Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні201
mod_vvisit_counterВчора326
mod_vvisit_counterЦього тижня527
mod_vvisit_counterМинулого тижня2143
mod_vvisit_counterЗа місяць5899
mod_vvisit_counterМинулого місяця7009
mod_vvisit_counterВсього1057525

Online (20 хвилин): 19
Твій IP: 54.210.61.41
,
2019-02-19 11:46
Про роботу закладів культури за 2016 рік
Вівторок, 31 січня 2017, 11:38

Мережа закладів культури району складає: районний будинок культури, 14 сільських будинків культури та 11 сільських клубів, центральна районна бібліотека, бібліотека з обслуговування дітей, 24 бібліотеки – філіали, Володарська школа мистецтв, історико-краєзнавчий музей. В галузі працює 103 працівники.

На базі районного будинку культури функціонують: народний аматорський хор, фольклорний ансамбль народної пісні «Рось», жіноче вокальне тріо «МРІЯ», дуети «Дві зорі», вокальна студія «Мелодія», три хореографічні студії «Ритміка» (від 5 до 9 років; від 10 до 13 років; від 14 до 15 років), студія юних ведучих «Овація», молодіжний клуб «ПОЗИТИВ» - ДИСКОТЕКА, хореографічний гурток «Позитив» -уроки-факультативи з вивчення вальсу у яких беруть участь діти випускних класів району, клуб за інтересами «Пошук», клуб за інтересами духовного співу, духовної музики, гурток «Колекціонер» Володарського історико-краєзнавчого музею. 

Створений затишний куточок для відпочинку та спілкування молоді, Wi-Fi зона.

Районний будинок культури: Протягом 2016 року проведено 258 культурно-масових заходів. Надано платних послуг за 2016 року на суму 17903 грн. Проводився благоустрій території РБК. За спонсорські кошти придбано: комп’ютер на суму 8238,96 грн. та тканина для пошиття одягу сцени на суму 23844,02 грн. (Благодійний фонд «Фортеця»), 1500 грн. участь у фестивалі борщу (вересень м-ц). За кошти районного бюджету придбано: дивани у фойє (6шт.) – 15 000 грн.; високовольтний кабель на суму 5 000 грн. та господарські товари на суму 10 000 грн.; 35тис.грн. тепло лічильник на систему опалення.

Проблемними залишаються питання ремонту районного будинку культури, придбання комп’ютерної техніки, програмного забезпечення та канцтоварів.

Сільські будинки культури, клуби: В районі активно приймають участь у заходах: Рудосільський СБК (дитячий хореографічний колектив «Веснянка»), Пархомівський СБК (вокальний ансамбль «Пархомівчанка»), Логвинский СБК (вокальний ансамбль «Логвинчанка», вокально-інструментальний ансамбль «Сімейний дует Жуковських»), Тарганський СБК (вокальний ансамбль «Господарочка»), Гор-Пустоварівский СБК (вокальний ансамбль «Росава» та вокально-інструментальний ансамбль), Березнянський СБК (вокальний ансамбль «Березнянка», вокально-інструментальний ансамбль), Рогізнянський СБК (вокальний ансамбль «Рогізнянка», театральний колектив).

За 2016 рік проведено 3245 заходів.

Районна бібліотечна система: Протягом 2016 року 26 публічних бібліотек Володарської РБС, сукупний книжковий фонд яких становить 298 954 примірники, залучили до читання 11673 користувачів. Відвідуваність бібліотек системи значно збільшилися за рахунок Інтернет-центрів, які працюють при Володарській ЦРБ, районній бібліотеці для дітей, Пархомівській, Рудосільській, Завадівській, Гор - Пустоварівській бібліотеках-філіалах – 27 інтернет-місць (29 комп’ютерів). Інтернет - центри відвідало 7345 осіб. У середньому на 1 бібліотеку приходиться по 2886 відвідувань.

