Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 2018 рік
П'ятниця, 18 січня 2019, 16:02

Соціальна сфера.

Молодіжна політика.

Протягом 2018 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного призову 2018 року.

Лідери органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва провели збір на тему: «Лідерський рух сьогодення і погляд на майбутнє».

21 квітня сектор молоді та спорту разом із лідерами органів учнівського самоврядування центру творчості дітей та юнацтва провели благодійну акцію «Серце до серця» - «Почуй світ» в загальноосвітніх школах Володарського району та організаціях селища.

Сектор молоді та спорту спільно із центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели районну акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!», присвячену Всесвітньому дню без тютюну.

З нагоди відзначення Дня молоді проведено урочисті заходи. 30 кращим молодим представникам підприємств, установ та організацій району було вручено почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки.

24 червня на районному стадіоні «Колос» були проведені розважальні масові заходи з нагоди Дня молоді.

З 2 по 6 липня  2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбулась літня наметова таборівка «Студмістечко»   для лідерів та активістів студентського самоврядування ВНЗ I – ІV рівнів акредитації, в якій взяли участь представники Володарського району.

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини.

З 28 липня по 1 серпня відбулися серії тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини.

З 29 вересня по 03 жовтня відбулося тренінгове навчання із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз.» В рамках навчальної програми молоді люди взяли участь в тренінгах на теми проектного менеджменту, фандрайзингу, цифрових інструментів GOOGLE, лідерства, ефективної комунікації.

16 листопада було проведено конкурс малюнків на тему: «Обери майбутнє» у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості. Метою цього конкурсу було виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток системи професійної орієнтації молодих громадян, запобігання безробіттю в молодіжному середовищі та підвищення престижу професій.

15 грудня 2018 року головний спеціаліст сектору молоді та спорту та учнівська молодь Володарщини відвідали «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років». Під час екскурсії учні ознайомились з тематичними залами музею.

18 грудня молодь Володарщини взяла участь у Київському обласному молодіжному форумі. Метою форуму була активізація молодіжного руху на Київщині, налагодження партнерства щодо співпраці в актуальних напрямках роботи з молоддю, напрацювання механізмів участі молоді у заходах та розробка спільних заходів у сфері молодіжної політики на 2019 рік.

На виконання заходів Комплексної програми підтримки молоді у Володарському районі на 2017-2020 роки «Молодь Володарщини» сектором молоді та спорту було використано 7 тис. грн.

          Зайнятість населення та ринок праці.

Протягом 2018 року послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 3144 особи, з них 2044 особи отримали статус безробітного, що на 291 особу менше відповідного періоду 2017 року.                

Серед зареєстрованих безробітних: жінок – 868, молоді до 35 років – 617, осіб з робітничими професіями – 1129, службовців – 463 осіб, особи які займали місця що не потребують спеціальної підготовки – 452 чол.

В службі зайнятості було зареєстровано 1532 вакансій, укомплектовано – 1029, з них: 45 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 55 % - вакансії підприємств торгівлі. Кількість претендентів на одну вакансію складає 2 осіб.

Протягом 2018 року було працевлаштовано – 1028 осіб, з них мали статус безробітного – 598 осіб.

Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6,2 днів.

Рівень працевлаштування становить 32,7 %.

Знято з обліку з інших причин 672 особи.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли – 227 чоловік.

На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 442 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району – 53 особи).

На кінець 2018 року на обліку перебувало – 774 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю, складає 542 особи, середній розмір допомоги по безробіттю становив – 1064,90 грн.

На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив – 20,4%, що на 3 % менше відповідного періоду минулого року.

Заробітна плата та стан її виплати.

Середній розмір заробітної плати по району cтаном на 01.01.2019 становить 7105,28 грн, в тому числі у сільському господарстві – 8490,49 грн.

Протягом 2018 року в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій.

Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах немає.

Пенсійне забезпечення.

Станом на 01.01.2019 на обліку в управлінні перебуває 6145 одержувачів пенсії. Протягом 2018 року призначено 194 нові пенсії та здійснено 1036 перерахунків.

Середній розмір пенсії по району становить 2117,40 грн.

За звітний період до управління надійшло власних коштів 56163,9 тис.грн в т.ч.: страхових внесків 177,36 тис.грн, та частина розмежування єдиного соціального внеску в сумі 55986,57 тис.грн.

