Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяІнші новини
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України
Четвер, 30 липня 2020, 08:42

Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021 – 2023 роки

Документ визначає кількісну оцінку основних напрямків розвитку економіки України на найближчі три роки. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства закладає зростання ВВП вже з наступного року. «У документі міститься ґрунтовний аналіз економічних проблем попередніх років, вплив коронакризи на економіку та прогнози розвитку», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль: Потрібно посилювати експортний потенціал України

Денис Шмигаль наголосив, що в Уряду є бачення щодо розвитку промислової галузі. Зокрема, необхідно посилити експортний потенціал України. «Тут буду просити Міністерство закордонних справ, як ми говорили, зробити реформу відповідних дипломатичних представництв. Критично важливо переорієнтувати їх на підтримку експортного потенціалу наших виробників», — зазначив очільник Уряду.

Ольга Стефанішина: Український бізнес зможе максимально скористатися можливостями Європейської “Зеленої Угоди”

28 липня, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провела Перший діалог з українським бізнесом щодо оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Учасники дискусії обговорили існуючі та нові можливості доступу до спільних з ЄС ініціатив та проектів.

Уряд прийняв рішення про надання одноразової допомоги родинам загиблих та ветеранам АТО з інвалідністю

З державного бюджету Міністерству у справах ветеранів буде виділено понад 10 мільйонів гривень на надання одноразової допомоги членам сімей трьох осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції та чотирнадцяти особам із інвалідністю, одержаною під час бойових дій на Сході України.

Уряд затвердив Положення про Центр професійного розвитку педагогів

Центри професійного розвитку педагогів консультуватимуть вчителів, надаватимуть психологічну підтримку та поширюватимуть інформацію про можливості підвищення кваліфікації.

Уряд підтримав створення нових об’єктів природно-заповідного фонду

Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президента України «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення». Згідно з Указом, ландшафтний заказник «Кручі» площею 172,24 га у Нікольському районі Донецької області, ботанічний заказник «Долина ірисів» площею 19,9952 га у Миколаївському районі Львівської області та парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Адамівка» площею 54,46 га у місті Трускавець Львівській області стануть об’єктами природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Мінсоцполітики розпочинає реалізацію пілотного проекту по монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Сьогодні Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».

Уряд підтримав реалізацію експериментального проекту з впровадження е-квитка на транспорті, - Владислав Криклій

Уряд схвалив постанову, яка передбачає реалізацію експериментального проекту щодо впровадження послуги з оформлення єдиного е-квитка на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua. Це сприятиме наданню зручних та сучасних цифрових послуг для населення у різних видах транспорту на одному ресурсі при плануванні подорожі.

Україна ініціює переговори щодо укладення преференційної торговельної угоди з Єгиптом

У розвиток домовленостей між президентами України та Єгипту відбулася телефонна розмова Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з главою МЗС Єгипту Самехом Шукрі. Співрозмовники відзначили суттєвий прогрес, досягнутий останніми роками у політичній площині, та обговорили конкретні подальші кроки для обміну візитами на високому та найвищому рівнях.

Кабінет Міністрів встановив вимоги до якості скрапленого газу

Уряд затвердив Технічний регламент щодо вимог до газу скрапленого для автомобільного транспорту, комунально-побутового споживання та промислових цілей. Встановлення вимог до якості відповідає європейським підходам до захисту споживачів та розвитку конкуренції на ринку.

Мінфін готує проект держбюджету на 2021 рік на основі затвердженого Урядом оновленого макропрогнозу

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів було затверджено Прогноз економічного і соціального розвитку на 2021 – 2023 роки, розроблений Мінекономіки в рамках нового прогнозного циклу. Оновлений макропрогноз на 2021 рік є цілком реалістичним і враховує останні тенденції розвитку економіки, реалії, які склались на світових ринках внаслідок пандемії COVID-19, і актуальні оцінки щодо перспектив відновлення світової економіки.

