Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора299
mod_vvisit_counterЦього тижня65
mod_vvisit_counterМинулого тижня2107
mod_vvisit_counterЗа місяць7253
mod_vvisit_counterМинулого місяця7009
mod_vvisit_counterВсього1058879

Online (20 хвилин): 4
Твій IP: 18.206.175.155
,
2019-02-24 05:05
Витяг із Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» PDF Друк e-mail
Автор РДА   
Четвер, 12 квітня 2012, 14:55
Стаття 7. Порядок видачі місцевими дозвільними органами 
               документів дозвільного характеру
     1. Видача   документів   дозвільного   характеру   місцевими дозвільними  органами здійснюється в дозвільному центрі державним адміністратором або представником місцевого дозвільного органу за принципом організаційної єдності.
     2. Суб'єкт господарювання або уповноважена ним особа подає  державному адміністратору чи представнику відповідного місцевого дозвільного органу, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в дозвільному центрі, заяву, форма якої затверджується Кабінетом Міністрів   України   за поданням уповноваженого органу та за погодженням з дозвільними органами. 
     3. До заяви додаються: 
     { Абзац другий частини третьої статті 7 виключено на підставі Закону N 3204-VI ( 3204-17 ) від 07.04.2011 }
     документи, необхідні   для   видачі   документа   дозвільного  характеру, передбачені законодавством, яким регулюються відносини щодо одержання такого документа. 
     Документами, необхідними для видачі документа дозвільного характеру, можуть   визначатися   документи,   що   безпосередньо пов'язані з підтвердженням можливості суб'єкта господарювання провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або види господарської діяльності. 
     Заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику особисто суб'єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою - підприємцем) або уповноваженою ним особою. 
     Заява та документи, що додаються до неї,   можуть   бути надіслані рекомендованим листом з описом вкладення, при цьому підпис заявника (фізичної особи - підприємця) та уповноваженої ним особи засвідчується нотаріально. 
     4. Державний   адміністратор   перевіряє   документи,   що посвідчують особу заявника, та реєструє заяву і документи, що додаються до неї, в журналі, який ведеться за формою, встановленою уповноваженим органом. 
     Заява та документи, що додаються до неї, приймаються за описом, копія якого негайно видається (направляється) заявнику з відміткою про дату та номер їх реєстрації. 
     5. Забороняється вимагати   від   заявника   для   одержання документа   дозвільного   характеру   документи,   не передбачені законодавством. 
     6. Заявник несе відповідальність за достовірність відомостей, зазначених у заяві та документах, що додаються до неї. 
     7. Державний   адміністратор   після   надходження заяви та документів, що додаються до неї, формує дозвільну справу, у якій зберігаються копія заяви на отримання відповідного документа дозвільного характеру, опис документів, що додаються до неї (у тому числі копія документа, що підтверджує внесення плати за видачу документа   дозвільного   характеру,   якщо   така   плата передбачена   законом),   а також копії документів дозвільного характеру або копії повідомлень місцевих дозвільних органів про відмову у видачі документів дозвільного характеру, копії рішень дозвільних органів з відповідних питань. 
     Державний адміністратор несе відповідальність за зберігання дозвільної справи згідно із законом. 
     8. Заява та документи, що додаються до неї, передаються державним адміністратором до місцевих дозвільних органів у день реєстрації заяви або протягом наступного робочого дня. 
     9. Місцеві дозвільні органи протягом не більше ніж десять робочих днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, якщо інше не передбачено законом, оформлюють відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення суб'єкту господарювання про відмову у видачі документа дозвільного характеру та передають протягом одного 
 робочого   дня   відповідні   документи   (письмове повідомлення) державному адміністратору. { Абзац перший частини дев'ятої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3204-VI ( 3204-17 )  від 07.04.2011 } 
     У письмовому повідомленні про відмову у видачі документа дозвільного характеру зазначаються передбачені законом підстави для такої відмови. 
     10. Державний адміністратор не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від місцевого дозвільного органу відповідного документа дозвільного характеру (письмового повідомлення   про відмову у видачі документа дозвільного характеру) повідомляє суб'єкта господарювання про час та місце   видачі  документа дозвільного характеру або письмової відмови у видачі документа 
 дозвільного характеру. У разі якщо законом передбачено внесення плати   за   видачу документа дозвільного характеру, державний адміністратор   зобов'язаний   повідомити   про   це   суб'єкта господарювання. 
     Факт отримання документа дозвільного характеру засвідчується особистим підписом керівника юридичної особи, фізичної особи - підприємця або уповноваженої ним особи при пред'явленні документа, що засвідчує його особу, та документа про внесення плати за його видачу, якщо така плата передбачена законом. 
     Державний адміністратор не пізніше наступного дня з дня отримання документа, що засвідчує внесення плати за його видачу, передає такий документ відповідному місцевому дозвільному органу. Копія цього документа залишається у державного адміністратора. 
     11. Письмове повідомлення місцевого дозвільного органу про відмову   у   видачі документа дозвільного характеру видається суб'єкту господарювання або уповноваженій ним особі під підпис про одержання. 
     У разі нез'явлення суб'єкта господарювання або уповноваженої ним особи для одержання письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру протягом двох робочих днів з дня закінчення встановленого законом строку розгляду заяви про видачу документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, державний адміністратор направляє письмове повідомлення місцевого дозвільного органу про відмову у видачі документа дозвільного   характеру  суб'єкту   господарювання   поштовим відправленням з описом вкладення.
{   Стаття 7 в редакції Закону N 1869-VI ( 1869-17 ) від 
11.02.2010 }

Меня никто "Кара Дон Жуана" не преследовал, и поэтому "Оборотная сторона бога" я остался ждать и следить.

Некоторое "Святая Эвита" время Мак шагал взад-вперед по "Сердцевина граната" кабинету.

Я достал Карты, которые еще с "Новогодние чудеса" утра положил в карман своей человеческой одежды, "Как изменить любого человека" и вытащил "Новый словарь английского языка Oxford" козырь Люка.

сами, сказала она, когда "Основные безрецептурные лекарственные препараты" воздух между нами начал мерцать.

Он защищен такими чарами, "ГИА География 8 кл. Итоговое тестир. в форм. экз." что ты даже не "Кейс Доставка курьером" поверишь.

И то, и другое было изумительным по вкусу.

Ворота "Практические задания по восстановлению речи у больных, перенесших инсульт, черепно-мозговую травму и другие заболевания головного мозга. Рабочая тетрадь №3. Практический материал для работы над прилагательными" форта были широко распахнуты, и солдаты, гулявшие за частоколом, "Теплицы и парники на дачном участке" с воплями ужаса бежали в "правильный вклад" крепость.

Все были так напуганы, что ничего "Метаморфозы" толком не могли рассказать.

Это была "Все женщины молоды и еще моложе" система чистейшей республиканской свободы, но без одной идеи а "Пираты" именно, идеи всеобщего "Веселая аРИФМетика" равенства.

Больше из любопытства, чем из боязни, я "Приключения барона Мюнхаузена" все же решил пойти "Ваш ребенок и его успех" к капитану и спросить, каковы его "Военно-исторический словарь" намерения.

Он покачнулся, но удержался в нем.

Над ней простирались огромные темные ветви кипариса.

Останнє оновлення на Середа, 03 липня 2013, 15:53