Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні179
mod_vvisit_counterВчора326
mod_vvisit_counterЦього тижня505
mod_vvisit_counterМинулого тижня2143
mod_vvisit_counterЗа місяць5877
mod_vvisit_counterМинулого місяця7009
mod_vvisit_counterВсього1057503

Online (20 хвилин): 9
Твій IP: 54.210.61.41
,
2019-02-19 11:17
Підсумки роботи закладів культури Володарського району за 9 місяців 2017 року
Четвер, 26 жовтня 2017, 09:38
Заклади культури району працюють відповідно до річного плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік,  річного плану роботи сектору культури Володарської райдержадміністрації на 2017 рік, а також районної комплексної Програми розвитку галузі культури Володарського району на 2016-2020 роки.
 Мережа закладів культури району складає всього 53 заклади, а саме: районний будинок культури – 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби - 10, центральна районна бібліотека - 1, бібліотека з обслуговування дітей - 1, бібліотеки – філіали - 24, школа мистецтв - 1, історико-краєзнавчий музей - 1.
В галузі нараховується 112 штатних працівників, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 4  од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 53 од., на 0,75ст.- 4 од.,  на 1ст.-  48 од.
      За 9 місяців 2017 року було профінансовано заробітної плати на суму  3 287,8 тис. грн. та  нарахування на неї на суму 815,8 тис. грн.
Районний будинок культури: З  9 місяців 2017 року районним будинком культури проведено 150 культурно-масових заходів. Надано платних послуг на суму 47501 грн.  Учасники, які брали участь у обласних заходах – 45 осіб.
У травні місяці 2017 року Народний аматорський хор Володарського районного будинку культури став переможцем Х обласного огляду-конкурсу хорових колективів імені Кирила Стеценка  та зайняв 1 місце в номінації «Народні хори».
У серпні 2017 року виділені бюджетні кошти на ремонт: фойє – 200 тис.грн., 100 тис.грн. – вхідної частини та 50 тис.грн. для оновлення костюмів для учасників народного аматорського хору (вересень). У бухгалтерії встановлено кондиціонер – 7 тис.грн. (спецкошти). За кошти місцевого бюджету придбано дві бандури, вартість яких 30 тис. грн.
Проблемними залишаються  питання ремонту районного будинку культури,  придбання комп’ютерної та освітлювальної техніки, програмного забезпечення та канцтоварів.
За  9 місяців 2017 року сільськими закладами культури було проведено 2382 заходи: сільські будинки культури  (клуби), організовували зустрічі з учасниками бойових дій воїнами АТО та афганцями. Учасники, які брали участь у обласних заходах – 7 осіб.
Проблемними залишаються питання: виділення нової будівлі для Мармуліївського СБК, та закінчення ремонту будівлі для Рачківського СК. Опалення (отоплюється лише 4 сільських будинків культури (клубів) із 25-ти), недофінансування енергоносіїв, ремонтів, коштів на утримання (СБК, СК), на оновлення музичної апаратури, оновлення стільців, придбання канцтоварів  та комп’ютерної техніки  для працівників культури.
 Володарська школа мистецтв:
         Позашкільну мистецьку освіту у комунальному навчальному закладі  «Володарська  школа  мистецтв»  здобувають 121 дитина.
Викладач школи Маринич Н.П. взяла участь зі своїми роботами у обласному урочистому заході «Благословенна Київщина моя» з нагоди відзначення 85-ї річниці утворення Київської області.
Проблемними залишаються питання, фінансування ремонтних робіт приміщення, придбання  бандур в кількості 2-х штук для занять учнів класу «бандури» та сценічних  костюмів.  В належному стані підтримується благоустрій території ВШМ.
Районна  бібліотечна система:
В бібліотечній галузі  працює 40 працівників на 26,75 ставки, в т.ч. й в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 2 чол., на 0,33ст. - 3 чол., на 0,5ст. - 18 чол., на 0,75ст.- 3 чоловіки, на 1ст.- 13.  За  9 місяців 2017 року була профінансована заробітна плата з бюджету на суму 1100604,88 грн. та нарахування 270540,36 грн.
