Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Володарській райдержадміністрації за 2016 рік
Четвер, 26 січня 2017, 14:15

Володарською районною державною адміністрацією за звітний період проведено цілеспрямовану роботу щодо реалізації вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації.

Відповідно до п.3 Указу при Володарській райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

За звітний період проведено 9 засідань, розглянуто 16 питань: аграрної політики і земельних відносин (землекористування у сільській місцевості, оформлення права власності на землю, розрахунків за земельні та майнові паї), освіти та охорони здоров’я, соціального захисту громадян, про роботу виконкомів Мармуліївської, Березнянської,Тадіївської, Біліївської, та Гайворонської сільських рад щодо виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008.

Прийняті рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

В райдержадміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району. За звітний період до адміністрації надійшло 2 звернення такого характеру, які за рішенням робочої групи були надіслані на розгляд Володарського відділення поліції.

Відповідно до ст. 22 Закону України „Про звернення громадян” та п.1 Указу проводиться особистий прийом громадян (розпорядження голови райдержадміністрації від 17.05.2015 № 115 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом Володарської райдержадміністрації»). Графіки розміщено на інформаційному стенді райдержадміністрації, оприлюднено в місцевій газеті «Голос Володарщини», на ТРК «Грант», офіційному веб - сайті.

Відповідно до частин 4,5 п.1 Указу першочергова увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються інваліди Великої Вітчизняної війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, воєнних дій на сході України, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Розгляд звернень цих категорій громадян перебуває під особистим контролем керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Зокрема по програмі «Турбота» у 2016 році надано матеріальну допомогу 50 громадянам району на загальну суму 34500 тисяч гривень.

Протягом звітного періоду відбулося фактичних особистихприйомів керівниками райдержадміністрації - 64 (за графіком - 42).

Згідно затверджених графіків у 2016 році здійснено виїзних прийомів громадян за місцем їх основної роботи і проживання 14 (за графіком 21).

Загальна кількість звернень на особистих прийомах 195. Звернулося 265 громадян, розглянуто 203 питання. Це питання аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту, житлової політики, охорони здоров’я, праці і заробітної плати, транспорту і зв’язку, комунального господарства, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, діяльності органів місцевого самоврядування тощо.

Робота щодо розгляду звернень та організація особистих прийомів громадян покладена на юридичний відділ райдержадміністрації, яка проводиться відповідно до вимог інструкції з діловодства за зверненнями громадян в апараті, управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Володарської райдержадміністрації, положення про юридичний відділ апарату райдержадміністрації та інших нормативно-правових актів.

Юридичним відділом готуються аналітичні довідки щодо підведення підсумків роботи зі зверненнями громадян за квартал, півріччя, 9 місяців, рік; узагальнюються причини надходження звернень громадян, окремих проблем, що порушуються в них, вносяться пропозиції щодо їх усунення, результати аналізу враховуються в практичній роботі, у планах соціально - економічного розвитку району.

Питання роботи з листами та організації особистого прийому громадян щотижнево аналізуються на апаратних нарадах керівництва райдержадміністрації, виносяться на розгляд засідань колегії та нарад.

За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації видані відповідні доручення та направлені для відповідного реагування та усунення наявних недоліків управлінням, відділам, структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування.

Відповідно до ст. ст. 14, 15, 16, 19 Закону України „ Про звернення громадян” та частин 1-3,5 п.1 Указу здійснюється розгляд пропозицій, заяв і скарг громадян та вирішення порушених у них питань.

Всі звернення громадян розглянуті в установлені законом терміни.

Протягом звітного періоду безпосередньо до райдержадміністрації надійшло звернень всього 302, у 2015 році - 426 (збільшення становить 29,1 %). З них: письмових – 107 ( у 2015 році – 117), усних – 195 (у 2015 році – 309). Колективних звернень – 10 (у 2015 році – 15). Повторних - 5 ( у 2015 році – 3).

Через органи влади вищого рівня, пресу надійшло 136 звернень.

У минулому році – 207.

Загальна кількість громадян, які звернулися до райдержадміністрації у 2016 році – 456; у 2015 році- 587, що на 131 громадянина менше, ніж за відповідний період минулого року. В своїх зверненнях вони порушили 315 питань.

Зокрема, від загальної кількості питань 35% становлять питання аграрної політики і земельних відносин; питання соціального захисту населення становлять 35,6 %; питання житлової політики – 6,6 %, питання комунального господарства – 5 %.

Актуальними залишаються питання охорони здоров’я, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, транспорту та зв’язку, праці і заробітної плати, освіти тощо.

Відповідно до частини 2 п.2 Указу та згідно затвердженого графіка проводиться особисте звітування керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищного голів перед головою райдержадміністрації. Протягом звітного періоду про роботу із зверненнями громадян звітували начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник управліннясоціального захисту населення райдержадміністрації та селищний і сільські голови: Косівський, Тадіївський, Рогізнянський, Рубченківський, Логвинський, Зрайківський, Біліївський, Березнянський, Гайворонський, Рудосільський, Лобачівський, Рачківський, Пархомівський, Завадівський, Капустинський, Березнянський, Тарганський (всього - 19).

За результатами заслуховування дано протокольні доручення щодо поліпшення роботи по розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у виконкомах селищної та сільських рад, управліннях, відділах райдержадміністрації.

Відповідно до частини 1 п.5 та графіку проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян, затвердженого головою райдержадміністрації від 04.02.2016 № 32, юридичним відділом райдержадміністрації здійснено 17 перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань звернень громадян. Перевірено роботу відділу освіти, управління соціального захисту населення, виконавчих комітетів селищної та сільських рад: Березнянської, Біліївської, Гайворонської, Гор-Пустоварівської, Зрайківської, Косівської, Мармуліївської, Ожегівської, Пархомівської, Рогізнянської, Рачківської, Тарганської, Матвіїської, Тадіївської, Завадівської, Косівської, Петрашівської, Рачківської, Лобачівської (всього 21).

Значних порушень законодавства при розгляді звернень громадян та організації особистого прийому громадян у вищезазначених виконкомах, управліннях, відділах райдержадміністрації не виявлено.

Відповідно до ч.3 п.5 проведено 5 днів контролю з метою виконання доручень, наданих керівникам відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, селищному, сільським головам за результатами розгляду звернень громадян.

В райдержадміністрації запроваджено дві прямі телефонні лінії для зв’язку з населенням району (звернулося 26 громадян, розглянуто 26 питань) та цілодобово працює «гаряча» лінія (звернулося 13 громадян, 13 питань).

В райдержадміністрації діє громадська приймальня, яка розміщена на 1 поверсі приміщення райдержадміністрації ( каб. №19) і є зручною для прийому громадян з обмеженими фізичними можливостями.

Керівництвом Володарської райдержадміністрації систематично надається методична та практична допомога структурним підрозділам, виконавчим комітетам місцевих рад з питань розгляду звернень громадян, організації особистих прийомів.

Узагальнені відомості про організацію роботи із зверненнями громадян та вирішені питання систематично висвітлюється в засобах масової інформації, а саме: в місцевій газеті „Голос Володарщини” та на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації.

Випадків притягнення до відповідальності посадових осіб, які допускають порушення вимог Закону України „Про звернення громадян”, не було.