Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПорядок відновлення загублених документів?
Понеділок, 03 серпня 2015, 13:18
Якщо загубили документи на квартиру →

Щоб відновити загублений техпаспорт, Вам необхідно звернутися в Бюро технічної інвентаризації із заявою про видачу дубліката документів на квартиру.
А дублікат договору купівлі-продажу
квартири можна отримати в нотаріальній конторі, в якій цей договір був оформлений. Якщо ж з моменту нотаріального посвідчення договору пройшли більше трьох років, то доведеться звертатися в Державний нотаріальний архів.

Якщо загубили паспорт → Отримати новий документ не становить проблеми. Для цього потрібно, зокрема, написати вмотивовану заяву, в якій зазначити місце, час і обставини втрати або викрадення паспорта. Підписати зобов’язання, що у разі знайдення паспорта його буде здано до підрозділу служби, яка оформила новий паспорт. Подати передбачені документи, фото і довідку з міліції про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи, якщо паспорт був викрадений. А також здійснити необхідні проплати: 17 гривень державного мита, 20 гривень 13 копійок за послуги паспортної служби і від 17 до 51 штрафу, якщо паспорт був загублений. Друкувати в газеті оголошення про втрату паспорта не потрібно.
Якщо Ви приватний підприємець → 1. Про втрату документів обов'язково треба дати оголошення до друкованих ЗМІ. Мати квітанцію про сплату за публікацію та екз. видання де надруковано оголошення.
2. Свідоцтво про державну реєстрацію можна відновити у державного реєстратора. процедура відновлення така ж сама як і при реєстрації. (заява, особисті документи що засвідчують особу - паспорт, номер, + квітанція про сплату за заміну свідоцтва (17 грн.) + квітанцію про плату за публікацію оголошення про втрату). Перш за все бажано проконсультуватись у державного реєстратора де таке оголошення потрібно бути надруковано.
3. Свідоцтво платника Єдиного податку можна відновити/замінити у податковій. теж саме як і реєстрація, у ДПІ дадуть консультацію що потрібно додати оголошення чи письмові пояснення.
4. Стосовно бухгалтерських та фінансових документів бажано мати довідку з міліції про втрату чи викрадення. Книгу рахунків доведеться відновлювати самому на підставі первісних документів
Якщо загублені всі документи →

У вас вкрали всі документи: паспорт, водійські права, техпаспорт на автомобіль. Щоб відновити техпаспорт, ви повиненні відвезти машину в МРЕВ, щоб експерт засвідчив, що це саме ваше авто. А техпаспорт і права відновлять тільки після пред'явлення паспорта, який також вкрадений. Що ж робити?
Виявивши крадіжку, ви напевно звернулися до міліції, було складено протокол і, можливо, порушено кримінальну справу за фактом скоєння крадіжки. Тепер вам необхідно вирушити до слідчого, який веде вашу справу, - за довідкою, де будуть перераховані всі документи і предмети, які у вас вкрали. Ця довідка і буде на першому етапі замінювати посвідчення особи і права володіння автомобілем. За законом, її мають право видати протягом 10 днів після складання протоколу про крадіжку.
Досвідчені автолюбителі радять також звернутися в страхову компанію, якщо ви володієте полісом КАСКО. У страховій обов'язково повинні бути копії всіх документів на автомобіль.
З цими документами можна сміливо їхати в ДАІ, щоб отримати ще одну довідку - про те, що водійські права не були відібрані у вас інспектором ДАІ. Її ціна - 39 грн, документ видається через день після вашого звернення. Щоб отримати тимчасове посвідчення, яке дає право керувати автомобілем строком на місяць (поки вам не оформлять нові права), крім цієї довідки необхідно підготувати наступні документи: медичну довідку, екзаменаційну картку з автошколи і 2 фотографії. Крім того, необхідно заплатити мито - 280 грн. Через місяць доведеться знову їхати в МРЕО, писати заяву і оплачувати послуги державтоінспекції.
Щоб відновити техпаспорт, необхідно написати заяву про те, що техпаспорт вкрадений і вам потрібна копія реєстраційної картки на ваш автомобіль. Якщо у техпаспорт були внесені ваші родичі, варто написати ще одну заяву з проханням внести їх до відновлений документ. Для цього необхідно заздалегідь підготувати копії паспорта родича та документа, що підтверджує ваше з ним спорідненість.
Потім потрібно звернутися в районне ДАІ, де на реєстраційній картці поставлять штамп про те, що вкрадений техпаспорт знаходиться не в державтоінспекції. Далі слід сплатити квитанції на загальну суму від 300 до 350 грн і отримати копію картки з усією інформацією про автомобіль.
Із заявою, копією реєстраційної картки та квитанціями про оплату необхідно відвідати експерта МРЕВ, пред'явивши йому автомобіль. Для цього потрібно написати заяву на огляд автомобіля експертом і заздалегідь зайняти чергу.
Експерт звіряє документи з автомобілем, робить резолюцію на реєстраційній картці, після чого ви отримуєте свідоцтво про те, що цей автомобіль дійсно належить вам і не числиться в угоні. Потім на всіх документах, включаючи це свідчення, експерт і інспектор ДАІ повинні проставити друку і підпис. Всі ці документи потрібно надати в МРЕВ не пізніше, ніж через 10 днів. І протягом 3 годин, за пред'явленням громадянського паспорта, ви отримаєте тимчасовий техпаспорт. Тому відновити паспорт слід заздалегідь. Для цього необхідно звернутися до жеку за місцем прописки до паспортиста або в паспортний стіл району. При наявності вільних бланків відновлення цього документа займає від тижня до двох. На практиці, щоправда, терміни можуть затягтися на місяць і більше.
Замінити тимчасовий техпаспорт на постійно діючий документ слід через 3 місяці.