Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро роботу служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації
Понеділок, 02 березня 2020, 16:35

Станом на 01.03.2020 на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації перебуває 85 дітей, з них: 85 мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сім’ї опікунів (піклувальників) влаштовано 54 дітей. У прийомних сім’ях - 5 дітей. У дитячих будинках сімейного типу - 12 дітей. Всього 71 дитина влаштована в сімейні форми виховання, що становить 83,5 % від загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації.

В інституційних закладах для дітей перебуває 14 дітей, позбавлених батьківського піклування з первинного обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації, 2 дітей знаходяться в КЗ КОР «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків». 2 дітей знаходиться в КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка», діти перебували в даних закладах до набуття статусу. 8 дітей знаходяться у КЗ КОР «Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», п’ять дітей набули статус перебуваючи у даному закладі. Проводиться робота щодо пошуку сімей, які б взяли на виховання у свою сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у даних закладах.

1 дитина навчається у Ржищівському професійному ліцеї.

1 дитина перебуває у Білоцерківському дитячому будинку–інтернаті.

Протягом 2019 року статус набули 7 дітей, з них троє дітей, які набули статус у 2019 році, влаштовані під опіку.

З початку 2020 року статус дітям у Володарському районі не надавався. У Володарському районному суді перебуває справа щодо позбавлення батьківських прав матері відносно однієї дитини.

Також з первинного обліку ССДС Володарської РДА з у 2019 році усиновлено 3 дітей, одне усиновлення громадянами України, двоє громадянами США, діти, яких усиновлено, перебували у закладах інституційного догляду.

У 2019 році 6 дітей, позбавлених батьківського піклування зняті з первинного обліку у зв’язку з досягненням повноліття. З початку 2020 року знято одну дитину у зв’язку з досягненням повноліття.

Органом опіки та піклування Володарської райдержадміністрації з початку 2019 року подано 1 позов до Володарського районного суду щодо позбавлення батьків батьківських прав 1 матері відносно 4 дітей, 4 із них знаходилися у інституційних закладах, позови подані у зв’язку зі свідомим ухилянням матері від виконання своїх обов’язків. Позовні вимоги задоволені у повному обсязі.

Всього в банку даних служби у справах дітей сім’ї перебуває:

 - на профілактичному обліку перебуває 21 дитина, яка опинилась у складних життєвих обставинах,

 - діти з багатодітних родин – 630;

   - багатодітних сімей – 183;

   - діти-інваліди - 84.

На обліку дітей, які опинились у СЖО перебуває 21 дитина. З них 9 дітей, які є жителями Володарського району, влаштовані в інституційні заклади для дітей, у зв’язку зі складними життєвими обставинами, у яких опинилися їхні батьки. 7 дітей були влаштовані за клопотанням служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації, з них: двоє дітей до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків», 5 дітей перебуває в Київському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім» з грудня 2019. 2 дітей перебуває в КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква».

У 2019 році пройшли реабілітацію 2 дітей, з двох сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, складні життєві обставини були мінімінізовані, діти повернулися у біологічні сім’ї та проживають на території Володарського району. Протягом всього періоду сім’ям надавався соціальний супровід працівниками Володарського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Найбільш ефективними заходами щодо попередження дитячої бездоглядності залишається проведення профілактичних рейдів службою у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації спільно з представниками органів освіти, Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУЕП в Київській області, обстеження житлово-побутових умов неблагополучних сімей та правова пропаганда. Служба проводить профілактичну роботу з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах. З початку 2020 року службою у справах дітей та сім’ї спільно з представниками Володарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обстежено умови проживання 6 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, у яких 10 дітей, що проживають на території Володарського району.

З початку 2020 року проведено 4 рейди з метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень та злочинів, охорони прав та інтересів дітей соціально-незахищених категорій.

На території Володарського району фактів торгівлі людьми не виявлено. З метою попередження торгівлі людьми працівники служби у справах дітей та сім’ї разом проводять профілактичні бесіди, особливо приділяється увага особам з групи ризику щодо запобігання торгівлі людьми.

В районі проводиться робота щодо впровадження гендерної політики. Питань пов'язаних з порушенням гендерної політики та гендерної рівності не виявлено. 74 жінкам з Володарського району присвоєне почесне звання України «Мати-героїня». З початку 2020 року почесне звання України «Мати-героїня» жінкам з Володарського району не присвоювалось.

Служба у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації організовує і проводить просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед громадськості та серед членів сім’ї, де виникає реальна загроза вчинення насильства в сім’ї, або де було вчинено насильство в сім’ї, з метою попередження насильства в сім'ї, проводить заходи спільно з Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУЕП в Київській області щодо попередження насильства в сім’ї.

Протягом 2019 року охоплено оздоровленням та відпочинком 689 дітей шкільного віку, що становить 37,8%. Всього на території Володарського району проживає 1822 дітей шкільного віку. Станом на 31.12.2019 охоплено оздоровленням дітей шкільного віку, які проживають на території Володарського району 224 дитини, а відпочинком - 462 дитини. З них службою у справах дітей та сімї направлено дітей, соціально-незахищених категорій, які проживають на території Володарського району всього 64 дитини, 57 на оздоровлення та 7 на відпочинок. 4 дітям, учасників АТО та 1 дитині з багатодітної сім’ї було придбано путівки на відпочинок за кошти Володарського районного бюджету в сумі 35 700грн у ДПУ «МДЦ «Артек»». З початку 2020 року оздоровлено 5 дітей.

Служба у справах дітей та сім’ї і надалі буде виконувати завдання спрямовані на поліпшення становища дітей, їх фізичний інтелектуальних і духовних розвиток, запобігання бездоглядності та безпритульності, попередження насильства в сім’ї, та вчинення дітьми правопорушень на території Володарського району, забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей, оздоровлення та відпочинку дітей, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

 

Начальник служби                                                   Л.В. Колдашова