Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяДень кар’єри
Вівторок, 15 жовтня 2019, 15:28

У Володарці пройшов масовий профорієнтаційний захід для школярів «День кар’єри»

IMG 8781Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості у тісній співпраці із відділом освіти та навчальними закладами, провела масовий профорієнтаційний захід «День кар’єри», який відвідало близько 200 учнів 9-11 класів шкіл Володарського району.

На заході були присутні представники 17 навчальних закладів Київщини та Черкащини, а саме Національний транспортний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний університет державної фіскальної служби, Університет економіки та права «КРОК», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», Європейський університет,Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, , Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Державний університет інфраструктури та технологій, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Київський національний університет імені Вадима Гетьмана, Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Технолого-економічний коледж БНАУ, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Білоцерківський механіко-енергетичний технікум та Володарський професійний аграрний ліцей.

Кожен навчальний заклад продемонстрував учням свої презентації, з яких майбутні абітурієнти дізналися про умови вступу, навчальну та матеріальну базу, професійний склад викладачів. Також школярі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з студентами навчальних закладів, які розповіли про цікаве та насичене студентське життя.

Спілкувались з учнями і фахівці центру зайнятості. Від них школярі дізнались про послуги, які надає державна служба зайнятості,  дізналися про можливість проходження безкоштовного тестування на он-лайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа». Так, на порталі служби зайнятості кожен бажаючий може пройти тест, який допоможе визначитися з професією на майбутнє.

Школярам надав пораду директор Володарської районної філії Володимир Яценко: «Діти мають знати, які професії на сьогодні є актуальними, щоб зробити свідомий вибір та побудувати професійну кар’єру. Нині на регіональному ринку праці існує попит на фахових спеціалістів, здатних швидко навчатись новому та іти в ногу з часом. Тому надіюся, що подібні заходи допоможуть майбутнім випускникам не помилитися з вибором професії, знайти своє покликання, отримати достойну професію та стати справжніми професіоналами своєї справи!»

Наприкінці заходу , за доброю традицією, відбулося вручення подяк представникам навчальних закладів. Також за активну і плідну співпрацю та високий рівень проведення Дня кар’єри подяками було нагороджено директора Володарської філії КОЦЗ Володимира Яценка