Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного та культурного розвитку Володарського району за 2019 рік
П'ятниця, 21 лютого 2020, 15:15

Фінанси.

  До зведеного бюджету району фактично надійшло 95848,5 тис.грн, а план становить 92430,4 тис. грн податків, зборів та інших платежів виконання становить 103,7%.

Районний бюджет за звітний період виконано на 104,0 %, надходження склали 58160,2 тис.грн, перевиконання становить 2168,1 тис.грн.

Розвиток підприємництва.

Протягом 2019 року в районі було зареєстровано 138 фізичних осіб – підприємців та 9 юридичних осіб. Закрили свою діяльність 107 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 104 фізичні особи - підприємці та 3 юридичні особи. Всього на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб-підприємців - 607, юридичних осіб – 349, фермерських господарств - 35.

За даними Держстату загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить 2,1 тис. чол.

Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 69319,053 тис. грн податків і платежів, що на 8866,1 тис. грн податків і платежів більше, ніж за 2018 рік, що у загальному обсязі податкових надходжень становить 32 % .

Інвестиційна діяльність

Протягом звітного періоду впроваджувались такі інвестиційні проєкти:

1. Розміщення, будівництво та експлуатація комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованого на території Гор-Пустоварівської сільської ради, інвестор - ТОВ «ГОПАК». Виконано всі будівельно–монтажні роботи, завод введено в експлуатацію, працює на 50% потужності, вироблений газ спалюється. Освоєно 6,3 млн.дол. Проблемним питанням є отримання дозволу на генерацію в єдину електромережу.

2. Реконструкція існуючих та будівництво нових будівель і споруд молочної ферми (ПП АФ «Розволожжя»). Освоєно 69,8 млн.грн. Введено в дію приміщення на 380 голів корів та збудовано склад для зберігання кормів.

3. Будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції в с. Лобачів. Інвестор - ТОВ «ЗЕНІТ-1», орієнтовна вартість проєкту складатиме 20 млн дол., термін реалізації - 3-5 років, проєктом передбачається створити 6 робочих місць, потужність складатиме 23мВт електричної енергії. Станом на 01.10.19 розроблено та затверджено детальний план території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради. Розроблені містобудівна документація, проєкт та подана декларація про початок будівельних робіт.

4. Будівництво сонячної електростанції потужністю 2 мВт по вул. Березовій, 1д, в с. Городище-Пустоварівське. Інвестор – ТОВ «ГОПАК», вартість проєкту - 1,5 млн дол. США, проектом передбачено створення 5 робочих місць. Станом на 01.10.19 розроблено та затверджено детальний план території земельної ділянки розміром 4,3679 га, затверджені містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, розроблено та затверджено проєкт. Закуплено 50% обладнання, виконано 100% земляних робіт та розпочато монтажні роботи.

5. Будівництво комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії в с. Березна. Інвестор - ТОВ «ГОПАК», проектна потужність комплексу - 1,5 МВт, основна сировина - силос кукурудзи (зелена біомаса). Рішенням Березнянської сільської ради від 17.04.2019 № 89-23-VII наданно дозвіл на розробку детального плану території на земельній ділянці, кадастровий номер - 3221680800:05:016:0003, площею 4,2703 га.

Енергозабезпечення та енергозбереження

З метою раціонального використання бюджетних коштів успішно працює автоматизована система "Київщина енергоефективна". Зараз в системі архівуються та зберігаються дані по споживанню паливно-енергетичних ресурсів 74 об`єктів бюджетної сфери.

На виконання заходів Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Володарського району на 2017-2020 роки реалізовано три проекти з термомодернізації будівель бюджетної сфери району на умовах спів- фінансування обласного та районного бюджетів:

капітальний ремонт даху та покрівлі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІст. № 2 ім. В. П. Мельника», загальна вартість - 1466,2 тис.грн;

капітальний ремонт будівлі (заміна вікон) Городище-Пустоварівський ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО, загальна вартість - 1494,4 тис.грн;

капітальний ремонт будівлі (заміна вікон) КНП «Володарський ЦПМСД», загальна вартість - 1301,996 тис.грн.