За 2016 рік до бібліотек системи надійшло 810 примірників книг на суму 51796,00 грн. (спонсори 70 шт.- 3252 грн.; Державна програма «Українська книга» 740 шт. на суму 48544грн.(держ.бюджет).

У центральній районній бібліотеці при Інтернет-центрі працює «Пункт доступу

громадян до правової інформації», створений в рамках Програми сприяння Парламенту. За цей період було проведено 2759 масових заходів. У обласних заходах брали участь 8 учасників.

Володарська школа мистецтв:

Проблемними залишаються питання опалення (отоплюється лише 9 бібліотек із 26-ти), недофінансування Інтернет- зв’язку, ремонтів, підписки періодичних видань для бібліотек, придбання літератури.

Позашкільну мистецьку освіту у комунальному позашкільному навчальному закладі «Володарська школа мистецтв» здобувають 114 дітей. За 2016 рік надано платних послуг на 42 653 грн. (батьківська плата за навчання). Проведено 27 масових заходів. Вихованці школи мистецтв приймають активну участь у проведені районних свят. За спонсорські кошти було встановлено нові вхідні двері в приміщення школи та упорядковано прибудинкову територію. В грудні 2016 року було придбано та встановлено 27 віконних конструкцій на суму 97500 грн. з обласного бюджету. Проблемними залишаються питання,фінансування ремонтних робіт приміщення, придбання бандур в кількості 2-х штук для занять учнів класу «бандури» та сценічних костюмів. В належному стані підтримується благоустрій території ВШМ.

Туризм:Протягом 2016 року сектором культури Володарської районної державної адміністрації проводилася робота, націлена на виконання заходів, передбачених обласною Програмами розвитку туризму Володарського району, плану роботи КУ КОР «Київського обласного центру розвитку туризму на 2016 рік».

Проведено масових заходів –36. Туристів, екскурсантів на внутрішніхмаршрутах -7068 осіб.

На даний час на території району нараховується 102 пам’яткиархеології61 поселення, 25 курганнихгруп, до складу яких входить 88 курганів та 11 окремихкурганів, 1 курганний могильник, 1 обороннаспоруда, замчище 17 століття.

На території району знаходиться 49 пам’яток історії, пов’язаних з подіями Другої Світової війни, Громадянської війни та інші, 19 пам’яток Голодомору, 19 пам’яток архітектури та містобудування, 2 пам’ятки мистецтва та ін.

Проведено поточні ремонти 28 пам’ятників Другої Світової війни. З місцевого бюджету у селі Городище-Пустоварівське проведена реконструкція пам’ятника загиблим воїнам односельчанам та ремонт пам’ятника на братській могилі 28 воїнів Радянської Армії, що загинули в боях при визволенні села в січні 1944 р.

Для послуг гостей з числа зарубіжних українців на Київщині розроблено шість туристичних маршрутів. До двох із них, включено два туристичні об’єкти Володарщини. Це маршрут № 4 «Перлина Поросся на Київщині» (м.Київ – с.Пархомівка, Володарського р-ну – м. Біла Церква) та № 6 «Голодомор 1932-1933рр. на Київщині» (м.Київ – м.Васильків – с.Барахти, Васільківського р-ну – м. Біла Церква – с.Тарган, Володарського р-ну – м.Київ), а також шість районних туристичних маршрутів.Туристичні об’єкти у Володарському районі готові до відвідування.

Релігія:Â В культових приміщеннях проводяться церковні відправи без порушень громадського порядку. Фактів порушення чинного законодавства щодо свободи совісті на території Володарського району не спостерігалося.

Релігійна ситуація в районі стабільна, контрольована органами державної влади і місцевого самоврядування, характеризується відсутністю конфліктних ситуацій між представниками релігійних конфесій.

Історико-краєзнавчий музей:Проведено за звітний період заходів (екскурсій)- 503, музей відвідало 1233 особи. Проведено косметичний ремонт будинку – фарбування вікон, дверей, штукатурка стін, підмурка. Замінено дерев’яний тин на бетонний. На будівельні матеріали селищна рада виділила кошти в сумі – 1000 грн.