Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І півріччя 2016 року
Четвер, 25 серпня 2016, 08:30

Протягом І кварталу 2016 року райдержадміністрацією разом з місцевими органами виконавчої влади в районі та органами місцевого самоврядування вживалися заходи, спрямовані на стабілізацію економіки Володарщини та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району.

Соціальна сфера.

Заробітна плата та стан її виплати.

Середній розмір заробітної плати у районі має тенденцію до зростання. Станом на 01.07.2016 середній розмір заробітної плати становить 3336,78 грн., у сільському господарстві - 3426,77 грн.

Протягом І півріччя 2016 року в районі забезпечено своєчасну виплату заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій.

Заборгованості із виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах Володарського району станом на 01.07.2016 немає.

Пенсійне забезпечення.

Станом на 01.07.2016 на обліку в управлінні ПФУ перебуває 6416 одержувачів пенсії. За І півріччя 2016 року виплачено пенсіонерам району пенсій та допомог на суму 59568,57 тис. грн. Призначено 93 нові пенсії та здійснено 649 перерахунківСередній розмір пенсії по району становить 1538,56 грн., що на 43,83 грн. більше від початку року (1494,40 грн.) та на 142,86 грн. більше проти відповідного періоду минулого року

За звітний період до управління надійшло страхових внесків 106,66 тис. грн., що становить 112,99 % від планового завдання та частина розмежування єдиного соціального внеску в сумі 12295,65тис. грн. – 72,32 %.

Станом на 01.01.16 борг по страхових внесках відповідно Закону України № 1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» становив 33,6 тис. грн. На звітну дату борг не змінився.

Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.01.2016 становив 137,63 тис. грн., на 01.07.2016 борг становить 81,37 тис. грн. (СГВК «Трудівник» - 50,45 тис. грн. – визнано банкрутом, ПОСП Перемога – 23,54 тис. грн. – порушено справу про банкрутство та ПП Надія – 7,37 тис. грн.).

Протягом І півріччя 2016 року направлялась інформація до Володарської РДА, Володарського відділення Білоцерківської ОДПІ, Прокуратури району та Державного інспектора праці, організацій та фізичних осіб – підприємців, які декларують заробітну плату менше або на рівні мінімальної. За поданнями було проведено 2 засідання робочої групи та 6 перевірок державним інспектором праці. Питання легалізації заробітної плати розглядалось на 2-х засіданнях колегій Володарської РДА, в районній газеті «Голос Володарщини» надруковано 4 статті та розміщено інформацію на ВЕБ-сайті Володарської РДА.

 

Зайнятість населення.

Протягом І півріччя 2016 року на обліку у Володарському районному центрі зайнятості перебувало 1586 осіб, які мали статус безробітного, що на 105 осіб більше відповідного періоду 2015 року.

Серед тих, хто перебував на обліку: жінок – 699, молоді до 35 років – 602, осіб з робітничими професіями – 803, службовців – 428, осіб, які займали місця що не потребують спеціальної підготовки, – 355 чол. Протягом цього періоду було працевлаштовано 669 громадян, загальна кількість працевлаштованих, враховуючи тих, хто не мав статусу безробітного, – 215 осіб.

Знято з обліку з інших причин 330 осіб.

Одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності отримала 1 безробітна.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації пройшли 226 чол.

На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало 323 безробітних.

Рівень працевлаштування становить 28,6 %.

На кінець травня на обліку перебувало – 802 безробітних. З них допомогу по безробіттю отримувало 913 безробітних, середній розмір допомоги по безробіттю становив 1135 грн.

Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6-9 днів.

На кінець року рівень зареєстрованого безробіття становив 8,02 %, що на 1,17 % більше відповідного періоду минулого року.

Соціальний захист населення.

На обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває:

162 малозабезпечених сімей, сума допомоги яким за 6 місяців 2016 року становить 1999,3 тис. грн.;

252 інваліди з дитинства та діти-інваліди, які отримали допомогу на загальну суму 2007,8 тис. грн.

За 6 місяців 2016 року виплачено коштів на підтримку 1070 сімей з дітьми на загальну суму 7428,8 тис. грн.