За кошти місцевих бюджетів виконано роботи:

замінено вікна на енергозберігаючі в Гор-Косівському СБК, вартість виконаних робіт становить 60 тис. грн;

проведено капітальний ремонт бібліотечних приміщень та кімнат для дитячого садка Городище - Пустоварівського ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО із заміною вікон на енергозберігаючі, дверей, улаштування внутрішнього туалету та системи освітлення загальною вартістю 755,0 тис.грн;

замінено 6 вікон на енергозберігаючі у Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С» на суму 30 тис.грн;

замінено 8 вікон в Лобачівському ФАПі на суму 46 тис. грн;

проведено капітальний ремонт ресурсних кімнат у комунальних закладах: «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника», медіатеки - у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» на загальну суму 360,729 тис. грн;

проведено капітальний ремонт приміщень групових кімнат КЗ «Ясла- садок «Пізнайко»» на суму 538,888 тис. грн, в тому числі 80 тис. грн – спонсорські кошти;

проведено косметичний ремонт актового залу, капітальний ремонт фойє, танцювального залу та частковий ремонт даху в Городище Пустоварівському СБК на загальну суму 240 тис.грн;

проведено ремонт даху будівлі в Матвіїському СБК на суму 46,5 тис.грн;

проведено реконструкцію частини площі перед районним будинком культури на суму 152,858 тис.грн;

облаштовано обмостку та здійснено благоустрій території перед КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С» на суму 95,406 тис. грн.

Промисловість.

Промисловими підприємствами району, що входять до кола статистичного спостереження, реалізовано промислової продукції на 261997,2 тис. грн, що на 10083,3 тис.грн більше 2018 року, або 104,0 %. Промисловість району представлена: ПАТ «Городище-Пустоварівський цукровий завод», ТОВ «Ресурс», ТОВ «Керамік», ТОВ «Володар».

Агропромисловий комплекс.

Сільськогосподарськими підприємствами району проведена значна організаційна робота по підготовці та проведенню весняно-польових і збиральних робіт.

Вся посівна площа сільськогосподарських культур під урожай 2019 року становила 36972,45 га.

Проведено комплекс збиральних робіт, валовий збір зерна склав 241207,1 т, що на 88224,1 т більше, ніж у минулому році, середня урожайність склала 41,8 ц/ га, що на 31 ц менше, ніж у минулому році.

Під урожай 2020 року посіяно озимих культур на зерно на загальній площі 7926 га, з них: озимої пшениці та тритикале – на площі 6606 га, озимого ячменю – на площі 1226 га, озимого ріпаку – на площі 94 га.

Господарствами району проведено підготовку грунту на площі 6309 га, звичайну зяблеву оранку - на площі 7021 га та глибоку зяблеву оранку - на площі 2122 га.

Тваринництво

Сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 15412 т молока, надій на одну фуражну корову становить 6559 кг. У порівнянні з відповідним періодом минулого року валовий надій збільшено на 1963 т, надій на середню корову зменшено на 492 кг.

         Реалізовано худоби та птиці у живій вазі 1033,8 т, в тому числі великої рогатої худоби – 416,3 т, свиней – 280,4 т, птиці – 337,1 т.

           У порівнянні з минулим роком обсяги реалізації худоби та птиці у живій вазі зменшено на 456 т.

         Вирощено худоби та птиці в живій вазі 1088,2 т, у тому числі великої рогатої худоби – 424,2 т, свиней – 280,4 т, птиці – 383,6 т.

         У порівнянні з 2018 роком вирощення худоби та птиці збільшено на 150,9 т, у тому числі птиці - на 106,6 т, великої рогатої худоби - на 46,9 т, зменшено вирощення , свинини - на 2,6 т.

Станом на 01.01.2020 по сільськогосподарських підприємствах району налічується великої рогатої худоби – 3417 голів, у тому числі корів – 1858 голів, свиней - 3034 голів, птиці -53213 голів.

