Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЗасідання Ради регіонального розвитку Володарського району
Вівторок, 04 грудня 2018, 17:07

DSC077764 грудня під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації А.В. Пентелейчука відбулося засідання Ради регіонального розвитку Володарського району. В засіданні взяли участь представники органів місцевого самоврядування, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації.

У своєму виступі А.В. Пентелейчук доповів про реалізацію пріоритетних проектів соціально-економічного розвитку Володарського району. Він зазначив, що завдяки додатковим надходженням до бюджетів селища, сіл району за період 2016-2017 років нам спільно вдалося реалізувати чимало соціальних проектів.

Протягом 2018 року райдержадміністрація спільно з районною радою, її депутатським корпусом та органами місцевого самоврядування продовжувала зосереджувати увагу на вирішенні соціально-економічних питань району.

Одним із пріоритетних напрямків є забезпечення функціонування на належному рівні закладів освіти, медицини, культури та спорту.

Завдяки перевиконанню дохідної частини бюджету вдалось спрямувати кошти на виконання заходів з енергоефективності, покращення матеріально-технічної бази та проведення ремонтів закладів освіти, медицини та культури.

За рахунок коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) зведеного бюджету району у 2018 році спрямовано 11 477,8 тис. грн. на реалізацію заходів соціально-економічного розвитку району, з них:

3 432,1 тис. грн - власні доходи районного бюджету;

1 337,6 тис. грн - субвенція держбюджету на соціально-економічний розвиток;

6708,1 тис. грн - власні доходи сільських бюджетів.

А.В. Пентелейчук висловив подяку за допомогу сільським радам, які надали субвенцію в розмірі 1993 тис. грн на загальний фонд районного бюджету та 306,3 тис. грн на спеціальний рахунок (капітальні видатки), завдяки цим коштам вирішено спільні проблемні питання, та спрямовано кошти на капітальні ремонти об’єктів соціальної сфери територіальних громад.

У галузі освіти

З метою забезпечення прав дітей з особливими потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти створено комунальний заклад «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр».

На проведення капітального ремонту приміщення з районного бюджету виділено кошти в сумі 733,583 тис. грн.

За кошти державного бюджету закуплено спеціальне обладнання (інтерактивну проекцію на підлогу, ультракороткофокусний широкоформатний інтерактивний проектор зі спеціальним програмним забезпеченням, ламінатори, планшети, комп’ютерне обладнання, обладнання для сенсорної кімнати, для ресурсної кімнати лікувальної фізкультури, дидактичний матеріал, меблі) на загальну суму 915,795 тис. грн. З 15.08.18 центр повноцінно запрацював.

В КЗ "Володарський ДНЗ (ясла-садок)"Пізнайко" протягом 2016-2017 років проведено заходи з термомодернізації.

У 2018 році продовжено роботи проведено капітальний ремонт приміщення, а саме: ремонт даху та покрівлі, стелі, групових кімнат, кухні та санвузла на загальну суму 637,746 тис.грн та придбано меблі для групових кімнат на суму 100 000 грн за рахунок бюджетів усіх рівнів

В КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» за сприяння народного депутата України В.І. Гудзенка здійснено заміну вікон на енергозберігаючі в сумі 300 тис. грн.

Проведено утеплення фасаду, ремонт вестибюлю та внутрішніх туалетів на загальну суму 748,053 тис. грн – кошти районного бюджету.

В КЗ"Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» проведено ремонт приміщення, коридору та ганку на загальну суму 260,794 тис. грн за кошти районного бюджету.

Вцілому проведено ремонти закладів освіти району на загальну суму 1 102,8 тис. грн

КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» - монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей, капітальний ремонт туалетів;

Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - будівництво свердловини та водогону;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт водогону та входів у підвал;

КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт приміщення;

КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- Д/С»» - заміна системи електропостачання та електроосвітлення;

КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт приміщення;

КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт димової труби;

КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - Д/С» - капітальний ремонт приміщення;

КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - Д/С»» - капітальний ремонт туалетів;

КЗ «Володарська РДЮСШ» - капітальний ремонт приміщення.

Значна увага у 2018 році приділялась і поліпшенню матеріально-технічної бази закладів освіти району, щоб учні змогли повноцінно опановувати знання за новітніми технологіями.

Придбано: дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп'ютерний клас, мультимедійне та комп’ютерне обладнання, оснащення для кабінетів фізики, хімії, математики, біології, географії та інше за кошти державного бюджету на загальну суму 2 425,7 тис.грн.

За сприяння народного депутата України В.І.Гудзенка придбано шкільні меблі, кухонні меблі та посуд для шкільних їдалень на суму 354,3 тис. грн.

