Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяСлужба у справах дітей
Про стан справ в службі у справа дітей та сім’ї райдержадміністрації
П'ятниця, 24 лютого 2017, 08:06

Станом на 23.05.2017 на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї адміністрації перебуває 69 дітей, з них: 69 мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сім’ї опікунів (піклувальників) влаштовано 41 дитину, 3 дітей виховуються в ДБСТ Голодняк Л.Г., 4 дітей виховуються в ДБСТ родини Тищенків, 2 дітей в ДБСТ Білявської Ю.В. (Згурівський район), 2 дітей - в прийомній сім’ї Шаповал К.В. (Згурівський район), 1 дитина - в прийомній сім’ї Дейкун В.В. та Дейкун В.Ю. (Броварський район), 3 дітей - в прийомній сім’ї Шевченко Н.В. та Шевченка В.С. (Миронівський район), 6 дітей виховується у ДБСТ Синявських (Фастівський район), 2 дитини навчається у ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей», 1 дитини перебуває у КЗ КОР «Трипільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», 2 дитини знаходять в ЦСПРД «Отчий дім», 2 дітей знаходяться у КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтеранат І-ІІІ ступенів».

На початок 2017 року на первинний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування статус не ставили, статус не надавали.

Всього в банку даних служби у справах дітей сім’ї перебуває:

- на профілактичному обліку 16 дітей, які опинилась у складних життєвих обставинах,

- діти з багатодітних родин – 587;

- багатодітних сімей – 166;

- діти-інваліди - 81.

З початку 2017 року дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не усиновлювали.

Проведено 1 засідання комісій з питань захисту прав дітей при Володарській райдержадміністрації.

Служба проводить профілактичну роботу з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах. З початку 2017 року службою у справах дітей та сім’ї спільно з представниками Володарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обстежено умови проживання 8 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають на території Володарського району.

З початку 2017 року представниками служби спільно із благодійною організацією «Лайф Спіріт» проведено лекції у Володарській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Володарській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника на тему: «Твоє здоров’я – твоє майбутнє».

Детальніше...
 
Корисна інформація
Четвер, 20 жовтня 2016, 10:29

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція.

 
Новини
П'ятниця, 29 січня 2016, 15:03

29 січня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській районній державній адміністрації. На засіданні було розглянуто питання: про виконання батьківських обов’язків Рябохою Клавдією Вікторівною відносно її дітей: Повалій Олександра Ігоровича, 22 лютого 2005 року народження, Повалій Ірини Ігорівни, 06 листопада 2006 року народження, Повалій В’ячеслава Ігоровича, 24 жовтня 2008 року народження, Рябохи Максима Максимовича, 01 лютого 2012 року народження; про виконання батьківських обов’язків Озимків Ольгою Ярославівною відносно її дітей: Озимків Ігоря Ігоровича, 27 вересня 2000 року народження, Озимків Валентини Ігоровича, 16 жовтня 2001 року народження, Озимків Олени Ігорівни, 09 серпня 2006 року народження, Озимків Крістіни Ігорівни, 05 червня 2012 року народження; про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав Глемби Тетяни Павлівни та Глемби Сергія Анатолійовича відносно їхніх дітей: Глемби Сергія Сергійовича, 29 вересня 2003 року народження, Глемби Анатолія Сергійовича, 18 вересня 2004 року народження, Глемби Марини Сергіївни, 26 червня 2008 року народження, Глемби Надії Сергіївни, 30 серпня 2009 року народження, Глемби Ганни Сергіївни, 28 серпня 2010 року народження, та Глемби Юрія Сергійовича, 08 травня 2013 року народження.

Члени комісії також розглянули індивідуальний план соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування: Короленко Я.В., Щеголь М.В., Крамаренка М.В. та заслухали звіти щодо функціонування у 2015 році ДБСТ матері-вихователя Голодняк Л.Г. та батьків-вихователів: Тищенко Т.Б. і Тищенка О.С.

 
Лекція
Четвер, 26 листопада 2015, 14:31

25.11.2015 начальником служби у справах дітей та сім'ї Володарської РДА Л.В. Колдашовою з учнями 7-11 класів Лобачівського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" проведена лекція на тему : "Я хочу жити в світі без насильства".

 
Провели лекції
Четвер, 19 листопада 2015, 16:19

DSCN0206DSCN018918.11.2015 з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства працівники служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації спільно з представниками благодійної організації «Лайф Спіріт» провели лекції у Володарській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника і у КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» на тему: «Мій світ без жорстокості та насильства».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 5