Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЗасідання Ради регіонального розвитку
Середа, 09 січня 2019, 17:15

20190109 170702Згідно з графіком проведення засідань Ради регіонального розвитку (далі - Рада) в населених пунктах району були проведені виїзні засідання 09 січня в селах Городище - Пустоварівське та Тадіївка.

В засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови адміністрації А.В. Пентелейчук, голова районної ради В.М. Кузьменко, завідувач сектору економіки адміністрації І. І. Цурікова, сільські голови, депутати сільських рад, члени виконкому сільських рад, місцеві жителі.

В кожному населеному пункті співголова Ради А.В. Пентелейчук ознайомив присутніх із складом Ради регіонального розвитку Володарського району та основними завданнями, які покладено на неї.

А.В. Пентелейчук та В.М. Кузьменко доповіли присутнім інформацію про заходи соціально-економічного та культурного розвитку, які були реалізовані за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на території району. Також озвучили пріоритетні напрями розвитку району на 2019 – 2021 роки, які були схвалені на засіданні Ради 04.12.2018.

Гор–Пустоварівський сільський голова Гончарук О.А. коротко відзвітував присутнім про проведену роботу протягом 2018 року. Голова звернув увагу на проблемні питання та заходи, які потрібно включити до перспективного плану розвитку на 2019 – 2021 роки, а саме: капітальний ремонт приміщення КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт кімнат та внутрішніх туалетів), переведення дитячого садка в приміщення школи, а приміщення дитячого садка використати як адміністративну будівлю сільської ради.

20190109 170508Жителями с. Гор-Пустоварівське було озвучено ряд питань, які потребують вирішення: ремонт системи водопостачання школи, облаштування тротуарів по центральній вулиці села, капітальний ремонт греблі через річку Рось, ремонт доріг державного значення, ремонт даху сільського будинку культури.

На засіданні Ради в с. Тадіївка голова села Тищенко А.І. доповів присутнім про проведену роботу протягом останніх років. Учасниками було обговорено та визначено основні проекти, які можливо реалізувати протягом 2019-2020 років: капітальний ремонт дорожнього покриття провулків в с. Тарасівка, ремонт приміщення їдальні, облаштування в сільському будинку культури спортивної кімнати, капітальний ремонт будівлі сільського клубу в с. Тарасівка (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі), придбання шкільних меблів, продовжити роботи по розчистці сільського ставу з метою захисту від підтоплення та водозабезпечення територій.

Інші пропозиції, які озвучили громади, будуть розглянуті на засіданні Ради регіонального розвитку Володарського району для узагальнення.