Борг по єдиному соціальному внеску станом на 01.01.2019, стягувачем якого є ПФУ, становить 15,53 тис.грн, з яких на виконанні в органах ДВС знаходиться 15,53 тис.грн боргу.

Борг по страхових внесках, відповідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» становить 33,03 тис.грн та знаходиться на виконанні в органах ДВС.

Борг по відшкодуванню пільгової пенсії становить 71,43 тис.грн ( ПОСП Перемога – 62,26 тис.грн порушено - справу про банкрутство та ПП Надія – 9,17 тис.грн).

Соціальний захист населення.

На обліку в управлінні перебуває 5134 пільговики, серед яких 717 ветеранів війни, 898 потерпілих від аварії на ЧАЕС, 1846 дітей війни, 1727 ветеранів праці, 225 учасників АТО (з яких інваліди ІІ групи - 4 особи, ІІІ групи – 6 осіб) та 3 сім’ї загиблих учасників АТО.

На квартирному обліку перебуває 6 інвалідів війни ІІ групи, 3 інваліди війни ІІІ групи, в тому числі 1 інвалід ІІ групи АТО та 1 інвалід ІІІ групи АТО; 22 учасника бойових дій, в тому числі 8 учасників АТО.

Протягом 2018 року нарахування за надані пільги окремим категоріям громадян склали 4179801,87 грн.                                                                                                                          

За 2018 рік управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 24698,0 тис. грн.

У 2018 році отримали субсидію 5100 сімей на загальну суму 51 807 тис. грн..

У Володарському районі обліковано 107 внутрішньо-переміщених осіб (76 сімей), з них: переміщених з АР Криму 7 осіб (6 сім’ї) та районів проведення ООС – 100 осіб (70 сімей). Їм виплачено грошової допомоги на суму 353,9 тис. грн.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 1011 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і які отримують компенсаційні виплати. За 2018 рік виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 2 452 тис. грн. Оздоровилась 21 особа на загальну суму 142,5 тис.грн.

Технічними засобами реабілітації за 2018 рік забезпечено 66 осіб з інвалідністю на 693,8 тис.грн. За результатами медичних показань видано 85 направлень особам з інвалідністю для забезпечення технічними засобами реабілітації.

Санаторно-курортними путівками забезпечено 16 осіб, з них 1 учасник війни, 10 – осіб з інвалідністю загального захворювання, 3 - інваліди війни, 1 – спинальник та 1 інвалід з дитинства.

Також санаторно-курортним лікуванням забезпечено 6 учасників бойових дій із числа АТО.

В районі працює територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). У 2018 році соціальні послуги надано 1202 жителям району.

При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. Станом на 01.01.19 у відділенні проживає 23 чол.

В районі діє Володарська районна цільова Програма «Турбота» на 2016-2020 роки на яку у 2018 році виділено 80.0 тис.грн, які використані в повному обсязі. Допомогу отримали 93 особи.

Житлове будівництво.

Підготовлено 22 будівельних паспорта забудови земельної ділянки в смт Володарка та селах району. Введено в експлуатацію 12 житлових будинків: в смт Володарка 5 будинків, в селах району 7 будинків.

Містобудівна діяльність.

Протягом 2018 року розроблено та затверджено органами місцевого самоврядування генеральні плани: смт Володарка, сіл: Березна, Тарган та Надросівка, Рубченки, Руде Село, Рогізна.

Завершено розробку детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва та експлуатації комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованої на території Гор-Пустоварівської сільської ради, за межами населеного пункту.

З метою формування наборів профільних геопросторових даних та наповнення даних містобудівного кадастру було переведено з паперової документації в цифрову форму близько 80 % від загального обсягу містобудівної документації.

Формування спроможних територіальних громад.

Питання добровільного об’єднання територіальних громад Володарського району неодноразово піднімалось для обговорення з населенням.

28 лютого 2018 року в приміщенні Володарської селищної ради відбулось засідання круглого столу на тему: «Перспективи створення територіальних громад на Володарщині». У засіданні взяли участь координатор офісу децентралізаційної реформи Асоціації міст України В.Удовиченко, громадський діяч Л.Ковальчук, селищний та сільські голови, члени громадської ради при райдержадміністрації.

