Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро підсумки соціально-економічного розвитку галузі «Освіта» за І півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 09:07

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 17 закладів освіти, з них 3 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 4 навчально-виховних комплекси І – ІІІ ступенів – дитячий садок, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. Та 8 навчально-виховних комплексів І – ІІ ступенів – дитячий садок.

На вимогу Закону України «Про освіту» з метою збереження, удосконалення і оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та приведення установчих документів закладів освіти у відповідність до вимог чинного законодавства прийняті рішення Володарської районної ради про зміну найменування юридичних осіб КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (№ 341 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» (№ 342 від 17.05.2019) – створення дошкільного підрозділу, КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 343 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№345 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст –д/с» (№ 339 від 17.05.2019) – тимчасове призупинення діяльності закладу, КЗ «Володарський РІРЦ» (№ 340 від 17.05.2019), КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 344 від 17.05.2019) – зміна адреси. Готується документація і для КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст №1» та КЗ «ВРЦТДЮ» - зміна адреси.

Станом на 30.05.2019 у закладах освіти району навчалося 1608 учнів, з них 962 учні у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», 100 у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», 229 учні – в навчально-виховних комплексах І – ІІІ ступенів та 317 - у навчально-виховних комплексах І – ІІ ступенів.

За прогнозованою мережею станом на 05.07.2019 у закладах освіти району навчатиметься 1666 учнів. У трьох закладах до першого класу прийдуть лише три учні. Це Матвіїська філія, КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Мармуліївський НВК ЗОШ І – ІІ ст – д/с». для них буде організоване індивідуальне навчання.

У навчально-виховних комплексах функціонував 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи (КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», в якому навчається 8 учнів. 29 учнів навчалось за індивідуальною формою навчання у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчалось за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

В навчально-виховних комплексах І – ІІ ступеня функціонувало 18 класів (5-9 класи) з кількістю 4 учні, в них навчалось 72 учні.

З 01.09. 2019 року було організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (8 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (3 дітей), КЗ «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (2 дитини), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина). Всього 11 класів, в яких навчалося 18 учнів.

     У районі були створені 3 класи з поглибленим вивченням предметів: у КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ   ступенів №1»: історія України , українська мова, біологія, в яких навчаються 85 учнів.

Також було організовано профільне навчання у: КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» біологія,українська мова і література, історичний,

універсальний в 10 -11 класах (67 учні)

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» англійська мова, математика, історичний, математичний профілі для 60 учнів;

КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» - математика, математичний профіль -11 учнів;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - біологія, біолого-хімічний профіль –12 учнів;

КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» - біологія 12 учнів. Всього 12 класів з 165 учнями.

На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 року № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», відповідно до Програми розвитку системи освіти Володарського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 24.11.2017 № 191-18-VІІ в Володарському районі діє система виявлення та підтримки обдарованих учнів.

Районний інформаційно-методичний банк даних «Обдарована дитина» нараховує:

у 2018/2019 навчальному році – 81 учень;

Для навчання та виховання здібних і обдарованих дітей у районі запроваджено поглиблене вивчення української мови у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (охоплено 20 учнів), історії у КЗ « Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»(охоплено 22 учні) та біології у КЗ « Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»(охоплено 25 учнів).

За результатами 2018/2019 навчального року учні – випускники 9 класів закладів освіти району отримали 12 свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з відзнакою, та випускники 11 класів 2 золоті та одну срібну медалі.

У районі діє система матеріального заохочення обдарованих учнів. Щорічно в Міжнародний день захисту дітей в районному будинку культури нагороджують найкращих учнів, які гідно представили район на обласних олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міжнародних, всеукраїнських виставках-конкурсах, змаганнях, турнірах. В 2018/2019 навчальному році заплановано виділити на преміювання учнів 37 900 грн.

В літній період в КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» функціонує пришкільний табір для учнів 1-4 класів (з харчуванням) – 95 дітей та мовний табір для 5-9 класів (без харчування) 25 дітей. В КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» функціонує пришкільний табір для учнів 1-4 класів (з харчуванням) – 113 дітей та мовний табір для 5-9 класів (з харчуванням) 25 дітей. В КЗ «Пархомівська ЗОШ І – ІІІ ст –д/с» функціонує мовний табір для 5-9 класів (без харчування) 25 дітей.

