рік. Вона розповіла про хід адміністративно-територіальної реформи та поінформувала щодо забезпеченості схемами планування територій районів (у 2013-2015 роках було розроблено 19 таких схем, на цей рік заплановано розробку 6 таких схем). Щодо наявності генеральних планів, то із 1182 населених пунктів Київської області генплани відсутні у 147 населених пунктах. Окремо Наталія Мошинська зупинилася на законодавчій базі децентралізації та основних завданнях проведення адміністративно-територіальної реформи.

Детальніше...
 
Максим Мельничук: "У майбутньому Чорнобиль має шанси залучити інвестиції і перерости із депресивноїМаксим Мельничук: "У майбутньому Чорнобиль має шанси залучити інвестиції і перерости із депресивної зони в успішний промисловий майданчик"
Понеділок, 21 березня 2016, 14:08

301Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук здійснив робочий візит до Чорнобильської зони відчуження, де побував на різних об’єктах ЧАЕС і провів робочу нараду щодо шляхів розвитку цього депресивного регіону і забезпечення соціальної підтримки чорнобильців. Під час поїздки керівник області оглянув майданчики, на яких ведеться будівництво нового безпечного конфайнменту для об’єкту «Укриття» і будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу. Даний робочий візит був здійснений у рамках виконання відповідного доручення Президента України Петра Порошенка щодо відпрацювання плану заходів, приурочених до 30-х роковин катастрофи на ЧАЕС.

501Разом із керівником Київщини у зоні відчуження побували заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук, керівники окремих структурних підрозділів КОДА. Із ходом будівництва об’єктів їх знайомив генеральний директор ДСП «Чорнобильська АЕС» Ігор Грамоткін.

Першим голова Київської ОДА оглянув будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2 («сухого» типу). Цей об’єкт дозволить вирішити проблему довготривалого зберігання радіоактивних відходів. Нині вони тимчасово зберігаються у СВЯП-1 «мокрого» типу (де знаходяться у воді), а у «сухому» могильнику відходи зможуть зберігатися близько ста років.

Також Максим Мельничук детально ознайомився з реалізацією проекту нового безпечного конфайнменту (НБК). Величезна металева арка, яку споруджує французька компанія «NOVARKA», буде насунута на четвертий енергоблок ЧАЕС (який, власне, і вибухнув у 1986 році) вже восени цього року. Це спорудження дозволить безпечно завершити необхідні роботи на зруйнованому енергоблоці і перетворить об’єкт «Укриття» в екологічно безпечну систему.

Детальніше...
 
У Київській облдержадміністрації відбувся прийом громадян
Середа, 16 березня 2016, 00:00

Сьогодні у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся черговий плановий прийом громадян. З мешканцями Київщини щодо їх наболілих питань спілкувалися голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, його заступник Андрій Янченко, представники окремих структурних підрозділів КОДА.

Під час прийому було опрацьовано 14 звернень громадян. Більшість із них стосувалися соціальних, земельних та житлово-майнових питань. З особистими скаргами і проханнями по допомогу приїхали мешканці різних районів – Києво-Святошинського, Бородянського, Рокитнянського, Бориспільського, Баришівського районів.

Ключовою під час прийому була тематика соціальна. Серед візитерів було чимало чорнобильців, інвалідів, пенсіонерів, близьких родичів учасників АТО, які клопоталися питаннями земельного та житлового характеру. Зокрема, чорнобильці скаржилися, що вже не перший десяток років стоять у черзі на отримання житла, а також на відсутність необхідних соціальних пільг. Представники незахищених верств населення попросили навести лад на ринку перевезень і зобов’язати місцевих перевізників на пільгових умовах перевозити окремі категорії населення. Максим Мельничук запевнив, що кожне проблемне питання буде взяте на контроль для обов’язкового визначення варіантів його вирішення.

Частина звернень під час прийому громадян стосувалася соціальних гарантій і забезпечення демобілізованих, учасників АТО та їх сімей, родин загиблих військовослужбовців. Так, для бійців АТО з Бородянщини досі не виділено земельні ділянки, а окремі мешканці області не мають матеріальної змоги поставити надмогильні пам’ятники загиблим на Донбасі синам і родичам. У свою чергу, Андрій Янченко запевнив, що усі звернення щодо виділення земельних ділянок та призначення житла бійцям АТО і їх родинам будуть розглянуті та вирішені у першочерговому порядку.

 
Інфографіка щодо посилення інформування населення України про благодійні внески для надання допомоги постраждалим та внутрішньо переміщеним особам, які опинились в складних життєвих обставинах
Середа, 16 березня 2016, 00:00

Зазначена інфографіка містить інформацію про стан реалізації Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №535.

29.12

 
У КОДА обговорили можливості залучення капіталовкладень від німецького фонду
Понеділок, 14 березня 2016, 00:00

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із делегацією інвестиційного фонду WELES. Сторони поспілкувалися щодо можливостей розширити інвестиційну діяльність фонду на території країни, зокрема у Київській області. Обговорили перспективи залучення нових капіталовкладень, можливі інвестиційні проекти та варіанти співпраці. Учать у зустрічі також взяли директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов і директор Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку КОДА Олег Міщенко.

Німецький фонд нині успішно працює у Житомирській області. Наразі шукають можливості започаткування співпраці із підприємствами київського регіону. Розглядають фінансування проектів у різних галузях, однак пріоритетними називають проекти, пов’язані з технологіями енергоефективності, та сферу сільського господарства. В один проект готові інвестувати близько 10 млн. євро, в цілому ж загальний фінансовий фонд німецької компанії становить близько 200 млн. євро.

Представники фонду WELES зауважили, що готові інвестувати кошти у ті підприємства, чиє виробництво поки що не адаптоване до стандартів Європейського Союзу. Таким чином, у разі співпраці те чи інше київське підприємство отримає можливість оновити виробничі лінії задля випуску продукції, яка зможе вийти на європейський ринок збуту і буде конкурентоздатною.

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 145 з 157