Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЗ Днем Незалежності!
П'ятниця, 24 серпня 2018, 07:25

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ВОЛОДАРЩИНИ!

188707Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України. Народ України святкує уже 27-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй українській землі.

Увесь світ визнав нашу державу суверенною. Та на жаль, нині ми знову переживаємо часи випробувальної історії. На тлі неоголошеної війни з боку Російської Федерації та сепаратистських заворушень у східних областях України нам знову доводиться виборювати власну незалежність.

Хочу перш за все висловити подяку учасникам антитерористичної операції, які переживши тяжкі випробування, перемігши вогонь смерть, відстояли та відстоюють свободу та незалежність Батьківщини на сході країни. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом. Ми не маємо права втратити нашу незалежність, а зобов’язані збудувати державу такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в єдності, гармонії та достатку.

З почуттям величезної поваги і шани ставимось до сільських трудівників, які у всі часи вважалися надією й опорою держави, бо виробляли основу її добробуту – хліб. Хлібороби знають ціну хліба, щороку зустрічають весну в полі, засіваючи землю зерном, щоб щедро родила наша нива, заможнішими ставали люди, міцніла й процвітала Україна.

Хлібороби Володарщини займають передові місця по збиранню врожаю. І за цими успіхами стоять наполеглива праця, уміле господарювання, майстерність, висока свідомість та сумлінність, досвід, відданість своїй справі. Зміцнюють свої позиції і промислові підприємства району, мережа структур малого бізнесу, які не лише забезпечують населення району товарами і послугами, а й створюють нові робочі місця.  

Удосконалюється медичне обслуговування. Потрібно підняти статус лікаря, забезпечити належне фінансування медицини для покращення якості медичного обслуговування населення Володарського району.

Слова вдячності хочу висловлюємо освітянам району за їх наполегливу працю, відданість своїй справі та любов до дітей. Адже освітня галузь району за результатами роботи впродовж багатьох років тримає передові позиції в області. Передовим досвідом та інноваційними методами виховання дітей наші освітяни діляться із колегами не лише області, а й України.  

У центрі постійної уваги і турботи є соціально-незахищені верстви населення нашого району. Ми прикладаємо максимум зусиль для покращення соціального захисту багатодітних родин, дітей – сиріт, пенсіонерів та інших наших співгромадяни, які потребують уваги.

Подяка наполегливій праці подвижників культурної ниви. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вміло скористатися. Тож збереження культурного спадку та вшанування земляків має стати не тільки приводом для гордості, а й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Наше першочергове завдання – підвищити якість життя, залучити до участі в розвитку Володарщини молоді професійні кадри, закріпити їх на цій території. Звичайно, для цього треба багато і наполегливо працювати. Розраховуючи на громадську підтримку, ми будемо діяти виключно в інтересах жителів району. Ми готові до співпраці з кожним. Наші відносини будуватимуться на зрозумілих усім принципах: чесності, відкритості, патріотизмі, професійності та ефективності.

Хай Бог дарує нам сил і наполегливості, що приведуть нас в суспільство, де панують гуманізм, демократія, закон, справедливість та достаток.

З повагою

виконуючий обов’язки голови адміністрації А.В. Пентелейчук