У Володарському районі закладами дошкільної освіти є два дитячих садочка КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» та ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Городище –Пустоварівської сільської ради, в яких виховуються 282 дитини та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 281 дитина.

Заклади дошкільної освіти району розраховані на 805 місць (місто-320, село-485). Відвідує ЗДО району 563 дітей (місто -260, село – 303).

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 62 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить 18 %, від 3 до 5 років - 89%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %.

Створені додаткові місця у ЗДО у КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» 20 місць, у КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» 24 місця. З 1 вересня 2019 року планується відкрити одну додаткову групу.

Заклади дошкільної освіти не мають вакансій. В ЗДО району працюють 48 педагогічних працівників, з них 1 завідувач, 1 виконує обов’язки завідувача, 36 вихователів, інший педагогічний персонал 8. Мають звання старший вихователь – 1, вихователь-методист – 4, практичний психолог-методист – 1, вчитель-логопед – 1. Технічного персоналу у ЗДО - 67 чоловік.

Мережа закладів позашкільної освіти району складається з КЗ «Володарський ЦТДЮ», в якому охоплено гуртковою роботою 648 вихованців та КЗ «Володарська ДЮСШ», в секціях якої займається 220 вихованців. Вихованці «ВРЦТДЮ» та «ВРДЮСШ» беруть участь в обласних конкурсах та змаганнях, стають переможцями та призерами змагань.

Протягом 2018/2019 н.р. у КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва» працювало 20 гуртків, з них 5 - на базі закладів загальної середньої освіти району.

Вихованці гуртків «Бісероплетіння» (керівник – Куян В.Ю.) та «Умілі руки» (керівник – Кулінська О.Б.) стали переможцями у Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Фоторобота «Дві колони як дві долі», вихованця театрально-драматичного гуртка Дичка Олександра зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!».

Робота «Зимова ніч» Драчук Катерини, вихованки гуртка «Оригамі» зайняла ІІ місце у обласному новорічно-різдвяному конкурсі «Новорічна композиція».

З метою залучення дітей до участі у еколого-натуралістичній діяльності вихованці еколого-натуралістичного гуртка та гуртка «Юні екологи», команда «Росичі» (керівники - Гордієнко О.С., Буханевич Л.М.) переміг у VІ Всеукраїнському турнірі юних натуралістів, Носуля Діна перемогла в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник, а у фіналі отримала ІІІ місце. Волівач Софія перемогла у Всеукраїнській акції «Годівничка».

Вокальний ансамбль «Барви» (керівник – Дигало І. В.) активно брав участь та неодноразово перемагали його учасники у конкурсах, конкурсах-фестивалях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Танцювальний колектив «MAKSIMUM» зайняли призові місця у Міжнародному багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі "Супер-діти" та перемогли у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Віват, юний талант».

Заклади освіти району забезпечені педагогічними кадрами.

У січні 2019року на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» проведено навчання вчителів початкових класів «Особливості роботи в операційній системі Linux та пакетом програмних засобів Libre Office».

У лютому 2019 року на базі КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» проведено семінар-практикум для директорів закладів освіти району з теми «Функціонування та розвиток опорного закладу освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи: проблеми та перспективи».

Протягом травня-червня 2019 року на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» проведено сертифікований науково-методичний захід з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти району з питань розроблення освітньої програми закладу освіти, документування управлінської діяльності керівників. Михайліченко Олена Олексіївна вчитель КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» стала учасником І етапу ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія».

В нашому районі працює 236 педагогів у закладах загальної середньої освіти, серед них мають звання «учитель-методист» - 37, «старший вчитель» - 75, «відмінників освіти» - 47, 1 – заслужений вчитель України. У закладах дошкільної освіти працює 126 працівників, з них 48 педагогічних працівників, технічних працівників – 67. Із педагогічних працівників 23 мають вищу освіту, 25 – середню спеціальну, мають вищу категорію – 14, мають звання старший вихователь – 1, вихователь-методист – 4, практичний психолог-методист – 1, вчитель-логопед – 1. Станом на червень 2019 року в районі немає вакансій у закладах освіти.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку. Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговуванн проведено поточний ремонт автотранспорту, на що витрачено 8940 грн.

