Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи відділу освіти за 2019 рік
Четвер, 27 лютого 2020, 17:04

Мережа закладів загальної середньої освіти району (далі – ЗЗСО) налічує 14 шкіл, з них одна є опорним закладом з двома філіями. Загальна кількість закладів зменшилася порівняно з 2018 роком на 1 одиницю внаслідок призупиненння діяльності КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С» в зв’язку із відсутністю дітей. Крім того, внаслідок оптимізації мережі закладів трьом закладам було понижено ступінь. Це Завадівський ЗЗСО та Рудосільський ЗЗСО (були І – ІІІ ступенів, стали І – ІІ ступенів), Логвинський ЗЗСО (був І – ІІ ступенів, став І ступеня). У ЗЗСО навчається 1662 учні, що на 52 більше порівняно з 2018 роком.

В КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – Д/С» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім В.П. Мельника» проводиться апробація нового Державного стандарту початкової освіти на регіональному рівні.

В районі зросла кількість закладів освіти з інклюзивним навчанням та вихованням, їх тепер 8 (у 2018 році було 5). Інклюзивне навчання організовано для 23 дітей (у 2018 році – для 15 дітей). Функціонує Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр.

Позашкільною освітою охоплено 695 учнів в 41 гуртку Володарського РЦТДЮ та 195 дітей займаються у 17 навчальних групах КЗ «Володарська ДЮСШ».

В районі функціонує 1 заклад дошкільної освіти (далі –– ЗДО) та дошкільні підрозділи в сільських ЗЗСО, де навчаються і виховуються 515 дітей.

Загальна кількість дітей у 2019 році віком від 0 до 6 років становить 881, з них дошкільною освітою охоплено 515 дітей. Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років становить 63% . Охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою становить 100%.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку.

За кошти, що виділяються на соціально-економічний розвиток територій, придбано ноутбуки для: КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» - 65 тис.грн, КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» - 65 тис.грн, КЗ «Володарський ДНЗ «Пізнайко»» - 48,7 тис.грн.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1012 за кошти освітньої субвенції на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів витрачено 80,014 тис.грн. В рамках концепції НУШ витрачено 147,281 тис.грн (на придбання сучасних меблів, мультимедійних комплексів для перших класів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» та ноутбуків, принтерів для десяти перших класів).

У зв’язку з підготовкою до нового 2019/2020 навчального року у закладах освіти Володарського району проводились ремонти приміщень котелень та їх обладнання. Облаштовано 5 газових котелень закладів освіти засобами дистанційної передачі даних вузла обліку природного газу на загальну суму 141 тис.грн, налаштовано робочі параметри ІМОd на котельнях.