Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного та культурного розвитку Володарського району за І квартал 2019 року
П'ятниця, 03 травня 2019, 10:41

1.Фінанси.

Зведеним бюджетом Володарського району планові показники доходів, станом на 01.04.19 виконано на 110,2 %. План – 17821,2 тис.грн, факт – 19647,5 тис.грн, перевиконання становить 1826,3 тис.грн.

Районний бюджет за звітний період виконано на 124,6 %, надходження склали 11984,7 тис. грн, перевиконання становить 2369,7 тис. грн.

Бюджетами усіх рівнів виконано завдання щодо мобілізації податків та платежів.

2.Розвиток підприємництва.

Протягом І кварталу 2019 року в районі було зареєстровано 44 фізичні особи – підприємці та 2 юридичні особи. Закрили свою діяльність 45 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 44 фізичних осіб - підприємців та 1 юридична особа. Всього станом на 01.04.19 на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб підприємців - 567, юридичних осіб – 299, фермерських господарств - 23.

За даними Держстату загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить 2,5 тис. чол.

Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 20047,6 тис. грн. податків і платежів, що на 10175,5 тис. грн. податків і платежів більше, ніж за І квартал 2018 року.

3. Інвестиційна діяльність.

У І кварталі 2019 року розпочато роботу над проектом будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції в с. Лобачів. Володарською райдержадміністрацією прийнято розпорядження про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради. Інвестор - ТОВ «ЗЕНІТ-1», орієнтовна вартість проекту складатиме 20 млн.дол., термін реалізації 3-5 років, проектом передбачається створити 6 робочих місць, потужність складатиме 23мВт електричної енергії. Проведено процедуру громадських слухань стосовно розробки даної містобудівної документації. На даний час визначаються державні інтереси та підготовлено вихідні дані на проектування.

Продовжується реалізація проектів розпочатих у минулих роках:

            Розміщення, будівництво та експлуатація комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованого на території Гор-Пустоварівської сільської ради, інвестор ТОВ «ГОПАК». Виконано всі будівельно–монтажні роботи. Залишилось підключення до електромереж та проведення пуско-налагоджувальних робіт. Станом на 01.04.19 освоєно 157 мільйонів гривень;

ПП АФ «Розволожжя» - продовжується реконструкція існуючих та будівництво нових будівель і споруд молочної ферми. Освоєно 55,7 млн.грн. Введено в дію першу чергу проекту, приміщення на 380 голів корів та збудовано склад для зберігання кормів.

За даний період поточного року господарствами придбано сільськогосподарської техніки на суму 10639,7 тис. грн, у тому числі посівної техніки – на суму 2876,9 тис. грн, тракторів - на суму 6805,3 тис. грн, ґрунтообробної – на суму 26,7 тис. грн, машин для внесення мінеральних добрив – на суму139,4 тис. грн, техніки для кормоприготування – на суму 579,4 тис. грн, іншої техніки – на с уму 212,0 тис.грн.

4.Реальний сектор економіки.

4.1. Енергозабезпечення та енергозбереження

На виконання Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Володарського району на 2017-2020 роки забезпечується ефективна робота автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна», проводиться щоденний моніторинг внесення показників лічильників енергоресурсів та аналіз добового споживання електричної, теплової енергії, природного газу та води, щомісячний моніторинг використання твердого палива по кожній будівлі бюджетної сфери району.

Сформовано пропозиції та забезпечено подання проектно-кошторисної документації на об’єкти бюджетної сфери, реалізація яких буде проводитися за кошти обласного бюджету на умовах співфінансування місцевих бюджетів.

За 1 квартал 2019 виконано роботи по ремонту класів інклюзивної освіти в комунальних закладах «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П.Мельника», приміщення для бібліотеки та книгосховища комунального закладу «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.», 2 лікувальних палат стаціонарних відділень Володарської центральної районної лікарні.

КП ВСР «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4187,0 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

4.2. Промисловість.