         У порівнянні до минулого року великої рогатої худоби зменшено на – 359 голів, поголів’я корів збільшено на – 173 голів, збільшено поголів’я свиней на – 8 голів, птиці на - 15969 голів.

Транспорт та дорожнє господарство.

Протягом 2019 року проведено поточний ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності на площі 5519 м2 (витрачено 12630 тис. грн). Здійснено ямковий ремонт доріг державного значення на площі 19800 м2 (загальна сума - 5700,5 тис. грн). Виконано роботи з середнього ремонту 1,41 км дороги Р-18, що співпадає з вул. Кооперативною, повністю відновлене дорожнє покриття на площі 9870 м2, збудовано новий тротуар протяжністю 1,2 км, вартість виконаних робіт становить 10 млн. грн.

На умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів проведено капітальний ремонт дороги по вулиці Набережній в с. Руде Село вартістю 1249,254 тис. грн та капітальний ремонт дороги по вулиці Кооперативній в с. Матвіїха вартістю 1471,846 тис. грн.

Відремонтовано 6 зупинок для громадського транспорту та встановлено одну нову у с. Біліївка.

У районі функціонує 9 маршрутів загального користування (усі маршрути виходять за межі району), працюють 3 приватні перевізники. На маршрутах курсують 18 автобусів.

        Зайнятість населення та ринок праці.

Протягом 2019 року послугами Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості   скористались 2424 особи, з них 1827 отримали статус безробітного, що на 217 осіб менше відповідного періоду 2018 року.                          

Серед зареєстрованих безробітних: жінок – 795, молоді до 35 років – 469, осіб з робітничими професіями – 1077, службовців – 403 осіб, особи які займали місця що не потребують спеціальної підготовки – 347 чол.

В службі зайнятості було зареєстровано 1320 вакансій, укомплектовано – 1036, з них: 70 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 10 % - вакансії підприємств торгівлі, 20 % - вакансій переробних підприємств (комбікормовий та цукровий заводи). Кількість претендентів на одну вакансію складає 1,8 особи.

                        Протягом 12 місяців 2019 року було працевлаштовано – 1063 особу, з них мали статус безробітного – 582 особи.

                        Протягом звітного періоду працевлаштовано 5 осіб на новостворені робочі місця шляхом компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску.

                        Середня тривалість укомплектування вакансій становить 8 днів.

                        Рівень працевлаштування становить 43,9 %.

                        Знято з обліку з інших причин 565 осіб.

                        Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили – 251 чоловік.

                        Одноразову виплату допомоги по безробіттю на організацію власної підприємницької діяльності отримала 3 особи.

                        На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 469 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району – 39 особи).

                        На кінець вересня 2019 року на обліку перебувало – 680 безробітних.

                        На кінець вересня 2019 року рівень зареєстрованого безробіття становив – 18,27 %, що на 2,7 % менше відповідного періоду минулого року.

 

Заробітна плата та стан її виплати.

Згідно з даними Сквирського об’єднаного УПФУ Київської області (Володарка) є незначна кількість підприємств, на яких виплачується заробітна плата нижче встановленого законодавством рівня. Причиною такої виплати є те, що працівники даних підприємств оформлені на неповну ставку або на неповний робочий день та при подачі фінансової звітності допущені помилки.

Протягом звітного періоду відбулось шість засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких розглядались питання про зменшення або недопущення виникнення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості фізичними особами – підприємцями, виявлення фактів тіньової зайнятості та про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району. Також на засіданнях розглядались відомості, надані Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області (Володарка) та Білоцерківським управлінням ГУ ДФС у Київській області з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

На даний час у Володарському районі заробітна плата працівникам підприємств, організацій та установ виплачується не нижче встановленого законодавством рівня мінімальної заробітної плати.

Протягом звітного періоду в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій.

Постійно проводяться зустрічі з керівниками підприємств з питань підвищення рівня оплати праці та детінізації зайнятості населення.

