Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЗасідання Ради регіонального розвитку Володарського району
П'ятниця, 21 грудня 2018, 12:08
Згідно з графіком проведення засідань Ради регіонального розвитку (далі - Рада) в населених пунктах району були проведені виїзні засідання 13 грудня в Косівці та Рудому Селі, 18 грудня в Капустинцях та Мармуліївці, 20 грудня в Рогізні та Рубченках.
На засіданні були присутні сільські голови, депутати сільських рад, члени виконкому сільських рад, місцеві жителі.
В кожному населеному пункті заступник голови ради ознайомила присутніх із складом Ради та основними завданнями, які покладено на неї, довела до відома присутніх інформацію про заходи соціально-економічного та культурного розвитку, які були реалізовані за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів. Також озвучила пріоритетні напрями розвитку району на 2019 – 2021 роки, які були схвалені на засіданні Ради 04.12.2018.косівка1
Косівський сільський голова Козачук В. В., коротко ознайомив присутніх про заходи, які були проведені протягом 2018 року. Голова звернув увагу на проблемні питання та заходи, які потрібно включити до перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки, а саме завершити роботи по освітленню вулиць, провести ремонти доріг місцевого значення сіл Косівка та Гор-Косівка.
На засіданні Ради в с. Руде Село головою села та присутніми було оговорено та визначено основні проекти, які можливо реалізувати за рахунок співфінансування з районним, обласним чи державним бюджетом, а саме: капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна та капітальний ремонт будівлі (заміна вікон на енергозберігаючі) КЗ «Рудосільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. Д/С»».
Інші пропозиції, які озвучили громади будуть розглянуті на засіданні Ради регіонального розвитку району для узагальнення.
18 грудня в с. Мармуліївка обговорили перспективи розвитку села на 2019-2021 роки. Депутатами сільської ради та жителями були внесені пропозиції щодо капітального ремонту даху фельдшерського пункту, проведення вуличного освітлення вул. Центральної і ремонту дорожнього покриття цієї ж вулиці.
В с. Капустинці після обговорення визначено першочергові завдання: це капітальний ремонт під’їзної дороги до кладовища в с. Чепіженці та внутрішній ремонт сільського клубу в с. Чепіженці. На перспективу сільські депутати запропонували організувати центр дозвілля молоді в закритій школі с. Капустинці, так як клубу в селі немає.
Рубч. 220 грудня 2018 року в селах Рубченки та Рогізна голова Ради А.В. Пентелейчук довів до відома присутніх інформацію про заходи соціально-економічного та культурного розвитку, які були реалізовані за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів. Пентелейчук А. В. запропонував присутнім визначити пріоритетні напрями розвитку сіл Рубченки, Володимирівка та Рогізна на 2019 – 2021 роки.
Виступив Рубченківський сільський голова М. Є. Сікорський, який запропонував до обговорення перелік пріоритетних проектів.
За підсумками засідання визначено основні завдання, які планується реалізувати за рахунок співфінансування місцевого, районного та державного бюджетів: провести заміну 30 вікон на енергозберігаючі та капітальний ремонт системи опалення КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. Д/С»; провести капітальний ремонт даху сільського будинку культури та частковий ремонт покрівлі ФАПу.
За підсумками засідання в селі Рогізна сільський голова Обоюк Н. Г., внесла пропозицію включити до районного перспективного плану розвитку на 2019 – 2021 роки проект ремонту даху сільського будинку культури на умовах співфінансування місцевого та районного бюджетів.