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ТОВ „Володар”. Протягом І кварталу 2019 року промисловими підприємствами району, що входять до кола статистичного спостереження, реалізовано промислової продукції на 59894,1 тис. грн, що на 13958,9 тис.грн більше до аналогічного періоду 2018 року, або 130,0 %.

Проблемними питаннями роботи промислових підприємств є: економічна нестабільність на ринку України, мала платоспроможність підприємств та організацій, застаріла матеріально-технічна база виробництва, відсутність обігових коштів для реконструкції та технічного переоснащення виробничих потужностей, дорогі енергоносії, висока собівартість продукції, відсутність експортних пропозицій.

4.3. Агропромисловий комплекс.

Працівники сільськогосподарських підприємств району в І кварталі 2019 року працювали над підготовкою та проведенням своєчасного комплексу весняно-польових робіт.

Під урожай 2019 року було посіяно озимих на зерно та зелений корм 10138,6 га, з них: на зерно усього – 8022,3 га, у тому числі пшениці – 6975,3 га, ячменю – 1047,1 га, озимого ріпаку – 2076,2 га.

Прогнозується посіяти ярих зернових і зернобобових культур на площі   13756,6 га, що на 594,4 га більше проти такого ж періоду 2018 року, у тому числі ярого ячменю – 2334,6 га, вівса – 7 га, ярої пшениці – 56,6 га, гороху – 684 га, кукурудзи на зерно – 10605,5 га, проса – 109 га.

Станом на 01.04.19 фактично посіяно ранніх ярих культур 2689,6 га, у тому числі ярого ячменю – 2183 га, гороху – 443 га, ярої пшениці – 56,6 га, вівса – 7 га.

Технічні культури планується посіяти на площі 11552 га, у тому числі цукрового буряка – 2441 га, соняшника – 4835 га, сої – 4146 га, ярого ріпаку – 130 га. Станом на 01.04.19 посіяно: ярого ріпаку - 130 га, соняшника – 160 га, цукрового буряка – 60 га.

Всі господарства району провели підживлення озимих культур азотними добривами в оптимальні строки. Підживлено озимі культури на площі 10098,5 га, закрито вологи на площі 19861 га.

Посіви озимих культур перебувають у доброму та задовільному стані.

Тваринництво:

За І квартал 2019 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 3559 тонн молока, надій на одну фуражну корову становить 2125 кг.

         У порівнянні з відповідним періодом минулого року валовий надій збільшено на 429 тонн, надій на середню корову збільшено на 125 кг.

         Реалізовано м’яса на забій в живій вазі 732 тонни, в тому числі великої рогатої худоби – 104 тонни, свиней – 52 тонни, птиці – 575 тонн.

           У порівнянні з минулим роком обсяги реалізації м’яса зменшено на 155 тонн.

         Вирощено худоби та птиці в живій вазі всього 879 тонн, у тому числі великої рогатої худоби – 102 тонни, свиней – 151 тонну, птиці – 626 тонн.

         У порівнянні з відповідним періодом минулого року вирощення худоби та птиці зменшено на 67 тонн, у тому числі птиці - на 76 тонн, збільшено вирощення великої рогатої худоби на 3 тонни, свинини на 7 тонн.  

Станом на 01.04.19 по сільськогосподарських підприємствах району налічується великої рогатої худоби 3311 голів, у тому числі корів – 1689 голів, свиней - 3070 голів, птиці - 5070 голів.

         У порівнянні з відповідним періодом минулого року великої рогатої худоби збільшено на 157 голів, поголів’я корів збільшено на 57 голів, птиці - на 12285 голів, зменшено поголів’я свиней на 712 голів.

4.4. Транспорт та дорожнє господарство.

В І кварталі 2019 року ТОВ «Ресурс», ДРП-3 «Володарка» та КП ВСР «Володарка» було забезпечено своєчасне виконання робіт щодо зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також вулично-дорожньої мережі комунальної власності смт Володарка. На даний час проводяться роботи по ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Р-17 /Біла Церква-Володарка-Тетіїв-Гуменне/ та місцевого значення.

