Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи за 2019 рік
П'ятниця, 21 лютого 2020, 15:18

Містобудівна діяльність :

       1. В 2019 року на підставі розпорядження виконуючого обов’язки голови Володарської райдержадміністрації від 30.01.2019 №14 розпочато роботу над розробкою детального плану території земельної ділянки площею 52,9427 га що розташована в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Відповідно до чинного законодавства дотримано процедури проведення громадських слухань матеріалів детального плану та розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві. 07.06.2019 розпорядженням виконуючого обов’язки голови Володарської райдержадміністрації від №68 затверджено детальний план території вказаної земельної ділянки.

       2. В 2019 році завершено роботу над генеральним план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району, матеріали якого були представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві. На даний час містобудівна документація готується на розгляд та затвердження Лобачівській сільській раді.

         3. Рішенням сесій сільських рад Володарського району (с. Руде Село, с. Ожегівка, с.Городище-Пустоварівка, с. Березна, смт Володарка) прийняті рішення про розробку:

- Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області;

- Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній  ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області;

-Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області.

- Детального плану території нового кладовища по вул. Загоронього в смт Володарка Володарського району.

- Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 221680800:05:016:003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара.

      Вищевказані матеріали містобудівної документації пройшли процедури проведення громадських слухань матеріалів відповідно до чинного законодавства та були розглянуті на засіданні архітектурно-містобудівної ради Володарської райдержадміністрації.

     В 2019 році Городище-Пустоварівською сільською радою розпочато роботу над розробкою генеральних планів с. Городище –Пустоварівське та с.Веснянка Володарського району. Визначено розробника містобудівної документації та підписано завдання на проектування.

       Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план території Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції). За розробленим проектом на будівництво даного об’єкту подано до Державної будівельної інспекції повідомлення про початок будівельних робіт, що є дозвільним документом на початок будівництва

     Розглянувши звернення ТОВ «ГОПАК» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.09.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та сонячної електростанції на земельній ділянці по вул. Березова, 1-д, в с. Городище-Пустоварівське.) В 2019році відповідно до розробленого проекту даний об’єкт введено в експлуатацію (зареєстровано в

Державній будівельній інспекції декларацію про готовність об’єкту до експлуатації).

Житлове будівництво:

В 2019 році на території Володарського району не споруджувалися об’єкти житлового будівництва, із залученням інвестиційних коштів громадян чи державного фінансування.

         В населених пунктах району будівництво проводиться індивідуальними забудовниками на власних земельних ділянках. В період з 01.01.2019 по 31.12.2019 сектором містобудування та архітектури Володарської РДА підготовлено   та видано 12   будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського р-н) , через ДАБІ забудовниками зареєстровано 5 декларації про готовність об’єкта (індивідуального житлового будинку) до експлуатації.

Формування спроможних громад.

      Відповідно до перспективного плану формування територій громад Київської області розроблено паспорт спроможної Володарської територіальної громади, до складу якої увійшли 37 населених пунктів району.

           Володарською райдержадміністрацією спільно з Володарською районною радою було проведено нараду з сільськими та селищним головами з питання формування спроможної об’єднаної територіальної громади Володарського району. На даний час за результатами проведеної наради вивчається питання щодо створення громади Володарського району та постійно проводиться робота по інформуванню населення Володарського району щодо переваги об’єднання територіальних громад.

З метою підготовки розрахунку фінансової спроможності перспективної об’єднаної територіального громади Володарського району райдержадміністрацією було направлено дані для розрахунку фінансової спроможності до Київського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування. Для надання фахових консультацій представникам органів місцевого самоврядування з питань децентралізації та об’єднання територіальної громади у Володарському районі заплановано провести засідання круглого столу.

Завідувач сектором

містобудування та архітектури                                             О.А. Бойко