Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні70
mod_vvisit_counterВчора422
mod_vvisit_counterЦього тижня492
mod_vvisit_counterМинулого тижня3050
mod_vvisit_counterЗа місяць6375
mod_vvisit_counterМинулого місяця10205
mod_vvisit_counterВсього1067371

Online (20 хвилин): 15
Твій IP: 54.90.204.233
,
2019-03-19 08:22
11 квітня - День визволення в'язнів фашистських концтаборів
Середа, 11 квітня 2018, 08:02

Сьогодні весь світ святкує День визволення в'язнів фашистських концтаборів. У цей день разом з усім світом Україна віддає шану світлій пам'яті людей, чиї життя безвинно обірвалися за колючим дротом фашистських концтаборів.

Мільйони наших земляків пережили невимовні жахи нацистської неволі, тисячі з них загинули на страшних гітлерівських фабриках смерті, не дочекавшись своїх визволителів.

Про цю трагедію український народ ніколи не забуде. І досі не відомі всі місця поховань та імена багатьох загиблих від рук фашистських катів. Ми шануємо тих, хто зумів вистояти, витримавши найстрашніші випробування. Вони гідно пройшли свій життєвий шлях, зробивши вагомий внесок у становлення сучасної незалежної України.

11 квітня 1945 в'язні Бухенвальда підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на свободу. Учасники повстання відбили і утримували за собою табірні площі.

Вони почали передавати в радіоефір сигнал "SOS". Через кілька днів знаходилися поблизу американські війська дісталися до табору. Насамперед американці видали указ про здачу ув'язненими наявного у них зброї. Батальйон радянських військовополонених відмовився здати зброю, оскільки воно є єдиним доказом проведеного в таборі збройного визвольного повстання.

Батальйон продовжив своє існування як самостійна військова одиниця. У результаті цього повстання були звільнені в'язні фашистських концтаборів Бухенвальд і Дора, 22 квітня звільнені в'язні Заксенхаузена, 29 квітня - Дахау, а 30 квітня 1945 року - Равенсбрюка. Всього ж на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в'язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку. За роки другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів чоловік, з них 5 мільйонів - громадяни Радянського Союзу.

Довідка

Концентраційні табори Третього рейху - концентраційні табори, що існували до початку і під час Другої світової війни на підконтрольній Німеччині території. Перші концтабори були виправно-трудовими і розташовувалися в самому Третьому рейху. Протягом війни в таборах містилися мільйони людей, серед яких були комуністи, поляки, радянські та інші військовополонені, гомосексуали, цигани, Свідки Єгови, євреї та інші. Мільйони в'язнів концентраційних таборів загинули від жорстоких знущань, хвороб, поганих умов утримання, виснаження, важкої фізичної праці і нелюдських медичних дослідів. Всього існувало близько п'яти тисяч таборів різного призначення і місткості.

Табори смерті

Табори смерті - установи для масового знищення різних груп населення. Перші концентраційні табори в нацистській Німеччині були створені з метою ізоляції і інтернування осіб, підозрюваних в опозиції нацистському режиму, проте незабаром вони розвинулися в гігантську машину придушення і знищення мільйонів людей різних національностей, ворогів або представників "нижчих" (див. расова гігієна) груп населення - у країнах, що потрапили під владу нацистів, і зіграли вирішальну роль у проведенні нацистської політики знищення євреїв.

Використовувані нацистами для вбивства євреїв, циган і в'язнів інших національностей табору смерті були побудовані за спеціальними проектами, з розрахунковою потужністю на знищення заданої кількості людей. У них знищувалися люди різних національностей, представники "нижчих" і вороги "масових" груп населення. У таборах були спеціальні пристосування для масових вбивств.

Умертвіння людей у ??таборах смерті було поставлено на конвеєр. Таборами смерті, призначеними для масових вбивств євреїв і циган, були Хелмно, Треблінка, Белжець, Собібор (табору "Операції Рейнхард"), а також Майданек і Освенцим (які були і концентраційним таборами) у Польщі. У самій Німеччині функціонували табори Бухенвальд і Дахау.

Також до таборів смерті можна віднести Ясеновац (система таборів для сербів і євреїв) в Хорватії і Малий Тростенец в Білорусії.

Жертви, як правило, звозилися в табори ешелонами, а потім знищувалися в газових камерах.

Технологія знищення

Типова послідовність дій, вироблених в Освенцімі і Майданеку над цивільними особами єврейської та циганської національностей відразу після прибуття (в дорозі люди вмирали у вагонах від спраги, задухи): відбір на негайне знищення на виході з вагонів; негайна відправка відібраних для знищення в газові камери. У першу чергу відбирали жінок, дітей, старих і непрацездатних. Залишилися попереду була татуювання номера, каторжна праця, голод. Тих, хто занедужував або просто слабшав від голоду, негайно відправляли в газові камери.

Окуляри убитих в Освенцімі

У Треблінці, Хелмно, Белжець, Собіборі в живих тимчасово залишали лише тих, хто допомагав прибирати трупи з газових камер і спалювати їх, а також сортувати речі убитих, і тих, хто обслуговував охорону таборів. Всі інші підлягали негайному знищенню.

Відомі приклади героїчного опору приречених на смерть людей. Євреї з Шідліцкого гетто, збунтувалися в листопаді 1942 р. в таборі Треблінка, були перебиті охоронцями табору; в кінці 1942 р. у цьому ж таборі збройний опір чинили євреї з Гродненського гетто. У серпні 1943 р. ув'язнені увірвалися в збройові склади Треблінки і напали на охорону табору; 150 повстанцям вдалося втекти, але сотні були схоплені і вбиті.

У жовтні 1943 г. повстали в'язні табору Собібор; з 400 чоловік, що прорвалися через загородження, 60 вдалося втекти і прилучитися до радянських партизанів.

У жовтні 1944 р. члени єврейської Зондеркоммандо (ті, хто переносили тіла з газових камер в крематорії) в Освенцімі, дізнавшись про намір німців ліквідувати їх, підірвали крематорій. Майже всі повстанці загинули.