Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро роботу управління за 2019 рік
П'ятниця, 21 лютого 2020, 15:24

            Зайнятість населення та ринок праці

           

             Протягом 2019 року послугами Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості   скористались 2424 особи, з них 1827 отримали статус безробітного, що на 217 осіб менше відповідного періоду 2018 року.                         

            Серед зареєстрованих безробітних: жінок – 795, молоді до 35 років – 469, осіб з робітничими професіями – 1077, службовців – 403 осіб, особи які займали місця що не потребують спеціальної підготовки – 347 чол.

         В службі зайнятості було зареєстровано 1320 вакансій, укомплектовано – 1036, з них: 70 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 10 % - вакансії підприємств торгівлі, 20 % - вакансій переробних підприємств (комбікормовий та цукровий заводи). Кількість претендентів на одну вакансію складає 1,8 особи.

            Протягом 12 місяців 2019 року було працевлаштовано – 1063 особу, з них мали статус безробітного – 582 особи.

            Протягом звітного періоду працевлаштовано 5 осіб на новостворені робочі місця шляхом компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску.

          Середня тривалість укомплектування вакансій становить 8 днів.

          Рівень працевлаштування становить 43,9 %.

          Знято з обліку з інших причин 565 осіб.

          Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили – 251 чоловік.

          Одноразову виплату допомоги по безробіттю на організацію власної підприємницької діяльності отримала 3 особи.

          На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 469 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району – 39 особи).

            На кінець вересня 2019 року на обліку перебувало – 680 безробітних.

            На кінець вересня 2019 року рівень зареєстрованого безробіття становив – 18,27 %, що на 2,7 % менше відповідного періоду минулого року.

      

Заробітна плата та стан її виплати.

Управління соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації повідомляє, що протягом 2019 року постійно проводився аналіз підприємств та фізичних осіб, що декларують заробітну плату менше встановленого рівня або на рівні мінімальної.

Згідно даних управління Пенсійного фонду України у Володарському районі незначна кількість підприємств, на яких виплачується заробітна плата нижче встановленого законодавством рівня мінімальної заробітної плати. Причиною такої виплати є те, що працівники даних підприємств оформлені на не на повну ставку або на неповний робочий день та при подачі фінансової звітності допущені помилки.

Протягом 2019 року відбулось дванадцять засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на яких розглядались питання про зменшення або недопущення виникнення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості фізичними особами – підприємцями та виявлення фактів тіньової зайнятості та про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району. Також на засіданнях розглядались відомості надані Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області (Володарка) та Білоцерківським управлінням ГУ ДФС у Київській області з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Також 13 лютого 2019 року відбулась нарада за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Пентелейчука А.В. на якій розглядалось питання виконання в 2018 році заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості по цьому внеску, легалізації трудових відносин, інспекційних відвідувань та визначення конкретних дій щодо спільної роботи по даних напрямах на 2019 рік та 14 березня 2019 року відбулось спільне засідання «круглого столу» з представниками Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, щодо питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску в Володарському районі;

19 квітня 2019 року відбулась нарада за участю Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області та державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю питанням порядку денного було співпраця в частині виконання постанов територіальних органів Держпраці.

02 травня 2019 року відбулось засідання колегії Володарської райдержадміністрації на якому розглядалось питання про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району.

21 серпня 2019 відбулось розширене засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю виконуючого обов’язки голови адміністрації, голови районної ради, начальника відділу з питань документообігу, контролю та організаційного забезпечення райдержадміністрації, начальника Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області, завідувача Володарського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) Сквирського ОУ ПФУ Київської області, фізичних осіб – підприємців та члени робочої групи на якому розглядалось питання про погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування громадян, та про недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

На даний час у Володарському районі заробітна плата працівникам підприємств, організацій та установ виплачується не нижче встановленого законодавством рівня мінімальної заробітної плати.

Протягом звітного періоду в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати немає.

Постійно проводяться зустрічі з керівниками підприємств з питань підвищення рівня оплати праці та детінізації зайнятості населення.

Виплати за загальнообовязковим державним страхуванням здійснюються вчасно.

Середній розмір заробітної плати по району cтаном на 01.01.2020 становить 7448,90 грн., в тому числі по сільському господарстві – 8597,18 грн.

Соціальний захист населення

На обліку в управлінні перебуває 4902 пільговик, серед яких 667 ветеранів війни, 863 потерпілих від аварії на ЧАЕС, 1657 дітей війни, 1633 ветерани праці, 255 учасників АТО, з яких інваліди ІІ групи - 8 осіб, ІІІ групи – 6 осіб, ) та 2 сім’ї загиблих учасників АТО.

