Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні326
mod_vvisit_counterВчора381
mod_vvisit_counterЦього тижня707
mod_vvisit_counterМинулого тижня2687
mod_vvisit_counterЗа місяць8226
mod_vvisit_counterМинулого місяця10233
mod_vvisit_counterВсього835290

Online (20 хвилин): 5
Твій IP: 54.159.30.26
,
2018-02-20 17:58
Стан виконання Програми
Середа, 12 липня 2017, 15:38

Стан виконання "Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Володарському районі на 2016-2018 роки".

У 2016 році відповідно до делегованих повноважень проводилась послідовна, цілеспрямована робота щодо залучення інвестиційних коштів в економіку та соціальну сферу району.

Підприємствами району  з освоєно 174 млн 363 тис. грн. капітальних інвестицій, що на 75 млн 483  тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. В розрахунку на одну особу – 9935,8 грн.

Динаміка освоення капітальних інвестицій за останні три роки:

Показники

2014

2015

2016

Сума капітальних інвестицій,

тис. грн..

54млн.

863тис.грн.

98млн. 880тис.грн.

174млн. 363тис.грн.

В розрахунку на одну особу, грн.

3096,8

5566,0

9935,8

Протягом 2016 року освоєно інвестиції в розвиток соціальної інфраструктури за рахунок всіх джерел фінансування.  Це реконструкція систем теплопостачання Пархомівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» та Рудосільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- ДНЗ, встановлено модульні котельні на твердому паливі для забезпечення теплом комунальних закладів, у Пархомівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» встановлено енергозберігаючі вікна та двері, проведено капітальний ремонт з термомодернізацією зовнішніх стін та улаштування відмостки будівлі комунального закладу «Володарський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок Пізнайко». Проведено поточний ремонт 15 628 м2  вулиць та доріг комунальної власності та капітальний ремонт доріг  в смт Володарка загальною площею 9750 м2.

В І кварталі 2017 року райдержадміністрацією та районною радою подано до області пропозиції для реалізації інвестиційних проектів розвитку соціальної сфери на умовах спів фінансування.

Цими проектами передбачається здійснити капітальні ремонти будівель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», КЗ «Рудосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів», будівлі Поліклініки та Володарської ЦРЛ.  Також провести капітальні ремонти доріг по вул. Дружби, смт Володарка та вул. Набережна с. Руде Село.

Для поліпшення інвестиційного клімату в районі розпочато оновлення містобудівної документації. На даний час розробляються генеральні плани населених пунктів: Тарган-Надросівка, Руде Село, Рогізна. Генеральний план селища Володарка проходить стадію затвердження,  а план с. Березна на погодженні.

Підготовлено 2 розпорядження про ініціювання розроблення детальних планів території земельних ділянок за межами населених пунктів:

в с. Матвіїха - виготовлення містобудівної документації для забезпечення роботи  піщаного кар’єру;

в с. Гор-Пустоварівка - розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення, будівництва та експлуатації комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованої на території Гор-Пустоварівської сільської ради, за межами населеного пункту. Ініціатор проекту ПАТ «Городище-Пустоварівський цукровий завод». Проектом передбачається створити 20 робочих місць. Для реалізації проекту планується залучити кошти Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в сумі 11 млн.євро.

З метою залучення потенційних інвесторів зібрано  інформацію про об’єкти, майно та виробничі приміщення, які потребують додаткового залучення інвестицій. Пропозиції надіслано до департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації для включення в каталог інвестиційних пропозицій та представлення інвестиційного потенціалу району на виставкових заходах. Цю ж інформацію розміщено на офіційному сайті райдержадміністрації у рубриці "Інвестиції" та постійно оновлюються дані інвестиційних пропозицій, об’єктів та земельних ділянок, які пропонуються для продажу табо оренди.

Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування здійснюють постійний контроль за дотриманням правових норм і організаційних умов діяльності інвесторів та недопущення порушень їх прав.

На сьогоднішній день Володарський район - це регіон з домінуючим аграрним сектором економіки і, як наслідок, основні інвестиції спрямовуються в сільськогосподарське виробництво. Сільськогосподарські підприємства у 2016 році для оновлення машино-тракторного парку придбали 21 одиницю техніки на суму 17061 тис. грн. ФГ «Відродження» збудовано сушарку на альтернативному пальному. ТОВ «Сільгосптехніка Нова» завершено будівництво трьох ангарів для зберігання зерна на території сіл Біліївка та Косівка. У сфері надання послуг – введено в експлуатацію кафе по вул. Зарічній, 98, смт Володарка загальною площею 845,3 м².

Сприятливі кліматичні умови, наявність численних водних об’єктів дають можливості розвитку району як рекреаційного та зони зеленого туризму.

Інвестування в туристичну галузь є досить перспективним, але на даний час ця галузь в районі не розвинена. У квітні цього року 9 чоловік пройшли навчання з питань надання послуг сільського зеленого туризму в НУБІП. Навчальна програма  включала в себе питання організації діяльності агросадиб, виробництво якісної та безпечної продукції в агросадибах, пільгове довгострокове кредитування особам, які бажають займатись сільським зеленим туризмом.

Суттєвими факторами, що негативно впливають на процес інвестування є:

політична, економічна та фінансова нестабільність, неврегульованість питань фінансування та кредитування (високі процентні ставки на кредити, завищені вимоги банків до кредиторів, складна процедура оформлення кредиту);

відсутність власних коштів підприємств для участі у всеукраїнських та міжнародних виставках;

відсутність якісно розроблених інфраструктурних інвестиційних проектів, які б могли претендувати на залучення міжнародних інвестиційних ресурсів;

низька зацікавленість внутрішнього інвестора, відсутність дієвих механізмів стимулювання внутрішніх інвестицій на місцевому рівні.