Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро боротьбу із злочинністю та охорону громадського порядку, дотримання законності та здійснення заходів щодо її зміцнення Володарським відділенням поліції Сквирського ВП ГУНП в Київській області
Середа, 22 травня 2019, 09:26

Проведено комплексний аналіз стану правопорядку на території Володарського району. За результатами даного аналізу та з урахуванням факторів, які негативно виливають на стан правопорядку в районі розроблено план додаткових заходів на 2019 рік щодо запобігання злочинності та скоєння правопорушень.

За 3 місяці 2019 року, до Журналу єдиного обліку було зареєстровано - 849 заяв і повідомлень проти 670 заяв і повідомлень зареєстрованих до ЖЕО за аналогічний період 2018 року.

За 1-й квартал 2019 року на території обслуговування Володарського ВП у порівнянні з 2018 роком відбувся спад рівня загальної злочинності на - 29,2 % (або менше на 14 кримінальних правопорушень), ріст особливо тяжких на 100,0 % (або більше на 1 кримінальне правопорушення). Разом з тим відбувся спад тяжких на 50% (або менше на 7 кримінальних правопорушень)

Динаміка злочинності без урахування закритих КІІ

3 місяці 2019 р.

3 місяці 2018 р.

+/-

динаміка,

%

Загальна злочинність

34

48

-14

- 29,2

Особливо тяжкі

1

0

+1

+ 100

Тяжкі

7

14

-7

- 50

Питання про стан додержання законності та правопорядку, конституційних прав і свобод людини, щомісячно розглядається на нарадах за участю керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування.

Не менше одного разу на два місяці проводяться відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування на рівнях району та сіл з метою налагодження ефективної співпраці між поліцією та органами місцевого самоврядування і населенням. На таких зустрічах обговорюється діяльність поліції, визначаються поточні проблеми та обираються найефективніші способи їх вирішення.

З метою підвищення авторитету та довіри населення до поліції систематично інформується громадськість про стан правопорядку, заходи, які вживаються для попередження правопорушень на території обслуговування, факти порушення прав і свобод людини та правове реагування на них.

Під час відзначення загальнодержавних та релігійних свят, масових заходів та альтернативних акцій на території району забезпечується охорона публічного порядку й безпеки громадян силами працівників поліції Володарського відділення поліції. Зокрема відділенням поліції було якісно забезпечено охорону публічного порядку та безпеки під час масових заходів на території району та селища під час відзначення релігійних та державних свят, таких як Новий рік, різдвяні свята, Водохреще, День пам’яті тощо.

З урахуванням проведеного аналізу стану оперативної обстановки на території обслуговування та наявної оперативної інформації силами служб карного розшуку, дільничних офіцерів поліції та груп реагування патрульної поліції, щомісячно здійснюються комплексні заходи по відпрацюванню найбільш складних у криміногенному відношенні населених пунктів на території обслуговування, місць концентрації кримінального елемента. Інформація про результати відпрацювань заслуховуються на оперативних нарадах.

Проводяться комплексні заходи щодо виявлення і перекриття на території Володарського району каналів незаконного обігу наркотиків, боєприпасів та вибухових речовин. Так Особовим складом на протязі 1-го кварталу 2019 року виявлено та внесено до ЄРДР- 6 фактів пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин проти 5 в 2018 році.

Посилено контроль за станом зберігання і використання за призначенням вибухонебезпечних предметів.

Фактів незаконного поводження зі зброєю не документувалось.

Забезпечено системну ефективну роботу зі зверненнями громадян, неухильне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», вживаються вичерпні заходи щодо відновлення порушених прав і свобод людини. Підвищується рівень аналітичної роботи щодо: вчасного виявлення найгостріших проблем, які породжують звернення громадян і потребують негайного вирішення, вживати адекватних заходів реагування.

За звітний період до відділення поліції всього надійшло заяв, скарг, звернень

129

Прийнято звернень на особистому прийомі керівництвом

26

Прийнято звернень на особистому прийомі іншими працівниками

57

Надійшло з ГУНП

12

3 інших органів влади, управлінь

15

колективних

2

повторних

0

Про кримінальні правопорушення

81

Запитів і звернень народних депутатів України

0

Запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат

0

Адвокатських запитів та відшкодування запитувачами фактичних витрат

7

Загальна кількість зареєстрованих звернень громадян та підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів державної влади та місцевого самоврядування про факти корупції

0/0

Соціально-побутові проблеми громадян

40

Звернень щодо дій або бездіяльності працівників поліції

4

Із них:

задоволено

0

необгрунтовані

4

з порушенням строків розгляду

0

Продовжується робота щодо обліку житла, де проживають особи похилого віку, самітні, особи, визнані недієздатними, психічно хворі, хворі на алкоголізм і наркоманію, інші особи, які потребують опіки, з метою забезпечення їх особистої безпеки та недопущення незаконного відчуження їх майна та житла. Дільничними офіцерами поліції під час перебування на своїх адміністративних дільницях в обов’язковому порядку проводиться відвідування за місцем проживання вказаної категорії громадян та вживаються за необхідності заходи щодо вирішення їх нагальних потреб.

Систематично аналізується на спільних нарадах стан профілактики правопорушень, бездоглядності і безпритульності серед неповнолітніх.

