Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні263
mod_vvisit_counterВчора339
mod_vvisit_counterЦього тижня1937
mod_vvisit_counterМинулого тижня1743
mod_vvisit_counterЗа місяць7200
mod_vvisit_counterМинулого місяця11904
mod_vvisit_counterВсього1012050

Online (20 хвилин): 4
Твій IP: 54.92.190.11
,
2018-09-21 19:49
Виступи
Вітання Президента з нагоди Дня Соборності
Четвер, 22 січня 2015, 11:20

Шановні співвітчизники!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя. Вона оволоділа, нарешті, умами практично всіх без винятку громадян України та зробилася найголовнішою цінністю в усіх її областях.

Перефразовуючи слова, сказані в дев’ятнадцятому році одним з політичних діячів того часу Левом Бачинським: ми стали народом не лише з «однією кров’ю» та «одним серцем», але й з однією думкою. Ще Михайло Грушевський, говорячи про відмінності, «витворені на нашім національнім тілі чужими впливами та зовнішніми обставинами», закликав не «роздмухувати різниці, а розвивати почуття єдності, солідарності, близькості». Ми так і робимо.

Протягом останнього року десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони й мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як сьогодні.

Наш ворог грубо прорахувався. Хотів нас знищити, а зробив сильними як ніколи. Українська політична нація остаточно ствердилася на всіх теренах — західних, східних, північних, південних та центральних. Вона об’єднала представників різних етносів та носіїв різних мов. А наші російськомовні співвітчизники продемонстрували, що Україну російською мовою вони люблять не менше, ніж україномовні українською.

Нині майже 100% громадян — за єдину країну. І вражаюча більшість українців бачить її саме унітарною, а не федеративною.

Для мене як для Президента єдність країни та нації є такою ж цінністю, як для всіх моїх співвітчизників. Маю свої погляди на питання історії, мови та церкви. Та, незважаючи на те, що подібні ідеї сьогодні поділяються вже переконливою більшістю співгромадян, я повинен враховувати і почуття меншості. Саме тому ми проводимо дуже виважену гуманітарну політику.

Звісно, є принципові речі, які не можуть бути предметом для жодного компромісу. По-перше, Україна не буде федеративною, а залишиться унітарною державою! По-друге, європейський вибір не підлягає дискусії. По-третє, єдиною державною мовою є і буде українська!

Але ніхто й ніколи не зазіхатиме на право людей говорити російською та іншими мовами, вільно вживати їх вдома, на вулиці, на роботі. Додатковою гарантією такого права стане децентралізація, яка торкнеться і гуманітарної політики.

Ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською політичною нацією, в складі якої рівною мірою комфортно почуватимуться всі етноси.

Зі святом Соборності вас, дорогі мої!

Слава Україні!

 
З НОВИМ РОКОМ!
Середа, 31 грудня 2014, 00:00

elkaШановні жителі Володарського району!

Щиро вітаємо вас з прийдешнім Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Відходить в історію 2014 рік. Він був не простий, але хочеться, щоб у нашій пам’яті все ж залишилися лише гарні події, радісні моменти, досягнення та здобутки. Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.

Тож нехай 2015 рік стане щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному звас він принесе віру у правильність обраної мети та енергію для її досягнення!

Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь України!

Бажаємо всім здоров’я і щастя, сили і наснаги, радості і достатку. Хай збуваються найзаповітніші мрії, хай виповнюються ваші надії. Хай панують достаток, затишок і щастя у ваших родинах!

 
Інформація щодо неприйнятності ідей федералізації України
Понеділок, 29 грудня 2014, 00:00

Визначення та законодавча база

Унітарна держава (від лат. унітас, унус - єдність, один) - це форма державного устрою, у якій частини держави є адміністративно-територіальними одиницями і не мають статусу державного утворення. В унітарній державі функціонують єдині для всієї країни вищі органи державної влади, правова система, конституція, збройні сили.