Уряд призначив Дениса Кудіна заступником Голови Фонду державного майна України

Першочерговою задачею нового заступника буде запровадити системний підхід до управління підпорядкованими підприємствами, вжити низку антикризових заходів для швидкої стабілізації ситуації там, де вона є складною, забезпечити прозорість роботи та максимально прискорити підготовку підприємств до приватизації».

Уряд врегулював питання інвентаризації майна державних підприємств, які приватизуються

Відтепер, до функцій інвентаризаційної комісії, яка утворюється для інвентаризації майна державних підприємств, які приватизуються, віднесено виявлення майна, що не підлягає приватизації відповідно до законодавства.

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України
Середа, 29 липня 2020, 07:55

Основою аграрного сектору в Україні має бути переробка, — Денис Шмигаль

Основою майбутнього аграрного сектору в Україні, за словами очільника Уряду, має бути переробка. Цьогоріч на державну підтримку переробки сільськогосподарської продукції передбачено 1 млрд грн. «На цьому має бути великий акцент, бо це конвертація в додану вартість, що є збільшенням прибутку для аграрія та для держави. У наступних роках сподіваюсь на збільшення відповідного фінансування», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр ознайомився зі станом будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки на ділянці дороги Дніпро – Решетилівка

На Полтавщині цього року в межах Президентської програми «Велике будівництво» заплановано відремонтувати майже 236 км доріг.

«Це капітальні ремонти та будівництво нових доріг. Якщо ми говоримо про аналогічного рівня роботи, то в 2019 році було 18 км, в 2018 — 32 км, в 2017 — 44 км», — відзначив Прем’єр-міністр.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про програму оновлення залізничного рухомого складу

Глава Уряду зазначив, що Довгострокова програма оновлення рухомого складу «Укрзалізниці» розрахована на 3-5 років. Її мета — модернізувати рухомий склад, а також забезпечити замовленнями українські машинобудівні підприємства.

Дмитро Кулеба відкрив у Варшаві нове сучасне приміщення Посольства України в Польщі

27 липня у Варшаві відбулося офіційне відкриття нового приміщення Посольства України в Республіці Польща за участі міністрів закордонних справ України та Польщі Дмитра Кулеби та Яцека Чапутовича. Нова будівля розташована в одному з найпрестижніших районів Варшави, Мокотові.

Дмитро Кулеба: Розмова про нову політику ЄС щодо Росії можлива лише після припинення її агресії проти України

На початку дводенного робочого візиту до Польщі Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся з Міністром закордонних справ Республіки Польща Яцеком Чапутовичем у Варшаві. Міністри провели переговори віч-на-віч, після чого обговорили широке коло двосторонніх та багатосторонніх питань у розширеному складі української та польської делегацій.

Кулеба, Чапутович і Лінкявічюс започаткували Люблінський трикутник - новий формат України, Польщі та Литви

Міністри закордонних справ України, Польщі та Литви Дмитро Кулеба, Яцек Чапутович і Лінас Лінкявічюс створили Люблінський трикутник як формат.

Новий тристоронній формат ґрунтується на традиціях та історичних зв’язках трьох країн, коріння яких сягає глибини багатьох сторіч. Він є важливим механізмом зміцнення Центральної Європи та сприяння європейській і євроатлантичній інтеграції України.

Спільна декларація міністрів закордонних справ України, Республіки Польща та Литовської Республіки щодо заснування «Люблінського трикутника»

Міністри закордонних справ України, Республіки Польща та Литовської Республіки визнають багатовікові історичні та культурні зв’язки між своїми народами.

Ольга Стефанішина: Очікування українського бізнесу стануть базою для позиції України щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина провела Перший діалог з українським бізнесом щодо оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

З 1 липня 2020 р. допомога на дітей одиноким матерям призначається за новими умовами, – Мінсоцполітики

Роз’яснення Міністерства соціальної політики щодо допомоги на дітей одиноким матерям

Податкова та митна служби інтегрують інформаційно-телекомунікаційні системи для якісного надання е-послуг

Для надання якісних е-сервісів платникам Державна податкова служба та Державна митна служба здійснюють інтеграцію своїх інформаційно-телекомунікаційних систем та інших інформаційних ресурсів.

