Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро підсумки розвитку галузі «Освіта» за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:05

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 15 закладів освіти, з них 2 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 3 заклади загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. 8 закладів загальної середньої освіти І – ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти та 1 заклад загальної середньої освіти І ступеня – заклад дошкільної освіти.

На вимогу Закону України «Про освіту» з метою збереження, удосконалення і оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та приведення установчих документів закладів освіти у відповідність до вимог чинного законодавства прийняті рішення Володарської районної ради про зміну найменування юридичних осіб КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (№ 341 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» (№ 342 від 17.05.2019) – створення дошкільного підрозділу, КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 343 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№345 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст –д/с» (№ 339 від 17.05.2019) – тимчасове призупинення діяльності закладу, КЗ «Володарський РІРЦ» (№ 340 від 17.05.2019), КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 344 від 17.05.2019) – зміна адреси. Готується документація і для КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст №1» та КЗ «ВРЦТДЮ» - зміна адреси.

Станом на 01.10.2019 у закладах освіти району навчається 1662 учнів. У двох закладах немає першого класу. Це Гайворонський ЗЗСО І – ІІ ст – ЗДО, КЗ «Мармуліївський НВК ЗОШ І – ІІ ст – д/с».

У Гайворонський ЗЗСО І – ІІ ст – ЗДО функціонує 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи, в якому навчається 8 учнів.

90 учнів навчається за індивідуальною формою навчання - педагогічний патронаж - у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчається за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

З 01.09. 2019 року організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (11 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (4 дітей), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Гайворонський ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО (1 дитина), КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (1 дитина). Всього 15 класів, в яких навчається 22 учнів.

     У районі створені 3 класи з поглибленим вивченням предметів: у КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ   ступенів №1»: математика, українська мова, в яких навчаються 80 учнів.

Також організовано вивчення профільних предметів у: КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» біологія,українська мова, історія України, всесвітня історія для 69 учнів.

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» англійська мова, математика, українська мова для 63 учнів;

Городище – Пустоварівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів - ЗДО математика для 12 учнів;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - біологія для11 учнів;

Лобачівський ЗЗСО І – ІІІ ст - ЗДО біологія для 12 учнів. Всього 12 класів з 167 учнями.

На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 року № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», відповідно до Програми розвитку системи освіти Володарського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 24.11.2017 № 191-18-VІІ в Володарському районі діє система виявлення та підтримки обдарованих учнів.

Районний інформаційно-методичний банк даних «Обдарована дитина» нараховує у 2019/2020 навчальному році –10 8 учнів;

В 2018/2019 навчальному році виділено на преміювання учнів 41 400 грн.

В літній період в КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» функціонували пришкільні табори для учнів 1-4 класів (з харчуванням) – 95 дітей та мовний для 5-9 класів (без харчування) - 25 дітей. В КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» функціонував пришкільний табір для учнів 1-4 класів (з харчуванням) – 113 дітей та мовний табір для 5-9 класів (з харчуванням) 25 дітей. В КЗ «Пархомівська ЗОШ І – ІІІ ст –д/с» функціонував мовний табір для 5-9 класів (без харчування) 25 дітей.

У Володарському районі закладами дошкільної освіти є КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» - 260 вихованців та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 255 дітей. Разом дошкільною освітою охоплено 515 дітей.

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 62 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить 18 %, від 3 до 5 років - 89%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %.

Створені додаткові місця у ЗДО у КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» 20 місць, у КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» 24 місця.

Мережа закладів позашкільної освіти району складається з Володарський ЦТДЮ, в якому охоплено гуртковою роботою 654 вихованців та КЗ «Володарська ДЮСШ», в 17 секціях якої займається 195 вихованців. Вихованці «ВРЦТДЮ» та «ВРДЮСШ» беруть участь в обласних конкурсах та змаганнях, стають переможцями та призерами змагань.

У 2019/2020 н.р. в КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва» працює 41 гурток, з них 5 - на базі закладів загальної середньої освіти району.

