Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні118
mod_vvisit_counterВчора255
mod_vvisit_counterЦього тижня1095
mod_vvisit_counterМинулого тижня2127
mod_vvisit_counterЗа місяць5044
mod_vvisit_counterМинулого місяця12678
mod_vvisit_counterВсього821875

Online (20 хвилин): 13
Твій IP: 23.22.240.119
,
2018-01-18 09:59
ПФУ інформує
П'ятниця, 08 серпня 2014, 10:31

Ви хочете знати, скільки у вас може бути пенсії? Для початку – лише дві поради.

Перша. Ви маєте уже зараз дбати про своє майбутнє, якщо хочете, щоб ваше пенсійне забезпечення у майбутньому було гідним.

Друга. Вам треба розібратися, як працює сучасна пенсійна система, для того, щоб забезпечити собі гідну пенсію.

Солідарна система. Правило просте: ті хто працює, утримують пенсіонерів. Працюючі громадяни сплачують із зарплати внески до Пенсійного фонду, а ті, хто вийшов на пенсію, звідти отримають свій пенсійний дохід – виплати із солідарної системи. Кожного року будуть виходити на пенсію нові пенсіонери та влаштовуватися на роботу нові працівника. Це постійний процес. Але чи достатньо буде вам ”державної ” пенсії?

Обов’язкова накопичувальна пенсійна система має бути запроваджена у 2015-2016 роках. Зовсім скоро певний відсоток обов’язкових страхових внесків буде спрямовуватись не тільки до солідарної системи, а й на ваш індивідуальний рахунок. Ці кошти будуть для вас інвестуватись у фінансові інструменти. Сума коштів на індивідуальному рахунку повинна з часом зрости і стати джерелом для вашої додаткової пенсії. Якщо вам ще не виповнилося 35 років, ви обов’язково станете учасником цієї системи. Коли в Україні запровадять другий рівень пенсійної системи, частина страхового внеску із вашої зарплати надходитиме до солідарної системи, а інша його частина зараховуватиметься на ваш індивідуальний пенсійний рахунок у Накопичувальному пенсійному фонді. І так буде протягом усієї трудової діяльності. Після того, як ви досягнете пенсійного віку, ви будете отримувати пенсію двох видів : солідарну та накопичувальну.

Якщо ви працюєте, ви маєте знати, що роботодавець повинен кожного місяця сплачувати за вас страхові внески не менше мінімального розміру ( ця умова визначена Законом України ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”). Якщо будеш отримувати зарплату ”в конверті”, ви самі, своїми руками обмежуватимете розмір своєї майбутньої пенсії: за вас не сплачено страхові внески, а значить, немає і стажу роботи, і , коли буде розраховуватися розмір вашої пенсії, то ви отримаєте менше.
Добровільне недержавне пенсійне забезпечення. Має
те право добровільно накопичувати кошти на свою додаткову пенсію у недержавних пенсійних фондах чи на пенсійному депозитному рахунку у банку. Ваші внески будуть також інвестуватись на фінансових ринках з метою прибутку. Оскільки у такому випадку ви стаєте інвестором, ви маєте ознайомитися з умовами добровільного пенсійного забезпечення у Законі України ”Про недержавне пенсійне забезпечення.”

Зрозуміло, що з реформи тільки в пенсійній сфері не зможуть розв’язати всі проблеми суспільства. Потрібно здійснювати заходи з легалізації заробітної плати, збільшення рівня оплати праці, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, удосконалювати систему зайнятості населення та здійснювати інші заходи, які сприятимуть зростанню добробуту населення й зростанню економіки.