Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяАналіз результатів економічного і соціального розвитку Володарського району за 2018 рік
Понеділок, 21 січня 2019, 16:23

                    Зайнятість населення та ринок праці

   Протягом 2018 року послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 3144 особи, з них 2044 особи отримали статус безробітного, що на 291 особу менше відповідного періоду 2017 року.                

             Серед зареєстрованих безробітних: жінок – 868, молоді до 35 років – 617, осіб з робітничими професіями – 1129, службовців – 463 осіб, особи які займали місця що не потребують спеціальної підготовки – 452 чол.

В службі зайнятості було зареєстровано 1532 вакансій, укомплектовано – 1029, з них: 45 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 55 % - вакансії підприємств торгівлі. Кількість претендентів на одну вакансію складає 2 осіб.

         Протягом 2018 року було працевлаштовано – 1028 осіб, з них мали статус безробітного – 598 осіб.

            Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6,2 днів.

         Рівень працевлаштування становить 32,7 %.

         Знято з обліку з інших причин 672 особи.

         Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли – 227 чоловік.

На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 442 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району – 53 особи).

На кінець 2018 року на обліку перебувало – 774 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю складає 542 особи, середній розмір допомоги по безробіттю становив – 1064,90 грн.

На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив – 20,4%, що на 3 % менше відповідного періоду минулого року.

Заробітна плата та стан її виплати.

Управління соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації повідомляє, що протягом 2018 року постійно проводився аналіз підприємств та фізичних осіб, що декларують заробітну плату менше встановленого рівня або на рівні мінімальної.

Згідно даних управління Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (Володарка) незначна кількість підприємств, на яких виплачується заробітна плата нижче встановленого законодавством рівня мінімальної заробітної плати. Причиною такої виплати є те, що працівники даних підприємств оформлені на не на повну ставку або на неповний робочий день та при подачі фінансової звітності допущені помилки.

У червні 2018 року відбулась нарада за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Пентелейчука А.В., голови районної ради Кузьменка В.М. та представників головного управління Держпраці у Київській області де розглядались питання легалізації не задекларованої праці та легалізації виплати заробітної плати.

У липні 2018 року відбулось два засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та по одному засіданню відбулось у вересні, жовтні, листопаді та грудні 2018 року де розглядались питання недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, про сплату єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування громадян, які зайняті в аграрному секторі району. Також на засіданнях розглядались відомості надані Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області (Володарка) та Білоцерківським управлінням ГУ ДФС у Київській області про осіб де середня заробітна плата нижча середньої заробітної плати, де керівники отримують заробітну плату менше мінімального розміру, де застрахованим особам нараховано заробітну плату за основним місцем роботи менше мінімального розміру та інше.

Постійно проводиться моніторинг відомостей наданих Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області (Володарка) щодо виплат заробітної плати. На засіданнях комісії заслуховувались керівники та бухгалтери підприємств також керівниками та бухгалтерами надавались роз’яснення в телефонному режимі щодо виплат заробітної плати менше мінімального розміру згідно чого порушень не виявлено.

Проводяться зустрічі з керівниками підприємств з питань підвищення рівня оплати праці.

На даний час у Володарському районі заробітна плата працівникам підприємств, організацій та установ виплачується не нижче встановленого законодавством рівня мінімальної заробітної плати.

Середній розмір заробітної плати по району cтаном на 01.01.2019 становить становить 7105,28 грн, в тому числі по сільському господарстві – 8490,49 грн.

Протягом 2018 року в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій.

Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах немає.

Борг по заробітній платі має одне економічно неактивне підприємство ПП «Агропродукт» (в стані ліквідації). Сума боргу становить 72,0 тис.грн.

У районі було розроблені та затверджені комплексні заходи спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення на 2018 рік. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення району щодо переваг легальної зайнятості та отримання офіційної заробітної плати.

Було проведено флешмоби, де були теми плакатів: легалізації заробітної плати, молодь- за легальну заробітну плату, порядок відшкодування пільгових пенсій.

