Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПроведення громадських слухань проектних документацій з капітального ремонту автомобільної дороги
Четвер, 05 березня 2020, 11:39

   Відповідно до чинних державно будівельних норм і стандартів (ДБН В.2.3.-4:2015 та ДБН А.2.2-1-2003) та з метою врахування у проектних документаціях інтересів громадськості та органів місцевого самоврядування, повідомляємо про проведення громадських слухань матеріалів проектів капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянках км 114+435 – км 124+735 та км 124+735 – км 133+606 в межах Володарського району Київської області (пояснювальна записка та схеми додаються).

     Пропозиції та зауваження до вищевказаної проектної документації приймаються до 06.04.2020 р. на електронну адресу zagal_volodarka@ukr.net, а також за адресою: 09301, Київська обл., Володарський район, смт Володарка, пл. Миру,4, (відділ житлово-комунального господарств, енергоефективності та інфраструктури райдержадміністрації).

Запанованих захід - громадські слухання проектів капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянках дороги км 114+435 – км 124+735 та км 124+735 – км 133+606 в межах Володарського району Київської області, відбудеться 06 квітня 2020 року об 11:00 годині в залі засідань Володарської райдержадміністрації.

Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення

Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянці км 114+435 – км 124+735,

Київська область(Володарський район)

Проектна документація на капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянці км 114+435 – км 124+735 розробляється відповідно до Державної цільова економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2020р. №36 та планів робіт на 2020 рік по Службі автомобільних доріг у Київській області.

Довжина ділянки капітального ремонту в межах Володарського району складає (за проектом) - 3,3 км.

Ділянка проходить повз населений пункт Біліївка. В межах ділянки передбачено 2 каналізовані зїзди до села.

Проектом передбачається доведення існуючої дороги до параметрів III категорії відповідно до ДБН В.2.3-4:2015. Проектом буде передбачено підсилення існуючого дорожнього одягу під розрахункове навантаження А2 (115кН), з влаштуванням шару зносу з щебенево-мастикового асфальтобетону (асфальтобетону).

Земляне полотно в цілому знаходиться в задовільному стані та придатне для подальшого використання. Проектом передбачається максимальне використання існуючого земляного полотна з доведенням останнього до нормативних параметрів.

На ділянці капітального ремонту розташовано 5 примикань в одному рівні. Проектом передбачено доведення транспортних розв’язок до нормативних параметрів згідно ГБН В 2.3-37641918-555. Покриття на вищезгаданих примиканнях та з’їздах капітального та перехідного типів (технологічні з’їзди). Існуючий стан покриття на з’їздах незадовільний. Проектом передбачено влаштування конструкції дорожнього одягу по типу основного проїзду. На примиканнях, що мають перехідний тип покриття, проектом передбачено влаштування перехідного типу покриття в межах заокруглень.

На ділянці капітального ремонту розташовано міст через р. Березянка та 5 водоперепускних труб. Проектом передбачено капітальний ремонт існуючого мосту. Існуючі труби знаходяться в задовільному стані, але здебільш замулені та забиті побутовим сміттям. Русла труб заросли чагарником та місцями молодими деревами. Портальні стінки та відкрилки мають різну ступінь сколів і тріщин. На деяких оголовках труб спостерігається відшарування захисного шару бетону внаслідок корозії арматури. Проектом передбачено ремонт водопропускных труб.

Споруди поверхневого водовідведення представлено у вигляді відкритої системи (кюветів). В місцях водовипуску та скиду у водні об’єкти проектом передбачено очистку поверхневої води крізь очисні споруди. Проектом передбачено влаштування очисних споруд у 4 місцях.

Існуюче інформування учасників дорожнього руху дорожніми знаками щодо умов і режимів руху на ділянці дороги не відповідає умовам ДСТУ 4100-2014 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування», дорожня розмітка по основному проїзду відсутня. В місцях високих насипів, на трубах і на підходах до мостів відсутні дорожні огородження. Напрямні пристрої перед бар’єрним огородженням та на з’їздах не відповідають ДСТУ 8751:2017. Проектом передбачено відновлення дорожніх пристроїв та облаштування дороги.

Капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення

Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянці км 124+735 – км 133+606,

Київська область (Володарський район)

Проектна документація на капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянці км 124+735 – км 133+606 розробляється відповідно до Державної цільова економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2020р. №36 та планів робіт на 2020 рік по Службі автомобільних доріг у Київській області.

Довжина ділянки капітального ремонту в межах Володарського району складає (за проектом) -8,871 км.

Ділянка проходить по території с. Гайворон. В межах населеного пункту проектом передбачено влаштування пішохідних доріжок для руху пішоходів. Для транзитного руху пасажирів проектом передбачення ремонт автопавільйонів, та влаштування нових. При розробці проекту капітального ремонту передбачено влаштування стаціонарного електричного освітлення ділянки дороги, що проходить через с. Гайворон, з влаштуванням енергозберігаючих (LED) світильників.

Проектом передбачається доведення існуючої дороги до параметрів II, III категорії відповідно до ДБН В.2.3-4:2015. Проектом буде передбачено підсилення існуючого дорожнього одягу під розрахункове навантаження А2 (115кН), з влаштуванням шару зносу з щебенево-мастикового асфальтобетону (асфальтобетону).

Земляне полотно в цілому знаходиться в задовільному стані та придатне для подальшого використання. Проектом передбачається максимальне використання існуючого земляного полотна з доведенням останнього до нормативних параметрів.

На ділянці капітального ремонту розташовано 1 пересічення та 10 примикань в одному рівні. Проектом передбачено доведення транспортних розв’язок до нормативних параметрів згідно ГБН В 2.3-37641918-555. Покриття на вищезгаданих примиканнях та з’їздах капітального та перехідного типів (технологічні з’їзди). Існуючий стан покриття на з’їздах незадовільний. Проектом передбачено влаштування конструкції дорожнього одягу по типу основного проїзду. На примиканнях, що мають перехідний тип покриття, проектом передбачено влаштування перехідного типу покриття в межах заокруглень.

Існуюче інформування учасників дорожнього руху дорожніми знаками щодо умов і режимів руху на ділянці дороги не відповідає умовам ДСТУ 4100-2014 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови. Правила застосування», дорожня розмітка по основному проїзду відсутня. В місцях високих насипів, на трубах і на підходах до мостів відсутні дорожні огородження. Напрямні пристрої перед бар’єрним огородженням та на з’їздах не відповідають ДСТУ 8751:2017. Проектом передбачено відновлення дорожніх пристроїв та облаштування дороги.

-          громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 20 березня 2019 року об 11:00 в залі засідань Володарської РДА за адресою Київська обл., Володарський район, смт Володарка, пл. Миру, 4

 Схема Р 18 км114 км124

Схема Р 18 1