Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Електронне звернення

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні36
mod_vvisit_counterВчора307
mod_vvisit_counterЦього тижня1003
mod_vvisit_counterМинулого тижня3024
mod_vvisit_counterЗа місяць7830
mod_vvisit_counterМинулого місяця11620
mod_vvisit_counterВсього764676

Online (20 хвилин): 3
Твій IP: 54.81.231.226
,
2017-08-17 03:58
Новини області
Рішення Київської обласної ради
Середа, 16 серпня 2017, 15:23

 Про підтримку депутатських звернень, запиту депутата Київської обласної ради VII скликання 

              Відповідно до Конституції Украйни, статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Київської обласної ради VI скликання (зі змінами), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Київської обласної ради з  питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції, Київська обласна рада вирішила:

              1. Підтримати депутатські звернення, запит депутата Київської обласної ради VII скликання, що додаються.

              2. Направити депутатські звернення, запит за належністю для відповідного розгляду.

              3. Опублікувати дане рішення разом з додатками на офіційному веб-сайті Київської обласної ради.

              4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції і голову Київської обласної ради Старикову Г.В.

Голова ради                                                                                     Г.В. Старикова

м. Київ

22 червня 2017 року

№ 326-15-VII

Детальніше...
 
Новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей
Середа, 16 серпня 2017, 14:50

Безпрецедентний запит суспільства на оновлення судової системи привів до її комплексного реформування. Зокрема, змінилася структура судової системи - були ліквідовані вищі спеціалізовані суди, і, вперше в історії України, з чистого аркуша, через конкурс, створюється вищий орган судової влади - Верховний Суд (далі- ВС), який запустить імпульс змін до судів нижчих інстанцій. Минулого тижня Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила результати конкурсу. Якщо їх підтвердить Вища рада правосуддя,  то новий Верховний Суд на 96% складатиметься з нових людей. А переможцями конкурсу стали не лише суддів, а й правозахисники з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, вчені,  науковці та колишній доброволець, який брав участь в обороні Донецького аеропорту.

Рівні умови

За посаду судді ВС вперше потрібно боротися на відкритому та чесному конкурсі, а не приймати посаду як даність у вигляді призначення. Ніякої спадкоємності - судді нинішнього Верховного Суду змагаються за місця нарівні з колегами з місцевих судів. Великі надії Вища кваліфікаційна комісія суддів (далі - ВККС) покладає на «свіжу кров» - адвокатів і юристів-науковців, котрим вперше випала можливість стати суддею ВС. І не даремно, адже минулого тижня ВККС оголосила переможців конкурсу.

Серед переможців лише 5 суддів діючого Верховного Суду України, тобто завдяки конкурсу склад  Верховного Суду оновився на 96%. Адвокатів та науковців у рейтингу - майже 30 %. Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах.

Зокрема, адвокат, доцент кафедри теорії та філософії права Львівського національного університету Дмитро Гудима. Який відомий своєю соціальною активністю, науковою і правозахисною діяльністю, а також є співавтором кількох законопроектів, представляє інтереси громадян в декількох десятках справ в Європейському суді з прав людини.

Ганна Вронська - адвокат, яка отримала освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, проходила професійне стажування в США та неодноразово входила до списку 100 найкращих адвокатів України, теж отримала можливість здійснювати правосуддя у новому Верховному Суді.

До речі, список переможців Касаційного адміністративного суду при Верховному Суді очолила доктор юридичних наук, професор Тетяна Анцупова. В основному займається питаннями застосування міжнародного права, а також застосування практики Європейського суду з прав людини.

У списку переможців конкурсу є Олександр Мамалуй, харківський суддя, кандидат юридичних наук. Добровольцем воював за незалежність України в гарячих точках антитерористичної операції. Він обороняв Піски, Первомайське, Авдіївку, Опитне, Донецький аеропорт. А вже найближчим часом Олександр Мамалуй матиме змогу працювати у найвищому органі суддівської влади – Верховному Суді.

Детальніше...
 
Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив
Вівторок, 08 серпня 2017, 09:31

250 250 004142001501856106 2

Київська обласна державна адміністрації спільно з проектом Активні громадяни Британської Ради в Україні, з метою залучення молодіжної громади до розвитку області, підтримки молодіжних ініціатив в соціальній сфері, розпочинає  Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив.

Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив – обласний відкритий конкурс соціальних проектів щодо реалізації ідей, спрямованих на створення умов для повноцінної самореалізації молоді, зменшення негативних явищ у молодіжному середовищі, забезпечення системної взаємодії державних органів з громадськістю у питаннях молодіжної політики.

Фінансування проектів-переможців буде здійснено за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, п.14.2 Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.217 року № 293-14-VII, в новій редакції.

У конкурсі беруть участь проекти, представленні молоддю Київської області віком від 14 до 35 років або представниками громадських організацій, які працюють з молоддю.

Термін реалізації проекту -  до 1 грудня 2017 року.