Станом на 01.04.2019 ліквідовано аварійну ямковість на площі 526 м² з запланованих 900 м2 на автомобільній дорозі Р-17 та 1030 м² з запланованих 1050 м2 на автомобільних дорогах місцевого значення. Приведено в належний стан 6 зупинок громадського транспорту.

З 10 березня 2019 року автомобільну дорогу державного значення на тендерних умовах почало обслуговувати ТОВ «ДОРБУДСЕРВІС». У березні 2019 року проведено ремонтні роботи по усуненню аварійної ямковістї на площі 1185 м2 і з запланованих 2000 м2.

За рахунок коштів Володарської селищної ради проведено ремонт доріг по вулицях селища, усунуто аварійну ямковість на площі 770 м2.

       4.5. Споживчий ринок.

Забезпечення населення продовольчими і непродовольчими товарами у Володарському районі здійснюється в цілому через торгівельну мережу, яка налічує 235 магазинів, з них в сільській місцевості - 99. Із загальної кількості магазинів до продовольчих відносяться 55 магазинів, до непродовольчих – 89, решта 56 магазинів - це магазини змішаної спеціалізації, 35 - дрібнороздрібної мережі та приватно-орендний ринок «Олексій», який працює два рази на тиждень та забезпечує населення району різноманітними товарами та послугами змішаного асортименту.

Роздрібний товарообіг у порівняних цінах станом на 01.01.19 склав 39923,3 тис. грн, що становить 129,5 % до відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізації платних послуг (у ринкових цінах) склав 534,2 тис.грн, що становить 83,2 % до минулого року.

5. Зовнішньоекономічна діяльність

Протягом І кварталу 2019 року у сфері зовнішньоекономічної діяльності в районі працює товариство з обмеженою діяльністю «Володар», яке закуповує молодняк птиці індика в Німеччині.

6.Соціальна сфера.

               6.1. Зайнятість населення та ринок праці.

Протягом І кварталу 2019 року послугами філії Володарського районного центру зайнятості скористались 1230 осіб, з них 1022 отримали статус безробітного, що на 131 особу менше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Серед зареєстрованих безробітних: жінок – 436, молоді до 35 років – 265, осіб з робітничими професіями – 605, службовців – 216 осіб, особи які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки, – 201 чол.

В службі зайнятості було зареєстровано 1514 вакансій, укомплектовано – 288, з них: 80 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 10 % - вакансії підприємств торгівлі, 10 % - вакансії переробних підприємств (комбікормовий та цукровий заводи). Кількість претендентів на одну вакансію складає 4 особи.

Працевлаштовано 286 осіб, з них мали статус безробітного – 192 особи.

Протягом звітного періоду працевлаштовано 3 особи на новостворені робочі місця шляхом компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску.

Середня тривалість укомплектування вакансій становить 3 дні.

Рівень працевлаштування становить 18,8 %.

Знято з обліку з інших причин 142 особи.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли 228 чоловік.

Одноразову виплату допомоги по безробіттю на організацію власної підприємницької діяльності отримала 1 особа.

На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало 332 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району 5 осіб).

На кінець І кварталу 2019 року на обліку перебувало 690 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробітних, якi отримували допомогу по безробіттю складає 649 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю становив 3559,00 грн.

На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив 6,9 %, що на 2,6 % менше відповідного періоду минулого року.

6.2. Заробітна плата та стан її виплати.

Протягом І кварталу 2019 року постійно проводився аналіз підприємств та фізичних осіб, що декларують заробітну плату менше встановленого рівня або на рівні мінімальної.

Згідно з даними Сквирського об’єднаного УПФУ Київської області (Володарка) є незначна кількість підприємств, на яких виплачується заробітна плата нижче встановленого законодавством рівня. Причиною такої виплати є те, що працівники даних підприємств оформлені на неповну ставку або на неповний робочий день та при подачі фінансової звітності допущені помилки.

