Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро роботу служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації за підсумками діяльності у 2017 р.
Четвер, 01 лютого 2018, 16:22

Станом на 31.12.2017 на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї адміністрації перебуває 81 дитина, з них: 81 мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сім’ї опікунів (піклувальників) влаштовано 42 дитини, 1 дитина виховується в ПС Голодняк Л.Г., 4 дітей виховуються в ДБСТ родини Тищенків, 2 дітей в ДБСТ Білявської Ю.В. (Згурівський район), 2 дітей - в прийомній сім’ї Шаповал К.В. (Згурівський район), 1 дитина - в прийомній сім’ї Дейкун В.В. та Дейкун В.Ю. (Броварський район), 3 дітей - в прийомній сім’ї Шевченко Н.В. та Шевченка В.С. (Миронівський район), 6 дітей у ДБСТ Синявських (Фастівський район), 1 дитина в ДБСТ Колотуш, 7 дітей знаходяться в КЗ КОР «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Узин», 1 дитини знаходяться в КЗ КОР «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий дім», 1 дитина знаходиться в КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла церква», 1 дитина знаходиться в КЗ КОР «Трипільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», 7 дітей знаходяться у КЗ КОР «Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», 1 дитина навчається в ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва», 1 дитина навчається в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі.

Протягом 2017 року надано статус 17 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. З них 4 дитини влаштовано під опіку/піклування, 13 перебувають у закладах для дітей (з них 8 дітей були влаштовані в дані заклади до набуття статусу).

Проведено 12 засідань комісій з питань захисту прав дітей при Володарській райдержадміністрації, на яких розглянуто 56 питань, сприяння у зібрані відповідні пакети документи. За наслідками комісії підготовлено відповідні документи.

Виписано 16 посвідчення батькам з багатодітної сім’ї, 28 дітям із багатодітної сім’ї.

Всього в банку даних служби у справах дітей сім’ї перебуває:

    - на профілактичному обліку 19 дітей, які опинилась у складних життєвих обставинах,

   - діти з багатодітних родин – 557;

   - багатодітних сімей – 159;

   - діти-інваліди - 81.

Служба проводить профілактичну роботу з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах. За 2017 рік службою у справах дітей та сім’ї спільно з представниками Володарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді обстежено умови проживання 66 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, що проживають на території Володарського району.

Найбільш ефективними заходами щодо попередження дитячої бездоглядності залишається проведення профілактичних рейдів службою у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації спільно з представниками органів освіти, Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУЕП в Київській області, обстеження житлово-побутових умов неблагополучних сімей та правова пропаганда. За 2017 рік проведено 24 рейди з метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень та злочинів, охорони прав та інтересів дітей соціально-незахищених категорій.

З початку 2017 року було ініційовано за невиконання обов’язків по вихованню дітей до адміністративної відповідальності по ст. 184 КУпАП притягнуто 36 батьків відносно 64 дітей.

Протягом 2017 року органом опіки та піклування Володарської райдержадміністрації подано 3 позови до Володарського районного суду  щодо позбавлення батьківських прав 4 батьків відносно 11 дітей, 2 подано позови про відібрання 9 дітей у 2 батьків. Всього взяли участь у 37 судових засіданнях.

Вивчено обставини, організовано зібрання відповідного пакету документів, замовлено направлення, відшукано транспорт та пальне та влаштовано до центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей 14 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Одна дитина повернута в біологічну сім’ю.

Протягом 2017 року представниками служби у справах  дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації було проведено зустріч з учнями навчальних закладів Володарського району у 12 навчальних закладах району, а саме (КЗ "Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника", КЗ "Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей»", КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів»,  та по сільських школах: КЗ "Тарганський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", КЗ "Пархомівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", КЗ "Матвіїський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", КЗ "Березнянський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", КЗ "Гайворонський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", КЗ "Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ", КЗ "Завадівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", КЗ "Лобачівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ" на теми: «Твоє здоров’я – твоє майбутнє», «Відповідальність неповнолітніх за вчинені злочини і правопорушення», «Зміни життя – зупини насильство», «Небезпечні ігри в інтернеті».

За 2017 рік на території Володарського району неповнолітнім вчинено 1 злочин.

 На території Володарського району фактів торгівлі людьми не виявлено. З метою попередження торгівлі людьми працівники служби у справах дітей та сім’ї разом проводять профілактичні бесіди, особливо приділяється увага особам з групи ризику щодо запобігання торгівлі людьми.

В районі проводиться робота щодо впровадження гендерної політики. Питань пов'язаних з порушенням гендерної політики та гендерної рівності не виявлено. 74 жінкам з Володарського району присвоєне почесне звання України «Мати-героїня».  Протягом 2017 року почесне звання України «Мати-героїня» жінкам з Володарського району не присвоювалось у зв’язку із тим, що не було звернень.

За 2017 рік звернулися щодо насильства в сім’ї з заявами до Володарського ВПГУ НП в Київській області 170 осіб, з них: 1 дитина, 169 жінок. Винесено офіційних попереджень 62 чоловікам, винесено захисних приписів 25 чоловікам.

Служба у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації організовує і проводить просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед громадськості та серед членів сім’ї, де виникає реальна загроза вчинення насильства в сім’ї, або де було вчинено насильство в сім’ї, з метою попередження насильства в сім'ї, проводить заходи спільно з Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУЕП в Київській області щодо попередження насильства в сім’ї.

Прийнято 61 заяву від учасників АТО, які передані до служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації з метою виплати матеріальної допомоги.

У 2017 році прийнято розпорядження Володарської райдержадміністрації від 16.03.2017 № 46 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Володарського району у 2017 році», згідно якого утворений міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Володарського району та розроблений план заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Володарського району. Протягом 2017 року охоплено оздоровленням та відпочинком 790 дітей шкільного віку, що становить 46,6%. Всього на території Володарського району проживає 1695 дітей шкільного віку. Станом на 31.12.2017 охоплено оздоровленням дітей шкільного віку, які проживають на території Володарського району 282 дітей, а відпочинком - 508 дітей.

Під час проведення оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку Володарського району на 31 грудня 2017 було залучено коштів всього 333 629.34 грн..

 

Начальник служби                                                   Л.В. Колдашова