Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяІнші новини
Шановні представники ЗМІ
Вівторок, 15 вересня 2020, 10:51

16 вересня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Проведе брифінг заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 
Новини Фонду соціального страхування
Понеділок, 14 вересня 2020, 15:58

Управління соцстраху Київщини прийняло на оплату лікарняні на 229,6 тис. грн. для компенсації заробітку медикам, хворим на COVID-19

Гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.

Зокрема, за час лікування гострого профзахворювання ФССУ компенсує застрахованим особам втрачений заробіток у розмірі 100% середнього доходу незалежно від тривалості стажу. З початку пандемії управління прийняло на оплату 167 таких листків непрацездатності на суму понад 229,6 тисяч гривень.

Загалом працівники Київської області провели на оплачуваному за кошти Фонду лікарняному через профзахворювання на коронавірусну хворобу 875 днів.

Виплати здійснюються Фондом, починаючи з шостого дня непрацездатності і до повного одужання, перші п’ять днів фінансує роботодавець. Підставою для надання зазначеної допомоги є виданий в установленому порядку листок непрацездатності та наявність акту розслідування нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом.

Детальніше...
 
До уваги представників ЗМІ
Середа, 09 вересня 2020, 13:00

09 вересня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 
Новини Фонду соціального страхування
Понеділок, 07 вересня 2020, 09:01

Відбулась селекторна нарада з начальниками 15 відділень

31 серпня заступник начальника управління – начальник юридичного відділу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Петро Рева провів селекторну нараду з начальниками відділень. Мета наради - проаналізувати стан виконання показників ефективності діяльності та покращення ключових ознак результативності . Участь в нараді взяли завідувач сектору з питань запобігання корупції юридичного відділу Богдан Білик, головна спеціалістка відділу по роботі з персоналом Оксана Мартиненко, начальниця адміністративно-господарського відділу Анжеліка Завертанна, начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вадим Грищук та начальник відділу профілактики страхових випадків Олексій Савченко.

З метою єдиного підходу до ведення договірної роботи та цільового використання коштів Фонду, начальниця відділу адміністративно-господарського забезпечення А. Завертанна акцентувала увагу присутніх на неухильному виконанні вимог Положення про порядок ведення договірної роботи в управлінні при укладанні договорів. Наголошено на необхідності забезпечення оренди нерухомого майна на найбільш вигідних для управління умовах.

Головна спеціалістка відділу по роботі з персоналом О. Мартиненко розповіла про запровадження нових форм наказів з особового складу. Надала роз’яснення щодо оформлення особових справ працівників управління та відділень. Наголосила про необхідність чіткого дотримання графіка відпусток.

Начальник відділу профілактики страхових випадків О. Савченко зазначив, що роботодавцями вже створено 358 комісій з розслідування гострих професійних захворювань на COVID-19 медичних працівників закладів охорони здоров’я, в яких беруть участь наші страхові експерти з охорони праці. Пріоритетом в профілактичній роботі страхового експерта, особливо у відділеннях з великою кількістю зареєстрованих повідомлень про гострі професійні захворювання на COVID-19, має бути розслідування цих випадків та вжиття всіх можливих заходів для прискорення завершення розслідування, а також надання допомоги посадовим особам медичних закладів в розслідуванні гострих професійних захворювань на COVID-19.

З метою профілактики порушень антикорупційного законодавства, завідувач сектору з питань запобігання корупції юридичного відділу управління Б. Білик наголосив на мінімізації безпосередніх контактів та можливостей впливу у процесі прийняття управлінських рішень, належному виконанні антикорупційного законодавства для підвищення рівня культури та знань працівників.

Начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду В. Грищук звернув увагу працівників, що під час перевірки суб'єктів господарювання необхідно об’єктивно та чітко викладати факти порушень, виявлені під час перевірки, з посиланням на відповідну структурну одиницю нормативно-правового акта. Акт перевірки має відповідати вимогам ділового мовлення. Також Грищук В.Р. надав практичні рекомендації щодо процедури фіксації факту проведення перевірок на підставі наявних недоліків в оформленні актів попередніх перевірок страхувальників та окреслив ряд інших питань, які стосуються напрямку роботи зі страхувальниками.

Під час спілкування учасники наради обговорили та визначили шляхи вирішення порушених питань. Наголошено на необхідності активізації роботи на окреслених ділянках. За результатами наради було надано відповідні доручення.

Детальніше...
 
На Київщині пройдуть наради з підготовки до нового опалювального сезону
Четвер, 03 вересня 2020, 15:42

Дмитро Дронов ініціював проведення спільних нарад з керівниками органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у районах Київської області. Головним завданням обговорень стане визначення перешкод, що можуть завадити у підготовці до опалювального періоду. Заходи планують провести до кінця вересня.

​На нарадах розглянуть питання приведення систем газопостачання об’єктів бюджетної сфери та ТКЕ у відповідність до вимог ПБСГ та Кодексу ГРМ. Окрему увагу буде приділено новаціям законодавства у сфері ринку природного газу та забезпеченню своєчасних розрахунків з Оператором ГРМ, тобто погашення існуючої заборгованості, яка перешкоджає своєчасній підготовці до зимового періоду.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 191