Протягом  9 місяців  2017 року 26 публічних бібліотек Володарської РБС, сукупний книжковий фонд яких становить 289877 примірників, залучили до читання 11173  користувачів. Відвідуваність бібліотек системи значно збільшилися за рахунок Інтернет-центрів, які працюють при Володарській ЦРБ, районній бібліотеці для дітей, Пархомівській, Рудосільській, Завадівській, Гор – Пустоварівській, Біліївській  бібліотеках-філіалах – 30 інтернет-місць (30 комп’ютерів). Інтерент - центри відвідало 5092 особи. У середньому на 1 бібліотеку приходиться по 2532 відвідування. 
За 9 місяців до бібліотек системи надійшло 1724 примірників книг на суму 119593 грн. (з них за державною програмою «Українська книга» 1461 шт. на суму 108775 грн ).
За 9 місяців бібліотеками системи було проведено 2605 масових заходів.           У обласних заходах  брали участь 10 учасників.  
Проблемними залишаються питання опалення  (отоплюється лише 8 бібліотек із 26-ти), фінансування Інтернет - зв’язку, ремонтів, підписки періодичних видань для бібліотек, придбання літератури за рахунок місцевого бюджету.
 Туризм:   
Протягом 9 місяців 2017 року сектором культури Володарської районної державної адміністрації проводилася робота, націлена на виконання заходів, передбачених обласною  Програмами розвитку туризму Володарського району, плану роботи КУ КОР «Київського обласного центру розвитку туризму на 2017 рік».
        Проведено масових заходів – 30.
         На даний час  на території  району нараховується 102 пам’ятки археології,  61 поселення, 25 курганних груп, до складу яких входить 88 курганів та 11 окремих курганів, 1 курганний могильник, 1 оборонна споруда, замчище 17 століття.
         На території району знаходиться 49 пам’яток історії, пов’язаних з подіями Другої Світової війни, Громадянської війни та інші, 19 пам’яток Голодомору, 19 пам’яток архітектури та містобудування, 2 пам’ятки мистецтва та ін.
 У Володарському районі ведеться робота по нагляду за станом збереження пам’яток, по попередженню випадків порушень пам’ятко-охоронного  законодавства, залучається громадськість. Щорічно здійснюються обстеження, поточні ремонти пам’яток, впорядковуються братські могили та інші військові й мирні поховання (пов’язані з Голодоморами).  Капітальний ремонт обеліска Слави Другої світової війни та при пам’яткової площі проведено у районі на суму близько (1 млн. грн.) (місц. бюджет).
Для послуг гостей з числа зарубіжних українців на Київщині розроблено шість туристичних маршрутів. До двох із них включено два туристичні об’єкти  Володарщини. Це маршрут № 4 «Перлина Поросся на Київщині» (м.Київ – с. Пархомівка, Володарського р-ну – м. Біла Церква) та № 6 «Голодомор 1932-1933 рр. на Київщині» (м.Київ – м.Васильків – с.Барахти, Васільківського р-ну – м. Біла Церква – с.Тарган, Володарського р-ну – м.Київ), а також  шість районних туристичних маршрутів. Туристичні об’єкти у Володарському районі готові до відвідування.
         Релігія: 
Проведено масових заходів – 96. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах - 4074 особи. 
Звернена увага на проведення упереджувально-профілактичних заходів, які  виключають можливість будь-яких конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті.
В культових приміщеннях проводяться церковні відправи без порушень громадського порядку. Фактів порушення чинного законодавства щодо свободи совісті на території Володарського району не спостерігалося.
Релігійна ситуація в районі стабільна, контрольована органами державної влади і місцевого самоврядування, характеризується відсутністю конфліктних ситуацій  між представниками релігійних конфесій.
          Історико-краєзнавчий музей: 
Проведено за звітний період заходів (екскурсій)-334,  музей відвідало 938 осіб. 
Оглядові екскурсії (експозиції, фотовиставки) працюють  постійно. В належному стані підтримується благоустрій території музею.