Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи служби за 2018 рік
Четвер, 28 лютого 2019, 16:03

З метою забезпечення оздоровлення дітей Володарського району у 2018 році оздоровленням та відпочинковими послугами було охоплено 708 дітей, що становить 41,8% від загальної кількості, зокрема: якісним оздоровленням забезпечено 229 осіб, відпочинковими послугами – 479 осіб. Під час проведення оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку Володарського району було залучено всього 195 158,10 грн., з них: з районного бюджету – 70 000 тис.. З місцевих бюджетів, а саме: Володарської селищної ради, Тадіївської, Городище-Пустоварівської сільських рад виділено коштів всього 63 000 грн., решта батьківські та спонсорські кошти.

На первинному обліку служби у справах дітей та сімї перебуває 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 9 – дітей-сиріт, 80 – дитина, позбавлена батьківського піклування. В сім’ї опікунів (піклувальників) влаштовано 52 дітей. На території Володарського району функціонує дві прийомні сім’ї Голодняк Л.Г., в якій виховується 1 прийомна дитина та прийомна сім’я Андреєвої О.Ю., в якій виховується 4 прийомних дітей. 2 дітей - в ДБСТ Білявської Ю.В. (Згурівський район), 1 дітей - в прийомній сім’ї Шаповал К.В. (Згурівський район), 6 дітей - в дитячому будинку сімейного типу Дейкун В.В. та Дейкун В.Ю. (Броварський район), 3 дітей - в прийомній сім’ї Шевченко Н.В. та Шевченка В.С. (Миронівський район), 6 дітей виховується у ДБСТ Синявських (Фастівський район), 6 дітей знаходяться у КЗ КОР «Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації», 2 дітей КЗ КОР «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», 1 дитина перебуває у КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка», 1 дитина навчається в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі, 1 дитина - Білоцерківський національний аграрний університет, 1 дитина навчається в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище імені П. Р. Поповича», 1 дитина навчається у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Григорія Сковороди, 1 дитина тимчасово влаштована в сім’ю родичів.

Протягом 2018 року на первинний облік взято 19 дітей. Відповідний статус встановлено 19 дітям.

В 2018 році усиновлено 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В 2018 році з Володарського району почесне звання України «Мати-героїня» не присвоювали.

Всього в банку даних служби у справах дітей та сім’ї перебувають:

діти з багатодітних родин – 542;

багатодітні сім’ї – 154,

діти, які опинилась у складних життєвих обставинах – 15.

Служба проводить профілактичну роботу з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах. Протягом 2018 року службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації спільно з представниками Володарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обстежено умови проживання 87 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, 52 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 усиновлених дітей, що проживають на території Володарського району.

Найбільш ефективним заходом щодо попередження дитячої бездоглядності залишається проведення профілактичних рейдів службою у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації спільно з представниками закладів освіти, Володарського відділення Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області, обстеження житлово-побутових умов неблагополучних сімей та правова пропаганда. В 2018 році проведено 24 рейди з метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень та злочинів, охорони прав та інтересів дітей соціально-незахищених категорій.

Проведено 3 лекції по навчальних закладах Володарського району.

З початку 2018 року було ініційовано до Володарського відділення Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області про притягнення за невиконання обов’язків по вихованню дітей до адміністративної відповідальності по ст. 184 КУпАП притягнуто 24 батьків відносно 47 дітей.

Проведено п’ятнадцять засідань комісій з питань захисту прав дітей при Володарській райдержадміністрації, на яких розглянуто 46 питань.

Протягом 2018 року органом опіки та піклування Володарської райдержадміністрації подано 5 позовів до Володарського районного суду щодо позбавлення батьківських прав 7 батьків відносно 11 дітей.

Влаштовано до центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах (зібрані відповідні пакети документи). 7 дітей повернуті в біологічну сім’ю.

На території Володарського району фактів торгівлі людьми не виявлено. З метою попередження торгівлі людьми працівники служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації проводять профілактичні бесіди, особливо приділяється увага особам з групи ризику щодо запобігання торгівлі людьми.

В районі проводиться робота щодо впровадження гендерної політики. Фактів, пов'язаних з порушенням гендерної політики та гендерної рівності, не виявлено.

Служба у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації організовує і проводить просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед громадськості та серед членів сімей, у яких виникає реальна загроза вчинення насильства, або у яких було вчинено насильство. З метою попередження насильства в сім'ї проводить заходи спільно з Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області.

Служба у справах дітей та сім’ї і надалі буде виконувати завдання, спрямовані на поліпшення становища дітей, їх фізичний, інтелектуальний і духовний розвиток, запобігання бездоглядності та безпритульності, попередження насильства в сім’ї та вчинення дітьми правопорушень на території Володарського району, забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей, оздоровлення та відпочинку дітей, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Начальник служби                                         Л.В. Колдашова