Пріоритетні напрямки конкурсу:

− формування активної громадянської позиції та популяризація поваги до прав людини серед молоді;

− мистецтво (пленери, творчі події, виставки, перформанси, просвітницькі проекти тощо);

− активний відпочинок та популяризація серед молоді здорового та безпечного способу життя;

− виховання молодіжної еліти області, як якісно нових носіїв державної влади, свідомих патріотично-налаштованих представників громади, які готові взяти на себе відповідальність за управління державними справами;

− неформальна освіта (набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти);

− розвиток молодіжної інфраструктури (залучення молоді до процесу створення та відкриття молодіжних просторів та активізація їх діяльності).

Термін подачі проектних ідей від учасників конкурсу триває до 25 серпня 2017 року включно. Прийом проектних ідей відбувається за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/kyiv .

Попередній відбір проектних ідей буде здійснювати конкурсна комісія. До 31 серпня 2017 року учасникам конкурсу повідомляються результати попереднього відбору, а також час і місце проведення подальших етапів.

11-14 вересня 2017 року – доопрацювання учасниками конкурсу своїх проектів у форматі тренінгу у супроводі експертів Британської ради в Україні. Участь у тренінгу – обов’язкова. Учасники конкурсу, що не пройшли навчання на тренінгу, не допускаються до захисту проектів на наступному етапі.

Детальніше за посиланням: http://pitching.in.ua/kyiv.

За додатковою інформацією звертатись:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 095-846-55-89, 098-798-51-92 Попатенко Марина, 066-484-46-97 Потєхіна Ольга.

                                                                          Сектор фізичної культури

                                                                                та спорту Володарської РДА

                                          Положення про проведення

Конкурсу соціальних проектів

1. Загальні положення

1.1. Положення про конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив (далі – Конкурс) визначає єдині вимоги щодо визначення найкращих соціальних проектів в галузі молодіжної політики.

1.2. Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив – обласний відкритий конкурс соціальних проектів щодо реалізації ідей, спрямованих на створення умов для повноцінної самореалізації молоді, зменшення негативних явищ у молодіжному середовищі, забезпечення системної взаємодії державних органів з громадськістю у питаннях молодіжної політики.

1.3. Фінансування соціальних проектів молодіжних ініціатив здійснюється шляхом фінансування за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації (далі – Управління) п. 14.2 рішення Київської обласної ради від 19.05 2017 року №293-14-VІІ «Комплексна програма підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» в новій редакції.

2. Мета, завдання, пріоритетні напрямки конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою ефективної співпраці з інституціями громадянського суспільства у молодіжній сфері.

2.2. Завданнями конкурсу є:

−         збільшення кількості молодіжних проектів, спрямованих на реалізацію молодіжної політики;

−         розкриття творчого потенціалу молоді;

−         активізація діяльності молодіжних громадських об’єднань;

−         набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти;

−         підвищення рівня відповідальності за виконання громадської роботи.

2.3. Пріоритетні напрямки конкурсу:

−         формування активної громадянської позиції та популяризація поваги до прав людини серед молоді;

−         мистецтво (пленери, творчі події, виставки, перформанси, просвітницькі проекти тощо);

−         активний відпочинок та популяризація серед молоді здорового та безпечного способу життя;

−         виховання молодіжної еліти області, як якісно нових носіїв державної влади, свідомих патріотично-налаштованих представників громади, які готові взяти на себе відповідальність за управління державними справами;

−         неформальна освіта (набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти);

−         розвиток молодіжної інфраструктури (залучення молоді до процесу створення та відкриття молодіжних просторів та активізація їх діяльності).

3. Умови та порядок проведення конкурсу

3.1. У конкурсі беруть участь проекти, представлені молоддю Київської області віком від 14 до 35 років. Термін реалізації проекту – до 1 грудня 2017 року.

3.2.Основні етапи проведення конкурсу соціальних проектів молодіжних ініціатив:

3.2.1. 1-й етап: Подача проектних ідей та їх попередній відбір. Термін подачі проектних ідей від учасників конкурсу триває до 25 серпня 2017 року включно. Прийом проектних ідей відбувається за електронним посиланням на сайті http://pitching.in.ua/kyiv. Попередній відбір проектних ідей здійснює конкурсна комісія. До 31 серпня 2017 року учасникам конкурсу повідомляються результати попереднього відбору, а також час і місце проведення подальших етапів конкурсу.

3.2.2. 2-й етап: Презентація проектних ідей. 11 вересня 2017 року учасники конкурсу, чиї проекти відповідають напрямкам та меті конкурсу презентують свої ідеї перед конкурсною комісією. Максимальний час презентації складає 7 хвилин. Презентація може бути представлена в будь-якій формі.

3.2.3. 3-й етап: Експертна оцінка та доопрацювання проектів. 11-14 вересня 2017 року – доопрацювання учасниками конкурсу своїх проектів у форматі тренінгу у супроводі експертів Британської ради в Україні. Участь у тренінгу – обов’язкова. Учасники конкурсу, що не пройшлинавчання на тренінгу, не допускаються до захисту проектів на наступному етапі.