03.01.19 виконуючим обов’язки голови адміністрації проведено робочу нараду з селищним, сільськими головами по питанню формування спроможних об’єднаних територіальних громад на території Володарського району.  За результатами розгляду цього питання було вирішено досконало вивчити досвід створення спроможних об’єднаних територіальних громад в межах всієї Київської області та  на території інших областей.

Житлово-комунальне господарство.

КП ВСР “Володарка” створено 4 аварійно-відновлювальні бригади для стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка. Підприємством проведено ремонтні роботи в житловому фонді, роботи щодо заміни та ремонту каналізаційних, водопровідних та теплових мереж. Відбувається підготовка житлового фонду, закладів освіти, медицини, культури до роботи в осінньо-зимовий період.

Станом на 01.01.19 населення району має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання 813,7 тис. грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 269,8 тис. грн, водопостачання та водовідведення – 70,7 тис. грн, заборгованість за послуги з теплопостачання, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій має тенденцію зростання порівняно з 2017 роком та першим півріччям 2018 року. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду.

КП ВСР «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4007,5 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

Оплата послуг у 2018 році за газ становить 5538,2 тис. грн, за електроенергію - 1079,9 тис. грн. Відбулося зменшення заборгованості за спожитий природний газ на 70,1 тис. грн у 2018 році.

Енергозабезпечення та енергозбереження.

В районі діє Програма енергозбереження (підвищення енергоефекти-вності) Володарського району на 2017-2020 роки, в рамках якої передбачено на 2018 рік проведення енергоаудитів будівель бюджетних установ; термомодернізації будівель бюджетних установ; встановлення модульних котелень на альтернативних видах палива.

Протягом звітного періоду виконано капітальний ремонт даху та покрівлі КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» з утепленням горищного перекриття за кошти обласного бюджету на суму 2906,223 тис. грн, (спів фінансування районного бюджету – 298,558 тис. грн).

За кошти районного бюджету виконано роботи з капітального ремонту:

приміщень КЗ «Володарський РІРЦ» із заміною вікон та системи освітлення - на загальну суму 733,583 тис. грн;

вхідної групи лікувального корпусу № 1 Володарської ЦРЛ - на загальну суму 738,392 тис. грн (виконано заміну даху та покрівлі, віконних та дверних блоків);

туалетів Володарської центральної районної лікарні "Поліклінічне відділення" - на суму 239,133 тис. грн;

коридорів приймального відділення лікувального корпусу №1 Володарської центральної районної лікарні - на суму 199,887 тис. грн.

Проведено роботи по заміні частини вікон у КЗ «Володарській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» - на суму 300 тис. грн (за кошти державного бюджету) та роботи по заміні віконних блоків, капітальний ремонт вестибюлю на загальну суму 213,0 тис, грн за кошти районного бюджету.

Проведено ремонтні роботи в Володарському районному будинку культури, а саме: ремонт вестибюлю, вхідної частини приміщення, центрального входу, сходів та терасси, та заміну вікон на енергозберігаючі на загальну суму 1 241,355 тис. грн

       За кошти районного бюджету виконано капітальний ремонт адміністративних будівель комунальної власності за адресою: вул. Коцюбинського, 13 та пл. Миру,4 смт Володарка (заміна вікон на енергозберігаючі) на суму 289,7 тис. грн.

Гуманітарна сфера.

Освіта.

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надають 17 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с». У закладах освіти району навчається 1608 учнів.

Мережа закладів дошкільної освіти залишилась незмінною. Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить 62 % - це 563дитини.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку.

З метою забезпечення прав дітей з особливими потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти створено комунальний заклад «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр».

За кошти державного бюджету закуплено спеціальне обладнання (інтерактивну проекцію на підлогу, ультракороткофокусний широкоформатний інтерактивний проектор зі спеціальним програмним забезпеченням, ламінатори, планшети, комп’ютерне обладнання, обладнання для сенсорної кімнати, для ресурсної кімнати лікувальної фізкультури, дидактичний матеріал, меблі) на загальну суму 915,795 тис. грн.

У 2018 році в КЗ "Володарський ДНЗ (ясла-садок)"Пізнайко": придбано меблі для групових кімнат на суму 100,0грн.

В КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» здійснено заміну вікон на енергозберігаючі, проведено часткове утеплення фасаду, ремонт вестибюлю та внутрішніх туалетів на загальну суму 1048,053 тис. грн.

В КЗ"Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» проведено ремонт приміщення, коридору та ганку на загальну суму 260,794 тис. грн.

