Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні118
mod_vvisit_counterВчора255
mod_vvisit_counterЦього тижня1095
mod_vvisit_counterМинулого тижня2127
mod_vvisit_counterЗа місяць5044
mod_vvisit_counterМинулого місяця12678
mod_vvisit_counterВсього821875

Online (20 хвилин): 13
Твій IP: 23.22.240.119
,
2018-01-18 10:00
Загальні відомості про Володарський район PDF Друк

altДата утворення: 7 березня 1923 року (в складі Київської області - з 1932 року)

Населення: 17 665 чоловік.
Площа: 64626 га., що становить 2,3 % від території області.
Володарський район простягнувся з півночі на південь від с.Городище-Пустоварівське до с.Нове Життя на 27 км, із заходу на схід від с. Капустинці до с.Тадіївка – 40 км.
Відстані: від смт Володарка до м. Білої Церкви автошляхом – 40 км,
до м.Києва - 120 км; до м.Борисполя – 140 км,
до м.Москви – 950 км, до м. Варшави – 950 км,
до м.Берліну – 1500 км.
Географічні дані: район розташований в лісостеповій зоні України, в північно-східній частині Придніпровського підвищення, в південно-західній частині Київської області.
По території району протікає річка Рось – права притока Дніпра. Лівими притоками річки Рось є річки Коса, Рогозянка, Злодіївка, Березянка; правими – Молочна, Торц, Тарган.

Кордони: межує із Сквирським., Ставищенським, Тетіївським, Білоцерківським районами і Погребищенським районом Вінницької області.
З півночі і північного заходу – Сквирський район;
з півночі і північного сходу – Білоцерківський район;
з півдня і південного сходу – Ставищенський район;
з півдня і південного заходу – Тетіївський район;
із заходу – Погребищенський район Вінницької області.

ПАСПОРТ РАЙОНУ

Туристичні маршрути Володарського району:

залишки панських маєтків, Покровська церква в Пархомівці.

(Юрій Багрянцев - автор-оператор-режисер)

 

map volodarka

Володарський район розташований в лісостеповій зоні України, у північно - східній частині Придніпровського підвищення, в південно - західній частині Київської області за 120 км від Києва і в 40 км від Б. Церкви. Район займає територію 646 кв.км. Сільськогосподарські угіддя займають 52990 га з них: рілля - 48755 га сіножаті - 2046 га

Як адміністративна одиниця район був утворений в 1923 році. До його складу входить 37 населених пунктів. В районі діють одна селищна та 21 сільська ради. У районі проживає 22,9 тис. осіб, з них в смт. Володарка 7,6 тис. чол. (32,5%), у сільській місцевості - 15,8 тис. чол. (67,5%), пасовища - 1730 га, сади - 459 га, ліси - 6517 га, Водне дзеркало -1118

Володарщина - один з мальовничих куточків Київської області. Її площа становить 646,3 кв. км. Земля району багата покладами гранітів, керамічних глин, родючими чорноземами

Володарський край - батьківщина Героїв Радянського Союзу О. П. Плугатаря і М.В. Михеева, Героїв Соціалістичної Праці Н.А. Курманчук і П.Н. Бабанюк, Президента Академії інженерних наук, Президента Відкритого Міжнародного університету розвитку людини, члена трьох міжнародних академій П.М. Таланчука, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук академіка Л.П. Кіндзельського, удостоєний почесного звання Американського біографічного інституту "Людина ХХ століття", доктора філософських наук академіка В. І. Шинкарука, доктора фізико-математичних наук, Лауреата Сталінської премії, академіка А. П. Комара, Заслуженого вчителя України, автора першого українського букварі Б С. Саженюка, доктора філологічних наук, професора П. І. Орлика, доктора історичних наук, професора П. П. Бачинського, доктора технічних наук В. В. Гука, доктора історичних наук В.С. Драчука.

До Генеральського корпусу України увійшло 11 володарчан. Серед них, начальник УПБ МНС України в Київській області, генерал - майор В. П. Мельник, начальник обласного управління СБУ в Черкаській області, генерал-майор М.Й. Кулінській, генерал - майор В.Ф. Гречанінов.

Благодатна на красу природа Володарщини дала поштовх до творчості народним художникам Ю.Ю. Тимченко та П. З. Емцю, художникові - любителю і скульптору І.Я. Зоренко, поетам М. А. Познанській, В.Д. Невінчаній, Л. И. Лисиченко, А.Ф. Міхайлевському, В.І. Дідківському, прозаїку П.Ф. Кравчуку, В.Я. Брезицький, В.К. Драчук, М.Г. Махінчук.

Жителів Володарських земель завжди відзначав волелюбний дух і прагнення до незалежності. У 1594-1596 роках вони брали участь у селянсько - козацькому повстанні під проводом Северина Наливайка. За активну участь у визвольній війні 1648-1654 рр. польська шляхта стала називати Володарку "гніздом характерників". У XVIII ст. Володарщина була охоплена гайдамацьких рухом.

Жителі району шанують історію свого краю, дбайливо оберігають пам'ятники історії та архітектури, яких у районі налічується 89.Серед них справжньою перлиною є унікальна пам'ятка архітектури-церква Покрова Богородиці в с.Пархомівка, збудована на початку ХХ століття поміщикам В. Голубйовім і розписана за ескізами відомого художника і вченого М. Реріха. Далеко за межами області відома і пам'ятка архітектури XIX ст. Свято-Троїцька церква в с. Руде Село, де знаходиться чудотворна ікона Рудосільськоі Божої Матері.

