Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро боротьбу із злочинністю та охорону громадського порядку, дотримання законності та здійснення заходів щодо її зміцнення Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури
Середа, 22 травня 2019, 00:00

Білоцерківською місцевою прокуратурою проаналізовано результати роботи, спрямованої на протидію злочинності та зміцнення законності на території Володарського району Київської області у 2019 році, за результатами чого встановлено наступне.

Так, на виконання визначених законом повноважень, Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури упродовж 2019 року вживались заходи щодо забезпечення додержання законності в діяльності Володарського ВП Сквирського ВП ГУ НП України в Київській області з питань додержання законів під час проведення досудового розслідування, оперативно-розшукової діяльності та при застосуванні примусових заходів, пов’язаних із обмеженням прав і свобод громадян.

Проведеним аналізом встановлено, що станом на 01.04.2019, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, спостерігається тенденція до незначного збільшення рівня загальної злочинності на території Володарського району, з 45 злочинів до 57 або більше на 21 %.

Водночас, упродовж поточного року на території Володарського району Київської області вчинено 1 особливо тяжкий злочин (розбійний напад на жителя с. Завадівка Володарського району, поєднаний зі спричиненням тяжких тілесних ушкоджень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 122 КК України) - проти 0 за аналогічний період 2018 року.

В той же час, на понад 40 % менше зареєстровано тяжких кримінальних правопорушень - 7 проти 12, за аналогічний період минулого року.

Разом з цим, вживаючи заходів, спрямованих на протидію злочинності на території району, у поточному році забезпечено розкриття кримінальних правопорушень на рівні понад 70 % від зареєстрованих, що майже в два рази переважає середній відсоток розкриття по області (близько 38, 9 %).

Також з метою, стабілізації криміногенної обстановки на території Володарського району, Білоцерківською місцевою прокуратурою у поточному році проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів. На вказаній нараді обговорено ряд проблемних питань у діяльності правоохоронних органів, з визначенням ряду конкретних заходів, щодо зменшення рівня злочинності та підвищення якості роботи правоохоронних органів.

Активно продовжується робота, спрямована на розкриття злочинів минулих років.

Для прикладу, 15.04.2019 слідчим відділом Володарського відділення поліції Сквирського ВП ГУ НП в Київській області завершено досудове розслідування та за погодженням з Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури до Володарського районного суду Київської області для розгляду по суті направлено обвинувальний акт стосовно одного з лікарів Володарської ЦРЛ, за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України, а саме неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого.

Зокрема, лікар підозрюється у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого та несумлінного ставлення до них, що потягло за собою смерть пацієнтки, яка знаходилася на стаціонарному лікування у Володарській ЦРЛ в 2018 році.

Встановлено, що медиком, всупереч вимог протоколу надання медичної допомоги хворим на запальні захворювання центральної нервової системи та рекомендацій, викладених в спеціальній медичній літературі з приводу лікування гострих запальних процесів центральної нервової системи, не забезпечено належної діагностики, своєчасного встановлення діагнозу та лікування захворювання потерпілої.

На даний час триває судовий розгляд вказаного кримінального провадження у Володарському районному суді Київської області.

Також, забезпечено розкриття особливо тяжкого злочину вчиненого на території Володарського району у поточному році - розбійного нападу на жителя с. Завадівка Володарського району Київської області, поєднаного з проникненням у житло та заподіянням тяжких тілесних ушкоджень від яких потерпілий загинув.

Наразі особі, яка вчинила зазначене кримінальне правопорушення повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 121 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вживаються заходи до завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акту до суду.

В той же час, Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури приділяється особлива увага боротьбі з кримінальними проявами, спрямованими на заволодіння та привласнення бюджетних коштів.

Зокрема, у поточному році виявлено та зафіксовано 2 факти вчинення злочинів у бюджетній сфері.

Так, місцевими жителями, з метою одержання субсидії на житлово- комунальні послуги, до відділення Управління соціального захисту населення Володарської районної державної адміністрації Київської області, подано необхідні документи які містили неправдиву інформацію про відсутність, визначених Законом перешкод для призначення такої субсидії, на підставі яких останнім призначено та перераховано бюджетні кошти в рахунок вищевказаної субсидії на житлово-комунальні послуги.