Виплати за загальнообов’язковим державним страхуванням здійснюються вчасно.

Середній розмір заробітної плати станом на 01.01.2020 по району становить 7448,90 грн, в тому числі по сільському господарстві – 8597,18 грн.

Соціальний захист населення.

На обліку в управлінні перебуває 4902 пільговики, серед яких 667 ветеранів війни, 863 потерпілих від аварії на ЧАЕС, 1657 дітей війни, 1633 ветерани праці, 255 учасників АТО, з яких інваліди ІІ групи - 8 осіб, ІІІ групи – 6 осіб та 2 сім’ї загиблих учасників АТО.

На квартирному обліку перебуває 8 інвалідів війни ІІ групи, 1 інвалід війни ІІІ групи (в тому числі 3 інваліди ІІ групи АТО), 22 учасники бойових дій (в тому числі 9 учасників АТО).

За 2019 рік управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 25 752,1 тис. грн.

За 2019 рік отримували субсидію 3 809 сімей з них у безготівковій формі 6510,5 тис. грн, в готівковій формі 22 049,6 тис. грн, в грошовій формі 1 528,6 тис. грн на тверде паливо отримали 364 особи на 1008,7 тис. грн.

У Володарському районі обліковано 99 внутрішньо переміщених осіб (73 сім’ї), з них: переміщених з АР Криму – 10 осіб (9 сім’ї) та районів проведення АТО – 89 осіб (64 сімї). Їм надана грошова допомога на суму 350,4 тис. грн.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 991 особа, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і отримують компенсаційні виплати. Протягом 2019 року виплачені різного роду компенсаційні виплати на загальну суму 2559,3 тис.грн. Оздоровилось 35 осіб на загальну суму 255,4 тис.грн.

Технічними засобами реабілітації у 2019 році забезпечено 103 особи з інвалідністю на 958,356 тис.грн за кошти державного бюджету та 19 осіб з інвалідністю отримали технічні засоби реабілітації із залишків складу.

Здійснено реабілітацію 2 діток за державною програмою реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу загальною вартістю 41 тис.грн.

Санаторно-курортним оздоровленням забезпечено 29 осіб, з них 4 учасники бойових дій, 4 інваліди війни, 1 учасник війни, 2 члена сім’ї загиблого, 17 осіб з інвалідністю загального захворювання та 1 особа з інвалідністю спинального профілю. Також оздоровлено 15 учасників бойових дій з числа учасників АТО.

У 2019 році проведено психологічну реабілітацію 1 учаснику УБД з числа учасників АТО на 11,0 тис.грн у санаторії «Ірбіс» м. Скадовськ.

Проведено професійну адаптацію 2 учасників бойових дій із числа АТО за курсом навчання водій категорії В,С в ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей» вартістю 11 тис.грн.

Виплачено 45 особам одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю, дітям-інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.17 № 256. Також 48 особам з інвалідністю надано адресну грошову допомогу за кошти обласного бюджету.

В районі працює територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). За 2019 рік соціальні послуги надано 1217 жителям району.

При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. Протягом 2019 року надано послуг 35 жителям району. Станом на 01.01.2020 у відділенні проживає 28 чоловік.

В районі діє районна цільова Програма «Турбота» за якою у 2019 році виділено 140 тис. грн. Допомогу отримали 151особа.

Відділенням надання соціальної допомоги вдома за 2019 рік надано 490 послуг одиноким та одиноко проживаючим жителям району.

Пенсійне забезпечення.

Станом на 01.01.2020 на обліку в Сквирському об’єднаному УПФУ Київської області (Володарка) перебуває 6000 одержувачів пенсії. Призначено 188 нових пенсій та здійснено 562 перерахунки.

Середній розмір пенсії по району становить 2558,49 грн.

До управління надійшло власних коштів 65461,63 тис.грн, в т.ч.: страхових внесків – 203,85 тис.грн, та частина розмежування єдиного соціального внеску - в сумі 65257,78 тис.грн.

