Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 21 жовтня 2019, 09:53

В період з 01.01.2019 по 31.09.2019 сектором містобудування та архітектури Володарської РДА підготовлено та видано 9 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського району) , через ДАБІ забудовниками зареєстровано 5 декларацій про готовність об’єкта (індивідуального житлового будинку) до експлуатації.

       Розпорядженням Володарської райдержадміністрації від 07.05.2019 №68 затверджено детальний план території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції).

       Розроблений генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району був представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві, після усунення наданих на містобудівній раді зауважень, генеральні плани будуть передані   Лобачівській сільській раді на затвердження.                  

         Рішенням сесій сільських рад Володарського району (с. Руде Село, с. Ожегівка, с.Городище-Пустоварівка) прийняті рішення про розробку:

1. Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області;

2. Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній  ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області;

3. Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області.

   Відповідно до чинного законодавства дотримано процедури проведення

громадських слухань матеріалів детального плану території та плану зонування. 20 серпня 2019 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Володарської райдержадміністрації (далі- Рада), на якому були представлені до розгляду вищевказані проекти містобудівної документації.

     Рішенням сесії Городище-Пустоварівської сільської ради від 17.09.2019 №369 затверджено Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній   ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області. Розглянувши звернення ТОВ «ГОПАК» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.09.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та сонячної електростанції на земельній ділянці по вул. Березова, 1-д, в с. Городище-Пустоварівське.)

     Рішенням сесії Ожегівської сільської ради від 05.09.2019 № 295 затверджено Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району.

   Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області передано до сільської ради на затвердження.

Відповідно до перспективного плану формування територій громад Київської області розроблено паспорт спроможної Володарської територіальної громади, до складу якої увійшли 37 населених пунктів району.

           Володарською райдержадміністрацією спільно з Володарською районною радою було проведено нараду з сільськими та селищним головами з питання формування спроможної об’єднаної територіальної громади Володарського району. На даний час за результатами проведеної наради вивчається питання щодо створення громади Володарського району та постійно проводиться робота по інформуванню населення Володарського району щодо переваги об’єднання територіальних громад.

З метою підготовки розрахунку фінансової спроможності перспективної об’єднаної територіального громади Володарського району райдержадміністрацією було направлено дані для розрахунку фінансової спроможності до Київського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування. Для надання фахових консультацій представникам органів місцевого самоврядування з питань децентралізації та об’єднання територіальної громади у Володарському районі заплановано провести засідання круглого столу.