В районі функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу, де перебуває 11 дітей, позбавлених батьківського піклування. За 6 місяців 2016 року профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям на загальну суму 254,2 тис. грн.

Виплати по призначених субсидіях на відшкодування витрат за оплату житлово-комунальних послуг, природного газу та електроенергії склали 13786,9 тис. грн., ними вже скористалися 4367 сімей району.

За 6 місяців 2016 року 5819 пільговикам району за спожиті пільги відшкодовано за рахунок субвенції з державного бюджету на житлово-комунальні та інші послуги  2032,3 тис. грн.

коштами районного бюджету. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів.

У районі діє державна програма утеплення (відшкодування відсотків за наданими кредитами для мешканців індивідуальних будинків та багатоповерхівок на утеплення житла) через відділення Ощадбанку.

Гуманітарна сфера

Освіта

Протягом звітного періоду забезпечено реалізацію державної політики в галузі освіти і виховання, основні зусилля спрямовувалися на створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної освіти, позашкільної освіти.

Володарською районною радою затверджено план модернізації загальноосвітніх навчальних закладів на 2016 рік, яким передбачено ліквідацію закладів, в яких раніше було призупинено навчально-виховний процес, -  у Ожегівському  НВО "ЗОШ І ст.-ДНЗ",  Капустинському НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - д/с", Зрайківському НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ", та Володарського ліцею, який на даний час функціонує.

Загальноосвітнім, дошкільним та позашкільним навчальним закладам для покращення матеріально – технічної бази  було надано спонсорську допомогу на загальну суму близько 54,5 тис.грн.: килимове покриття, палатки, фарба, сітку, м’ячі, гімнастичні палиці, саджанці дерев, пісок, відсів граніту, вапно, цемент та ін. Проводиться підготовка навчальних закладів до нового навчального року, котелень - до опалювального сезону.

Охорона здоров'я

Медичне обслуговування населення району забезпечують Комунальний заклад охорони здоров’я  «Володарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Володарської районної ради та центральна районна лікарня.

В структурі ЦПМСД функціонують 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 10 фельдшерсько-акушерських пунктів та 15 фельдшерських пунктів.

Володарська ЦРЛ профінансована у І півріччі 2016 року на 3950,5 тис. грн., що становить 50,6 % від запланованої суми на рік (план річний – 7807,7 тис. грн.). Потреба в коштах на 2016 рік становить 12274,2 тис. грн. незабезпеченість до кінця 2016 року - 4466,5 тис. грн.

З метою покращення матеріально-технічної бази лікарні було завершено облаштування кімнати обігріву та гардеробу у приймальному відділені на суму 2447 грн., облаштовано актовий зал у поліклінічному відділенні на суму 22374 грн. за рахунок коштів спеціального фонду та благодійних внесків, проведено поточний ремонт санітарного вузла у дитячому відділенні на суму 3300 грн. та закуплено м’який  інвентар в операційний блок на суму 4999 грн. за рахунок благодійних коштів. Проведено ремонтні роботи опалювальних магістралей та промивку опалювальної системи на загальну суму 9000 грн.

КЗОЗ «Володарський ЦПМСД » придбано апарат ЕКГ на суму 18000 грн. за рахунок благодійних коштів.

Проблемним питанням є незабезпеченість кошторисними призначеннями на заробітну плату та енергоносії.

Культура

Мережа закладів культури району залишилась незмінною.

Працівниками районного будинку культури протягом І півріччя 2016 року проведено 89 культурно-масових заходів. Надано платних послуг на суму 12543,23 грн., створено 3 інтернет-місця у РБК. 

За спонсорські кошти придбано комп’ютер на суму 8238,96 грн., за кошти районного бюджету придбано: дивани у фойє в кількості 6 шт. на суму 15 тис. грн., високовольтний кабель на суму 5 тис. грн. та господарські товари на суму 10 тис. грн.

Сільськими закладами культури протягом І півріччя 2016 рік проведено 1797 заходів (свята, зустрічі з учасниками бойових дій, воїнами АТО, афганцями та інші). Протягом І півріччя 2016 проведено ремонтні роботи на загальну суму 35,7 тис. грн.