Вцілому проведено ремонти закладів освіти району на загальну суму 1 102,8 тис. грн

КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» - монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей, капітальний ремонт туалетів;

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - будівництво свердловини та водогону;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт водогону та входів у підвал;

КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт приміщення;

КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- Д/С»» - заміна системи електропостачання та електроосвітлення;

КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт приміщення;

КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт димової труби;

КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - Д/С» - капітальний ремонт приміщення;

КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт туалетів;

КЗ «Володарська РДЮСШ» - капітальний ремонт приміщення.

Значна увага у 2018 році приділялась і поліпшенню матеріально-технічної бази закладів освіти району, щоб учні змогли повноцінно опановувати знання за новітніми технологіями. Придбано: дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп'ютерний клас, мультимедійне та комп’ютерне обладнання, оснащення для кабінетів фізики, хімії, математики, біології, географії, кухонні меблі і посуд для шкільних їдалень та шкільні меблі.

Національно – патріотичне виховання.

Реалізація Стратегії національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки забезпечується спільними зусиллями органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

Проводяться виховні, інформаційно-просвітницькі заходи з вивчення та вшанування героїчного подвигу українського народу.

Ідеї патріотизму педагоги закладів освіти намагаються зробити наскрізними в системі шкільного життя, тому активно залучають дітей до участі в різноманітних заходах, присвячених відзначенню державних та традиційних свят.

Відкрито гурток національно-патріотичного спрямування «Захисник України», який діє на базі КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1».

Протягом року учні брали участь в заходах обласного рівня: Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!» до Дня Соборності України, у Всеукраїнській дитячо-юнацької військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), у краєзнавчій конференції «Герої серед нас. Сучасні захисники України», у заходах до Дня Гідності та Свободи, лейтмотивом яких стала тема єдності народу України та цілісності її території, любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників. Активно долучилися до участі у Всеукраїнських акціях «Лист пораненому», «Допоможи солдату».

Охорона здоров´я.

Медичне обслуговування населення району забезпечують Комунальне некомерційне підприємство Володарської районної ради «Володарський ЦПМСД» та Володарська ЦРЛ.

Комунальним некомерційним підприємством Володарської районної ради «Володарський ЦПМСД» проводяться заходи щодо впровадження закону України «Про медичну реформу», лікарі загальної практики сімейної медицини та педіатри забезпечені автоматизованими робочими місцями із підключенням медамбулаторій до інтернету, на що використано 395,2 тис.грн.

В амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Володарка проведено ремонт всіх санітарних вузлів, на що використано 156 591 грн та замінено вхідні двері на суму 11 400 грн.

У пункті невідкладної допомоги замінено всі вікна на енергозберігаючі і проведено ремонт на суму 38 678 грн.

За кошти місцевих бюджетів проведено ремонти ФАПів у селах: Біліївка,                   Логвин, Лобачів, Ожегівка, Петрашівка, Руде Село і Надросівка на загальну суму 60 400 грн. Незважаючи на обмежені обсяги фінансування, протягом 2018 року в районі медичними закладами охорони здоров'я вжиті необхідні заходи з профілактики захворюваності населення, надання якісних медичних послуг, підвищення кваліфікації спеціалістів медичної галузі району.

В зв’язку з реформуванням первинної ланки охорони здоров’я та з метою покращення матеріально-технічної бази лікарів загальної практики сімейної медицини та педіатрів забезпечено автоматизованими робочими місцями, на що використано 395,2 тис. грн медичної субвенції.

Станом на 01.01.19 пацієнтами підписано 13473 декларації з лікарями загальної практики сімейної медицини та педіатрами, що становить 78 %

За рахунок районного бюджету проведено ремонт даху та покрівлі, вхідних груп та коридорів приймального відділення лікувального корпусу №1 Володарської центральної районної лікарні на загальну суму 938,279 тис. грн.

Проведено ремонт туалетів поліклінічного відділення Володарської центральної районної лікарні на суму 239,132 тис.грн.

Придбано та встановлено твердопаливний котел у Рудосільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини на суму 34,150 тис. грн. за рахунок коштів сільської ради.

Придбано медичне обладнання та оргтехніку для Володарської центральної районної лікарні та для КНП ВРР «Володарський ЦПМСД» на суму 190,0 тис.грн за кошти державного бюджету.

Культура та туризм.