Обвинувальні акти за фактом вчинення вказаними особами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 222 КК України «Шахрайство з фінансовими ресурсами», скеровано до Володарського районного суду для розгляду по суті.

Також упродовж 2019 року систематично перевірялися оперативно-розшукові справи, які перебувають у провадженні Володарського ВП Сквирського ВП ТУ НП в Київській області та заведені з метою встановлення місцезнаходження осіб, які переховуються від органів досудового розслідування, суду, від відбування кримінальних покарань та безвісти зниклих громадян, а також викриття осіб, які готують вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. При цьому надано 4 вказівки щодо проведення оперативно-розшукових заходів, направлених на досягнення цілей оперативно-розшукової діяльності.

Як результат, у поточному році розшукано 1 особу, яка ухилялася від органів досудового розслідування.

В той же час попри досягнуті результати, прокурорами Володарського відділу, з метою активізації досудового розслідування кримінальних правопорушень, які перебувають у провадженні СВ Володарського ВП Сквирського ВП ГУ НП в Київській області, упродовж 2019 року надано 16 письмових вказівок слідчим, в порядку ст. 36 КПК України.

Водночас, за результатами досудового розслідування, прокурорами Володарського відділу у 2019 році скеровано до суду 23 кримінальних провадження. У вказаних провадженнях прокурорами прокуратури підтримується державне обвинувачення в суді.

Завдяки належній організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням, упродовж 2019 року, не допущено фактів закриття Володарським районним судом Київської області кримінальних проваджень за реабілітуючими підставами, а також прийняття рішень про повернення обвинувальних актів прокурору для усунення недоліків та постановлення виправдувальних вироків, які набрали законної сили.

Випадки укриття Володарським ВП Сквирського ВП ГУ НП у Київській області злочинів від реєстрації за заявами і повідомленням громадян, прокуратурою не виявлялись.

На виконання функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян протягом 2019 року систематично проводились відповідні прокурорські перевірки у Володарському РС з питань пробації, Володарському ВП Сквирського ВП ГУ НП в Київській області, Володарській ЦРЛ, Володарському РС ДМС та Володарському РВ ДВС, під час яких виявлялись порушення вимог законів України.

З метою попередження і своєчасного усунення порушень прав та інтересів затриманих, узятих під варту і засуджених, інших осіб, до яких застосовувались заходи примусового характеру, пов'язані з обмеженням особистої свободи, Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури внесено 3 вказівки, які розглянуто із вжиттям заходів до усунення порушень.

Крім того, прокурорами відділу упродовж 2019 року прийнято участь у 4 судових засіданнях щодо розгляду судом питань, пов’язаних з виконанням вироків.

Як результат завдяки вжитим заходам, забезпечено недопущення рецидивної (вчинення повторних злочинів) злочинності серед осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебували на обліку у Володарському РС з питань пробації.

Здійснюючи представницьку діяльність, Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури у поточному році пред’явлено 1 позов на загальну суму 100 тис. грн. у бюджетній сфері.

На даний час, на виконанні перебуває 2 рішення суду, які набрали законної сили та постановлені за позовами прокуратури на загальну суму 275 тис. грн., а саме про стягнення до державного бюджету заборгованості за договором про надання фінансової підтримки фермерським господарствам на загальну суму 290 тис. грн., з яких станом на 01.04.2019 фактично стягнуто - понад 200 тис. грн., а також про відшкодування заподіяних, внаслідок незаконної порубки дерев, збитків на загальну суму понад 199 тис. грн.

Слід зазначити, що ефективний вплив на стан правопорядку в районі неможливо здійснити без широкого залучення громадськості.

Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури активізовано діяльність з висвітлення результатів своєї діяльності в засобах масової інформації. Так, упродовж 2019 року здійснено 7 виступів в засобах масової інформації.

Крім цього, незважаючи на те, що прокуратура не наділена повноваженнями проводити перевірки з питань додержання законів, Володарським відділом Білоцерківської місцевої прокуратури упродовж 2019 року розглянуто ЗО звернень громадян, з них 16 направлено за належністю в інші органи, установи, організації, у 14 зверненнях надано ґрунтовні
роз'яснення заявникам.

Також працівниками Володарського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури здійснюється особистий прийом громадян за місцем їх проживання та роботи.

 Керівник Білоцерківської місцевої прокуратури Г. Путято