Соціальний захист населення

На обліку в управлінні перебуває 5134 пільговики, серед яких 717 ветеранів війни, 898 потерпілих від аварії на ЧАЕС, 1846 дітей війни, 1727 ветеранів праці, 225 учасників АТО (з яких інваліди ІІ групи - 4 особи, ІІІ групи – 6 осіб) та 3 сім’ї загиблих учасників АТО.

На квартирному обліку перебуває 6 інвалідів війни ІІ групи, 3 інваліди війни ІІІ групи, в тому числі 1 інвалід ІІ групи АТО та 1 інвалід ІІІ групи АТО; 22 учасника бойових дій, в тому числі 8 учасників АТО.

Протягом 2018 року нарахування за надані пільги окремим категоріям громадян склали 4179801,87 грн.                                                                                                                            

За 2018 рік - 577 оіб отримали допомогу при народженні дитини, на загальну суму 8755,3 тис. грн.

Допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами отримали 143 жінки на суму 252,3 тис. грн.

Допомогу на дітей отримали 135 одиноких матерів на суму 3004,6 тис. грн..

Тимчасову державну допомогу дітям батьки, яких ухиляються від сплати аліментів отримали 107 дітей на суму 94,3 тис. грн.

Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімям виплачено 111 сімям на загальну суму 3358,4 тис. грн.

Державну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам отримали 274 осіб на суму 5638,7 тис. грн.

Допомогу по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу виплачено 22 особам на суму   568,5 тис. грн.

Допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування виплачено 28 отримувачам на суму 1812,3 тис. грн.

Виплачено компенсацій 127 фізичним особам, які надають соціальні послуги на суму 274,6 тис. грн.

За 2018 рік управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 24698,0 тис. грн.

В районі до 31.10.2018 функціонував 1 дитячий будинок сімейного типу, де перебуває 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та з 01.11.2018 дві прийомні сім’ї в яких виховується 5 дітей. Станом на 01.01.2019 року профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям на загальну суму 382,5 тис. грн.

За 2018 рік отримали субсидію 5100 сімей на суму 51 807 тис. грн..

У Володарському районі обліковано 107 осіб (76 сімей), з них: переміщених з АР Криму – 7 осіб (6 сімї) та районів проведення АТО – 100 особа (70 сімей). Їм надана грошова допомога на суму 353,9 тис. грн.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 1011 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і які отримують компенсаційні виплати. За 2018 рік нараховано та виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 2 452 тис. грн. Оздоровилась 21 особа на загальну суму 142504 грн..

Технічними засобами реабілітації за 2018 рік забезпечено 66 осіб з інвалідністю на 693855,92 грн.. За результатами медичних показань видано 85 направлень особам з інвалідністю для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Санаторно-курортними путівками забезпечено 16 осіб, з них 1 учасник війни, 10 – осіб з інвалідністю загального захворювання, 3 - інваліди війни, 1 – спинальник та 1 інвалід з дитинства.

Також санаторно-курортним лікуванням забезпечено 6 учасників бойових дій із числа АТО.

В районі працює територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). У 2018 році соціальні послуги надано 1202 жителям району.

При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. Станом на 01.01.2019 у відділенні проживає – 23 чол.

В районі діє Володарська районна цільова Програма «Турбота» на 2016-2020 роки яка затверджена розпорядженням голови Володарської райдержадміністрації від 29.02.16 № 45 відповідно у 2018 році на дану програму виділено 80000 грн. які використані в повному обсязі, допомогу отримали 93 особи:

учасники ЧАЕС та члени їх сімей -11 осіб - 8300 грн.;

учасники АТО – 5 осіб – 9000 грн.;

особи з інвалідністю – 39 осіб – 26100 грн.;

особи які опинились в складних життєвих обставинах – 38 осіб – 36600грн.

Також центром надавались продуктові набори до Міжнародного дня людей з особливими потребами - 81 дитині з інвалідністю та 18 багатодітним сім’ям.