Мережа закладів культури району залишилась незмінною. У Володарському районі функціонують районний будинок культури, 25 клубних закладів, історико-краєзнавчий музей.

У закладах працюють 159 клубних формувань з них 102 колективи художньої творчості, 25 дискотек та 23 фізкультурно-оздоровчі групи. Аматорський народний хор РБК носить почесне звання «народний».

Протягом 2018 року в клубних закладах проведено понад 3500 культурно-масових заходів.

Покращено технічний та естетичний стан Володарського районного будинку культури: проведено ремонт вестибюлю, вхідної частини приміщення, центрального входу, сходів та терасси, замінено вікна на енергозберігаючі на суму 1 241,355 тис. грн.

Покращено метеріально-технічну базу та проведено ремонт закладів культури:

придбано обладнання для освітлення сцени, сценічні костюми для народного аматорського хору районного будинку культури в сумі 128 тис. грн;

музичне обладнання та оргтехніку для Пархомівського, Петрашівського, Матвіїського, Рубченківського, Зрайківського, Тарганського, Рогізнянського, Біліївського сільських будинків культури на суму 102 тис. грн;

придбано музичне обладнання, оргтехніку для закладів культури та сценічні костюми для хору СБК с. Березна на загальну суму 68 тис. грн;

проведено капітальний ремонт стелі у Гор-Косівському СБК, ремонт покрівлі в Чепіженському СБК та заміну дверей у Рудосільському СБК на суму 145 тис. грн.

Фізична культура та спорт.

Протягом 2018 року було проведено 63 районних спортивно-масових заходи. Спортсмени району взяли участь в 32 обласних та 14 Всеукраїнських спортивних заходах, в 2 чемпіонатах світу та в чемпіонаті Європи.

Переможницею та призеркою міжнародних та всеукраїнських змагань з олімпійських видів спорту стала Дишлюк Наталія а саме:

З 30 січня по 01 лютого 2018 року в м. Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат (2001 р.н. та молодші), деНаталія Дишлюк  стала переможницею на дистанції 400 м.

З 6 по 7 лютого 2018 року у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, в якому Наталія Дишлюк стала переможницею з новим особистим рекордом 24.83 на дистанції 200 м.

   У міжнародній матчевій зустрічі U18 у приміщенні, яка відбулася 10 березня у Стамбулі, Наталія Дишлюк у складі збірної України була другою з бігу на 400 метрів (56,70 с).

З 6 по 18 жовтня в Буенос-Айрес відбулися ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, у складі збірної України виступала Наталія Дишлюк, за підсумками двох забігів показала 15-й результат на дистанції 400 м.

          Збірні команди району брали активну участь в обласних спартакіадах з масових видів спорту серед районів і міст обласного значення, де показували гарні результати:

          команда Володарського району посіла перше місце в обласному фестивалі 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з баскетболу серед чоловіків;

          збірна команда державних службовців Володарського району посіла перше місце з футболу в фінальній частині змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області, що відбулися в м. Ірпінь 09.06.18.

У 2018 році було організовано та проведено роботу з підготовки до футбольного сезону районного стадіону «Колос» та футбольних полів сіл району, приведено в належний санітарний стан діючі спортивні споруди, майданчики району.

         В рамках Володарської районної програми розвитку фізичної культури та спорту «Володарщина спортивна» сектором фізичної культури та спорту на спортивно-масові заходи було використано 50 тис.грн.

Профілактика та протидія злочинності.

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 № 312 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» Володарською райдержадміністрацією відповідно до затвердженого календарного графіку в 2018 році проведено 22 громадських слухання за участю керівництва райдержадміністрації, дільничних інспекторів, сільських голів з питання вивчення та контролю криміногенної ситуації, забезпечення охорони громадського порядку.

         Охорона навколишнього природного середовища.

Володарською районною державною адміністрацією в 2018 році організовано проведення весняного та осіннього двомісячника з благоустрою населених пунктів. В рамках місячників було проведено 4 суботники, в яких взяли участь 4883 чол. Висаджено більше 1,5 тис. саджанців дерев, упорядковано території кладовищ, парків, скверів, спортивних та дитячих майданчиків, прибережних смуг, територій навчальних та медичних закладів, підприємств, установ, організацій району.

Погоджено дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря 15 підприємствам.

З 01.01.2018 КП ВСР «Володарка» запровадило в смт Володарка роздільне збирання ТПВ, для чого було придбано та встановлено 50 контейнерів для збирання скла, пластику, паперу, витрати на придбання контейнерів становлять 85 тис. грн.

