Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи закладів культури Володарського району за І півріччя 2018 року
Вівторок, 17 липня 2018, 11:15

На базі районного будинку культури функціонують: народний аматорський хор,   фольклорний ансамбль народної пісні «Рось», жіноче вокальне тріо «МРІЯ», дует «Дві зорі», вокальна студія «Мелодія», 3 групи хореографічної студії «Ритміка» (від 5 до 9 років; від 10 до 13 років; від 14 до 15 років), студія юних ведучих «Овація», молодіжний клуб «ПОЗИТИВ» - ДИСКОТЕКА, хореографічний гурток «Позитив» -уроки-факультативи з вивчення вальсу у яких беруть участь діти випускних класів району, клуб за інтересами «Пошук», клуб за інтересами духовного співу, духовної музики, гурток «Колекціонер» Володарського історико-краєзнавчого музею.   Створений затишний куточок для відпочинку та спілкування молоді, Wi-Fi зона.  

Мережа закладів культури району складає всього 53 заклади, а саме: районний будинок культури – 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, бібліотека з обслуговування дітей – 1, бібліотеки – філіали – 24, школа мистецтв – 1, історико-краєзнавчий музей – 1.

В галузі нараховується 112 штатних працівників, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 4 од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 53 од., на 0,75ст.- 4 од., на 1ст.- 48 од.

За І півріччя 2018 року було профінансовано заробітної плати на суму 2813335 грн та нарахування на неї на суму 707724 грн.

У районному будинку культури, СБК та СК району постійно організовують зустрічі з військовослужбовцями, які повернулись з зони АТО.

За 1 квартал 2018 року проходили тематичні-вечори, спрямовані на протидію поширенню наркоманії, психотропних речовин та пропаганди здорового способу життя. В районі відроджено проведення свят День села, проведення виставок-зустрічей з місцевими художниками.

Протягом вищевказаного періоду проведено по відділу культури 7925 культурно-освітніх та розважальних заходів. Кількість учасників аматорських колективів, працівників культури, які брали участь у обласних заходах - 38.

Районний будинок культури: Протягом   1 півріччя 2018 року проведено 100 культурно-масових заходів. Надано платних послуг на суму 31606,00грн.. Виділено бюджетних коштів на поліпшення МТБ: 6500,00грн. на стільці, 43000,00грн. на костюми фольклорного ансамблю РБК; на ремонт освітлення сцени – 85000,00грн. та ремонт сходів центральної частини будівлі – 395461,00грн..

Проводився благоустрій території РБК.

Проблемними залишаються питання капітального ремонту даху та встановлення водовідведення; капітальний ремонт: вестибюля, електросистеми, коридора, хорового класу та артистичної; будування санвузла для відвідувачів; утеплення фасаду будівлі; заміна вікон, дверей на металопластикові; облаштування відмостки по периметру будівлі.