Заклади освіти району забезпечені педагогічними кадрами.

У січні 2019року на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» проведено навчання вчителів початкових класів «Особливості роботи в операційній системі Linux та пакетом програмних засобів Libre Office».

У лютому 2019 року на базі КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» проведено семінар-практикум для директорів закладів освіти району з теми «Функціонування та розвиток опорного закладу освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи: проблеми та перспективи».

Протягом травня-червня 2019 року на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» проведено сертифікований науково-методичний захід з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти району з питань розроблення освітньої програми закладу освіти, документування управлінської діяльності керівників. Михайліченко Олена Олексіївна вчитель КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» стала учасником І етапу ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія».

З вересня 2019 по січень 2020 для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, асистентів вчителів організовані курси підвищення фахової кваліфікації на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1». Навчання проходять 35 педагогів.

В нашому районі працює 271 педагог у закладах загальної середньої освіти, серед них мають звання «учитель-методист» - 37, «старший вчитель» - 75, «відмінників освіти» - 47, 1 – Заслужений вчитель України. У закладах дошкільної освіти працює 126 працівників, з них 48 педагогічних працівників, технічних працівників – 67. Із педагогічних працівників 23 мають вищу освіту, 25 – середню спеціальну, мають вищу категорію – 14, мають звання старший вихователь – 1, вихователь-методист – 4, практичний психолог-методист – 1, вчитель-логопед – 1. Станом на червень 2019 року в районі немає вакансій у закладах освіти.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку. Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговуванн проведено поточний ремонт автотранспорту, на що витрачено 8940 грн.

Не забезпечується належне утримання та збереження транспортних засобів, оскільки шкільні автобуси знаходяться на стоянці приватного підприємця без гаража. Тому нагальним є також вирішення питання про будівництво гаража для шкільних автобусів.

Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговування проводиться поточний ремонт автотранспорту.

З 01.09.2019 здійснюється постійне підвезення 474 учнів до закладів освіти та 60 вчителів. Підвезення учнів до КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст – д/с» здійснює (ПП Ужвенко)
       Харчування учнів забезпечує 16 їдалень у закладах загальної середньої освіти (ЗОШ, НВК) та 1 у ДНЗ.

На виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям та дітям пільгової категорії» в районі організовано одноразові безоплатні обіди (за кошти місцевого бюджету) для 126 учнів пільгової категорії: 32 – діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, 94 – дитина з малозабезпечених сімей. Безкоштовним харчуванням забезпечені діти-сирти, діти, позбавлені батьківського піклування та ті категорії дітей, що передбачені у Законі України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Діти учасників АТО мають 50% пільгу на оплату харчування

У 2019 році встановлена вартість обідів для дітей пільгової категорії:

для дітей від 1 до 3 років - 28,2 гривень;

для дітей від 3 до 6 (7) років - 44,0 гривень;

для учнів 1-4 класів – 15,0 гривень;

для учнів 5-11 класів – 17,6 гривень.

На вимогу Закону України «Про освіту» в цьому 2019 році створено Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр та створюються ресурсні кімнати у закладах освіти в КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника», Рудосільський ЗЗСО І – ІІ ст – ДО», зокрема, на капітальний ремонт ресурсної кімнати у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» витрачено 98289,2 грн. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 964-р "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України

на 2018 рік" у Комунальний заклад «Володарська ЗОШ І- ІІІ ст. № 1» Володарської районної ради Київської області придбано комплект меблів – 33821грн, комплект меблів та сухий басейн – 22400 грн, ноутбуки – 17587 грн. А у Комунальний заклад «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім .П. Мельника» придбано диван – 6800 грн, комплект меблів – 24326 грн, принтер – 29725 грн, візок металевий для дидактичних матеріалів – 13499 грн

Крім того, у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» створено медіатеку. Проведено капремонт бібліотеки та книгосховища у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» на суму 119608,10 грн.  