Проведено поточні ремонти 28 пам’ятників Другої світової війни на загальну суму 68,4 тис. грн. (спонсорські кошти - 12 000 грн., кошти місцевого бюджету - 56420 грн.).

За І півріччя 2016 року для бібліотек району надійшло 155 примірників книг на суму 7915,00 грн. (44 шт. – 1306 грн. (спонсорські кошти); 111 шт. – 6609 грн. (державний бюджет, програма «Українська книга»).

Фізична культура

У І півріччі 2016 року основна увага приділялася удосконаленню системи проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів. Було проведено близько 18 районних  спортивно-масових заходів. Спортсмени району взяли участь в 8 обласних та 4 всеукраїнських спортивних заходах, де неодноразово спортсмени району ставали переможцями та призерами  змагань з різних видів спорту.

Підприємницька діяльність

Станом на 01.07.2016 на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб підприємців - 575, юридичних осіб – 292, фермерських господарств - 28.

Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 3294,4 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 16 %, що на 1273,6 тис. грн. податків і платежів більше ніж за аналогічний період 2015 року. 

Адміністративні послуги

В рамках реалізації Закону України «Про адміністративні послуги» з 13.06.2016 надання адміністративних послуг здійснюється у новому приміщенні. Центр розміщений за адресою: пл. Миру 2, смт Володарка, приміщення відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 "Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг", організовано співпрацю з територіальними підрозділами органів виконавчої влади, які є суб’єктами надання адміністративних послуг.

Основним завданням фахівцівє прийняття та реєстрація звернень громадян та юридичних осіб щодо надання встановленого переліку адміністративних послуг, організація надання послуг в найкоротший термін, надання консультацій щодо переліку послуг та порядку їх надання, видача суб’єкту звернення відповідного рішення.

З початку 2016 року в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мали можливість отримати 37 видів послуг. Станом на 01.07.2016 Центром зареєстровано 2088 звернень, за результатами яких позитивно розглянуто 2080 з, отримали відмову 8 заявників.

Інвестиційно-інноваційна діяльність

За даними головного управління статистики в Київській області станом на 01.04.16 підприємствами району освоєно 20397 тис. грн. капітальних інвестицій, що на 13042 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. В розрахунку на одну особу – 1162,3 грн.

За І півріччя 2016 року сільськогосподарськими підприємствами району для оновлення машино-тракторного парку придбано 21 одиницю техніки на суму 17061 тис. грн. Підприємством ТОВ «Володар» проводиться реконструкція забійного цеху. ТОВ «Ропа - Агросервіс» та ТОВ «Володарка-Комбікорм» запущено лінії по виробництву паливних пелетів на загальну суму 1600 тис. грн. ТОВ «Сільгосптеніка Нова» розпочали реконструкцію зерноочисного комплексу загальний обсяг інвестицій.

Агропромисловий комплекс

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ТОВ СП „Володар”. Протягом звітного періоду підприємства працювали стабільно. Відповідно до інформації, отриманої від промислових підприємств району, обсяг реалізованої продукції промислових підприємств склав 44289,7 тис. грн., обсяг виробленої промислової продукції - 44980,3 тис. грн., що є на рівні до минулого року.

Сільське господарство

Перед початком весняно-польових робіт управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації було розроблено та затверджено план заходів, спрямованих на проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році в оптимальні агротехнічні строки.

01 квітня 2016 року спеціалістами управління агропромислового розвитку було проведено нараду з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств району з питань особливостей проведення комплексу весняно-польових робіт 2016 року.

Постійно проводився моніторинг стану посівів озимих культур, в результаті якого було встановлено, що озима пшениця і озимий ячмінь перезимували і збереглися до збирання на всіх площах посіву.

На особливий контроль було взято підготовку кондиційного насіння ярих культур високих репродукцій. Було розроблено науково - обґрунтовану структуру посівних площ сільськогосподарських культур, де передбачено збільшення площ посіву цукрових буряків і гречки.

Постійно впроваджуються сучасні енерго- та вологозберігаючі технології вирощування сільськогосподарських культур, що дає можливість зберігати родючість ґрунтів, сприяти їх раціональному використанню та не допускати їх подальшої деградації.