Борг по страхових внесках відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» становить 33,03 тис.грн (знаходиться на виконанні в органах ДВС).

Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.10.2019 становить 83,86 тис.грн.

Житлово-комунальне господарство.

Протягом 2019 року здійснювалися заходи щодо забезпечення надання населенню якісних житлово-комунальних послуг, виконувались роботи з ремонту систем водопостачання та водовідведення, очисних споруд району, забезпечення населення якісною питною водою, розвитку ринку послуг з ремонту та обслуговування житлового фонду, надання послуг з централізованого опалення житлового фонду та будівель бюджетної сфери.

КП ВСР «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4169,3 тис.грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає.

Для забезпечення стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства КП «Володарка» проведено заходи по капітальному та поточному ремонтах водопровідно-каналізаційних мереж, насосних станцій, мережі теплопостачання, центральної котельні.

Будівництво та містобудівна діяльність.

В 2019 році на території Володарського району не споруджувалися об’єкти житлового будівництва, із залученням інвестиційних коштів громадян чи державного фінансування. В населених пунктах району будівництво проводилось індивідуальними забудовниками на власних земельних ділянках. Протягом року підготовлено та видано 12 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського р-н), через ДАБІ забудовниками зареєстровано 5 декларацій про готовність об’єкта (індивідуального житлового будинку) до експлуатації.

Рішеннями сесій сільських рад Володарського району (с. Руде Село,          с. Ожегівка, с. Городище-Пустоварівське) прийняті рішення про розробку:

1. Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Руде Село Володарського району Київської області;

2. Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній   ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області;

3. План зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області.

Відповідно до чинного законодавства дотримано процедури проведення

громадських слухань матеріалів детального плану території та плану зонування. 20 серпня 2019 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Володарської райдержадміністрації, на якому були представлені до розгляду вищевказані проекти містобудівної документації.

Розроблений генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя був представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві, після усунення наданих на містобудівній раді зауважень, генеральні плани будуть передані Лобачівській сільській раді на затвердження.

Охорона здоров´я

Медичне обслуговування населення району забезпечують КНПВРР «Володарський ЦПМСД» та КНПВРР «Володарська РЛ».

КНПВРР «Володарська РЛ» розраховане на 68 ліжок, має в своєму складі необхідні структурні підрозділи для надання кваліфікованої медичної допомоги.

Протягом 2019 року покращено матеріально-технічну базу закладу на загальну суму 516,333 тис. грн, в тому числі:

придбано комплекс рентгенівський діагностичний КРД 50 вартістю 158,0 тис. грн;

придбано фотоелектроколориметр АР-120 вартістю 41,5 тис.грн;

придбано комплекти комп’ютерного обладнання вартістю 294,0 тис.грн;

придбано моноблок PH Pro One 600G вартісю 22,833 тис.грн.

Проведено капітальні ремонти в закладі на суму 332,890 тис.грн (за кошти районного бюджету розвитку):

капітальний ремонт відділення анестезіології на суму 33,544 тис.грн;

капітальний ремонт палати № 3 хірургічного відділення та палати № 1 терапевтичного відділення на суму 299,345 тис.грн.

Проведено поточні ремонти інших приміщень на загальну суму 101,5 тис.грн. Придбано м’який інвентар на суму 61,574 тис.грн та меблі вартістю 36,7 тис.грн.

         Закуплено лікарські засоби та медичні вироби суму 344,015 тис.грн.

Витрати на продукти харчування склали 276,9 тис.грн, що в розрахунку витрат на 1 день перебування 1 хворого в стаціонарному відділенні – 6,12 грн.

Покращено матеріально-технічну базу первинної ланки охорони здоров’я (КНПВРР «Володарський ЦПМСД»):

придбано медичне обладнання на суму 561,136 грн;

проведено капітальний ремонт автомобіля на суму 122,4 тис.грн;

відремонтовано приміщення бухгалтерії на суму 3,74 тис.грн;

розпочато будівництво медичної амбулаторії з житлом для сімейного лікаря в с. Руде Село;

проведено ремонт покрівлі фельдшерських пунктів сіл Зрайки та Надросівка.