Виділено кошти на соціально-економічний розвиток територій для КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» - 65 000 грн, КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» - 65000 грн, КЗ «Володарський ДНЗ «Пізнайко» - 48750 грн на придбання ноутбуків.

У КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» проведено ремонт коридору на 2 поверсі, на що витрачено 20.0 тис грн. Планується утеплення 650м2 даху - 1466,248.

У КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І- ІІІ ст» проведений капітальний ремонт бібліотеки та книгосховища - 120,0 тис грн., капітальний ремонт приміщень для розміщення дитячого садка 458,890 тис грн. Замінено 9 вікон на енергозберігаючі за 80 тис грн. Планується замінити вікна на енергозберігаючі на1494,431тис грн., проведено капітальний ремонт внутрішніх вбиралень на 147,0 тис грн..

КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» на капітальний ремонт двох кухонь у групах, туалету у групових кімнатах, заміну підлоги у музичній залі витрачено 249 тис грн.

У Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» замінено 6 вікон на енергозберігаючі на30 тис грн. (місцевий бюджет (сільський бюджет).

У Матвіїській філії замінено 6 вікон на енергозберігаючі – 30,0 тис грн.

На поточні ремонти закладів освіти загальна сума батьківських коштів становить 196,053 тис грн.

Згідно розпорядження КМУ№ 1012 від 18 грудня 2018 року за кошти освітньої субвенції на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів витрачено 80,014 тис грн., в рамках концепції НУШ витрачено 147,281 тис грн. на придбання сучасних меблів, мультимедійних комплексів для перших класів КЗ «Володарська ЗОШ і – ІІІ ст № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» та ноутбуків, принтерів для 10 перших класів.

У зв’язку з підготовкою до опалювального періоду 2019/2020 років у закладах освіти Володарського району проведені ремонти приміщень котелень та їх обладнання, очистка димових та вентиляційних каналів. Проведена повірка приладів газових котелень та автоматики на суму 33128 грн. укладені договори на проведення ремонту газових котелень з ТОВ «Біо-енергія» на суму 30 000 грн.

Укладено договір про теплопостачання КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст№ 2 ім В.П. Мельника», КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» З впп «Меблева фабрика «Модерн».

Проведено тендер та укладено договір з ТОВ «СЛАВРЕСУРС» на закупівлю вугілля в кількості 41666 тон на суму 295,413 тис грн на даний час проводяться тендери щодо закупівлі вугілля та газу.

У звязку з переходом на альтернативні види палива укладено угоди з ТОВ «Теплотекс» на теплопостачання на 2019/2020 опалювальний період Гор-Пустоварівський ЗЗСО І – ІІІ ст – ЗДО, КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с», Рудосільський ЗЗСО І – ІІ ст – ЗДО.

Проведено ремонт котельні адмінбудинку відділу освіти Володарської РДА на загальну суму 8 тис грн..

Згідно з договором, укладеним з спеціалізованою обслуговуючою організацією ДП «Теплогаз – В» по обслуговуванню ВОГ газових котелень, проведено повірку коректора Гайворонського ЗЗСОІ – ІІ ст – ЗДО, повірку лічильників газу Логвинського ЗЗСО І ст – ЗДО, Тарганської філії, Гайворонського ЗЗСОІ – ІІ ст – ЗДО на загальну суму 38 тис грн. прилади встановлено та налаштовано.

У жовтні 2019 року встановлено в газових котельнях 5 закладів освіти облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку природного газу на загальну суму 141 тис грн.. налаштовано робочі параметри ІМОd на котельні.

В ході підготовки до роботи в опалювальний період у вересні 2019 рокку проведено навчання фахівців з газового господарства, операторів котелень, відповідальних за котельне господарство на базі спеціалізованої організації ТОВ «Гефест». Також у вересні проведено чергову державну повірку манометрів, термометрів, сигналізаторів газу у ДП «Київоблдерстандартметрологія».

Усі котельні, що знаходяться у власності закладів освіти району готові до початку опалювального сезону.

Заборгованості по оплаті за енергоносії відділ освіти немає.