На даний час проходить жнивна кампанія станом на 22.07.16 обмолочено 58 % посівної площі ранніх зернових культур. Намолочено 35121 т зерна, урожайність склала 53,4 ц\га.

Тваринництво

За 1 півріччя 2016 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 54774 ц молока, надій на одну корову становить 3637 кг, до відповідного періоду минулого року валовий надій зменшено на 1739 ц, а надій на корову  збільшено  на 181 кг.

Реалізовано м’яса на забій в живій вазі 12084 ц, в тому числі великої рогатої худоби – 1932 ц, свиней – 1828 ц., птиці – 8324 ц. Порівнюючи з 2015 роком обсяги реалізації м’яса зменшено на 2450 ц, у тому числі великої рогатої худоби - на 1325 ц., свинини - на 487 ц, птиці - на 2486 ц.

Вирощено худоби та птиці в живій вазі всього 12092 ц, в тому числі великої рогатої худоби – 1903 ц, свиней – 2529 ц, птиці – 7660 ц.

У порівнянні до минулорічного показника вирощення худоби та птиці зменшено на 4780 ц, у тому числі великої рогатої худоби – на 309 ц, свиней – на 933 ц, птиці – на 3528 ц.

Станом на 01.07.16 по сільськогосподарських підприємствах району налічується великої рогатої худоби – 3146 голів, у тому числі корів – 1490 голів. Свиней - 4430 голів, птиці – 55750 голів. Порівнюючи з показниками минулого року великої рогатої худоби зменшено на 395 голів, корів – на 89 голів, свиней - на 599 голів, птиці – на 30298 голів.

Основні причини спаду виробництва:

ліквідація галузі тваринництва сільгосппідприємством ПП «Горизонт» з 01.11.2015;

проведення реконструкції забійного цеху ТОВ « Володар»;

несприятливі погодно - кліматичні умови, які впливають на вирощування кормової бази.

Житлово-комунальне господарство.

Протягом І півріччя 2016 року в районі продовжувалася робота, спрямована на забезпечення потреб населення та господарського комплексу Володарщини у наданні послуг житлово-комунального господарства.

КП “Володарка” створено 4 аварійно-відновлювальні бригади для стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка. Проведено ремонтні роботи в житловому фонді. Проводяться роботи по заміні та ремонту каналізаційних, водопровідних та теплових мереж. Відбувається підготовка закладів освіти до нового навчального року, в медичних закладах проводяться ремонтні та відновлювальні роботи.

Населення має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання 245 тис. грн., за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 138,5 тис. грн., за послуги водопостачання та водовідведення заборгованості населення не має. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду.

Станом на 01.07.16 КП «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 3697,1 тис. грн., за спожиту електроенергію заборгованості немає. Комунальним підприємством проводиться різнопланова робота з населенням з метою погашення заборгованості, а саме: роз’яснювальна робота, публікація відповідних матеріалів в пресі та примусове стягнення заборгованості в судовому порядку.

Установи та організації району, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, мають заборгованість за електроенергію 3,5 тис. грн., за теплопостачання - 1674,5 тис. грн., за водопостачання і водовідведення – 71,8 тис. грн. Зростання заборгованості спричинено незабезпеченістю в повній мірі

Енергозабезпечення та енергозбереження

Головними цілями на 2016 рік в сфері енергозбереження є покращення управління енергетичними ресурсами та розвиток альтернативної енергетики шляхом підвищення енергоефективності житлово-комунального господарства за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів з економії енергетичних ресурсів на підприємствах та у закладах соціальної сфери.

В І півріччі 2016 року в розпочато роботи з модернізації котельні та систем теплопостачання Березнянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ», рівень скорочення природного газу становитиме 5 тис. м³. в рік, встановлено 3 котли NAVIEM 40. В Городище-Пустоварівській ЗОШ І-ІІІ ст. було встановлено ФОП Царенко М.В. міні-котельню для подачі теплової енергії, що дало змогу зекономити кошти місцевого бюджету, проводиться робота по переведенню інших шкільних котелень на альтернативне пальне.