У 1923 році було створено Володарський адміністративний район з центром у Володарці, а з 27 лютого 1932 року він увійшов до складу Київської області. Сьогодні на території району проживає 22,9 тис. чоловік. За громадянством українців - 99,8%, росіян - 0,1%, інші - 0,1%

Основними напрямками тваринництва є виробництво м'яса і молока. Всього виробництвом сільськогосподарської продукції в районі займаються 23 сільськогосподарських підприємства і 27 селянських (фермерських) господарств.

Основу промислового потенціалу району становлять ВАТ "Ор Пустоварівській цукрозавод", АТ "Сир", СТ "Володарський хліб", заводи "Керамік" та "Лазурит".

Останнім часом зросла роль малого підприємництва, яке стає важливим сектором економіки району.

У всіх сферах економічної діяльності зайнято 6 850 чоловік, на власних підприємствах - 37 осіб, в особистих селянських (фермерських) господарствах - 42 чоловік, в особистих підсобних господарствах - 917 чоловік, в окремих громадян і на індивідуальній основі - 365 чол.

На Володарщині створена і успішно функціонує освітня система, яка за роки незалежності сформувалась як сфера освітніх послуг, максимально наближена до інтересів та здібностей дитини. На сьогодні вона включає 20 дошкільних, 2 позашкільних, та 22 середніх загальноосвітніх заклади, ПТУ-27 та школу-інтернат. Відкрито навчально-виховний заклад нового типу - ліцей, що створило сприятливі умови для розвитку і становлення обдарованих дітей, дало можливість отримати якісну освіту.

Педагогічний корпус району нараховує 428 співробітників, 22 з яких вчителі-методисти, 22 мають звання "Старший вчитель", 148 - спеціалісти вищої категорії. 140 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знаходять тепло і ласку в Володарський школі-інтернаті і мають можливість навчатися і відпочивати в гарних умовах.

Система охорони здоров'я району переорієнтована на пріоритетний розвиток амбулаторно-поліклінічної допомоги. На території району працюють 33 лікарняні заклади, в яких працює 53 фахівців з вищою освітою. Приймає відвідувачів кабінет планування сім'ї.

Знаменита Володарщина і колективами художньої самодіяльності. Свої барви у пісенний вінок району вплітають 8 вокально-хорових, 2 хореографічні колективи, 11 любительських об'єднань. Особливу популярність здобули не лише на Київщині, а й за її межами, народний духовий оркестр та народний хор районного будинку культури. Хоровий колектив, якому вже більше 20 років, є неодноразовим переможцем Всеукраїнських оглядів народної творчості, обласних оглядів - конкурсів хорових колективів імені К. Стеценка, лауреатом огляду - конкурсу народних хорів ім. П. Демуцького.

Естетичним вихованням дітей займається Володарська школа мистецтв. Для підтримки юних талантів щорічно проводиться районний фестиваль дитячої творчості "Таланти твої, Володарщини".

У районі створена розгалужена мережа установ культури, головними напрямками діяльності яких є збереження історико-культурної спадщини, розвиток народної творчості, організація змістовного дозвілля людей. До послуг читачів - 28 бібліотек.

Фізкультурно-оздоровчу та спортивну роботу організовують і проводять спортивне товариство "Колос" та спортивний клуб "Гарт", осередки яких є в 22 селах району. Справжньою кузнею спортивних кадрів стала дитячо-юнацька спортивна школа, де працюють баскетбольна, легкоатлетична та футбольна секції. Юні спортсмени - учасники та призери обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. За підсумками обласного огляду-конкурсу на кращу організацію фізкультурно - оздоровчої та спортивно-масової роботи район посідає 2 місце в області.

Сьогодні Володарщина - один з кращих аграрних районів Київської області, який впевнено вступає в своє 80-річчя.

На Володарщині є 106 пам'яток археології. Це 2 городища в Городище-Косівському і Березні, 63 поселення, 26 курганні груп, 13 курганів, серед них найвідоміші - Царева Могила на околиці Ліхачихи і Орлиха на території Завадівськоі сільської ради; 1 курганн і могильник біля Зрайок та 1 оборонна споруда в центрі Городище-Косівського.

Серед пам'яток історії та культури району - 43 пам'ятники загиблим воїнам, одинокі та братські могили. Маємо 10 пам'ятних знаків жертвам голодомору 1932-1933 р.р. в Володарці, Косівці, Рудому Селі, Рубченках, Городище-Пустоварівському, Таргані, Надросівці, Логвині, Пархомівці.

За останні роки у Володарському районі відбулися позитивні зрушення у відбудові архітектурних пам'яток, відродження храмів. Ще в 90-их роках минулого століття вдалося відновити пам'ятку архітектури, культури та мистецтва - Пархомівську Свято-Покровську церкву. До ансамблю цього величного храму, збудованого в 1903-1907р.р. за проектом відомого архітектора В. Покровського з мозаїчною полотнами "Покрова пресвятої Богородиці" та "Спас нерукотворний" за ескізами М. Реріха, входять також великі брама та огорожа, будинок священика, який перебуває у стані реставрації та сторожка.