Не забезпечується належне утримання та збереження транспортних засобів, оскільки шкільні автобуси знаходяться на стоянці приватного підприємця без гаража. Тому нагальним є також вирішення питання про будівництво гаража для шкільних автобусів.

Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговування проведено поточний ремонт автотранспорту на що використано 8940 грн.

На паливно-мастильні матеріали та запчастини було витрачено бюджетних коштів 143990 грн та 12405,79 грн коштів із спец рахунку

З 01.09.2018 здійснювалося постійне підвезення учнів (376) до закладів освіти та вчителів. На підвезення учнів до КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст – д/с» витрачено11750 грн (ПП Ужвенко)
       Харчування учнів забезпечує 17 їдалень у загальноосвітніх закладах освіти (ЗОШ, НВК) та 2 у ДНЗ.

Усіма видами харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району   охоплено 1073 учні (66,7%). Із них учнів 1-4 класів - 662 (93,4%), учнів 5 - 11 класів – 411 (45,7%) .

На виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям та дітям пільгової категорії» в районі організовано одноразові безоплатні обіди (за кошти місцевого бюджету) для 126 учнів пільгової категорії: 32 – діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, 94 – дитина з малозабезпечених сімей.

У 2019 році встановлена вартість обідів для дітей пільгової категорії:

для дітей від 1 до 3 років - 28,2 гривень;

для дітей від 3 до 6 (7) років - 44,0 гривень;

для учнів 1-4 класів – 15,0 гривень;

для учнів 5-11 класів – 17,6 гривень.

На харчування за три місяці 2019 року було витрачено 255757,6 грн з державного бюджету та 361318,21 зі спецрахунку.

На вимогу Закону України «Про освіту» в районі створено комунальний заклад «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр» та створюються ресурсні кімнати у закладах освіти, зокрема, на капітальний ремонт ресурсної кімнати у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» витрачено 98289,2 грн

Крім того, у закладах освіти КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» створено медіа теки придбані комплекти меблів та диван для на суму 73,350 тис грн. та 31,126 тис грн. Проведено капремонт бібліотеки та книгосховища у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» на суму 119608,10 грн.

В рамках концепції Нова Українська Школа (НУШ) було проведено навчання 21 вчителя, що працюють у 1 класі в 2018/2019 навчальному році на Онлайн-курсах для вчителів початкової школи.

В закладах освіти завершився опалювальний сезон. На 05.07.2019 відділ освіти витратив за 2503142,79 грн – на тепло, 89441,45 – на воду, 812710,50 грн – на електроенергію,820747,91 грн – на газ. На тверде паливо для закладів освіти витрачено 346189,86 грн.

У зв’язку з підготовкою до нового 2019/2020 навчального року у закладах освіти Володарського району проводяться ремонти приміщень котелень та їх обладнання. Заплановано проведення очистки димових та вентиляційних каналів. Проводиться повірка приладів газових котелень та автоматики на суму 33128 грн. укладені договори на проведення ремонту газових котелень з ТОВ «Біо-енергія» на суму 30 000 грн.

Заборгованості по оплаті за енергоносії відділ освіти немає.

Середня вартість утримання одного учня по району становить 29543,89 грн, що є більшим ніж середній показник по області – 12416,3 грн. а фінансовий норматив становить 10180,5 грн (2016 рік). В закладах дошкільної освіти – 20370,26 грн. Найбільша вартість утримання одного учня в КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» - 54423,2 грн, найменша у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» - 18228,07 грн.

Одна з причин великої вартості утримання одного учня – мала наповнюваність закладів. Середня їх завантаженість по області – 67,5% від проектної потужності, а районі (2016/2017 н.р.) 31,5%., у 2018/2019 навчальному році завантаженість КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» була 74,2%, КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст №2» - 92%, а середня завантаженість по сільським закладам становила 18%. Найменша завантаженість у КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» - 6%, найбільша у КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» - 52%.

Всі працівники закладів освіти пройдуть медогляди у серпні 2019 року.

Відповідно до розпорядження КМ України від 18.12.2018 № 1012 передбачено 150,123 тис грн. з державного бюджету та 16,680 тис грн. з місцевого бюджету співфінансуваня на придбання обладнання для природничо-математичних кабінетів. Згідно розпорядження КМ України від 27.02.2019 № 130 передбачено з державного бюджету 693,675 тис грн. та 75,135 тис грн. з місцевого бюджету на створення освітнього простору в рамках Концепції НУШ.