Січень: 01-02.01 Новорічні та Різдвяні святкові дискотеки. 22.01. День Соборності України: урочистості, покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку «Небесної Сотні та Героїв України». Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Лютий: 02.02. Концерт Народного артиста України Павла Дворського та його синів. 13.02. Участь у фестивалі «Патріотичної пісні», присвяченому 29-річниці виведення військ з території Афганістану. 14.02. Проведена святкова дискотека до Дня Святого Валентина. 15.02 Мітинг до Дня виведення військ з території Афганістану, (покладання квітів до обеліска Слави, пам’ятника воїнам-афганцям). 15.02. Циркова вистава та благодійний концерт у підтримку онкохворих дітей (БФ «Центр соціальних проектів майбутнього»). 16.02. Гуляння з елементами народних звичаїв та обрядів «Проводи зими, зустріч весни». 20.02 Відкриття пам’ятного знаку «Небесної сотні та Героям України» (мітинг – реквієм вшанування пам’яті). Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Березень: 06.03. Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня (виступ гурту «Будьмо»), урочистості. 09.03. Урочистості до Дня народження Т.Г. Шевченка, «Т.Г. Шевченко – великий син українського народу»: мітинг біля погруддя Т.Г. Шевченка. 10.03. Концертна програма Алли Кудлай та її сина М. Кудлай. 16.03. Святковий концерт до Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення. 16.03. Циркова вистава (Київ). 20.03. Святковий концерт до 20-річчя Володарського територіального центру соціального обслуговування. 21.03. Інформаційно-консультаційна зустріч «Обери професію» Центр зайнятості. 30.03. Вистава (комедія) «Хто кому Рабінович» (театр Саксаганського). Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Квітень: 02.04. Шоу - програма «Фокусник з Країни ОЗ; 03.04. Весняний призив до Армії. 19.04. Звітний концерт та виставка робіт вихованців школи мистецтв. 20.04. Благодійний концерт акордеоніста І. Осипенко; 24.04 Концерт групи «Фрістайл». 26.04 мітинг до 32-ї роковини до Чорнобильської АЕС. 27.04. Конкурс – огляд «Яскраві діти України» - переможниця Васильєва В. І-й тур. Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Травень: 04.05. Конкурс «Яскраві діти України» - переможниця Васильова В. 2-й тур. 09.05. Урочистий мітинг до Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій світовій війні. 11.05. Звітний концерт ЦТДЮ – хореографічної студії «МАКСИМУМ». 11.05. Урочиста зустріч з нагоди Дня Європи в Україні (підняття прапорів). 18.05. Звітний концерт студії «Барви» ЦТДЮ. 18.05. Мітинг з нагоди вшанування жертв голодоморів та політичних репресій в Україні. 24.05 Творчий концерт І. Ткаченко (викладач класу бандураи). 27.05. Участь народного аматорського хору в регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» ім. Авдієвського (м. Київ). Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Червень: 01.06 Концертна програма, малюнок на асфальті до Дня захисту дітей; 01.06. Циркова вистава; 02.06. Проведення велопробігу, конкурси та розваги. 15.06. Святковий концерт до Дня медичного працівника. 16.06. Святковий концерт до Дня медичного працівника. 22.06. День скорботи та вшанування пам’яті загиблих воїнів у часи Другої світової війни. 22.06. випускний вечір (школа №2); 23.06. випускний вечір (школа №1). 24.06. Спортивні змагання, футбол та святкова дискотека до Дня молоді; 27.06. Концерт групи «Будьмо»; Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Сільські будинки культури, клуби: В районі активно приймають участь у заходах: Рудосільський СБК (дитячий хореографічний колектив «Веснянка»), Пархомівський СБК (вокальний ансамбль «Пархомівчанка»), Логвинский СБК (вокальний ансамбль «Логвинчанка»), Тарганський СБК (вокальний ансамбль «Господарочка»), Гор-Пустоварівский СБК (вокальний ансамбль «Росава» та вокально-інструментальний ансамбль), Березнянський СБК (вокальний ансамбль «Березнянка», вокально-інструментальний ансамбль).

За 1 півріччя 2018 року проведено 1556 заходів: сільські будинки культури (клуби), організовували зустрічі з учасниками бойових дій воїнами АТО та афганцями.    

Ремонтні роботи протягом 1 півріччя 2018 року: Біліївський СК – буд. матеріали на 6162,00 грн. для заливки полу у фойє (місц.бюджет); Володимирівський СК – фарбування стін в будівлі – 601,00 грн. (місц.бюджет); Гор-Пустоварівський СБК профінансовано - 1000,00 грн. на косметичний ремонт (місц. бюджет) та 1500,00 грн. (спонсор).

Протягом цього періоду проводився благоустрій приклубних територій СБК, СК.

Профінансовані свята: Гор-Пустоварівський СБК на 4850,00 грн. (місц. бюджет); Гор-Косівський СК на 500,00 грн.( місц. бюджет); Логвинський СБК на 500,00 грн.( місц. бюджет); Мармуліївсвький СБК на 356,00 грн.( місц. бюджет).

Поліпшена МТБ: Біліївський СК – підписка на 163,00 грн.(місц.бюджет);

Рудосільський СБК – ремонт ноутбуку на суму 2000,00 грн. (місц.бюджет); Володимирівський СК – купівля бензину та масла на косарку, 300,00 грн. (спонсор.); Зрайківський СК – канцтовари на суму 88,50 грн. (спонсор.); Березнянський СБК – костюми для вокального ансамблю 41200,00 грн.(місц.бюджет) .

Проблемними залишаються питання: капітальний ремонт даху та встановлення водовідведення в усіх закладах культури, утеплення фасаду будівель, капітальний ремонт приміщень, заміна вікон, дверей на металопластикові; виділення нової будівлі для Мармуліївського СБК; опалення (отоплюється лише 4 сільських будинків культури (клубів) із 25-ти), недофінансування енергоносіїв, ремонтів, коштів на утримання (СБК, СК), на оновлення музичної апаратури, придбання стільців, придбання канцтоварів та комп’ютерної техніки для працівників культури.

Володарська школа мистецтв: позашкільну мистецьку освіту у комунальному навчальному закладі «Володарська школа мистецтв» здобуває 121 дитина.

За І квартал 2018 року надійшло батьківської плати за навчання в сумі 46660,00 грн. Проведено 8 масових заходів. 22 вихованці взяло участь у заходах обласного рівня.

Районна бібліотечна система:

Протягом 6 місяців 2018 року 26 публічних бібліотек Володарської РБС, сукупний книжковий фонд яких становить 289 877 примірників, залучили до читання 11025 користувачів. Відвідуваність бібліотек системи значно збільшилися за рахунок Інтернет-центрів, які працюють при Володарській ЦРБ, районній бібліотеці для дітей, Пархомівській, Рудосільській, Завадівській, Гор – Пустоварівській, Біліївській бібліотеках-філіалах – 30 інтернет-місць (30 комп’ютерів). Інтерент - центри 619 користувачів відвідало 5457 разів. У середньому 1 бібліотеку користувачі відвідали 2112 разів.

За 6 місяців до бібліотек системи надійшло 937 примірників книг на суму 79330 грн. (Державна програма «Українська книга» 809 прим на суму 74692 грн, спонсори 128 прим. на суму 4638 грн. ). Залучено 4910 грн. спонсорських коштів на оплату Інтернету у бібліотеках-філіалах сіл Завадівка, Руде Село, Пархомівка, Біліївка, передплату періодичних видань та оновлення інтер’єру бібліотек.

За рахунок бюджетних коштів придбано

-           бібтехніку (формуляри) на суму 4200 грн;

-           будівельні матеріали для ремонту приміщення та придбання ноутбука та принтера Рубченківської бібліотеки – філії на суму  31 000 грн.

За цей період бібліотеками системи було проведено 1686 масових заходів. У обласних заходах брали участь 7 учасників.  

Проблемними залишаються питання ремонтів приміщень бібліотек,опалення (отоплюється лише 9 бібліотек із 26-ти), придбання літератури за рахунок місцевого бюджету, підписки періодичних видань для бібліотек, оновлення інтер’єрів,придбання комп’ютерів та фінансування Інтернет - зв’язку.

      

   Туризм: Протягом І півріччя 2018 року відділом культури Володарської районної державної адміністрації проводилася робота, націлена на виконання заходів, передбачених, планом роботи КУ КОР «Київського обласного центру розвитку туризму на 2018 рік».

   Проведено масових заходів – 18. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах – 4070 осіб.

   На даний час на території району нараховується 102 пам’ятки археології, 61 поселення, 25 курганних груп, до складу яких входить 88 курганів та 11 окремих курганів, 1 курганний могильник, 1 оборонна споруда, замчище 17 століття.

   На території району знаходиться 49 пам’яток історії, пов’язаних з подіями Другої Світової війни, Громадянської війни та інші, 19 пам’яток Голодомору, 19 пам’яток архітектури та містобудування, 2 пам’ятки мистецтва та ін.

   У Володарському районі ведеться робота по нагляду за станом збереження пам’яток, по попередженню випадків порушень пам’ятко-охоронного законодавства, залучається громадськість. Щорічно здійснюються обстеження, поточні ремонти пам’яток, впорядковуються братські могили та інші військові й мирні поховання (пов’язані з Голодоморами). За спонсорські кошти було споруджено та урочисто відкрито пам’ятний знак «Небесної сотні та Героям України» на загальну суму 208 тис.грн. (20.02.2018), проведені ремонтні роботи на суму 12700грн. (спонсор.) та на 2000грн. (місц. бюджет) пам’яток часів Другої світової війни .  

