Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро підсумки роботи за I півріччя 2017 року
Четвер, 27 липня 2017, 09:34

Про підсумки роботи  Володарської райдержадміністрації щодо розгляду звернень та організації особистих прийомів громадян  за  I півріччя 2017 року

         Робота із зверненнями громадян у Володарській районній державній адміністрації  у першому півріччі 2017 року проводилась в порядку, визначеному Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями керівництва Київської обласної державної адміністрації та Володарської районної державної адміністрації та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

         За результатом проведеного аналізу встановлено, що за звітний період до райдержадміністрації надійшло 181 звернення, а за аналогічний період 2016 року – 203,  що в динаміці становить зменшення на  11 %.        

 

         З них, надійшло письмових звернень  -  64  (за 6 місяців 2016 року  – 32), усних – 117 (за 6 місяців 2016 року – 171).

          Колективних – 5 (у 2016 році – 7). Повторних – 3 (у 2016 році –2).

         Через   органи    влади  вищого рівня, пресу надійшло 37 звернень. З них на Урядову гарячу лінію від жителів району надійшло 34 звернень (за аналогічний період минулого року- 85). Від народних депутатів України надійшло 13 звернень. Всі звернення надійшли з питань охорони здоров’я     щодо сприяння райдержадміністрації в наданні громадянам матеріальних допомог на лікування.

         Загальна кількість  громадян, які  звернулися  до  райдержадміністрації протягом  першого півріччя 2017 року становить 238 (за аналогічний період  2016 року – 287).

У  зверненнях громадян    порушено  181  питання. Серед основних питань, що порушують громадяни, чільне місце займають питання:

аграрної політики і земельних відносин -  55, що становить 30,4% від загальної кількості звернень;

транспорту і зв’язку – 5 (2,8%);

соціального захисту - 47 (26%);

праці і заробітної плати – 5 (2,8%); охорони здоров’я – 8 (4,4%);    

комунального господарства - 12 (6,6%);

житлової політики – 7 (3,9);

екології і природніх ресурсів – 3 (1,7%);

забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 7 (3,9%);

сім’ї,  дітей,  молоді – 2 (1,1%); освіти –  6 (3,3%); 

діяльності органів місцевого самоврядування – 3 (1,5%); інші – 21 (11,6%).

         Аналіз статистичних даних за соціальним станом заявників свідчить, що найбільше звернень надійшло від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій – 12,2% від загальної кількості, ветеранів праці – 7,5%.

         Аналіз  звернень за категоріями авторів свідчить, що значна частина звернень – 48, або 20,2 % від загальної кількості, надійшла від найменш соціально захищених категорій населення – інвалідів 1,2,3 груп, дітей війни, від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи.

         На виконання  вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» при  райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

         За  звітний  період  проведено 3  засідання цієї комісії, розглянуто  5 питань: аграрної політики і земельних відносин (землекористування у сільській місцевості, розрахунків за земельні та майнові паї), охорони здоров’я.  Прийняті рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

         В адміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району. За звітний  період до адміністрації  надійшло 2 звернення  такого характеру, які за рішенням робочої групи були надіслані  на розгляд Володарського відділення поліції.

         Протягом  звітного  періоду відбулося 64 особистих  прийомів  керівниками  райдержадміністрації (з них виїзних прийомів – 5).

         Особисті виїзні прийоми громадян головою районної державної адміністрації  проводяться за участю працівників поліції, головного лікаря КЗ «Первинної медико-санітарної допомоги Володарської районної ради», начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, начальника управління ПФУ        тощо.       

         Актуальні питання, які порушують у своїх зверненнях громадяни перед владою, є надання  у власність земельних ділянок учасникам АТО, питання пенсійного забезпечення,  соціальні (отримання субсидій), охорони здоров’я (надання матеріальної допомоги на лікування, забезпечення  безкоштовними ліками, надання медичної допомоги тощо). Питання розглядаються у відповідності до вимог  чинного законодавства.   

З метою забезпечення  реалізації та гарантування  закріплених Конституцією України прав  громадян на звернення до органу державної влади, керівництвом районної державної адміністрації надається  пріоритетне значення розгляду  письмових звернень, вживаються  заходи щодо недопущення надання  необґрунтованих або неповних відповідей  на звернення громадян, із порушенням строків, установлених законодавством, безпідставної передачі  розгляду звернень іншим органам.     

Протягом  звітного  періоду  про роботу  із  зверненнями  громадян  звітували  начальник відділу освіти райдержадміністрації, Володарський селищний голова та сільські голови: Березнянський, Біліївський, Гайворонський, Городище-Пустоварівський. Завадівський, Капустинський, Косівський, Лобачівський (всього - 10).

         За  результатами  заслуховування  підготовлено  протокольні  доручення  щодо поліпшення  роботи  з  розгляду   звернень   та  організації  особистого  прийому  громадян у відділі освіти райдержадміністрації та  виконкомах  селищної та сільських  рад району.       

         Проводяться періодичні перевірки роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах адміністрації, а також в органах місцевого самоврядування щодо виконання їх виконавчими комітетами делегованих повноважень з питань розгляду звернень громадян та надається методична допомога щодо організації цієї роботи.

         Відповідно до затвердженого графіка перевірок додержання законодавства про звернення громадян в  управліннях, відділах та інших структурних підрозділах райдержадміністрації, органах місцевого самоврядування району за звітний період перевірено роботу  Володарської селищної та сільських рад: Березнянської, Городище-Пустоварівської,

Біліївської, Лобачівської, Рогізнянської, Зрайківської, Косівської,  Гайворонської (всього – 9).

         Значних порушень законодавства при розгляді звернень громадян та організації особистого прийому громадян у вищезазначених виконкомах не виявлено. Прийом громадян здійснюється згідно графіків, порушень щодо термінів розгляду звернень немає. Письмові відповіді на звернення громадян надаються вчасно, без порушення термінів їх розгляду. Підсумки роботи із розгляду звернень періодично виносяться на розгляд виконкомів сільських рад.

     З метою оперативного реагування на запити і потреби населення райдержадміністрацією запроваджено дві прямі телефонні лінії з  населенням  району (звернулося 13 громадян, піднято 13 питань) та цілодобово працює «гаряча» телефонна лінія (15 громадян, 15 питань).    

         Відповідно до Закону України від 02.07.2015 №577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» на веб-сайті райдержадміністрації створено окремий розділ «Електронні звернення», що надає можливість громадянам звертатися до органу виконавчої влади в електронному режимі.

   Питання щодо організації роботи із зверненнями   громадян   систематично  висвітлюється  в  засобах   масової інформації, а саме: в  місцевій  газеті  „Голос  Володарщини” та на  офіційному веб-сайті.