Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяПорядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу
Вівторок, 21 липня 2015, 17:34

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015р. № 389 та згідно до Закону України від 28 грудня 2014р. №76-VIII ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України’’ Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Постанова набирає чинності з 1 липня 2015 року.

Порядок надання пільг застосовується для визначення механізму реалізації права на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг (далі-пільги), які залежатимуть від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами України.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно із законами України: «Про міліцію», « ,,Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (учасники війни; члени сімей загиблих( померлих) ветеранів війни), «Про освіту» (сільські педагоги на пенсії), «Основ законодавства України про охорону здоров’я» (сільські медики на пенсії), «,Про бібліотеки і бібліотечну справу» (сільські бібліотекарі на пенсії), «Про культуру» (сільські працівники культури на пенсії), «Про охорону дитинства», «Про соціальний захист дітей війни», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3; дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою; сімї, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи), Кодекс цивільного захисту України.

Надання пільг на житлово-комунальні послуги не зазначеним вище пільговим категоріям громадян здійснюватиметься на попередніх умовах.

Пільги, зазначеним категоріям надаються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710грн). При наданні пільг до членів сім’ї належать особи, на яких згідно із законодавчими актами поширюються пільги: дружина (чоловік); їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства 1 та 2 групи або інваліди 1 групи; непрацездатні батьки; особи які знаходяться під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

До сукупного доходу сім’ї пільговика включається: пенсія; заробітна плата; грошове забезпечення військовослужбовців; стипендія; соціальна допомога ( крім допомоги при народженні дитини, допомоги при усиновленні дитини, допомога на поховання виплати які проводяться одноразово), доходи від підприємницької діяльності. Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах, осіб, призваних на строкову службу), та фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку 1 групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць, для фізичних осіб - 2 групи оподаткування враховується дохід на рівні 2 прожиткових мінімумів, для фізичних осіб - підприємців, які обрали 3 групу, трьох прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб.

Для пільговиків, які одержують пенсію або соціальну допомогу і не працюють (непрацездатні пенсіонери), розрахунок сукупного доходу сімї для визначення права на пільги здійснюється автоматично і до управління звертатися їм не потрібно.

Пільговики, до сукупного доходу сімї яких входять інші доходи (крім пенсії та соціальної допомоги), або до складу сімї яких входять працездатні особи, подають до управління соціального захисту населення довідку про склад сімї, декларацію про доходи сімї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сімї (крім довідок про розміри пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період. У разі неподання документів управління повідомляє пільговика про необхідність подання відповідних документів для визначення права на отримання пільг.

У разі коли середньомісячний дохід сімї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, управління інформує пільговиків про те, що вони не мають права на отримання пільг.

У випадку, коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710грн), пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права. У разі зменшення доходу сімї пільговик має право звернутися до управління соціального захисту населення для визначення права на отримання пільг з місяця звернення.

Надання пільг припиняється якщо приховано або подано недостовірні дані про доходи будь – кого із членів сім’ї пільговика, що вплинуло на визначення права на пільги, - з місяця, в якому виявлено порушення. Сума пільги, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання пільговиком документів з недостовірними відомостями, повертається ним на вимогу управління соціального захисту населення. У разі коли пільговик добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму пільги, питання про її стягнення вирішується у судовому порядку.

ДЕКЛАРАЦІЯ