Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяРобоча нарада
П'ятниця, 04 січня 2019, 10:28

DSC0781403 січня 2019 року виконуючий обов’язки голови Володарської райдержадміністрації А.В.Пентелейчук та голова районної ради Кузьменко В.М. провели робочу нараду. В нараді взяли участь селищний та сільські голови району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Під час наради було розглянуто питання:

  1. Про формування спроможних об’єднаних територіальних громад.
  2. Про розробку містобудівної  документації  населених  пунктів Володарського району.

Завідувач сектору містобудування та архітектури адміністрації Бойко О. А. доповіла про те, що відповідно до доручення  заступника голови Київської облдержадміністрації Д. Назаренка необхідно обговорити питання формування спроможних об’єднаних територіальних громад на території Володарського району (далі – ОТГ). З 2015 року на території Київської області створено 17 ОТГ. Цей процес триває та набуває великої активності. Олена Анатоліївна  наголосила на тому, що ОТГ повинні створюватися виключно на засадах добровільності, але необхідно розпочати процес створення ОТГ як можна раніше з метою збереження земель і територій району в існуючих межах.

 У дискусії  взяли участь:

 Пентелейчук А.В. – виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, який запропонував вивчити досвід щодо створення ОТГ на території всього району та звернутися до Київської облдержадміністрації з проханням надати розрахунки щодо спроможності ОТГ, яка може бути створена на території Володарського району.

DSC07811 Кузьменко В.М. – голова районної ради, який запропонував вислухати пропозиції селищного, сільських голів району і за результатами обговорення даного питання прийняти виважене рішення;

 Слободський Ю.В. – Володарський селищний голова, який висловив думку про недоцільність створення ОТГ до 2020 року, коли мають відбутися чергові вибори до органів місцевого самоврядування.  За цей час потрібно гарно вивчити плюси і мінуси питання формування ОТГ і в 2020 році створити ОТГ на території району.

 Грінцевич Н.М. – Пархомівський сільський голова, яка повідомила, що не бачить перспективи створення ОТГ на території району на таких засадах, які існують на даний час. Запропонувала місцевим ЗМІ підготувати репортаж про досвід створення ОТГ в інших районах.

 Тищенко А.І. – Тадіївський сільський голова, староста сільських голів Володарського району, який зазначив, що довгий час досконало вивчає питання щодо формування ОТГ, був присутнім на нарадах з даного приводу, які відбувались у Міністерстві юстиції України та у Верховній Раді України. Досвід створення деяких ОТГ у сусідніх районах та областях не є позитивним. Зокрема, недостатнім є представництво сіл у раді ОТГ, не вирішуються питання на користь села, повноваження старост населених пунктів обмежені. Є сумніви в тому, чи достатньо буде бюджету громади для забезпечення надійної роботи галузей освіти, медицини, культури. Тому, до питання формування ОТГ на території Володарського району потрібно підходити виважено, обов’язково враховуючи думку населення.

 Смітюх О.П. – Капустинський сільський голова, який наголосив на тому, що обов’язковою умовою для створення ОТГ повинен бути високий рівень інфраструктури.

 DSC07817Гончарук О.А. – Городище-Пустоварівський сільський голова, який наголосив на тому, що не підтримує створення ОТГ на тих умовах, які пропонуються на даний час, через відсутність розрахунків спроможної громади.

 Федорчук О.Б. – Рудосільський сільський голова, який вважає, що в даному питанні потрібно обов’язково враховувати думку населення району.

 Мисник В.В. – заступник голови районної ради, який наголосив на необхідності комплексного підходу до питання формування ОТГ.

 За результатами розгляду цього питання було вирішено досконало вивчити досвід створення спроможних об’єднаних територіальних громад в межах всієї Київської області та  на території інших областей.

Далі перейшли до розгляду наступного питання, доповідачем по якому була також Бойко О. А. У своєму виступі вона наголосила на необхідності розробки містобудівної  документації  населених  пунктів Володарського району, так як через відсутність цієї документації немає можливості видавати жителям району паспорти на забудову та неможливо оформлення правочинів на об’єкти нерухомості та земельні ділянки.

 Після обговорення цього питання було  доручено Біліївському, Гайворонському, Гор-Пустоварівському, Завадівському, Зрайківському, Капустинському, Косівському, Лобачівському, Логвинському, Мармуліївському, Матвіїському, Пархомівському, Петрашівському, Рачківському, Тадіївському сільським головам  прискорити роботу щодо розробки містобудівної  документації  населених  пунктів.