На квартирному обліку перебуває 8 інвалідів війни ІІ групи, 1 інвалід війни ІІІ групи (в тому числі 3 інваліди ІІ групи АТО), 22 учасників бойових дій (в тому числі 9 учасників АТО).

За 2019 рік нарахування за надані пільги окремим категоріям громадян становили 3993,45 тис. грн.

 Станом на 01.01.2020 - 476 осіб отримали допомогу при народженні дитини, на загальну суму 6878,2 тис. грн.

Допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами отримали 120 жінок на суму 188 тис. грн.

Допомогу на дітей отримали 116 одиноких матерів на суму 3014,7 тис. грн.

Тимчасову державну допомогу дітям батьки, яких ухиляються від сплати аліментів отримали 51 дитина на суму 38,6 тис. грн.

Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімям виплачено 89 сімям на загальну суму 3 380,9 тис. грн.

Державну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам отримали на суму 6250,6 тис. грн.

Допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування виплачено 30 отримувачам на суму 1930,4 тис. грн.

Виплачено компенсацій 146 фізичним особам, які надають соціальні послуги на суму 359,5 тис. грн.

За 2019 рік управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 25 752,1 тис. грн.

В районі є дві прийомні сім’ї в яких виховується 5 дітей. Станом на 01.01.2020 року профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям на загальну суму 273,6 тис. грн.

 За 2019 рік отримували субсидію 3 809 сімей з них у безготівковій формі 6510,5 тис. грн., в готівковій формі 22 049,6 тис. грн., в грошовій формі 1 528,6 тис. грн. на тверде паливо отримали 364 особи на 1 008,7 тис. грн.

 У Володарському районі обліковано 99 осіб (73 сімї), з них: переміщених з АР Криму – 10 осіб (9 сімї) та районів проведення АТО – 89 особи (64 сімей). Їм надана грошова допомога на суму 350,4 тис. грн.

 На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 991 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і які отримують компенсаційні виплати. За 2019 рік нарахована та виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 2 559,3 тис. грн. Оздоровилось 35 осіб на загальну суму 255,4 тис.грн.

 Технічними засобами реабілітації за 2019 рік забезпечено 103 особи з інвалідністю на 958356,35 грн. за кошти державного бюджету та 19 осіб з інвалідністю отримали технічні засоби реабілітації із залишків складу.

 Здійснено реабілітацію 2 діток за державною програмою реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу на 41 000,00 грн.

Санаторно-курортними оздоровленням забезпечено 29 осіб, з них 4 учасники бойових дій, 4 – інваліди війни, 1- учасник війни, 2 – члена сім’ї загиблого, 17 – осіб з інвалідністю загального захворювання та 1 особа з інвалідністю спинального профілю. Також оздоровлено 15 учасників бойових дій з числа учасників АТО.

 У 2019 році проведено психологічну реабілітацію 1 учаснику УБД з числа учасників АТО на 11 012,40 грн у санаторії «Ірбіс» м. Скадовськ.

 Проведено професійну адаптацію 2 учасникам бойових дій із числа АТО за курсом навчання водій категорії В,С в ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей» на суму 11 000,00 грн.

 Виплачено 45 особам одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю, дітям-інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.17 № 256. Також 48 особам з інвалідністю надано адресну грошову допомогу за кошти обласного бюджету.

 В районі працює територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). За 2019 рік соціальні послуги надано 1217 жителям району.

 При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. Протягом 2019 року надано послуг 35 жителям району. Станом на 01.01.2020 у відділенні проживає – 28 чоловік.

 В районі діє Володарська районна цільова Програма «Турбота» на 2016-2020 роки яка затверджена розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації від 29.02.16 № 45 відповідно за 2019 рік на дану програму виділено 140 тис. грн. які повністю використані, допомогу отримали 151 особа:

учасники ЧАЕС та члени їх сімей – 11 осіб – 9 600 грн.;

учасники АТО – 8 осіб – 10 500 грн.;

особи з інвалідністю – 28 осіб – 21 200 грн.;

особи які опинились в складних життєвих обставинах – 39 осіб – 41 300 грн.

Також центром за 2019 рік надано 503 особам продуктові набори та 27 особам надано гуманітарну допомогу.

 Відділенням надання соціальної допомоги вдома за 2019 рік надано послуги 490 одиноким та одиноко проживаючим жителям району.

 

Начальник управління                                            О.І. Ткаченко