Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

Авторизація



Успіхи наших легкоатлетів в чемпіонаті Київщини з легкої атлетики
Середа, 13 березня 2019, 11:45

Бровари 20199березня в легкоатлетичному манежі м. БроваривідбувсяЧемпіонат Київської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004року народженнята молодших (групи тренерів).

На чемпіонаті змагалися в спринті, видах витривалості (спортивній ходьбі), стрибках у висоту, довжину, з жердиною, потрійних та штовханні ядра.

В змаганнях брала активну участь команда КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа» ( 24 вихованців, тренери Ганжалавий І.І. Ліщенко О.В. та Поліщук М.В.).

           Юні вихованці КЗ «Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа» склали гідну конкуренцію своїм суперникам та показали гарні результати.

Команда спринту (1) в складі: Стецюк Надія, Войцешук Валерія, Борозняк Дарина, Григорець Олександр, Руденко Тетяна, Свердлічук Анастасія, Романюк Артем (тренер Ганжалавий І.І.) зайняла 2 загальнокомандне місце                  

В особистому заліку:
Стецюк Надія – І місце з бігу на 60 м.;

Войцешук Валерія – ІІ місце з бігу на 60м.;                  

Борозняк Дарина – ІІ місце з бігу на400м.;                  

Григорець Олександр – ІІІ місце з бігу на 200м.                    

Команда стрибків в складі: Завадська Валерія, Грох Арсен, Гопаца Анастасія, Воцешук Валерія, Горносталь Валерія, Тимченко Ніка, Ласюк Нікіта
( тренери Ліщенко О.В., Поліщук М.В., Ганжалавий І.І.) зайняла 2 загальнокомандне місце.

В особистому заліку:

Войцешук Валерія – ІІІ місце зі стрибків у довжину;                  

Завадська Валерія – ІІІ місце зі стрибків у висоту.                  
         Команда витривалості в складі: Вербіцький Даніл,Сорокопуд Анастасія,Берегова Марина, Кравченко Святослав, Кремінська Карина, Ліщенко Валентин (тренери Ліщенко О.В., Ганжалавий І.І) зайняла 3 загальнокомандне місце.
        

В особистому заліку:

Кравченко Святослав – І місце з бігу на 800 м.;

Сорокопуд Анастасія – ІІ місце з бігу на 800м.;                  

Вербіцький Даніл – ІІІ місце з бігу на 800м.;                  

Команда спринту (2) в складі: Салій Аліна, Ященко Богдана,Тимченко Ніка, Буторіна Анастасія,Шинкаренко Олександр, Арушанян Сергій, Ласюк Нікіта (тренери Ліщенко О.В., Поліщук М.В., Ганжалавий І.І.) зайняла 14 загальнокомандне місце.
         Вітаємо спортсменів та їх тренерів з чудовим виступом на змаганнях та бажаємо нових успіхів, перемог та високих спортивних досягнень!