Придбано легковий автомобіль «РЕНО ДАСТЕР» вартістю 465 тис.грн.

Рівень охоплення деклараціями лікарями загальної практики сімейної медицини і педіатрами становить 88,7%.

Протягом 2019 році на виконання Урядової програми «Доступні ліки» лікарями первинної ланки охорони здоров’я виписано безкоштовних та з значною знижкою рецептів на суму 141,8 тис.грн.

Лікарями ЗПСМ та педіатрами на амбулаторному прийомі прийнято 53838 осіб та 5555 на дому. В денних стаціонарах при медичних амбулаторіях та стаціонарах на дому проліковано 3254 пацієнти.

Освіта

Мережа закладів загальної середньої освіти району (далі – ЗЗСО) налічує 14 шкіл, з них одна є опорним закладом з двома філіями. Загальна кількість закладів зменшилася порівняно з 2018 роком на 1 одиницю внаслідок призупиненння діяльності КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С» в зв’язку із відсутністю дітей. Крім того, внаслідок оптимізації мережі закладів трьом закладам було понижено ступінь. Це Завадівський ЗЗСО та Рудосільський ЗЗСО (були І – ІІІ ступенів, стали І – ІІ ступенів), Логвинський ЗЗСО (був І – ІІ ступенів, став І ступеня). У ЗЗСО навчається 1662 учні, що на 52 більше порівняно з 2018 роком.

В КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – Д/С» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім В.П. Мельника» проводиться апробація нового Державного стандарту початкової освіти на регіональному рівні.

В районі зросла кількість закладів освіти з інклюзивним навчанням та вихованням, їх тепер 8 (у 2018 році було 5). Інклюзивне навчання організовано для 23 дітей (у 2018 році – для 15 дітей). Функціонує Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр.

Позашкільною освітою охоплено 695 учнів в 41 гуртку Володарського РЦТДЮ та 195 дітей займаються у 17 навчальних групах КЗ «Володарська ДЮСШ».

В районі функціонує 1 заклад дошкільної освіти (далі –– ЗДО) та дошкільні підрозділи в сільських ЗЗСО, де навчаються і виховуються 515 дітей.

Загальна кількість дітей у 2019 році віком від 0 до 6 років становить 881, з них дошкільною освітою охоплено 515 дітей. Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років становить 63% . Охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою становить 100%.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку.

За кошти, що виділяються на соціально-економічний розвиток територій, придбано ноутбуки для: КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» - 65 тис.грн, КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» - 65 тис.грн, КЗ «Володарський ДНЗ «Пізнайко»» - 48,7 тис.грн.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1012 за кошти освітньої субвенції на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів витрачено 80,014 тис.грн. В рамках концепції НУШ витрачено 147,281 тис.грн (на придбання сучасних меблів, мультимедійних комплексів для перших класів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» та ноутбуків, принтерів для десяти перших класів).

У зв’язку з підготовкою до нового 2019/2020 навчального року у закладах освіти Володарського району проводились ремонти приміщень котелень та їх обладнання. Облаштовано 5 газових котелень закладів освіти засобами дистанційної передачі даних вузла обліку природного газу на загальну суму 141 тис.грн, налаштовано робочі параметри ІМОd на котельнях.

Культура та туризм

Мережа закладів культури району залишається незмінною та налічує 53 одиниці, а саме: районний будинок культури - 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, районна бібліотека для дітей – 1, бібліотеки-філіали – 24, школа мистецтв – 1, історико-краєзнавчий музей – 1.

Відділом культури райдержадміністрації проведено 2733 культурно-освітні та розважальні заходи. Кількість учасників аматорських колективів, працівників культури, які брали участь у обласних заходах, - 28.

Районним будинком культури проведено 64 культурно-масові заходи. 5 осіб брали участь у обласних заходах. Надано платні послуги на суму 29,9 тис.грн.