Відбулось чотири засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких розглядались питання про зменшення або недопущення виникнення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості фізичними особами – підприємцями, виявлення фактів тіньової зайнятості та про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району. Також на засіданнях розглядались відомості, надані Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області (Володарка) та Білоцерківським управлінням ГУ ДФС у Київській області з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

13 лютого 2019 року відбулась нарада за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Пентелейчука А.В., на якій розглядалось питання виконання в 2018 році заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості по цьому внеску, легалізації трудових відносин, інспекційних відвідувань та визначення конкретних дій щодо спільної роботи по даних напрямах у 2019 році.

14 березня 2019 року відбулось засідання «круглого столу» з представниками Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, щодо питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску у Володарському районі.

Протягом звітного періоду в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати немає.

Середній розмір заробітної плати по району cтаном на 01.04.2019 становить 6360,77 грн, в тому числі у сільському господарстві – 6422,58 грн.

6.3. Соціальний захист населення.

На обліку в управлінні перебуває 5083 пільговики, серед яких 704 ветерани війни, 888 потерпілих від аварії на ЧАЕС, 1798 дітей війни, 1714 ветеранів праці, 228 учасників ООС, з яких інваліди ІІ групи - 5 осіб, ІІІ групи – 6 осіб та 3 сім’ї загиблих учасників ООС.

На квартобліку перебуває 6 інвалідів війни ІІ групи, 3 інваліди війни ІІІ групи, в тому числі 1 інвалід ІІ групи ООС та 1 інвалід ІІІ групи ООС, 22 учасники бойових дій, в тому числі 9 учасників ООС.

За І квартал 2019 року управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 6089,8 тис. грн.

В районі є дві прийомні сім’ї, в яких виховується 6 дітей. За І квартал 2019 року профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям на загальну суму 79,4 тис. грн.

За звітний період отримували субсидію 3644 сімї, з них у безготівковій формі - 7484,3 тис. грн, в готівковій формі - 12823,6 тис. грн, в грошовій формі 433,3 тис. грн, на тверде паливо отримали кошти 163 особи на суму 468,1 тис. грн.

У Володарському районі обліковано 104 особи (74 сімей), з них: переміщених з АР Криму 7 осіб (6 сім’ї) та районів проведення ООС 97 осіб (68 сімей). Їм надана грошова допомога на суму 103,3 тис. грн.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 1011 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС і які отримують компенсаційні виплати. За І квартал 2019 року нараховано та виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 559,7 тис. грн. Оздоровилось 3 особи на загальну суму 21,9 тис.грн.

Технічними засобами реабілітації у І кварталі 2019 року забезпечено 14 осіб з інвалідністю на 95,818 тис.грн за кошти державного бюджету та 13 осіб з інвалідністю отримали технічні засоби реабілітації із залишків складу. За результатами медичних показань видано 114 направлень особам з інвалідністю для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Санаторно-курортними путівками забезпечено 5 осіб, з них 1- учасник бойових дій, 4 - особи з інвалідністю загального захворювання.

В районі працює територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). У І кварталі 2019 року соціальні послуги надано 534 жителям району.

Станом на 01.04.2019 у стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку проживає 24 чоловіки.

В районі діє Володарська районна цільова Програма «Турбота» на 2016-2020 роки, на яку у І кварталі 2019 року використано кошти в сумі 34,3 тис. грн, допомогу отримали 37 осіб. Також центром надавались продуктові набори (141 особі).

6.4. Пенсійне забезпечення.

Станом на 01.04.2019 на обліку в управлінні перебуває 6055 одержувачів пенсії. Протягом І кварталу 2019 року призначено 59 нових пенсіій та здійснено 85 перерахунків.

Середній розмір пенсії по району становить 2606,90 грн.

Середній розмір заробітної плати по району становить 6360,77 грн, в тому числі в сільському господарстві – 6422,58 грн.

До управління надійшло власних коштів 13092,61 тис.грн в т.ч.: страхових внесків - 24,7 тис.грн, та частина розмежування єдиного соціального внеску в сумі 13067,91 тис.грн.