Протягом звітного періоду неповнолітніми кримінальні правопорушення не вчинялись.

Проведено комплекс заходів, спрямованих на виявлення неповнолітніх, які вчиняють насильство в сім’ї, ухиляються від навчання, жебракують, самовільно залишили домівки та спеціальні навчальні заклади, ведуть антисоціальний спосіб життя. Проведено відпрацювання місць збору криміногенного елементу з метою попередження розповсюдження в їх середовищі наркоманії, пияцтва та "антисоціального образу життя.

До адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП ( неналежне виконання батьківських обов’язків ) притягнуто 5 осіб.

Проведеними оперативними заходами по виявленню та документуванню злочинів пов’язаних із втягненням неповнолітніх в злочинну діяльність, фактів щодо схиляння неповнолітніх до вживання наркотичних речовин виявлено не було.

Проведено профілактичні заходи з попередження пияцтва та тютюнокуріння серед дітей та молоді на території обслуговування. Відносно 1 особи складено протокол про адміністративні правопорушення за ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами ) що виразилось у продажі алкогольних напоїв особі, яка недосягла 18 років.

Проводяться оперативно-профілактичні заходи, спрямовані на протидію розповсюдженню наркотичних засобів і психотропних речовин у навчальних закладах на території обслуговування. За звітний період вказаних фактів виявлено не було.

З метою забезпечення охорони публічного порядку в період відпочинку, оздоровлення дітей, недопущення втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність відповідно до окремих розпоряджень проводились загальнодержавні заходи під умовними назвами «Урок» та «Канікули».

З метою запобігання втягненню неповнолітніх у злочинну діяльність працівниками поліції превенції постійно проводиться робота з виявлення осіб, які спонукають неповнолітніх до вчинення кримінальних правопорушень. Вказаних фактів виявлено не було.

Силами нарядів груп реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів поліції та ювенальної поліції забезпечується контроль за дотриманням в ігрових залах, комп’ютерних клубах, дискотеках, в інших розважальних закладах і публічних місцях правопорядку та етичних норм стосовно дітей.

Проводяться профілактичні заходи щодо, виявлення та взяття на облік осіб, які допускають немедичне вживання наркотиків, зловживають спиртними напоями, вчиняють кримінальні та адміністративні правопорушення, займаються виготовленням або збутом самогонних виробів та інших спиртних напоїв. Так протягом звітного періоду до адміністративної відповідальності було притягнуто 8 осіб за виготовлення та зберігання самогону.

Працівниками карного розшуку проводяться комплексні профілактичні заходи щодо недопущення ввезення та транзиту наркотичних засобів територією Володарського району. Вказаних фактів на даний час виявлено не було.

Силами оперативних служб продовжуються проводитись перевірки розважальних закладів і місць масового відпочинку молоді (барів, кафе, дискотек) з метою недопущення розповсюдження в них наркотичних засобів.

Працівниками превенції щотижнево проводяться нічні контрольні перевірки щодо дотримання правил адміністративного нагляду. Всього на обліку таких осіб перебуває 4.

Посилено заходи профілактичного характеру стосовно осіб, які зловживають спиртними напоями; раніше судимих, засуджених за корисливі злочини до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, насамперед таких, які не працюють і не стали на шлях виправлення, систематично порушують публічний порядок.

Всього на профілактичному обліку перебуває 113 осіб.

З них:

23 раніше судимих З споживачів наркотиків 63 умовно засуджених

З урахуванням аналізу стану оперативної обстановки на території обслуговування та наявної оперативної інформації щомісячно здійснюються комплексні заходи щодо відпрацювання найбільш складних у криміногенному відношенні населених пунктів на території обслуговування, місць концентрації кримінального елемента тощо.

В ході проведених заходів було розкрито 3 кримінальних правопорушень минулих років.

Із 34 вчинених кримінальних правопорушень поточного року розкрито 22, які направлено до суду для подальшого розгляду.

Крім того, працівниками Володарського ВП розкрито три резонансні кримінальних правопорушень, які сталися на території обслуговування, зокрема: розбійний напад на жителя с. Завадівка, який від отриманих тілесних ушкоджень помер, протягом п’яти днів зловмисника було затримано; дорожньо-транспортна пригода, що відбулася в с. Логвин, в результаті якої загинув місцевий житель, а водій зник з місця події, який згодом був затриманий; грабіж відносно жителя смт. Володарка, особа, яка вчинила дане кримінальне правопорушення була затримана через короткий проміжок часу.

Проведено 1 перевірку вулично-дорожньої мережі населених пунктів району щодо виконання вимог Указу Президента України «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху» та приведення рівня освітленості у відповідність з нормативними вимогами.

Під час шкільних канікул було проведено комплекс заходів, спрямованих на профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Забезпечено проведення уроків з вивчення школярами правил безпечної поведінки на вулицях та автошляхах напередодні літніх канікул в загальноосвітніх закладах району.

Здійснюється контроль за додержанням умов перевезення підприємствами, установами, організаціями автомобільним транспортом небезпечних вантажів, особливо вибухових, отруйних, радіоактивних речовин в ході перевірок порушень не виявлено.

Начальник Володарського відділення поліції Сквирського ВП ГУНП в Київській області В.Харченко