Використано бюджетні кошти на поліпшення матеріально-технічної бази:

придбано освітлювальну апаратуру та обладнання сцени на суму 37 тис.грн;

придбано світловий LED (2шт.) на суму15,39 тис.грн;

придбано комплект акустичної системи на суму 21,610 тис.грн;

придбано комплект ліхтарів вартістю 9 тис.грн.

Власними силами відремонтовано артистичну та костюмерну кімнати, вихід на сцену. Зроблено часткову реконструкцію покриття площі біля будівлі районного будинку культури на суму 155 тис.грн. Проводився благоустрій території районного будинку культури.

За звітний період сільськими закладами культури проведено 2293 заходи. Проведено ремонтні роботи у закладах району на суму 162,993 тис.грн та профінансовано проведення свят з місцевих бюджетів сіл на суму 25,520 тис.грн. Поліпшено матеріально-технічну базу сільських будинків культури на суму 41,395 тис.грн.

Покращено матеріально-технічну базу КЗ «Володарська школа мистецтв»: облаштовано піддашок шкільного приміщення на суму 7,5 тис.грн, придбано музичні інструменти (електропіаніно (3), баян, гітару) та ноутбук на загальну суму 121 тис.грн (цільові кошти з державного бюджету), звукопідсилювальну техніку на суму 10 тис.грн (кошти селищної ради), проведено капітальний ремонт санвузла, кімнати під гардероб на суму 112,950 тис.грн (кошти районного бюджету), здійснено часткову заміну обладнання для водопостачання.

Фізична культура та спорт

Протягом звітного періоду проведено 53 районних спортивно-масових заходи. Спортсмени району взяли участь в 27 обласних, 14 Всеукраїнських спортивних заходах та 2 міжнародних змаганнях.

Переможцем міжнародних та всеукраїнських змагань з олімпійських видів спорту став Войцешук Роман.

З 4 січня по 5 лютого 2019 року в м. Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. В даному чемпіонатіРоман Войцешук виборов золоту нагороду в семиборстві з новим юніорським рекордом України - 5337 очок.

З 25 по 26 лютого 2019 року в м. Мінськ (республіка Білорусь) відбулась міжнародна матчева зустріч між збірними командами Азербайджану, Білорусії, Естонії, Ізраїлю, Іспанії, Казахстану, Латвії, Литви, Туреччини, України з легкої атлетики U20 у приміщені, де у складі збірної команди України Роман Войцешук став найкращим та виборов золоту нагороду в семиборстві, здобувши 5316 очок.

За результатами голосування, яке щорічно проводить Федерація легкої атлетики України, нашого земляка, випускника КЗ «Володарської РДЮСШ» Романа Войцешука визнано найкращим легкоатлетом лютого в Україні.

В 2019 році організовано та проведено роботу з підготовки до футбольного сезону районного стадіону «Колос» та футбольних полів сіл району. Приведено в належний санітарний стан діючі спортивні споруди, майданчики району.

         На виконання заходів Володарської районної програми розвитку фізичної культури та спорту «Володарщина спортивна» на 2017 – 2021 роки було використано 35,074 тис.грн, а також було виплачено стипендію голови районної державної адміністрації та голови районної ради в розмірі 27 тис. грн. неодноразовій чемпіонці України з легкої атлетики, чемпіонці Всесвітньої гімназіади, учасниці юнацьких Олімпійський ігор, члену збірної України з легкої атлетики Дишлюк Наталії Павлівні.

Молодіжна політика

Протягом 2019 року проводилися наради за участю керівників району, селищного та сільських голів, директорів навчальних закладів та позашкільних установ з питань організації виховної роботи та профілактики негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищах району.      Сектором молоді та спорту спільно з службою у справах дітей та сім’ї, відділом освіти райдержадміністрації, Володарським РВ Сквирського ВП ГУНП в Київській області проведено рейди щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі, попередження насильства в місцях масового відпочинку молоді на території району.

21 лютого на базі КЗ «Володарський районний центр творчості дітей і юнацтва» відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг на тему: «Сучасна ерудована молодь».