Борг по єдиному соціальному внеску станом на 01.04.2019, стягувачем якого є ПФУ, становить 15,53 тис.грн, з яких на виконанні в органах ДВС знаходиться 15,53 тис.грн.

Борг по страхових внесках відповідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» становить 33,03 тис.грн (який знаходиться на виконанні в органах ДВС).

Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.04.2019   становить 75,52 тис.грн.

  1. 6.5. Житлово-комунальне господарство.

КП ВСР «Володарка» забезпечено стабільне функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка.

Населення має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання в сумі 1517,8 тис.грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в сумі 369,0 тис.грн (заборгованість має тенденцію зростання порівняно з аналогічним періодом 2018 року), з послуг водопостачання та водовідведення в сумі 56,6 тис.грн. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду

6.6. Будівництво соціальної та житлової інфраструктури.

Підготовлено та видано 2 будівельні паспорти забудови земельної ділянки та введено в експлуатацію 2 житлових будинки на території району.

Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» Володарською райдержадміністрацією прийнято розпорядження про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Проведено процедуру громадських слухань стосовно розробки даної містобудівної документації. На даний час визначаються державні   інтереси та підготовлено вихідні дані на проектування.

6.7. Містобудівна діяльність.

На виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» проведено роботу по включенню до Державної програми будівництва медичних амбулаторій в сільській місцевості проекту будівництва нової медамбулаторії з житлом для лікаря в с. Руде Село, попередня вартість реалізації проекту буде становити 8400 тис. грн на умовах співфінансування з місцевим бюджетом в розмірі 10%.

Сесією Рудосільської сільської ради прийнято рішення про розробку детального плану території земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вул. Грицюка в с. Руде Село орієнтовною площею 1,3923 га.

Володарською селищною радою прийнято рішення про розробку детального плану території земельної ділянки, відведеної під нове кладовище по вул. Загороднього в смт Володарка орієнтовною площею 16,0 га.

Продовжується робота по оновленню містобудівної документації -розроблено генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя та передано розробником на розгляд до архітектурно-містобудівної ради в м. Києві.                    

6.8. Формування спроможних територіальних громад.

Питання добровільного об’єднання територіальних громад Володарського району неодноразово піднімалось для обговорення з населенням.

28 лютого 2018 року в приміщенні Володарської селищної ради відбулось засідання круглого столу на тему: «Перспективи створення територіальних громад на Володарщині». У засіданні взяли участь координатор офісу децентралізаційної реформи Асоціації міст України В.Удовиченко, громадський діяч Л.Ковальчук, селищний та сільські голови, члени громадської ради при райдержадміністрації.

03.01.19 виконуючим обов’язки голови адміністрації проведено робочу нараду з селищним, сільськими головами по питанню формування спроможних об’єднаних територіальних громад на території Володарського району.  Було вирішено досконало вивчити досвід створення спроможних об’єднаних територіальних громад в межах всієї Київської області та  на території інших областей.

7.Гумунітарна сфера.

7.1. Охорона здоров´я.

Медичне обслуговування населення району забезпечують КНПВРР «Володарський ЦПМСД» та Володарська ЦРЛ.

КНПВРР «Володарський ЦПМСД» проводяться заходи щодо впровадження Закону України «Про медичну реформу», станом на 01.04.19 пацієнтами підписано 14235 декларації з лікарями загальної практики сімейної медицини та педіатрами, що становить 74,5 %

Покращено матеріально-технічну базу Володарської ЦРЛ, протягом І кварталу 2019 року було проведено поточні ремонтні робіти на суму 57,6 тис.грн, закуплено м’який інвентар на суму 60 тис.грн та меблі на суму 36,7 тис.грн.

Закуплено лікарські засоби та медичні вироби для надання невідкладної медичної допомоги на загальну суму 75,3 тис.грн.

Розпочато капітальний ремонт двох палат відділень хірургії та терапії Володарської ЦРЛ на загальну суму 299,8 тис.грн.

