Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні28
mod_vvisit_counterВчора616
mod_vvisit_counterЦього тижня1441
mod_vvisit_counterМинулого тижня2687
mod_vvisit_counterЗа місяць8960
mod_vvisit_counterМинулого місяця10233
mod_vvisit_counterВсього836024

Online (20 хвилин): 3
Твій IP: 54.196.215.69
,
2018-02-22 02:52
Час все одно розставить все по своїх місцях, закон є закон…
Четвер, 11 жовтня 2012, 14:07

Діяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, як і діяльність будь якого державного органу, підлягає систематичній перевірці та контролю з боку уповноважених на це контролюючих органів.

Так, в липні поточного року Державною фінансовою інспекцією в Київській області було проведено перевірку усіх аспектів діяльності Управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян нашого Головного управління. В результаті здійснених заходів було виявлено низку випадків неправомірної видачі посвідчень постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 4 категорії колишнім військовослужбовцям, які не були причетні до ліквідаційних робіт та під час аварії і протягом довгого часу після неї знаходилися дуже далеко від Чорнобиля.

Оформлення та видача зазначених посвідчень не відноситься до сфери діяльності органів Пенсійного фонду України, однак, їх наявність значно впливає на розмір пенсії.

Постало питання: чи підпадають дії вказаних осіб під ознаки злочину, передбаченого ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підробленого документа)?

Зокрема, було направлено запит до Головного управління праці та соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, яким були видавані посвідчення, та відповідні інформування надіслані до місцевих органів Міністерства внутрішніх справ України для подальшої перевірки наявних даних.

Отримані результати показали, що жоден з військових пенсіонерів не мав умислу на скоєння злочину. При опитуванні всі вони показали, що після розвалу Союзу Радянських Соціалістичних Республік повернулися в Україну для подальшого проходження служби і потрапили у військову частину, в якій усім офіцерам були видані посвідчення постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, так як у 1986 році майже весь особовий склад зазначеного підрозділу було відряджено на ліквідаційні роботи, а коли вирішили видавати посвідчення, керівництво не стало розбиратися, хто, дійсно був у зоні, а хто щойно переведений з інших військових округів.

Своє підтвердження ця інформація отримала й з Головного управління праці та соціального захисту населення. Там повідомили, що на початку 90-х років посвідчення видавалися масово і без необхідного контролю та аналізу наданих документів.

Однак, відсутність інших підтверджуючих документів не дає право нашим військовим пенсіонерам на отримання додаткової пенсії, яку вони не заслужили.

Як наслідок, видані посвідчення визнані недійсними, виплату підвищених пенсій зупинено, кошти, які нараховувалися їм як учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС протягом кількох років, тепер повертатимуться ними з власних кишень.