Підписано дорожню карту виробництва електробусів на ₴23 млрд

Представники Державного космічного агентства, заводу «Південмаш» та південнокорейської групи Caris підписали план реалізації проекту «Виробництво електробусів на ДП "Південмаш"».

Олексій Чернишов: Мінрегіон сприяє діалогу щодо безбар’єрності

Питання забезпечення доступності осіб з інвалідністю та представників інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури є актуальним, особливо зараз, коли в рамках Програми Президента «Велике будівництво» в країні будується та реконструюється значна кількість об’єктів.

Румунія та Польща передали додаткові дозволи для українських перевізників на 2020 рік, – Владислав Криклій

Міністерство транспорту, інфраструктури та зв’язку Румунії передало 8 000 бланків додаткових дозволів для українських автоперевізників на 2020 рік, які найближчим часом будуть доступні для оформлення українським перевізникам в пунктах видачі дозволів.

Створення повноцінного інклюзивного простору, дружнього до осіб з інвалідністю – пріоритет Мінсоцполітики, – Марина Лазебна

Міністерство соціальної політики України разом з громадською організацією „Громадський рух „Соціальна єдність” підписали Меморандум про партнерство, який направлений на формування унікальної практики державно-громадянського співробітництва в соціальній сфері.

Мінцифри: Більше 5500 підлітків скористалися послугою ID-14

ID-14 — це комплексна послуга, яка дозволяє підліткам від 14 до 18 років отримати паспорт та номер картки платника податків одночасно. Без подвійного збору документів та візиту до податкової, як було раніше.

Показники для послаблення протиепідемічних заходів станом на 28.07.2020

Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 28 липня в Україні зафіксовано 919 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом в Україні 66 575 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1629 летальних, 36 744 пацієнти одужало. Проведено 983 360 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 622 пацієнти.

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 64 особи та ліквідували 2 тис. 493 пожежі

Впродовж минулого тижня, з 20 по 26 липня, підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах у

