Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні332
mod_vvisit_counterВчора460
mod_vvisit_counterЦього тижня2794
mod_vvisit_counterМинулого тижня4099
mod_vvisit_counterЗа місяць12815
mod_vvisit_counterМинулого місяця13042
mod_vvisit_counterВсього851303

Online (20 хвилин): 6
Твій IP: 54.92.174.251
,
2018-03-24 17:27
ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк щотижнево готує юридичні консультації з поширених питань, проблематика яких стосується військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року, а також щодо питань внутрішньо переміщених осіб (переселенців).

Згідно з Законом від 20 жовтня 2014 року № 1705-VII "Про внесення змін до додатка №3 до Закону України "Про державний бюджет України на 2014 рік", зокрема, запроваджено нову бюджетну програму «Забезпечення протезуванням та протезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок» у обсязі 7 млн гривень.

Крім цього, у відповідності до зазначеного вище Закону, на 2,2 млн гривень збільшено видатки на фінансування у 2014 році новоутвореної Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації необхідно:

Звернутися до органів соціального захисту населення районних державних адміністрацій або виконавчих комітетів міських рад за місцем реєстрації або фактичного проживання та подати наступні документи: заяву; паспорт (копія та оригінал — до пред'явлення); ідентифікаційний код (копія та оригінал - до пред'явлення); рішення військово-лікарської комісії про потребу в забезпеченні необхідним виробом; витяг з наказу командира військової частини (начальника територіального підрозділу) або довідку про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва), видану командиром військової частини (начальником територіального підрозділу) з відомостями про участь в антитерористичній операції для військовослужбовців (резервістів, військовозобов'язаних) та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців та працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв'язку, інших, утворених відповідно до законів військових формувань, яким не встановлено інвалідність.

Звернутися з даним питанням може учасник антитерористичної операції (далі - АТО), незалежно від факту встановлення його групи інвалідності або його законний представник.

Органи соціального захисту населення видають направлення на забезпечення необхідними технічними та іншими засобами реабілітації та ознайомлюють учасника АТО з каталогами технічних та інших засобів реабілітації; знайомлять із відповідним переліком протезно-ортопедичних підприємств, які виконують індивідуальні заявки на безкоштовне виготовлення технічних та інших засобів реабілітації; надають ґрунтовну консультацію щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Після ознайомлення проводиться огляд учасника АТО та подальший супровід із надання протезно- ортопедичної допомоги на обраному заявником підприємстві .

Протезування учасників АТО може здійснюватися не лише на вітчизняних підприємствах, але і за кордоном. Для цього необхідно звернутися до Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі Â — Служба).

Документи, які необхідно подати учаснику АТО або його законному представнику (особисто, або надіслати поштою):

- заява довільної форми з проханням розгляду питання щодо протезування (ортезування) за кордоном та вибору закордонного підприємства для надання цієї послуги;

- копія паспорта;

- копія ідентифікаційного коду;

- направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (видають органи соціального захисту населення виконавчих комітетів міських рад або районних адміністрацій за зареєстрованим або фактичним місцем проживання);

- висновок військово-лікарської комісії про потребу протезування (ортезування);

- витяг з історії хвороби учасника АТО;

- фото- та відеоматеріали кукси та наявного об'єму рухів.

Строк розгляду поданих документів становить 25 робочих днів з дати отримання (надходження поштою).

За результатами розгляду оформлюється висновок, який у день видачі, разом з поданим заявником пакетом документів, надсилається Службою до Міністерства соціальної політики України.

Відповідна Комісія, створена при Міністерстві соціальної політики України, приймає рішення щодо доцільності протезування (ортезування) за кордоном, вибору відповідного підприємства для надання даної послуги і розміру витрат, після чого Служба укладає із закордонним підприємством і учасником АТО, що потребує протезування (ортезування) або його законним представником тристоронній письмовий договір.

Вартість протезування (ортезування) однієї кінцівки за кордоном, що може бути фінансоване за рахунок державних коштів, складає до 500 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 1 січня року, у якому Комісією прийнято рішення щодо доцільності здійснення протезування за кордоном. У разі перевищення вартості протезування — доплата різниці здійснюється за рахунок заявника. Також Служба перераховує кошти для оплати проїзду, проживання та харчування учасника АТО, особи, яка його супроводжує (у разі потреби). Сума даних перерахувань не може перевищувати суми витрат, передбачених на відрядження державних службовців, визначених у додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 № 98.

Закон України "Про державний бюджет України на 2014 рік", постанова Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 № 98.

Підставою для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є обставини, за яких внутрішньо переміщена особа:

Рішення про скасування дії довідки надається уповноваженим органом у сфері міграції внутрішньо переміщеній особі протягом трьох днів з моменту прийняття такого рішення.

Невідкладно уповноважений державний орган на підставі прийнятого рішення вносить відомості до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб щодо скасування дії довідки.

У разі наявності підстав, зазначених у пунктах 2 та 5 цієї статті, центральний орган виконавчої влади, що реалізує політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), невідкладно повідомляє Міністерство юстиції України про це з метою відшкодування витрачених коштів з державного та місцевого бюджетів.

Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел.:(063) 730 84 39.