Згідно з ч. 1 ст. 80 Закону України "Про освіту" до майна закладів освіти та установ, організацій, підприємств системи освіти належать нерухоме та рухоме майно, включаючи будівлі, споруди, земельні ділянки, комунікації, обладнання, транспортні засоби, службове житло тощо.

Рішення про виготовлення проектів землеустрою для користування закладами освіти приймає Володарська районна рада. Тож у 2018 році Володарська районна рада звернулась із клопотанням до сільських та селищної рад щодо прийняття рішень про надання згоди на виготовлення проектів землеустрою для користування закладами освіти. Такі рішення сільським радами були прийняті:

 1. 10 липня 2018 року № 361-20-VІІ Володарською селищною радою – про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                   КЗ Володарський ДНЗ «Пізнайко», КЗ «Володарська ЗОШ І - ІІІ ст № 1»,     КЗ «ВРЦТДЮ», КЗ «ВРДЮСШ»;
 2. 14 березня 2018 року № 197-25-VІІ Завадівською сільською радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                   КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І - ІІІ – д/с»;
 3. 16 квітня 2019 року № 320 Гор-Пустоварівською сільською радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І - ІІІ ст»;
 4. 14 травня 2018 року № 163-20-VІІ Рудосільською сільською радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                   КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І - ІІІ ст – д/с»;
 5. 10 грудня 2018 року № 205 Тарганською сільскою радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для Тарганськой філії КЗ «Пархомівська ЗОШ І - ІІІ ст – д/с»;
 6. 14 червня 2018 року № 296-24- VІІ Лобачівською сільскою радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                   КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І - ІІІ ст – д/с»;
 7. 19 квітня 2018 року № 200 Логвинською сільскою радою – про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                         КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І- ІІ ст –д/с»;
 8. 01 червня 2018 року № 245-17-VІІ Матвіїською сільскою радою про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для Матвіїської філії КЗ «Пархоміський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст – д/с»;
 9. 22 жовтня 2018 року № 154 Рубченківською сільскою радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                         КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с» ;
 10. 12 липня 2018 року № 153-19-VІІ Мармуліївською сільською радою - про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                   КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с»;
 11. 30 травня 2018 року № 193-21-VІІ Гайворонською сільською радою про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою для                   КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с».
 12. 03 травня 2018 року № 341-22-VІІ Пархомівською сільською радою про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою                         КЗ «Пархоміський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст – д/с»;
 13. 03 квітня 2018 року № 232-20-УІІ Косівською сільською радою про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с»;
 14. 28 лютого 2018 року № 243-18-УІІ Тадіївською сільською радою про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с»;
 15. 10 жовтня 2018 року № 394-20-УІІ Рогізнянською сільською радою про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою                         КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с»;

Станом на даний час виготовлено документи на право власності (будівлі) для КЗ «Гор-Пустоварвська ЗОШ І – ІІІ ст», КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с», КЗ «Володарська ЗОШ І - ІІІ ст № 1», КЗ «Володарська ЗОШ І - ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника».

Також виготовляється технічна документація на земельні ділянки для                     КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І - ІІІ ст – д/с», КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І- ІІ ст –д/с», КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с», Матвіїської філії КЗ «Пархоміський НВК «ЗОШ І- ІІІ ст – д/с», Тарганськой філії                   КЗ «Пархомівська ЗОШ І - ІІІ ст – д/с», КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І - ІІІ – д/с», КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І - ІІ – д/с», КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с», КЗ Володарський ДНЗ «Пізнайко», КЗ «Володарська ЗОШ І - ІІІ ст № 1»,   КЗ «ВРЦТДЮ», КЗ «ВРДЮСШ», КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с», КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І - ІІІ ст».

Виготовлення технічної документації для КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с», КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с»,         КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с», КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І- ІІ ст – д/с» поки що не проводиться, що пов’язано із недостатністю фінансування. Після виконання бюджету за перше півріччя 2019 року можливо будуть виділені кошти на фінансування виготовлення технічної документації для цих закладів.

Начальник відділу освіти                                              В. РАФАЛЬСЬКА