На виконання заходів Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Володарського району на 2016 рік у ІІ півріччі 2016 року заплановано виконати капітальний ремонт з термомодернізацією зовнішніх стін будівлі Володарського дошкільного навчального закладу “Пізнайко” комбінованого типу, який знаходиться в смт Володарка.

Будівельна діяльність

Протягом І півріччя 2016 року в сфері житлового будівництва введено в експлуатацію:

індивідуальний житловий будинок в с. Рубченки по вул. Садова,24 загальною площею 133,5м 2 , житлова 72,3 м2;

 індивідуальний житловий будинок в смт Володарка по вул. Дружби, 68 загальною площею 50,8 м2, житлова 28,7 м2;

реконструкцію частини житлового будинку по пров. Колгоспний,47смт Володарка, загальною площею 47,7 м2 житлова 32,7 м2 .

Розпочато реконструкцію кафе в смт Володарка, вул. Зарічна, 98 

загальною площею 845.3м2.

Дорожнє господарство

В І півріччі 2016 року проведено 13310 м2 поточного ремонту доріг комунальної власності на суму 1294 783 грн. та капітального ремонту 3285 м2 доріг в по вулицях смт Володарка (Будівельна, Суворова, Радянська, Шевченка, Достоєвського, 1 Травня) на загальну суму 1000756 грн. Поновлено дорожні знаки та дорожню розмітку.

Споживчий ринок

Велике значення для забезпечення населення району різноманітними товарами та послугами має ринок змішаного асортименту, який працює два рази на тиждень (приватно-орендний ринок „Олексій”).

Підприємств торгівлі налічується 203, з них в сільській місцевості - 93.

Роздрібний товарообіг у порівняних цінах станом на 01.04.2016 склав 11917 тис. грн., що становить 62,1 % до відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізації платних послуг (у ринкових цінах) станом на 01.04.2016  склав 511,9 тис. грн., що на 128,8 тис. грн.  більше проти відповідного періоду минулого року.

Фінанси

За І півріччя 2016року забезпечено надходження до зведеного бюджету Володарського району по доходах в сумі 19108,6 тис.грн., або 161,6 % доведеного планового показника. В порівнянні із минулим роком темп росту становить 132,9 %.

Бюджетами усіх рівнів виконано завдання щодо мобілізації податків та платежів.

Фінансування бюджетних установ здійснюється відповідно до затверджених бюджетних призначень, нецільового використання бюджетних коштів не встановлено.

За даними Володарського відділення Білоцерківської ОДПІ за

І півріччя 2016 року забезпечено надходження до Зведеного бюджету в сумі 39068 тис. грн. або 121,2 % доведеного планового показника. В порівнянні із минулим роком додатково надійшло 6835,7 тис.грн.

До Державного бюджету зібрано 17437,6 тис.грн., або 141,7 % від доведеного планового показника, в порівнянні із минулим роком додатково надійшло 11130,9 тис.грн.

Найбільшу питому вагу у загальній сумі надходжень до державного бюджету становлять:

  • Податок з доходів фізичних осіб (25відс.) – 4008,9 тис.грн. або 23 % до загальної суми надходжень;
  • Податок на додану вартість, мобілізація якого становить – 10865,9 тис.грн. або 62,3% до загальної суми надходжень;
  • Військовий збір, мобілізація якого становить 1560,8 тис.грн., що становить 9 % від загальної суми надходжень.

До місцевого бюджету забезпечено збору 21630,7 тис.грн., що становить 108,6 % до прогнозних завдань. Виконання до факту минулого року (+ 2596,5 тис.грн.) становить 134,3 %.

Найбільшу питому вагу у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів становлять:

  • Податок з доходів фізичних осіб (75%) - надійшло 11373,1 тис.грн., що становить 54% від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів;
  • Єдиний податок – надійшло 3446,3 тис.грн., або 16 % від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів, в порівнянні до відповідного періоду минулого року приріст становить 948 тис.грн.;
  • Плата за землю – надійшло 3951,1 тис.грн. або 18,3 % від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів, в порівнянні до відповідного періоду минулого року приріст становить 1269,7 тис.грн.;
  • Акцизний податок – надійшло 1775,1 тис.грн або 8,2 % від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів.