Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяВиступи
Звернення голови адміністрації В.В. Завальнюка з нагоди Дня незалежності Українизнань

Шановні володарчани!

Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника - Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Незабутнім та хвилюючим він стане для першокласників, які вперше переступили поріг школи. Не менш важливим він буде і для випускників, адже перед ними відкриваються нові незвідані горизонти, вони будуть вперше робити свій професійний та життєвий вибір.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цей день стане новою сходинкою пізнання для кожного, хто переступив поріг навчального закладу, педагогам приносить задоволення від їхніх зусиль, а батькам – віру в щасливу долю своїх дітей.

Бажаю нових звершень та відкриттів, щастя, здоров’я, успіхів на ниві знань!

 
Звернення голови Київської облдержадміністрації В. Шандри

Дорогі учні та студенти Київщини!

Вітаю Вас зі святом 1-го вересня, Днем знань!

Свято 1-го вересня – це початок нової сторінки у житті учня та студента,це – новий етап для кожного навчального закладу,кожної школи, ВУЗу. До навчального року з хвилюванням готуються усі: від найменших першокласників, які сьогодні вперше переступають поріг школи, - до студентів,які опановують майбутню професію.

Також це свято для усіх вчителів, викладачів, працівників освіти. Адже Ваша благородна праця – не лише давати дітям знання з того чи іншого предмету, а й формувати їхню національну свідомість та гідність, виховувати патріотів, вчити любити та поважати свої традиції та історію.

Та сьогодні свято ми відзначаємо в складний період для України. Переконаний, що часи випробовувань стануть періодом ствердження української держави, етапом її переродження в нову, демократичну, європейську країну. Вірю, що вже скоро запанують мир та спокій на нашій землі. І перед тими, хто сьогодні переступає поріг школи, інституту, академії, відкриються нові горизонти, перспективні можливості та стабільне майбутнє.

Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення та здійснення заповітних мрій. Впевнено підкоряйте найскладніші вершини знань і завжди пам’ятайте, що ви – Українці.

З повагою
голова Київської обласної
державної адміністрації Володимир ШАНДРА

 
Звернення голови адміністрації В.В. Завальнюка з нагоди Дня незалежності України

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ВОЛОДАРЩИНИ !

moya krainaСьогодні ми святкуємо найважливіше свято нашої державності – величний та урочистий День незалежності України.

Мільйони українців наближали це свято ціною власного життя. Тільки сильна і достойна нація заслуговує на свободу і незалежність, і істина ця живе у кожному українському серці.

Успіх держави залежить особисто від кожного. Ваш патріотизм, небайдужість й активна життєва позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – ось запорука щасливого майбутнього нашого народу.

Нам випало жити в непростий, але доленосний час захисту незалежності та суверенітету України. Час, який випадає не на кожне покоління. Час, який формує нову генерацію вільних та незалежних людей. Ми можемо мати різні погляди на шляхи побудови сучасної європейської держави, але нас усіх єднає щире прагнення передати нащадкам могутню і процвітаючу державу.

Святкування незалежності, особливо у цьому році, зобов’язує нас відверто і вимогливо оцінити пройдене, обміркувати напрямки та перспективи подальшого розвитку, дати відповіді на найбільш актуальні питання сучасної доби.

Об’єднаймось же у прагненні бачити Україну процвітаючою демократичною державою, державою правовою, відповідальною перед своїми громадянами, яку увесь світ визнає невід’ємною складовою єдиного європейського економічного, культурного та безпекового простору.

Нехай жива історична пам’ять українського народу, почуття національної гідності, самоповаги та поваги до інших народів додають нам сил і натхнення в усіх справах заради Людини, в ім’я процвітання України.

Вітаючи всіх з Днем народження держави, зичу вам незгасного ентузіазму, здійснення сподівань. Хай кожна оселя повниться миром і злагодою, добробутом і взаєморозумінням.

Слава Україні!

Голова адміністрації В.В. Завальнюк.

 
Звернення голови Київської облдержадміністрації В. Шандри

Дорога громадо Київщини!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

За всі роки Незалежності, Україна вперше переживаєтакі суворі випробування: анексований Крим, проведення антитерористичної операції на Сході України,загроза військового вторгнення. Долею випало відзначати 23-ю річницю проголошення незалежності у непростий період багатовікової історії, коли знову приходиться вести кровопролитну боротьбу з зовнішнім агресором за збереження єдиної, незалежної та суверенної держави. Той, кого ще вчора вважали другом-побратимом, найближчим партнером, сьогодні відправляє найманців для дестабілізації ситуації в Україні, на совісті якого – життя українських воїнів, мирних жителів.

Та разом з тим, період випробовування став періодом єднання, братерства, підняття національної самосвідомості. Так, весь Український народ об’єднався, заради мирного та щасливого майбутньогонаших дітей.

Те, що вчора здавалося другочерговим, сьогодні – актуальне. Завдяки патріотам за короткі терміни підвищили боєздатність армії, сформований громадський рух для підтримки військових. Біда, яка прийшла в Україну зблизила людей: від Львова – до Харкова, від Києва – до Одеси. Адже усі хочуть жити в новій, процвітаючій, європейській державі.

Український прапор став насправді патріотичним символом. Сьогодні в національний двоколор пофарбовані мости, будівлі, архітектурні памятки. Тож нехай він і надалі буде символом віри кожного українця у перемогу з агресором, а для воїнів слугує оберегом.

Я бажаю усім нам мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сімях та міцного здоровя.

Слава Україні!

З вірою у мир та спокій,

Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра

 
Багато зробити може ще навіть наше покоління

Минуло 100 днів, відколи виконавчу владу Володарського району очолив В.В. Завальнюк. Про виклики сьогодення і перспективи розвитку, про духовні й моральні цінності — наша розмова:

— Валентине Вікторовичу, минуло не так вже й багато часу, як Ви дали згоду працювати на посаді голови Володарської райдержадміністрації. Що вплинуло на Ваше рішення?

— Державна служба раніше мене цікавила мало. Все змінили події Революції гідності. Я — позапартійний, не належу ні до радикальних організацій, ні до інших партійних структур. Довгий час, як юрист, я працював із «Батьківщиною» і симпатизую цій партії. Багато членів цієї політичної сили стали моїми друзями. Серед них — і Віктор Світовенко: у нас багато спільного, ми розу-міємо один одного з півслова — працювали разом майже 9 років. Але, повторюю, я не належу до жодної з партій і не планую політичної кар’єри.

Якби мені запропонували очолити Володарський район ще рік-два тому, я відмовився б. Після Революції гідності ж, відчуваю, з’явилася можливість щось змінити.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 Наступна > Кінець >>

Сторінка 33 з 36