У 2018 році на виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Володарському районі було ліквідовано 9 стихійних сміттєзвалищ з яких вивезено та захоронено 3565 м3 твердих побутових відходів.

Проводиться робота по збільшенню площі заповідного фонду у Володарському районі «Михайлівська дача», «Володарська дача» та «Лобачівський ліс».

Відповідно до обласної «Програми Розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року» у 2018 році проведено роботи по розчистці ставу та укріплення греблі в с. Руде Село на що використано близько 1000,0 тис.грн, в с. Рубченки за цією ж програмою проведено роботи пов’язані з поліпшенням технічного та екологічного стану і благоустрою водойм з метою захисту від підтоплення, на що використано 980 тис.грн.

Цивільний захист населення і територій.

З метою покращення цивільного захисту населення на території району у протягом 2018 року було проведено 15 засідань районної комісії з питань ТЕБ та НС, 2 засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери у осінньо-зимовий період.

Пройшли навчання з питань цивільного захисту 26 осіб.

Проводиться обстеження об’єктів з масовим перебуванням людей з питань дотримання пожежної безпеки.

Перевірено 11 споруд цивільного захисту в районі, всі згідно з складеними актами обстежень обмежено готові для використання.

Розвиток підприємництва.

Протягом 2018 року в районі зареєстровано 130 фізичних осіб– підприємців та 8 юридичних осіб. Закрили свою діяльність 118 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 113 фізичних осіб - підприємців та 5 юридичних осіб. Всього станом на 01.01.19 на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб підприємців - 578, юридичних осіб – 347, фермерських господарств - 23.

За даними Держстату загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить 2,8 тис. чол.

Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 60452,9 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 32,7 %, що на 13297,9 тис. грн. податків і платежів більше, ніж за 2017 рік.  

Адміністративні послуги.

Прийнято розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 26.03.2018 № 57 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через сектор надання адміністративних послуг». Даним переліком затверджено 131 послугу. У звітному році сектором зареєстровано 2220 звернень та надано 2545 консультацій.

Інвестиційна діяльність.

За даними головного управління статистики в Київській області станом на 01.10.18 підприємствами району освоєно 142973 тис. грн капітальних інвестицій, що на 45801 тис. грн. менше відповідного періоду минулого року. В розрахунку на одну особу сума склала 8242 грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій району.

Протягом звітного періоду здійснювалась реалізація проектів:

Розміщення, будівництво та експлуатація комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованого на території Гор-Пустоварівської сільської ради, інвестор ТОВ «ГОПАК». Протягом звітного року освоено 123,6 млн грн. Виконано будівельні роботи, придбано обладнання, проводиться його монтаж. Продовжується виконання робіт по влаштуванню інженерних мереж та благоустрою;

ПП АФ «Розволожжя» - продовжується реконструкція існуючих та будівництво нових будівель і споруд молочної ферми. Освоєно 53 млн.грн. Введено в дію першу чергу проекту, приміщення на 380 голів корів та розпочато будівництво сучасного кормосховища;

Розробка детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації господарських будівель в адміністративних межах Завадівської сільської ради з метою відновлення роботи цегельного заводу ТОВ «Термобудкерам». Рішенням сесії Володарської районної ради від 17.07.18. надано погодження видачі спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення суглинків;

в 2 кварталі поточного року зареєстроване та почало працювати в с. Березна ФГ «Перлина Володарщини».

Реальний сектор економіки.

Промисловість.

Протягом 2018 року промисловими підприємствами району, що входять до кола статистичного спостереження, реалізовано промислової продукції на 171130,2 тис. грн, що становить 137,0 % до 2017 року.

Агропромисловий комплекс.

Сільськогосподарськими підприємствами району проведена значна організаційна робота по підготовці до проведення комплексу збиральних робіт.

По сільськогосподарських підприємствах вся посівна площа зернових культур під урожай 2018 року становила 20792 га. Валовий збір зерна склав 152983 тони, що на 57336 тонн більше, ніж у минулому році, середня урожайність - 73,6 ц/га, що на 29,3 ц більше ніж у 2017 році.

Цукровий буряк зібрано на площі 2349 га, валовий збір склав 161395 тонн, урожайність - 687 ц/га, що на 256 ц/га більше ніж у 2017 році. Із посівної площі овочів (гарбузи столові) 56 га, отримано 58 тонн, урожайність - 10,4 ц/га.