Володарська ЦРЛ профінансована за І квартал 2019 року на 4162,4 тис. грн, що становить 26,7 % від запланованої суми на рік. На виплату заробітної плати працівникам використано 3368,2 тис.грн, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 475,2 тис.грн.

Витрати на продукти харчування склали 65,793 тис.грн, що у розрахунку на 1 ліжко-день становить 10,54 грн.

На стаціонарне лікування учасників АТО згідно з Володарською районною програмою медикаментозного забезпечення учасників антитерористичної операції під час стаціонарного та амбулаторного лікування на період 2016-2020 років використано 1705,95 грн.

7.2. Освіта.

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надають 15 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – Д/С», 8 – НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – Д/С». У закладах освіти району навчається 1608 учнів.

Мережа закладів дошкільної освіти залишилась незмінною. Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить 63 % - це 563дитини.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку. Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговування проведено поточний ремонт автотранспорту, на що витрачено 8940 грн.

На паливно-мастильні матеріали та запчастини було витрачено бюджетних коштів 56042 грн та 12405,79 грн коштів із спец рахунку.

З метою забезпечення прав дітей з особливими потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти у 2018 році створено комунальний заклад «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр», а у І кварталі 2019 року створено ресурсні кімнати у комунальних закладах: «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника».

В закладах освіти завершується опалювальний сезон. На 01.04.2019 відділ освіти має заборгованість за енергоносії 1677561,21 грн.

7.3. Культура та туризм.

Мережа закладів культури району складає всього 53 одиниці, а саме: районний будинок культури - 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, районна бібліотека для дітей – 1, бібліотеки- філіали – 24, школа мистецтв – 1, історико-краєзнавчий музей – 1.

За І квартал 2019 року було профінансовано заробітну плату на суму 1507 тис.грн та нарахувань до неї на суму 360,1 тис.грн.

Протягом 1 кварталу 2019 року РБК проведено 17 вагомих культурно-масових заходів. 2 представники від Володарського району брали участь у обласних заходах. Надано платних послуг на суму 13074,44 грн.

Використано бюджетних коштів на поліпшення МТБ: освітлювальна апаратура та обладнання сцени – 37 тис.грн. Власними силами відремонтовано артистичну кімнату та вихід на сцену, здійснюється ремонт у костюмерній кімнаті.

За звітний період сільськими закладами культури проведено 720 заходів. Проведено ремонтні роботи по закладах району на суму 107,628 тис.грн та профінансовано проведення свят з місцевих бюджетів сіл на суму 8,8 тис.грн.

Покращено матеріально-технічну базу КЗ «Володарська школа мистецтв»: облаштувано піддашок   шкільного приміщення на загальну суму 7,5 тис.грн, придбано музичний інструмент (електропіаніно та комплектуючі) на суму 32 тис.грн. Гострою проблемою залишається стан покрівлі приміщення школи – потреба в капітальному ремонті.

За перший квартал 2019 року до бібліотек системи надійшли примірники книг на суму 24,5 тис.грн. Залучено 11,4 тис. грн. спонсорських коштів на оплату інтернету у бібліотеках-філіалах сіл.

7.4.Фізична культура та спорт.

Протягом І кварталу 2019 року проведено 19 районних спортивно-масових заходів. Спортсмени району взяли участь в 8 обласних, 5 Всеукраїнських спортивних заходах та в міжнародному змаганню.

Переможцем міжнародних та всеукраїнських змагань з олімпійських видів спорту став Войцешук Роман.

З 4 січня по 5 лютого 2019 року в м. Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. В даному чемпіонатіРоман Войцешук виборов золоту нагороду в семиборстві з новим юніорським рекордом України - 5337 очок.

З 25 по 26 лютого 2019 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбулась міжнародна матчева зустріч між збірними командами Азербайджану, Білорусії, Естонії, Ізраїлю, Іспанії, Казахстану, Латвії, Литви, Туреччини, України з легкої атлетики U20 у приміщені, де у складі збірної команди України Роман Войцешук став найкращим та виборов золоту нагороду в семиборстві, здобувши 5316 очок.

