Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні32
mod_vvisit_counterВчора3949
mod_vvisit_counterЦього тижня11232
mod_vvisit_counterМинулого тижня25124
mod_vvisit_counterЗа місяць91381
mod_vvisit_counterМинулого місяця32947
mod_vvisit_counterВсього1194217

Online (20 хвилин): 11
Твій IP: 3.233.215.231
,
2020-02-27 00:52
Голова Київської ОДА відвідав “Яготинський маслозавод» і районну лікарню
Субота, 12 березня 2016, 00:00

У рамках робочого візиту до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук ознайомився зі станом та роботою Яготинської районної лікарні та оглянув технологічні потужності на «Яготинському маслозаводі». Разом з керівником області на об’єктах побували заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський голова Яготина Наталія Дзюба.

Під час візиту до лікарні керівник області обговорив з головним лікарем і керівним складом закладу питання проведення вакцинації, наявності ліків і необхідного матеріально-технічного забезпечення. Головний лікар Яготинської райлікарні Іван Шула запевнив, що заклад не має проблем із виплатою заробітних плат медперсоналу, відсутня і заборгованість за енергоносії. Водночас лікарня, на базі якої працює «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги», може похвалитися хорошими показниками по вакцинації проти поліомієліту. Також завдяки старанням районної влади заклад повністю забезпечений туберкуліном, за допомогою якого діагностують туберкульоз. На переконання медперсоналу, упродовж останніх 10 років на Яготинщині нема загрози розвитку дитячого туберкульозу – а все завдяки своєчасній діагностиці і виділенню необхідних коштів на туберкулін.

Серед проблем, які найбільше турбують медперсонал, — відсутність соціального гуртожитку для лікарів, які приїздять на роботу з інших населених пунктів і змушені винаймати тут житло. У свою чергу, Максим Мельничук озвучив одну із соціальних ініціатив Київської облдержадміністрації, яку будуть запроваджувати у галузі охорони здоров’я найближчим часом. Мова про розвиток соціальних аптек, де пенсіонери та малозабезпечені матимуть доступ до окремих видів ліків за нижчою вартістю.

«Ми нині розробляємо і запроваджуємо соціальну ініціативу, яка згодом запрацює у всіх районах Київщини. У населених пунктах має бути мережа аптек, в яких буде доступний соціальний пакет медикаментів для незахищених верств населення – пенсіонерів, малозабезпечених, багатодітних родин. До цього пакету будуть включені переважно «сезонні» ліки, тобто від інфекційних захворювань, ГРВІ, противовірусні засоби. Реалізація цієї ініціативи можлива за підтримки наших вітчизняних виробників медичних препаратів», - зазначив Максим Мельничук.

Керівник області також відзначив, що на сьогодні Яготинська районна лікарня обслуговує близько 15 тисяч пацієнтів з інших районів області, що свідчить про можливості і професіоналізм працівників закладу. Разом з тим голова Київської ОДА у розмові із керівництвом лікарні підкреслив важливість розбудови і розширення можливостей закладу, зокрема відкриття на його базі реабілітаційного центру для воїнів АТО та їх родин.

Окрім того, голова Максим Мельничук оглянув Комунальний вищий навчальний заклад Київської облради «Чорнобильський медичний коледж», який працює на базі Яготинської районної лікарні з 1986 року (з тих пір, як воно було евакуйоване сюди із Чорнобиля після аварії на АЕС). Нині навчання тутешніх студентів проводиться у кабінетах і лабораторіях, які оснащені сучасним обладнанням та інструментами, різноманітною навчальною і методичною літературою. А розміщення кабінетів доклінічної практики на базі цієї лікарні дозволяє забезпечити високий рівень практичної підготовки майбутніх спеціалістів.

Ще одним пунктом робочого візиту керівника області став «Яготинський маслозавод». Оглядаючи виробничі потужності підприємства, Максим Мельничук відзначив використання новітніх підходів у технологічному процесі. Нині цей завод випускає чималий асортимент молочної продукції під торговою маркою «Яготинське», а його фахівці розробили нові оригінальні види продукції на основі незбираного молока без використання консервантів. Підприємство слідкує за інноваціями на ринку і своєчасно запроваджує нові підходи, завдяки чому його продукція завоювала безліч нагород на почесних конкурсах.

«Даний завод є одним із лідерів ринку у своєму сегменті. Це один з найбільших платників податків у районі, він забезпечує місцеве населення робочими місцями. Яготинщина має і надалі розвивати свій аграрний та промисловий потенціал і створювати передумови для відкриття нових виробництв, щоб у перспективі створена тут місцева громада була самодостатньою і мала необхідний фінансовий ресурс. Одним із пріоритетів району має стати формування позитивного інвестиційного клімату і залучення нових капіталовкладень», - зазначив голова Київської облдержадміністрації.

Серед численних нагород, які здобув «Яготинський маслозавод» на різних конкурсах, - золоті медалі і дипломи Національного дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів, а також перемога у номінаціях на конкурсі «100 кращих товарів України» і виставці «Молочна і м’ясна продукція ХХІ століття». Окрім того, підприємство було відзначене як кращий платник податку та роботодавець. Так, керівництву «Яготинського маслозаводу» була вручена Подяка державної податкової адміністрації України як сумлінному платнику податків, а Федерація роботодавців Київського регіону «Київщина» нагородила підприємство Дипломом та медаллю переможця обласного конкурсу «Кращий роботодавець».