У галузі медицини

За рахунок районного бюджету проведено ремонт даху та покрівлі, вхідних груп та коридорів приймального відділення лікувального корпусу №1 Володарської центральної районної лікарні на загальну суму 938,279 тис. грн.

Проведено ремонт туалетів поліклінічного відділення Володарської центральної районної лікарні на суму 239,132 тис. грн.

В зв’язку з реформуванням первинної ланки охорони здоров’я та з метою покращення матеріально-технічної бази лікарів загальної практики сімейної медицини та педіатрів забезпечено автоматизованими робочими місцями, на що використано 395,2 тис. грн. медичної субвенції.

Придбано та встановлено твердопаливний котел у Рудосільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини на суму 34,150 тис. грн. за рахунок коштів сільської ради.

Придбано медичне обладнання та оргтехніку для Володарської центральної районної лікарні та для КНП ВРР «Володарський ЦПМСД» на суму 190,0 тис.грн за кошти державного бюджету виділені за сприяння народного депутата України В.І.Гудзенка.

В галузі культури

Покращено технічний та естетичний стан Володарського районного будинку культури - проведено ремонти вестибюлю, вхідної частини приміщення, центрального входу, сходів та терасси, та замінено вікна на енергозберігаючі на суму 1 241,355 тис. грн

Покращено метеріально-технічну базу та проведено ремонт закладів культури.

За кошти державного бюджету, що виділені за сприяння народного депутата України В.І.Гудзенка:

придбано обладнання для освітлення сцени, сценічні костюми для народного аматорського хору районного будинку культури в сумі 128 тис. грн;

музичне обладнання та оргтехніку для Пархомівського, Петрашівського, Матвіїського, Рубченківського, Зрайківського, Тарганського, Рогізнянського, Біліївського сільських будинків культури на суму 102 тис. грн;

виділено кошти на реконструкцію покриття площі біля будинку культури в сумі 200 тис. грн.

За рахунок коштів співфінансування районного та сільських бюджетів:

Придбано музичне обладнання, оргтехніку для закладів культури та сценічні костюми для хору СБК с. Березна на загальну суму 68 тис. грн;

Проведено капітальний ремонт стелі у Гор-Косівському СБК, ремонт покрівлі в Чепіженському СБК та заміну дверей у Рудосільському СБК на суму 145 тис. грн.

З районного бюджету проведено заходи по енергозбереженню приміщень спільної власності територіальних громад району.

Встановлено прилад обліку теплової енергії в адміністративному приміщенні комунальної власності за адресою: пл. Миру, 4 вартістю 50 тис. грн.

Проведено заміну вікон на енергозберігаючі в адміністративному будинку за адресою: пл. Миру, 4 на загальну суму 100 тис. грн.

Виділені кошти на часткову заміну вікон на енергозберігаючі в адміністративному приміщенні за адресою: Коцюбинського, 13 на загальну суму 189,7 тис. грн.

Проведено капітальний ремонт приміщення військового комісаріату за адресою вул. Миру, 110 на загальну суму 133,6 тис. грн.

Капітальні та поточні ремонти доріг району.

Виконано капітальний ремонт доріг по вул. Шевченка в с. Пархомівка, вул. Лесі Українки і пров. Польовому в с. Ожегівка на суму 2866,393 тис. грн. Роботи проводились за кошти обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевим бюджетом (місцевий бюджет - 429,95 тис. грн).

Володарською селищною радою проведено капітальний ремонт тротуарного покриття по вулицях: Кооперативній, Миру, Коцюбинського та поліпшено дорожнє покриття по вулицях: Незалежності, Ювілейній, Зарічній, Шкільній. Капітально відремонтовано пров. Волі за кошти обласного бюджету

В с. Рубченки проведено ремонт дороги (біло щебеневе покриття) протяжністю 880 м на суму 550 тис.грн за рахунок коштів сільського бюджету.

Проведено роботи з капітального ремонту ліній вуличного освітлення в

с. Березна на суму 329,329 тис. грн, на умовах співфінансування з бюджету села - 49,386 тис. грн та обласного бюджету -279,853 тис. грн

Напередодні з державного бюджету виділені кошти для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в розмірі 600 тис. грн на придбання обладнання для закладів медицини, освіти, культури (по 200 тис.грн) за сприяння народного депутата України В.І.Гудзенка.

Охорона навколишнього середовища

Володарською селищною радою виготовлено проекти «Роботи, пов'язані з поліпшенням технічного, екологічного та санітарного стану Володарського водосховища з метою захисту від підтоплення смт Володарка» та «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму р. Рось», ці проекти включено до обласної «Програми Розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року» вартість проектів склала 14 255,3 тис.грн.