За результатами голосування, яке щорічно проводить Федерація легкої атлетики України нашого земляка, випускника КЗ «Володарської РДЮСШ» Романа Войцешука визнано найкращим легкоатлетом лютого в Україні.

В звітному періоді 2019 року організовано та проведено роботу з підготовки до футбольного сезону районного стадіону «Колос» та футбольних полів сіл району. Приведено в належний санітарний стан діючі спортивні споруди, майданчики району.

         На виконання заходів Володарської районної програми розвитку фізичної культури та спорту «Володарщина спортивна» на 2017 – 2021 роки в було використано 11 тис.128 грн.

7.5. Молодіжна політика.

Протягом І кварталу 2019 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Постійно з учнівською молоддю проводяться різноманітні заходи з метою формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого здоров’я.

Проводиться пропаганда здорового способу життя із залученням дітей та молоді району до спортивно-масової роботи.

21 лютого на базі КЗ «Володарський районний центр творчості дітей і юнацтва» відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг на тему: «Сучасна ерудована молодь».

26 лютого проведено збори лідерів органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва на тему: «Лідерський рух сьогодення - погляд у майбутнє».

7.6. Національно – патріотичне виховання.

Реалізація Стратегії національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки забезпечується спільними зусиллями органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

Проводяться виховні, інформаційно-просвітницькі заходи з вивчення та вшанування героїчного подвигу українського народу.

Ідеї патріотизму педагоги закладів освіти намагаються зробити наскрізними в системі шкільного життя, тому активно залучають дітей до участі в різноманітних заходах, присвячених відзначенню державних та традиційних свят.

Відкрито гурток національно-патріотичного спрямування «Захисник України», який діє на базі КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1».

         8. Охорона навколишнього природного середовища.

Розпорядженням виконуючого обов’язки голови адміністрації від 15.03.2019 № 44 оголошено проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів, розроблено і затверджено плани заходів, які будуть реалізовуватися в період проведення двомісячника благоустрою, розроблено графіки проведення днів благоустрою по кожному населеному пункті.

Протягом І кварталу КП ВСР «Володарка» забезпечувалось збирання та вивезення ТПВ в адміністративних межах смт Володарка, а ПП «Екологічне відновлення природного середовища» забезпечувало виконання даної роботи в усіх населених пунктах району згідно з погодженими з сільськими головами графіками. Зібрані ТПВ на полігоні ТПВ в с. Матвіїха частково сортуються, обробляються та захоронюються, відібрана цінна складова пресується та реалізується на переробні підприємства.

Мисливсько-рибацьким товариствам «УТМР», Росівським мисливським господарством ТОВ «Гран-мисливство», мисливсько-рибациким клубом «Відродження» у зимовий період проводилася робота по підгодовуванню диких тварин на репродуктивних ділянках, проводилася робота з профілактики захворювання диких тварин на сказ та інших захворювань, шляхом розкладання вакцинованих кормових брикетів по територіях мисливських угідь. Для запобігання загибелі риби в зимовий період проводилася робота з вирізання ополонок в крижаному покриві для забезпечення повітрообміну у водоймах.

Розпорядженням виконуючого обов’язки голови адміністрації від 29.03.2019 № 55 «Про захист водних біоресурсів у Володарському районі у нерестовий період 2019 року» затверджено План заходів щодо боротьби з порушеннями правил рибальства та зайняття рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів у Володарському районі у нерестовий період 2019 року.

За І квартал 2019 року Володарською райдержадміністрацією надано погодження на отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення 2 підприємствам.

11. Адміністративні послуги.

Прийнято розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 31.10.2018 № 197 «Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаються через сектор надання адміністративних послуг Володарської районної державної адміністрації». Даним переліком затверджено 133 послуги. Протягом І кварталу 2019 року сектором надано 1569 послуг та 1200 консультацій.