 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України
Понеділок, 27 липня 2020, 10:37
23 липня, під час робочого візиту до Брюсселя, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Високим Представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем. Сторони обговорили питання проведення Саміту Україна – ЄС, вдосконалення Угоди про асоціацію в частині зони вільної торгівлі, ситуацію на сході України та в окупованому Криму.
“Ми надаємо великого значення поглибленню стратегічного партнерства між нашими країнами і сподіваємося на швидке подолання пандемії COVID-19. Це дозволить провести у Пекіні цього року 4-те засідання Комісії зі співробітництва між Урядами України і Китаю”, - підкреслила Ольга Стефанішина на зустрічі з Фань Сяньжунем, Надзвичайним та Повноважним Послом Китаю в Україні.
Про ключові напрямки та пріоритети співпраці України та НАТО у контексті євроатлантичних прагнень України йшлося сьогодні під час онлайн-зустрічі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної з послами держав-членів НАТО, акредитованих в Україні.
24 липня 2020 року, тестуванням із фізики стартувала додаткова сесія ЗНО – участь у ньому взяли 206 осіб, що становить 60% від кількості зареєстрованих. Тестування додаткової сесії триватимуть до 10 серпня.
Сьогодні 24 липня набирає чинності (опубліковано в "Офіційному віснику України") наказ Мінфіну від 19.05.2020 № 223 «Про оцінку ефективності бюджетних програм державного бюджету», зареєстрований в Мінюсті 09.07.2020 за № 646/34929.
23 липня у пункті пропуску «Краковець-Корчова» відбулася зустріч заступника Міністра фінансів Юрія Друганчука з заступником Міністра фінансів, держсекретарем та Головою митної служби Республіки Польща Магдаленою Ржечковською.
Представники Міністерства енергетики проводять виїзні наради для вивчення поточного стану та перспективності роботи державних вугільних шахт у рамках підготовки реформи вугледобувної галузі.
Відпрацювання триватиме до кінця літа. До його проведення будуть залучені підрозділи блоку превентивної діяльності. Відпрацювання має на меті підвищення безпеки учасників дорожнього руху та профілактику дорожньо-транспортних пригод. 
Будь-яка особа, взята під варту, має право надати адміністрації СІЗО підтвердження оплати «Послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою протягом шести місяців з дня здійснення відповідного платежу. Оплату послуги можна здійснювати знеособлено та не вказуючи конкретний час перебування під вартою.
Обговорення відбулося за участю Голови Комітету, керівництва Держгеокадастру, представників Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», водоканалів та газових мереж.
За програмою по частковому безробіттю станом на 24 липня до центрів зайнятості роботодавцями подано близько 210 тис. пакетів документів, з яких майже 183 тис. – від ФОПів, які є застрахованими особами. Це дозволило здійснити виплати та зберегти робочі місця для 348 тисяч людей, з них 169 тисяч – фізичні особи-підприємці. Профінансовано – 1 636,4 млн грн. Фінансування здійснюється кожні 10 днів. Наступне фінансування за цією програмою – 27 липня.
Станом на 24 липня 2020 року Уряд розподілив 66 млрд грн коштів Фонду боротьби з COVID-19 за пріоритетними напрямами. Таким чином, обсяг виділених коштів з Фонду досягнув обсягу бюджетного призначення, затвердженого в державному бюджеті на 2020 рік для Фонду. Касові видатки коштів фонду станом на 22 липня склали 9,7 млрд гривень.
Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков вручив заступнику Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роману Шахматенку окремий дозвіл ДСП «Чорнобильська АЕС» на дослідно-промислову експлуатацію першого пускового комплексу нового безпечного конфайнмента об’єкта «Укриття».
Таке кодування наноситься під час виробництва, потім заноситься у загальну систему і шлях лікарського засобу відслідковується до самої аптеки. Звичайно, це поступовий процес. Фармацевтичні виробництва мають зробити переобладнання ліній випуску лікарських засобів. 
23 липня інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було зупинено та перевірено 6215 вантажівок, складено 115 актів порушень габаритно-вагового контролю та нараховано майже 700 тисяч гривень плати за перевантаження.
23 липня відбулася зустріч заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергія Глущенка з в. о. заступника Глави місії Посольства США в Україні Джозефом Пеннінгтоном щодо розвитку двосторонньої торгівлі товарами, які охоплюються санітарними та фітосанітарними заходами.
Узгоджено оперативні й стратегічні заходи, щоб зупинити засмічення закарпатських річок і потрапляння відходів до річки Тиси з України в Угорщину.
Державна служба якості освіти України в межах українсько-швейцарського проекту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) взяла участь у регіональних сесіях щодо розроблення стратегій розвитку Івано-Франківської та Полтавської областей у сфері освіти.
Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України
Середа, 22 липня 2020, 11:31

Прем’єр-міністр України та Президент Швейцарської Конфедерації обговорили двосторонню співпрацю

21 липня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Президентом Швейцарської Конфедерації Симонеттою Соммаругою, під час якої обговорено впровадження реформ в Україні та питання поглиблення двосторонньої співпраці між державами.

Глава Уряду привітав підписання Програми співробітництва Швейцарської Конфедерації з Україною на 2020-2023 роки, яка передбачає фінансування за чотирма напрямками на суму 108 мільйонів швейцарських франків. Прем’єр-міністр підкреслив, що Швейцарія входить до п’ятірки найбільших іноземних інвесторів в Україну.

Зараз головне - зберегти життя людей, - Денис Шмигаль про ситуацію в Луцьку

Проводиться поліцейська операція «Заручник», Служба безпеки України запровадила план «Бумеранг».

«Зараз у місті працюють найкращі фахівці. За попередніми даними, в автобусі перебуває приблизно 20 людей. Головне зараз – зберегти їхні життя», - наголосив Глава Уряду.

Ми використаємо усі методи, аби питання вирішилося мирно, – Арсен Аваков про захоплення заручників у Луцьку

На місці створена і працює спеціальна група. Правоохоронці спілкувалися з рідними і друзями чоловіка, який захопив заручників у рейсовому автобусі. Встановлено контакт з особою, яка захопила заручників. Тривають перемовини. Із заручниками все гаразд.

