Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні25
mod_vvisit_counterВчора616
mod_vvisit_counterЦього тижня1438
mod_vvisit_counterМинулого тижня2687
mod_vvisit_counterЗа місяць8957
mod_vvisit_counterМинулого місяця10233
mod_vvisit_counterВсього836021

Online (20 хвилин): 2
Твій IP: 54.196.215.69
,
2018-02-22 02:34
Про роботу із зверненнями громадян за 10 місяців 2015 року
Середа, 25 листопада 2015, 11:51

На виконання Конституції України, вимог Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.08 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19.02.2008 № 142 «Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07 лютого 2008 року№109/2008» та доручень голови Київської обласної державної адміністрації з цих питань, інших нормативних документів, що регламентують роботу із зверненнями громадян у райдержадміністрації проводиться відповідна робота щодо розгляду звернень громадян.

На виконання п.3 Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 при райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Протягом січня - жовтня 2015 року проведено 8 засідань комісії, розглянуто 15 питань. Розглянуто питання про землекористування та приватизацію земельних ділянок, соціального захисту громадян, про роботу виконкомів Матвіїської, Лобачівської, Пархомівської, Рогізнянської та Косівської сільських рад щодо виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

У райдержадміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району. Відбулося 1 засідання робочої групи, розглянуто 1 питання (освіти). Це скарга педагогічного колективу Володарського ліцею та батьківського колективу на дії начальника відділу освіти райдержадміністрації Мазуренко Н.К.. Прийнято рішення відповідно до чинного законодавства.

Протягом звітного періоду відбулося фактичних особистих прийомів керівниками райдержадміністрації - 58 (за графіком - 40).

Згідно затверджених графіків протягом січня – жовтня 2015 року керівництвом райдержадміністрації здійснено 7 виїзних прийомів громадян за місцем їх основної роботи і проживання (за графіком - 9).

Прийнято головою райдержадміністрації 113 громадян.

Відповідно до ст.20 Закону України „Про звернення громадян” тавимог вищезазначеного Указу здійснюється розгляд пропозицій, заяв і скарг громадян та вирішення порушених у них питань. Терміни розгляду звернень, що надходять на розгляд райдержадміністрації, не порушені. 

Першочергова увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються інваліди Великої Вітчизняної війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, воєнних дій на сході України, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Розгляд звернень цих категорій громадян перебуває під особистим контролем керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування. 

За ініціативи райдержадміністрації з благодійного фонду «Оберіг Володарщини» сім’ям мобілізованих виплачено матеріальну допомогу на суму87 тисяч гривень. 

Протягом січня - жовтня 2015 року до райдержадміністрації надійшло всього 387 звернень,у 2014 році - 263 (збільшення становить 47 %).

З них: письмових звернень надійшло – 105 (за відповідний період 2014 року - 161), усних - 282 (за відповідний період 2014 року - 102). Колективних звернень – 15, повторних – 3. 

Загальна кількість громадян, які звернулися до райдержадміністрації у січні - жовтні 2015 року, - 477; за аналогічний період 2014 року - 297. У своїх зверненнях вони порушили 394 питання. Найбільше питань, які порушували громадяни у зверненнях до місцевих органів виконавчої влади, є питання аграрної політики і земельних відносин (18,5 від загальної кількості), житлові (15,5%), соціального захисту населення (31%), комунального господарства (9,1%). 

Через органи влади вищого рівня, пресу надійшло 170 звернень (у 2014 році - 122). З них на Урядову гарячу лінію від жителів району надійшло 153 звернення. У зверненнях найчастіше громадяни порушували питання соціального захисту, житлової політики, землекористування.

Усі звернення, що надходять до райдержадміністрації, як письмові так і подані на особистому чи виїзних прийомах громадян, реєструються у день їх отримання.

Протягом звітного періоду про роботу із зверненнями громадян звітували начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткаченко О.І. та 15 сільських голів: Логвинський, Зрайківський, Рогізнянський, Березнянський, Гайворонський, Рудосільський Рубченківський, Косівський, Тарганський, Біліївський, Пархомівський, Ожегівський, Рачківський, Завадівський, Городище-Пустоварівський.

За результатами заслуховування дано протокольні доручення щодо поліпшення роботи по розгляду звернень та організації особистого прийому громадян в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та виконкомах сільських рад району.

Проводяться періодичні перевірки роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах адміністрації, а також в органах місцевого самоврядування щодо виконання їх виконавчими комітетами делегованих повноважень з питань розгляду звернень громадян та надається методично-практична допомога щодо організації цієї роботи.

Відповідно до затвердженого графіка перевірок додержання законодавства про звернення громадян в органах місцевого самоврядування району за звітний період перевірено роботу відділу соціального захисту населення райдержадміністрації та виконавчих комітетів сільських рад: Мармуліївської, Березнянської, Рачківської, Біліївської, Зрайківської, Гор-Пустоварівської,Логвинської, Ожегівської, Пархомівської, Рубченківської, Рогізнянської, Тарганської, Гайворонської, Матвіївської, Тадіївської, Капустинської (всього-16).

Значних порушень законодавства при розгляді звернень громадян та організації особистого прийому громадян у вищезазначених виконкомах, управліннях, відділах райдержадміністрації не виявлено, за виключенням Тарганської сільської ради (допускаються порушення при розгляді звернень громадян в частині прийняття законних рішень).

В райдержадміністрації запроваджено дві прямі телефонні лінії з населенням району (звернулося 27 громадян, піднято 27 питань) та цілодобово працює «гаряча» телефонна лінія (звернулося 9 громадян, 9 питань).

Керівництвом Володарської райдержадміністрації систематично надається методична та практична допомога структурним підрозділам, виконавчим комітетам місцевих рад з питань розгляду звернень громадян, організації особистих прийомів. Узагальнені відомості про організацію роботи із зверненнями громадян та вирішених у них питань систематично висвітлюється в засобах масової інформації, а саме: в місцевій газеті „Голос Володарщини” та на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації.