Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного розвитку галузі «Освіта» за І півріччя 2018 року
Понеділок, 09 липня 2018, 10:02

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надавали 15 загальноосвітніх навчальних закладів та 2 філії: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с» в них навчалося 1617 учнів.

Аналіз наповнюваності закладів: у закладах І-ІІІ ступенів, лише у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» навчалося більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 39. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 51, найменша у Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» та КЗ « Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – по 26 учнів, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 27 учнів.

З метою забезпечення дітей повним тижневим навантаженням були створені з’єднані класи (класи – комплекти) у початковій школі у закладах освіти, які об’єднують, як правило, учнів двох класів: 1-й і 3-й класи; 2-й і 4-й класи та створюються у випадку, коли хоча б в одній віковій групі до 5 учнів. Таких класів було створено 5 в них 41 дитина.

Такі з’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи функціонували у КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,   КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с», КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с» та КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –д/с».

Профільне навчання, спрямоване на формування основних компетентностей учнів здійснювалося за такими профілями у:

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» - історичний, біолого-хімічний;

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» - математичний;

КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» - математичний,

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с» – біолого-хімічний.

Класи з поглибленим вивченням предметів: КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ ступенів №1»: біологія – 8, 9 класи; історія – 8 клас; українська мова – 9 клас.

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - українська мова 9 клас.

На базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Мельника» діяв очно-заочний консультпункт у якому навчалось 4 учні у 10-12 класах.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» визначено, як заклад, у якому учні можуть здобувати повну загальну середню освіту у формі екстернату.

У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» організовано роботу 12 груп продовженого дня, якими охоплено 360 дітей 1-4 класів, та у КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» 1 група у складі 30 дітей 1-4 класів.

У цьому навчальному році два заклади КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працювали за концепцією «Нова українська школа» на регіональному рівні, зокрема, це впровадження дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Крім того, один з перших класів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працював за дослідно-експериментальною програмою дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою: «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2017-2020 роки «На крилах успіху».

Одним із пріоритетних завдань освіти є охоплення навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Тому в районі було організовано інклюзивне навчання для 15 дітей у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст №1» 3 учні, КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» 4 учні, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» 4 учні, КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-д/с» 1 учень, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» 3 учні.

Також у 2017/2018 н.р було організовано навчання за індивідуальною формою для 13 учнів , які мають особливості психофізичного розвитку та не можуть відвідувати навчальний заклад.

З метою охоплення дітей позакласною роботою організовано гурткову роботу у Володарських ЗОШ, Пархомівському НВК.

 

Дошкільна освіта

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 50 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить   21% від 3 до 5 років – 85,6%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %.

Дошкільна мережа складається з двох дитячих садочків КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» та ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Городище –Пустоварівської сільської ради, в яких виховуються 296 дитини та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 294 дитини.

Дошкільні навчальні заклади району розраховані на 810 місць (місто-320, село-490). Всього дітей дошкільного віку в районі 1048.

З 01.02.2018 відновлено роботу різновікової групи дошкільного підрозділу КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с», яка тимчасово призупиняла свою діяльність.

Створено умови для інклюзивного навчання в КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І- ІІ ст. – д/с», яку відвідують діти з особливими потребами.

К зв’язку із рішенням Київського апеляційного адміністративного суду від 12.квітня 2018 року про залишення без змін рішення Київського окружного адміністративного суду від 20.12.2017 про застосування заходів реагування у вигляді зупинення роботи дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Сонечко» Городище-Пустоварівської сільської ради Володарського району Київської області та зважаючи на те, що відсутнє фінансування для усунення порушень законодавства у сфері пожежної безпеки, відділ освіти Володарської райдержадміністрації звернувся до Городище-Пустоварівської сільської ради з проханням винести на розгляд сесії сільської ради питання про ліквідацію дошкільного навчального (ясел-садка) «Сонечко» Городище-Пустоварівської сільської ради Володарського району Київської області та створення на базі КЗ «Городище-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Володарської районної ради Київської області структурного підрозділу – дошкільне відділення.

Для покращення умов перебування та ширшого охоплення дітей дошкільною освітою к КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт у груповій кімнаті, яка потребує капітального ремонту і раніше не використовувалась.

На виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту даху та покрівлі КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» виділено 15000 грн. А на капітальний ремонт, який вже виконано, - 1492,789 тис грн.      

Позашкільна освіта

У районі функціонують два позашкільних заклади. Це КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «ВРДЮСШ». У КЗ «ВРЦТДЮ» працюють 42 гуртки, в яких займаються 652 вихованці. У КЗ «ВРДЮСШ» створено 16 груп, які відвідують 202 вихованців.

Вихованці ВРЦТДЮ та ВРДЮСШ беруть участь в обласних конкурсах та змаганнях, стають переможцями та призерами змагань.

У І кварталі проводився обласний етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад – маємо 13 призерів. Та обласний  етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – маємо 5 призерів.

У першому півріччі 2018 року організовано стовідсоткове підвезення учнів та педпрацівників до місця навчання та додому. Станом на 25.05.2018 до закладів освіти підвозились 399 вихованців та 70 педпрацівників. Для організації підвезення були задіяні 8 шкільних автобусів, що закріплені за закладами освіти району та 1 автобус приватного перевізника. Транспортні засоби справні, пройшли техогляди. Проте два шкільні автобуси потребують проведення капітального ремонту до початку нового навчального року. Шкільні автобуси здійснюють підвезення учні та педагогічних працівників за 14 маршрутами. Пасажиромісткість 8 автобусів 188 місць, в середньому складає більше 2 осіб на 1 місце. Зважаючи на складну демографічну ситуацію у сільській місцевості є потреба у придбанні хоча б ще 2 автобусів.

Не забезпечується належне утримання та збереження транспортних засобів, оскільки шкільні автобуси знаходяться на стоянці приватного підприємця без гаража. Тому нагальним є також вирішення питання про будівництво гаража для шкільних автобусів.

На виконання вимог припису Володарського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Тадіївською сільською радою виділено 100 тис грн. для заміни електропроводки у приміщення закладу освіти, з місцевого бюджету виділено 40 тис грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції твердопаливної котельні КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –д/с» - кошторисна вартість проекту становить 340 тис.грн.

Під час перевірок ДСНС виявлено частину порушень у сфері пожежної та техногенної безпеки, які потребують витрати значних коштів – це відновлення пожежних гідрантів, пожежних водойм, заміна застарілого електрообладнання харчоблоків, оброблення дерев’яних конструкцій даху вогнезахисним розчином та встановлення автоматизованої пожежної сигналізації в приміщеннях закладів освіти. Так на виконання акту позапланової перевірки від 27.10.2017 № 101 Володарського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області по КЗ «Городище-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Володарської районної ради Київської області за рахунок коштів Городище-Пустоварівської сільської ради виготовлено проектну документацію на суму 15000,00 грн, проведено оброблення дерев’яних конструкції даху вогнезахисним розчином на суму 69999,00 грн. (це щорічні витрати), закуплено додатково вогнегасники та протипожежні покривала на суму 8413 грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету придбані матеріали та виконані роботи з виконання з’єднань, відгалужень та окільцювання жил проводів і кабелів з допомогою опресування та затискачів на загальну суму 1917, 96 грн.

Відповідно до кошторису з встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей рішенням ХХІІ чергової сесії Володарською районної радою виділено кошти в сумі 198900,00 грн. на даний час роботи виконані, підписано акт приймання будівельних робіт.

Загальна сума витрат по одному закладу становить 293231, 00 грн.

Зважаючи на те, що у всіх решті 20 закладах освіти потрібно провести аналогічні заходи, роботи, то приблизна сума витрат (для точного визначення суми витрат потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію – 15 тис грн. на 20 закладів = 300 тис грн.) становитиме від 6 до 8 мільйонів гривень, що для місцевого бюджету є непосильним додатковим навантаженням. Без додаткового державного фінансування виконання заходів з пожежної та техногенної безпеки у закладах освіти району провести неможливо. Навіть за умови повного фінансового забезпечення, виконання усіх протипожежних заходів займе не менше 1 – 2 років. Зважимо на те, що за 2017 рік фактичні видатки по освіті району становили 45 млн.200тис грн., з яких 43 млн.378 тис 603 грн – кошти захищених статей.

У зв’язку з підготовкою до нового навчального року у закладах освіти Володарського району проводиться ремонт приміщень, систем опалення, котелень. Потреба в коштах на підготовку теплового господарства закладів освіти до опалювального періоду становить 300 тис грн. на даний час виконано 30% робіт від запланованих обсягів.

У І півріччі 2018 року закуплено кухонні меблі і посуд для шкільної їдальні КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» на суму 39318 грн. та для КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» на суму 30756 грн. за кошти субвенції з державного бюджету. Придбано холодильник для КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – д/с» на суму 7, 5 тис грн. за кошти сільської ради.

У першому кварталі 2018 року вже проведено капітальний ремонт (утеплення стін, фасаду) приміщення КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 – 124,550 тис грн.

Виділені кошти і проводиться капітальний ремонт КЗ «Володарський ІРЦ» - 517, 635 тис грн. та на поточний ремонт електропостачання та електроосвітлення КЗ «Тадіївський НВК –д/с» - 99667,05 тис грн.