Місія технічної підтримки МВФ з питань податкової політики завершила роботу

21 липня 2020 року завершила роботу Місія технічної підтримки МВФ з питань податкової політики, яка протягом майже трьох робочих тижнів проходила у режимі відеоконференції за безпосередньої участі представників Міністерства фінансів України.

Олексій Любченко представив стратегію роботи ДПС представникам Посольства США в Україні

Головою ДПС презентовано нову місію ДПС, що полягає у перетворенні органу на повністю транспарентну, сучасну та технологічну податкову службу, яка надає якісні та зручні послуги платникам, ефективно адмініструє податки, збори та платежі і виявляє нетерпимість до корупції.  

У які терміни відбуватимуться ключові етапи вступу, які коефіцієнти діятимуть, як створити електронний кабінет та подати заяви – МОН розпочинає серію відеороз’яснень та інфографік для вступників

Перший ролик – про вступні іспити та творчі конкурси. Він вже доступний на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2020» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

Державне космічне агентство України створило Центр підтримки технологій та інновацій

Представники Укрпатенту та державного підприємства «Космічна інноваційно-інвестиційна компанія» підписали угоду про створення Центру підтримки технологій та інновацій на базі Державного космічного агентства України.

Для вступників на магістратуру проведуть спеціально організовану третю сесію ЄВІ з іноземної мови, вона відбудеться 31 жовтня

Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Олександр Банчук: У Вінницькій та Дніпропетровській областях буде реалізовано пілотний проект з впровадження моделі Барнахус для захисту дитини під час слідства

20 липня 2020 року відбулось установче засідання робочої групи щодо реалізації пілотного проекту по впровадженню моделі Барнахус в окремих регіонах України, створеної при Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх, діяльність якої координується Міністерством юстиції України.

На запит Уряду Червоний Хрест України доправив першу партію додаткової гуманітарної допомоги постраждалим від повеней

Протягом тижня волонтерами Червоного Хреста буде передано 3750 гігієнічних наборів першої необхідності мешканцям Івано-Франківської (3040 наборів), Закарпатської (210 наборів) та Чернівецької областей (500 наборів).

Максим Степанов: В Україні виписано понад 18 млн електронних рецептів, в подальшому їх кількість буде лише зростати

З квітня 2019 року за урядовою програмою «Доступні ліки» було виписано понад 18 млн рецептів, а щотижнево е-рецепт отримує 8000 нових пацієнтів. 

Денис Малюська: Мін’юст запускає оновлений ЄДР

З 5 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. 

Понад 25 тис. українських домогосподарств заощаджують на електроенергії, використовуючи сонячні панелі

Обсяг вкладених родинами інвестицій перевищує 520 млн євро, а сумарна потужність усіх СЕСд - 658 МВт.

Олексій Кузьменков взяв участь у круглому столі щодо вирішення проблеми поліпшення якості води у басейні р. Інгулець

20 липня перший заступник Голови Держводагентства Олексій Кузьменков перебував із робочою поїздкою у Кривому Розі, де взяв участь у круглому столі «Обговорення технічних рішень вирішення проблеми поводження з високомінералізованими шахтними водами».

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах у

 
Новини Фонду соціального страхування
Понеділок, 20 липня 2020, 09:45

Фонд соцстраху перевів фінансування лікарняних і декретних у оперативний режим – виплати здійснюються упродовж одного робочого дня

Станом на сьогодні Фонд соціального страхування України здійснює фінансування заяв-розрахунків на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам упродовж одного робочого дня. Зокрема, в оперативному режимі фінансуються допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) і допомога по вагітності та пологах.

Так, сьогодні, 15 липня, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області профінансувало заяви-розрахунки, подані роботодавцями по 14 липня включно в обсязі 100%. Загалом сьогодні Фонд направив 44,9 млн гривень на виплати працюючим, з них:

                   на оплату допомог по тимчасовій втраті працездатності – 1390,1 млн грн;

                   допомог по вагітності та пологах – 1246,25 млн грн.

Зазначимо, відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, фінансування матеріального забезпечення має здійснюватись упродовж 10 робочих днів з моменту прийняття заяви-розрахунку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 191