3.2.4. 4-й етап: Захист проектів учасниками конкурсу. 14 вересня 2017 року – захист учасниками конкурсу своїх проектів перед конкурсною комісією. Захист проектів проходить у вигляді презентацій. Максимальний час презентації одного проекту складає 5 хвилин.

3.3. Визначення переможців відбувається за рішенням конкурсної комісії та оформлюється протоколом, в якому зазначаються список авторів та ініціативних груп із зазначенням назви проектів та сум коштів, необхідних для їх реалізації.

3.4. Кількість проектів, що отримують фінансування, залежить від бюджетів поданих проектів, але на сукупну суму 100 000 грн за рахунок коштів, передбачених у обласному бюджеті управлінню молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, п. 14.2 рішення Київської обласної ради від 19.05 2017 року №293-14-VІІ «Комплексна програма підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» в новій редакції. Гранична сума для одного проекту – 20 000 грн.

3.5. За результатами Конкурсу готується проект наказу управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації про затвердження переліку проектів, визнаних переможцями конкурсу. У проекті наказу обов’язково зазначається назва проекту, ім'я автора та обсяг бюджетних коштів, які виділяються на її виконання.

3.6. Рішення про визначення переможців конкурсу підлягає оприлюдненню протягом місяця після його прийняття.

3.7. Дія цього Положення поширюється на процедуру заявок проектних ідей, які подані на сайті http://pitching.in.ua/kyiv з 24 липня по 25 серпня 2017 року.

4. Визначення переможців конкурсу

4.1. Для організації конкурсу наказом управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації утворюється та затверджується персональний та кількісний склад конкурсної комісії.

4.2. Основною роботою конкурсної комісії є засідання.

4.3. Рішення приймається більшістю від присутніх членів комісії відкритим голосуванням. У разі рівного розподілу голосів головуючий має право вирішального голосу.

4.4. Результати роботи конкурсної комісії оформлюються протоколом засідання.

4.5. Протокол засідання містить інформацію:

          - дату, час та місце проведення;

          - прізвища, імена та по батькові членів конкурсної комісії;

         - прізвища, імена та по батькові авторів проектів;

         - результати голосування.


                                      5. Фінансування соціальних проектів.

         5.1. Визначення соціальних проектів для подальшого їх фінансування проводиться на основі конкурсу у форматі пітчингу. Пітчинг проектів – це презентація проектної ідеї перед комісією для отримання зворотного зв’язку щодо подальшого доопрацювання та можливостей фінансування.

5.2. Розгляд та аналіз поданих заявок на конкурс соціальних проектів проводиться конкурсною комісією.

5.3. Експерти Британської Ради в Україні залучаються до навчання авторів проектів соціальної дії та доопрацювання проектів у форматі тренінгу.

5.4. Переможці конкурсу визначаються рішенням конкурсної комісії, яка формується і діє відповідно до п. 4 цього положення, після презентації проектів їх авторами на засіданні комісії.

5.5. Рішення комісії, щодо визначення переможців конкурсу, має бути затверджене наказом управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

5.6. Фінансування соціальних проектів активних громадян та ініціативних груп, що не є юридичними особами здійснюється за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті управлінню молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

5.7. Активні громадяни та ініціативні групи, що не є юридичними особами, звітують за цільове використання коштів перед управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації.

 
Судова реформа
Четвер, 03 серпня 2017, 00:00

Відео

 
Рекордний липень 2017: ОСББ скористалися «теплими кредитами» майже на 30 млн грн., що в 4 рази більш
Середа, 02 серпня 2017, 13:49

2

Влітку 2017 року ОСББ вразили своєю активністю та високим інтересом до енергоефективних заходів. Так, у липні 86 ОСББ та ЖБК залучили «теплих кредитів» на суму 29,1 млн гривень. Це в 4 рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року, коли ОСББ використали на енергоощадність лише 7 млн гривень.

«Цього літа щомісяця маємо нові рекорди. Сума коштів, що ОСББ залучили у липні, у півтора рази більша, ніж у червні, коли банки видали «теплих кредитів» для ОСББ на 18,5 млн гривень», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як пояснив С.Савчук, такий шалений попит на «теплі кредити» з боку ОСББ означає одне: держава запропонувала дійсно ефективну програму стимулювання до енергоефективності, а ОСББ усвідомили всі її переваги. Це відшкодування половини і більше витрат при утепленні, зменшення комунальних рахунків вполовину і більше, підвищення комфорту у квартирах та багато іншого.

Сергій Савчук також відзначив, що за два роки дії програми «теплих кредитів» нею скористалося понад 1000 ОСББ та ЖБК з різних регіонів України. Вони отримали в державних банках більше 157 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення будинків, заміну вікон на енергоефективні, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

У розрізі регіонів найбільшу суму коштів на утеплення, а саме – 31 млн грн., залучили ОСББ Волинської області. Також до трійки лідерів за обсягом взятих ОСББ «теплих кредитів» увійшли Київська та Запорізька області. 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 40