26 лютого 2019 року був проведений районний збір лідерів органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва на тему: «Лідерський рух сьогодення - погляд на майбутнє». В заході взяли участь 25 активістів.

Молодь району залучається до благодійних та пропагандистських акцій.

12 квітня сектор молоді та спорту райдержадміністрації разом із центром творчості дітей та юнацтва, лідерами учнівського самоврядування КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст.№1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Мельника» провели благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи» у загальноосвітніх школах Володарського району та у організаціях смт Володарка. Частину зібраних коштів (5064 грн) було переведено на рахунок дитячих лікарень Київської області, а іншу частину було передано на лікування онкохворій дитині із Володарки.

21 травня на території Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 12 команд району брали участь у змаганнях. Участь у грі взяли 96 дітей.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації спільно із центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді провели районну акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!», присвячену Всесвітньому дню без тютюну.

З 20 по 22 червня 2019 року на базі комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».  45 команд  з районів, міст, ОТГ Київської області та команда з міста Авдіївка Донецької області протягом 4 днів демонстрували мужність, спритність, витривалість та звитягу у  9 конкурсах гри «Джура». Перемогу у грі здобула команда «Нічна варта» з м. Біла Церква.

З 24 червня по 18 серпня на території району працював літній наметовий табір «Лісова школа «Володарська січ». У таборі проводяться заходи з національно-патріотичного виховання, відродження українських народних звичаїв та традицій, пропагування здорового способу життя, фізичного розвитку дітей. У таборі відпочили та оздоровились 187 дітей.

З метою підняття авторитету кращих молодих працівників з нагоди відзначення Дня молоді та Дня державної служби у великому залі Володарської районної ради 21 червня відзначили 45 кращих молодих представників  установ та організацій Володарського району. Їм було вручено почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки на загальну суму 3500 грн.

30 червня на районному стадіоні «Колос» були проведені масові заходи з нагоди Дня молоді. Молодь змагалася у перетягуванні канату, армреслінгу, піднімання гирі, брали участь у спортивній естафеті. Майстрині із Сквири та Володарки представляли свої картини, вишивки та вироби з бісеру.

27 вересня на базі КЗ "Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1" відбувся локальний тренінг за Програмою Британської Ради "Active Citizens Ukraine" для активної молоді Володарщини. Тренінг був організований Київським обласним молодіжним центром. Метою тренінгу було формування лідерського потенціалу, формування навичок міжкультурного діалогу, соціальної відповідальності та розвитку. Був проведений майстер-клас із проектного менеджменту та тренінг для старшокласників із особистої медіабезпеки. У заході взяли участь 48 осіб.

На виконання заходів Комплексної програми підтримки молоді у Володарському районі на 2017-2020 роки «Молодь Володарщини», до якої включено заходи щодо національно-патріотичного виховання, використано кошти в сумі 5,5 тис.грн.

Охорона навколишнього природного середовища

Володарською районною державною адміністрацією у 2019 році організовано проведення весняного двомісячника та осіннього місячника з благоустрою населених пунктів. В рамках їх проведення було організовано 4 суботники, в яких взяли участь 4883 чол. Висаджено більше 1,0 тис. садженців дерев, упорядковано території кладовищ, парків, скверів, спортивних та дитячих майданчиків, прибережних смуг, територій навчальних та медичних закладів, підприємств, установ, організацій району, ліквідовано 8 стихійних сміттєзвалищ, з яких вивезено 368 т побутових відходів.

Погоджено дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря 10 підприємствам.

Для запобігання пошкодженню цінних природних комплексів та збереження природно-заповідних територій за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища забезпечується розроблення 3 проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду місцевого значення, що розташовані на території 9 районів.

Мисливськими товариствами проводиться робота по підгодовуванню диких тварин у зимовий час, на що у 2019 році використано 1900 тис.грн.

На території населених пунктів району проводилися заходи з озеленення, висаджено 400 дерев та 100 кущів різних порід.