Для послуг гостей з числа зарубіжних українців на Київщині розроблено шість туристичних маршрутів. До двох із них включено два туристичні об’єкти Володарщини. Це маршрут № 4 «Перлина Поросся на Київщині» (м.Київ – с.Пархомівка, Володарського р-ну – м. Біла Церква) та № 6 «Голодомор 1932-1933рр. на Київщині» (м.Київ – м.Васильків – с.Барахти, Васільківського р-ну – м. Біла Церква – с.Тарган, Володарського р-ну – м.Київ), а також шість районних туристичних маршрутів. Туристичні об’єкти у Володарському районі готові до відвідування.

         Релігія: Проведено масових заходів – 44. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах – 2800 осіб. Православні свята в населених пунктах Володарського району: 06-07 січня 2018 року віруючі християнських церков святкували Різдво Христове. 19 січня 2018, а також напередодні у всіх православних храмах відбулося велике релігійне свято – Водохрещення Господнє (Богоявлення). На річках та водоймах проведено обряд освячення води з процедурою купання людей, був забезпечений громадський порядок, присутні представники швидкої медичної допомоги та рятувальної служби, проведені молебні за Україну та український народ щодо відзначення в Україні Дня Соборності України. Залучені керівники релігійних організацій всіх конфесій, Церков, що діють на території Володарського району. Проведений мітинг-реквієм, молебень за «Героїв Небесної Сотні» Героїв України. Залучені керівники релігійних організацій всіх конфесій, церков, що діють на території Володарського району. У церквах та релігійних громадах району проводились Дні скорботи - молебні за загиблими на Майдані та молитви за Україну і український народ. Міжнародній день пам’яті жертв Голокосту. Проведені круглі столи, виставки у Володарському історико-краєзнавчому музеї та бібліотеках району, літературні читання про пам'ять жертв Голокосту (лютий). У березні - проведені молебні щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка, Святих сорока Мучеників Севастійських. 16 березня проведено мітинг-реквієм до Дня українського добровольця, релігійними організаціями (церкви району усіх конфесій) проведено вшанування пам’яті - молебні за загиблими українцями усіх часів та молитви за Україну і український народ. Святих сорока Мучеників Севастійських. Проведення молебнів (поминальних панахид ) за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2018 року з нагоди 32-річниці(квітень). Відзначення християнського свята Великодня (Пасхи); забезпечення всенародного вшанування та увічнення героїчного подвигу ветеранів Другої світової війни 1941-1945 років, релігійними організаціями проведені панахиди за жертвами Другої світової війни (травень). Святкування Трійці (П’ятидесятниці) та День Святого Духа (червень).

Православні храмові свята в населених пунктах Володарського району пройшли у Володарській Трьохсвятській церкві (лютий).

Звернена увага на проведення упереджувально-профілактичних заходів, які виключають можливість будь-яких конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті.

В культових приміщеннях проводяться церковні відправи без порушень громадського порядку. Фактів порушення чинного законодавства щодо свободи совісті на території Володарського району не спостерігалося.

Релігійна ситуація в районі стабільна, контрольована органами державної влади і місцевого самоврядування, характеризується відсутністю конфліктних ситуацій між представниками релігійних конфесій.

Історико-краєзнавчий музей: За звітний період проведено заходів (екскурсій)-207, музей відвідало 555 осіб.

Проведена тематична екскурсія та виставка фотографій Володарщина в 30-ті роки (вшанування пам'яті жертв Голокосту); виставка документів до 100-річчя бою під Крутами (січень); до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав - експозиція фотоматеріалів «Наш біль - Афганістан»; виставка робіт Микитенко М.Й. та Зоренко І.Я. «Видатні скульптори нашого краю» та Володарщина в роки польсько-литовської доби та козаччини експозиція матеріалів) (лютий); березень – проведені екскурсії та постійно діюча виставка фотоматеріалів до 95-річчя створення Володарського району. Створена нова фото-експозиція «Герої не вмирають!».

Постійно проводиться збір матеріалів на оформлення стенду «Вони боролись за Україну» та працює кімната бойової слави, де організовується виставка фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів.

Оглядові екскурсії (експозиції, фото виставки) працюють постійно. В належному стані підтримується благоустрій території музею.

Начальник відділу                                                                 С.М. Міняйло