У 2016-2017 роках розпочали роботи по розчистці русла р. Рось на що залучено коштів з обласного бюджету в розмірі 159 тис. грн.

У 2017 році за цією ж Програмою виконано роботи пов’язані з поліпшенням технічного та екологічного стану і благоустрою водойм з метою захисту від підтоплення, на що використано 960 тис. грн.

В с. Рубченки по Програмі проводяться роботи пов’язані з поліпшенням технічного та екологічного стану і благоустрою водойм з метою захисту від підтоплення, на що використано близько мільйона гривень.

Формуючи проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку району на 2019, 2020, 2021 роки ми поставили перед собою виконати пріоритетні завдання та заходи.

Першочергово нам необхідно завершити капітальні ремонти, реконструкції тих об’єктів, роботи на яких розпочаті та є розроблені проектно-кошторисні документації з експертними звітами, а також визначені об’єкти дорожньої інфраструктури нашого району. Реалізацію заходів проводитимемо за рахунок співфінансування бюджетів всіх рівнів – сільського, селищного, районного, обласного та державного.

Сприяння запровадженню енергозберігаючих заходів у комунальній і бюджетній сферах.

Капітальний ремонт приміщення поліклініки:

встановлення енергозберігаючих вікон, загальна вартість проекту - 1301,996 тис. грн,

утеплення стін, загальна вартість проекту - 2400,000 тис. грн.

Капітальний ремонт будівлі лікувального корпусу № 1 Володарської ЦРЛ з термомодернізацією зовнішніх стін, загальна вартість проекту - 3900,562 тис.грн.

Покращення матеріально – технічної бази та проведення ремонтів закладів медицини

Ремонт Рудосільської, Пархомівської, Городище Пустоваріаської медичних амбулаторій та створення при цих закладах лабораторій для діагностичних досліджень.

Ремонт другого та третього поверхів, центрального входу та сходів лікувального корпусу №1 Володарської центральної районної лікарні.

Здійснення енергозберігаючих заходів в освітніх закладах.

Капітальний ремонт даху та покрівлі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені В.П. Мельника», загальна вартість проекту – 1466,248 тис. грн.

Утеплення стін будівлі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені В.П. Мельника», загальна вартість проекту -1498,264 тис. грн.

Встановлення енергозберігаючих вікон в приміщенні КЗ «Городище-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст., загальна вартість проекту – 1494,431 тис.грн

Встановлення енергозберігаючих вікон в приміщенні КЗ «Рудосільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – Д/С», загальна вартість проекту - 1494,006 тис. грн.

Покращення матеріально – технічної бази та проведення ремонтів закладів культури

Капітальний ремонт спортивного залу районного будинку культури.

Капітальний ремонт даху районного будинку культури.

Завершення реконструкції площі біля районного будинку культури орієнтовною вартістю близько мільйона грн.

Капітальний ремонт даху КЗ «Володарська школа мистецтв».

Капітальний ремонт дахів Рудосільського, Петрашівського та Рубченківського будинків культури.

Покращення стану дорожнього покриття

Планується провести капітальні ремонти доріг, на які розроблені проектно-кошторисні документації та експертні звіти:

1. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Лесі Українки в с. Рогізна Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 1253,254 тис. грн, експертний звіт від 15.03.2017 № 5984.

2. Капітальний ремонт дороги по вулиці Шевченка, вулиці Лісна, вулиці Б.Хмельницького в с. Лобачів Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 1253,708 тис. грн, експертний звіт від 15.03.2017 № 5988.

3. Капітальний ремонт дороги по вулиці Плугатаря в с. Рубченки Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 1421,588 тис. грн, експертний звіт від 15.03.2017 № 5986.

4. Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна в смт Володарка Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 986,248 тис. грн, експертний звіт від 22.02.2016 № 1522.

5. Капітальний ремонт дороги по вулиці Коцюбинського в смт Володарка Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 4735,842 тис. грн, експертний звіт від 02.12.2016 № 4937.

6. Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна в с. Руде Село Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 1249,254 тис. грн, експертний звіт від 01.11.2016 № 4122.

7. Капітальний ремонт дороги по вул. Кооперативна в с. Матвіїха Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 1471,846 тис. грн, експертний звіт від 22.09.2017 № 9136.

8. Капітальний ремонт дороги по вулиці Загороднього в с. Березна Володарського району Київської області, загальна вартість проекту – 1392,394 тис. грн, експертний звіт від 15.03.2017 № 5983.

Всі ці завдання, які заплановано реалізувати будуть уточнюватися та доповнюватися виходячи з можливостей бюджету та його перевиконання, а також під час проведення зустрічей в населених пунктах району, які заплановано провести в рамках плану Ради регіонального розвитку Володарського району.