Федерація (від лат. федераціо, федус - союз, об'єднання) - це форма державного устрою, у якій частини федеративної держави є державними утвореннями та володіють певною політичною самостійністю (суб'єкти федерації можуть мати власну, але узгоджену з федеральною конституцію, власні органи влади, систему законодавчих, виконавчих і судових органів). Ці утворення формально неволодіють суверенітетом, правом одностороннього виходу з федерації й самостійної участі в міжнародних відносинах. Приклади таких федеративних держав: Австрія, ФРН, ОАЕ, США. Федерацію треба відрізняти від конфедерації, що являє собою міжнародно-правовий союз суверенних держав, наприклад Європейський Союз (Швейцарська Конфедерація, попри історичну назву, є федерацією). Близькими до суб'єктів федерації можуть бути автономні утворення деяких унітарних держав (наприклад, Автономна Республіка Крим).

Федералізація (від англ. федералізейшн, італ. федералізацьйоне, ісп. федералізасьйон) - це процес об'єднання незалежних суб'єктів (земель, штатів, регіонів) у федерацію і створення надсуб'єктних органів управління.

Слід зазначити, що коли говорять про Україну, то фактично мається на увазі цілком протилежне - перетворення унітарної держави у федеративну шляхом зміни Конституції та проведення відповідних законодавчих реформ.

Детальніше...
 
20 грудня - День міліції
П'ятниця, 19 грудня 2014, 11:14

Шановні працівники міліції!

День міліції відзначається в Україні щорічно 20 грудня - в день ухвалення Верховною Радою України в 1990 році Закону «Про міліцію».

Ви пов'язали свою долю з важкою і героїчною професією. На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

Ваші знання, досвід, відданість почесній справі – служити людям та державі в ім'я утвердження добра і справедливості у поєднанні з чесністю та безкомпромісністю збагачують ваш внесок у справу утвердження Закону, викликають повагу.

Прийміть щиру вдячність за самовіддану працю. Нехай і надалі ваша життєва та професійна дорога наповнюється яскравим змістом. Нехай невичерпна енергія та професіоналізм, справедливе ставлення до людей будуть постійними супутниками у вашій діяльності, а результати роботи не даються ціною великих непоправних втрат. Сердечно зичимо міцного здоров'я, щастя, гордості за почесну і нелегку місію, яку вам випало здійснювати у державі.

У цей день висловлюємо щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

 
Звернення голови адміністрації В.В. Завальнюка з нагоди Дня підприємця
П'ятниця, 05 вересня 2014, 11:37

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом.Це свято – приємна нагода висловити вам подяку за наполегливу працю, за високий рівень професіоналізму та здатність досягати мети.

Підприємець - це велика відповідальність і важка праця. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – визначальні риси для успішної та конструктивної роботи. Завдяки діяльності малих та середніх підприємств постійно зростають обсяги виробництва, збільшується роздрібний товарообіг, розширюється ринок послуг.

Не можна не відзначити особливого внеску того сектору, який ви представляєте. Розвиток підприємництва – це збільшення надходжень до районного бюджету і можливість вирішувати соціально-економічні питання в районі. Підприємництво зміцнює економіку, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця. Досвід передових країн світу переконливо доводить, що саме нормальна робота бізнесових структур, приватних підприємців є запорукою стабільності суспільства, покращення якості життя.

І хоча сьогодні чимало труднощів, серед яких недосконале законодавство, адміністративні перешкоди, недобросовісна конкуренція, стоять на шляху розвитку підприємництва, ви взяли на себе відповідальність не лише за добробут своєї родини, а й неухильно нарощуєте свій внесок у розв’язання актуальних суспільних проблем району. Низький уклін і велика вам шана.

Прийміть найщиріші вітання та побажання успіху в вашій діяльності. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю вам завжди знаходитись у потоці рівномірного поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків.

Зичу вам витримки і мужності, рішучості і наполегливості, економічної та соціальної стабільності, впевненості у майбутньому, успішного здійснення професійних, творчих, особистих задумів. Миру, щастя, добра, здоров’я та достатку вам і вашим родинам!

Зі святом!

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 Наступна > Кінець >>

Сторінка 23 з 27