Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро роботу сектору надання адміністративних послуг
Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:15

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ створений 1 січня 2014 року розпорядженням голови райдержадміністрації від 15 листопада 2013 року № 254 , в якому надаються адміністративні послуги через  адміністра- тора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративнихпослу.
        
Започаткування роботи Центру надання адміністративних послуг є результатом спільних зусиль працівників райдержадміністрації, спрямованих на спрощення та вдосконалення адміністративних процедур, щоб мешканці Володарської району, в тому числі підприємці, могли зручно, швидко отримати адміністративні послуги, які надаються органами виконавчої влади.

Таким чином, на даний час, до переліку входить 131 послуга адміністративного характеру . З повним переліком послуг, що надаються че- рез Центр, можна ознайомитись на сайті Володарської райдержадміністрації в розділі «Адміністративні послуги». Також на сайті розміщена інформація щодо переліку документів, необхідних для надання кожної послуги, терміни надання послуги. Є можливість завантажити бланк заяви та звертатись до Центру вже з повним пакетом документів.

     На даний час з Центром співпрацюють 7 суб’єктів надання адміністративних послуг, а саме: Міжрайонне управління у Володарському та Тетіївському районах Головного управління Держгеокадастру у Київській області, Володарський РС ГУДСНС України в Київській області, відділ державної реєстрації райдержадміністрації, сектор містобудування та архітектури райдержадміністрації, Володарське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Державне агенство водних ресурсів.  

   За підсумками третього кварталу 2019 року працівниками Центру було зареєстровано 4300 зверненнь .

Адміністраторам Центру виготовлено іменні, гербові печатки та ідентифікатори для належного виконання службових обов’язків. Щоквартально до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації подаються звіти щодо діяльності ЦНАП.

     Для нормальної діяльність центру надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», необхідне приміщення. Щоб якість обслуговування мешканців відповідало кращим європейським стандартам. В центрі потрібно впровадити електронний документообігу, щоб у Центрі надання адміністративних послуг були створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.

Виставлені Державною міграційною службою вимоги щодо придбання та підключення обладнання до Національної системи конфіденційного зв’язку та до Єдиного державного демографічного реєстру неможливо виконати через відсутність необхідних коштів. І тому надання адміністративних послуг з видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки через адміністратора ЦНАП неможливе.