Обсяг виробництва валової продукції сільського господарства у 2018 році склав 361229 тис.грн, що є 121,1 % до 2017 року.

Під урожай 2019 року посіяно озимих культур на площі - 10001,8 га, в тому числі на зерно – 9981,8 га, з них озимої пшениці – 6858,5 га, озимого ячменю – 1047,1га, озимого ріпаку – 2076,2 га.

Сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 12254 тони молока, надій на одну середню корову становить 7561кг. У порівнянні з 2017 роком валовий надій збільшено на 508 тонн.

Реалізовано м’яса на забій в живій вазі 2988 тонн, в тому числі великої рогатої худоби 376 тонн, свиней 268 тонн, птиці 2336 тонн, інше м’ясо (конина) 8 тонн, що є на рівні до минулого року.

Вирощено худоби та птиці в живій вазі всього 3320 тонн, у тому числі великої рогатої худоби – 347 тонн, свиней – 458 тонн, птиці – 2515 тонн. Порівнюючи з 2017 роком, вирощення худоби та птиці збільшено на – 272 тони.

По сільськогосподарських підприємствах району налічується великої рогатої худоби 3223 голови, у тому числі корів – 1666 голів, свиней - 3106 голів, птиці – 67777 голів. У порівнянні до минулого року великої рогатої худоби збільшено - на 137 голів, корів – на 158 голів, зменшено поголів’я свиней - на 796 голів, птиці збільшено - на 32446 голів.

Транспорт та дорожнє господарство.

У 2018 році проведено 26 790 м2 поточного ремонту вулиць та доріг комунальної власності на суму 12630 тис. грн..

Проведено капітальний ремонт доріг по вул. Шевченка в с. Пархомівка, вул. Лесі Українки і пров. Польовому в с. Ожегівка на суму 2866,393 тис. грн. Роботи проводились за кошти обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевим бюджетом (місцевий бюджет - 429,95 тис. грн).

Володарською селищною радою проведено капітальний ремонт тротуарного покриття по вулицях: Кооперативній, Миру, Коцюбинського та поліпшено дорожнє покриття по вулицях: Незалежності, Ювілейній, Зарічній, Шкільній. Капітально відремонтовано пров. Волі за кошти обласного бюджету

В с. Рубченки проведено ремонт дороги (біло-щебеневе покриття) протяжністю 880 м на суму 550 тис.грн за рахунок коштів сільського бюджету.

Проведено роботи з капітального ремонту ліній вуличного освітлення:

в с. Березна на суму 329,329 тис. грн, на умовах співфінансування з бюджету села - 49,386 тис. грн та обласного бюджету -279,853 тис. грн.

в с. Ожегівка по вул. Шевченка на суму 156 тис. грн.

в с. Матвіїха по вулицях Рибченків, Кооперативній та пров. Волі на суму 200 тис. грн.

Поновлено дорожні знаки та дорожню розмітку

       Споживчий ринок.

Забезпечення населення продовольчими і непродовольчими товарами у Володарському районі здійснюється в цілому через торгівельну мережу, яка налічує 233 магазини, з них в сільській місцевості - 97. Із загальної кількості магазинів до продовольчих відносяться 64 магазини, до непродовольчих – 90, решта 60 магазинів - це магазини змішаної спеціалізації, 19 - дрібнороздрібна мережа та приватно-орендний ринок «Олексій», який працює два рази на тиждень та забезпечує населення району різноманітними товарами та послугами змішаного асортименту.

Роздрібний товарообіг у порівняних цінах станом на 01.01.19 склав 28215,6 тис. грн, що становить 132,8 % до 2017 року. Обсяг реалізації платних послуг (у ринкових цінах) склав 329,8 тис.грн, що на 157,1 тис.грн менше проти 2017 року.

          Фінанси.

Зведеним бюджетом Володарського району планові показники доходів, станом на 01.01.19 виконано на 107,94 %. План – 53582,4 тис.грн, факт – 57836,0 тис.грн, перевиконання становить 4253,6 тис.грн.

Районний бюджет за звітний період виконано на 107,7 %, надходження склали 47784,2 тис. грн, перевиконання становить 3424,3 тис. грн.

Бюджетами усіх рівнів виконано завдання щодо мобілізації податків та платежів.